שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מאסר עולם לסיני שבישל את הוריו במיקרוגל
  צ'או הוי לואנג הסתכסך עם הוריו, שסירבו לממן את סגנון חייו הבזבזני. אחרי שרצח, בישל ותיבל אותם - ארז את חלקי גופותיהם בקופסאות אוכל
  בית המשפט העליון בהונג קונג גזר מאסר עולם ועוד תשע שנות מאסר על הנרי צ'או הוי לואנג, בן 31, שרצח את הוריו, ביתר את גופותיהם, בישל אותן במיקרוגל וארז אותן בקופסאות אוכל.

   

  עוד חדשות בעולם :

   

  הרצח המחריד שזעזע את סין אירע במרס 2013. יש כמה סברות בנוגע לסיבה שגרמה לצ'או לרצוח את הוריו בדרך אכזרית כל כך. ככל הנראה תרמו לכך חוסר הרצון שלהם להמשיך לממן את סגנון חייו הפזרני, זעמו של הצעיר על אביו שנהג לצפות בטלוויזיה בווליום גבוה כשלמד וכעסו על כך שאמו אילצה אותו ללמוד פסנתר.

   

  לפי בית המשפט, צ'או רצח את אמו סיו יואט-יי, בת 63, ואביו צ'או ווינג-קי, בן 65, ולאחר מכן הכניס את ראשיהם לשני מקררים. את שאר חלקי הגוף ביתר, בישל במיקרוגל ותיבל. את חלקם - אלה שמעולם לא נמצאו - הוא אכל כנראה. המשטרה נדהמה למצוא את חלקי הגוף המבותרים בחיפוש בדירתו.

  הצעיר שרצח את הוריו
  הצעיר שרצח את הוריו

  עם הקראת גזר הדין בבית המשפט נראה צ'או אדיש. השופט גזר עליו גם תשע שנות מאסר בגין שני סעיפים של "מניעת קבורה כחוק" מהוריו. "אנשים תוהים למה עשית את זה, אבל האמת שאין תשובה לשאלה מה הפך אותך למסוכן כל כך", אמר השופט לצ'או, "אתה תמיד מאשים אחרים בבעיות שלך - ובמקרה הזה היו אלה הוריך".

   

  הרוצח צ'או טען כי רצה להתאבד כחצי שנה לפני הרצח.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מאסר עולם לסיני שבישל את הוריו במיקרוגל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים