שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  ישראל-שוויץ-ליכטנשטיין מהדקים יחסים. רכילות עסקית
  דורון ספיר מתרגש, יעל גולדמן מציגה משפחה, פינטו ושפירא למען האוטיסטים, כוזהינוף חוגג לבן, פוטבול אמריקאי בתל נוף. רכילות עסקית

  רא"ל במיל משה (בוגי) יעלון, שר הביטחון לשעבר, השתתף במלון דן תל אביב במפגש צהריים שערך גדעון המבורגר, נשיא לשכת המסחר ישראל-שוויץ וליכטנשטיין ונשיא קבוצת הביטוח והפיננסים הראל, כחלק מפעילות הלשכה להידוק קשרי הכלכלה והמסחר בין ישראל, שוויץ וליכטנשטיין. המפגש נערך במעמד שגריר שוויץ בישראל, ג'ין דניאל רוח, שהקשיב רוב קשב להרצאת של יעלון בנושא "אתגרי מדינת ישראל והמערב במזרח תיכון משתנה. עוד נכחו והקשיבו: יו"ר הראל יאיר המבורגר, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח ד"ר גיא רוטקופף, חנה פריזן, עו"ד אורי סלונים, דני גילרמן, גד פרופר ועוד.

  גדעון המבורגר, משה (בוגי) יעלון וז'אן-דניאל רוח (צילום: דרור איתן)
  גדעון המבורגר, משה (בוגי) יעלון וז'אן-דניאל רוח(צילום: דרור איתן)

   

  בהוקרה מהפיננסיירים

  עשרות רבות הגיעו לערב הגאלה, שערך המועדון הפיננסי במוזיאון הטבע באוניברסיטת תל אביב, בהם רו"ח יזהר קנה נשיא לשכת רו"ח, רו"ח אלינה פרנקל רונן, סגניתו ויו"ר פורום מנכ"לים וחשבים, פרופ' תמר דיין יו"ר המוזיאון, האלוף במיל' יפתח רון טל יו"ר חברת החשמל, ושולם לפידות, מנכ"ל קבוצת IDB, שדיבר בפומבי לראשונה מאז מינויו.

   

  במהלך הערב הוענקו אותות הוקרה לרו"ח דורון ספיר, מנכ"ל Cal, ולרו"ח אביעד אבני, סמנכ"ל הכספים של אינטל ישראל, על תרומתם למשק ולכלכלה לשנת 2016. במעמד הוזכר כי ה-CFO אביעד, שעובד 32 שנים באינטל, היה בין המובילים את אינטל לרכישת 13 חברות ישראליות בהיקף של מיליארדי דולרים, בהם את מובילאיי הישראלית בסכום של 15.3 מיליארד דולרים.

  דורון ספיר, יפתח רון טל, שולם לפידות, יזהר קנה, אלינה פרנקל רונן, תמר דיין (צילום: שלומי יוסף)
  דורון ספיר, יפתח רון טל, שולם לפידות, יזהר קנה, אלינה פרנקל רונן, תמר דיין(צילום: שלומי יוסף)
   

   

  זכרונות מסטיוארט

  עוד דורון ספיר: אמנם חלפו כמה ימים מאז המופע של רוד סטיוארט, שכאל העניקה לו חסות, אבל ספיר עדיין מציץ בעונג בתמונה המשותפת שלו עם סטיוארט ומנכ"לית בנק דיסקונט לילך אשר טופילסקי. אגב, ספיר, חובב ידוע של סקיפר, הצהיר שהוא מתחבר הכי למילים של sailing.

   

  עוד אח"מים שנוצרים זכרונות מהמופע בפארק הירקון בהפקתו של אודי אפלבוים והוזמנו למתחם ה-VIP של רדיו 102 FM: אבי משולם, מנכ"ל הרדיו, אודליה ספרן, סמנכ"לית השיווק והמכירות, רועי כ"ץ, סמנכ"ל התוכן, מוטי ורינת כוזהינוף, שלי שמיר קינן, סמנכ"לית שיווק קוקה קולה, דני שמעוני, מנכ"ל הרץ, רוני ארן מנכ"ל TMF, זיו אבירם מנכ"ל ונשיא מובילאיי, גיא גיאור ואנשי פרסום רבים.

  לילך טופליסקי, רוד סטיוארט, דורון ספיר (צילום: ליאור כתר)
  לילך טופליסקי, רוד סטיוארט, דורון ספיר(צילום: ליאור כתר)
   

  אבי משולם, אודליה ספרן, רועי כ"ץ (צילום: אור גפן)
  אבי משולם, אודליה ספרן, רועי כ"ץ(צילום: אור גפן)
   

    

  יעל גולדמן מתמידה

  במועדון הנוסע המתמיד של אל על עלה הקמפיין החדש להשקת אתר המלונות של המועדון, בעלות מוערכת של כ-3 מיליון שקלים, ובהובלת יעל גולדמן, הפרזנטורית של המועדון וכרטיס האשראי Fly Card, הבעל אורי פפר ושתי הבנות. ליאור טנר, מנכ"ל המועדון, סיפר בגאווה שהאתר יציג כ-150 אלף מלונות ברחבי העולם, שירות הלקוחות יהיה בעברית והצגת המחירים והתשלום בשקלים.

  משפחת גולדמן וליאור טנר (צילום: גבע טלמור)
  משפחת גולדמן וליאור טנר(צילום: גבע טלמור)
   

    

  הקראפט נחת

  בבסיס חיל האוויר בתל נוף נחת רוברט קראפט, הבעלים של קבוצת הפוטבול "ניו אינגלנד פטריוטס", על תקן היותו תומך נלהב ותורם של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF). קראפט הגיע לישראל עם 18 מחברי ה"גולד ג'קטס": שחקנים לשעבר בליגת העל של הפוטבול האמריקאי. ביחד ביקרו ב"טאצ'דאון בישראל", מסגרת שלוקחת את חבריה לביקור באתרים היסטוריים, להשתתף במשחקי פוטבול שמייצגים את התפתחות הספורט בארץ, ולביקור בבסיסי חיילים עם ארגון ה-FIDF.

  רוברט קראפט ומשלחת הגולד ג׳קטס בביקור בתל נוף (צילום: סקאלי)
  רוברט קראפט ומשלחת הגולד ג׳קטס בביקור בתל נוף(צילום: סקאלי)
   

   

  בר מצווה לא קשורה

  איש הנדל"ן והיהולמן אורן כוזהינוף הפיק לבנו דניאל חגיגת בר מצווה מהסרטים. מאות אורחים הגיעו למועדון הטראסק בתל אביב, שם טעמו מהמטעמים של קייטרינג פלפל בהובלת טל חובש, ומהופעות של קובי ופרץ ומה קשור, שהקפיצו את הקהל. בנוכחים: משפחת כוזהינוף המורחבת, אנשי עסקים ונדל"ניסטים.

   אורן ודניאל כוזהינוף ומה קשור (צילום: ברק פכטר)
  אורן ודניאל כוזהינוף ומה קשור(צילום: ברק פכטר)
   

  מוטי ואורן כוזהינוף ונשותיהן (צילום: רפי דלויה)
  מוטי ואורן כוזהינוף ונשותיהן(צילום: רפי דלויה)

   

  קונצרט של מנהלים

  המנהלים המשותפים של הבנקאות הפרטית של בנק HSBC-שוויץ בישראל, גיא מגן ואורי שפאן, קיימו אירוע משותף עם עמותת ארתור רובינשטיין ללקוחות VIP. באירוע, שהתקיים בגלריית תירוש בהרצליה פיתוח, הופיעו דניאל צ'ובאנו, זוכה תחרות רובינשטיין 2017, שהפליא על הפסנתר שהובא למקום במיוחד לבקשתו, וזמרת הסופרן שרון עזריאלי הגיעה במיוחד ממונטריאול עם אריה מכרמן.

  אורי שפאן, שרון עזריאלי, גיא מגן (צילום: מיכאל פביה)
  אורי שפאן, שרון עזריאלי, גיא מגן(צילום: מיכאל פביה)
   

   

  לואיס ומוליוב בסקצ'רס

  המנהלת הצעירה לבית מוליוב, עדי, ומנהלת השיווק של סקצ'רס מורן מנדל, התרגשו למראה השחקן מייקל לואיס וחברתו סוריאה טורנס, שהגיעו להשקת הקולקציה החדשה של סקצ'רס בחולון. לפרוטוקול: מעבר למוצר עצמו, לואיס מיודד עד מאוד עם משפחת מוליוב.

  עדי מוליוב, מייקל לואיס ומורן מנדל (צילום: אבי ולדמן)
  עדי מוליוב, מייקל לואיס ומורן מנדל(צילום: אבי ולדמן)
   

   

  נותנים שיעור אחר

  עשרות רבות של עובדים מהמגזר העסקי והציבורי לוקחים חלק בתכניות ההתנדבות של עמותת שיעור אחר, שהקימו תמר ומיכל ברק, בנותיו של השופט אהרון ברק, לפני כ- 15 שנה. הם מעבירים לתלמידים מפגשי העשרה והשראה בתחומי העיסוק שלהם, ומצטרפים אחת לשבוע ללימוד עם המורה בכיתה. בין היתר , הדריכה השבוע מנכ"לית קרן עזריאלי, עופי זיסר, סיור של תלמידות בית ספר מקווה ישראל בחולון, ושלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, העבירה סיור מרתק לתלמידי בי"ס נוה הדסה במשרדי החברה ברעננה.

  עופי זיסר עם תלמידות מקווה ישראל
  עופי זיסר עם תלמידות מקווה ישראל
   

   

  בית המרקחת של קילס

  בכירי לוריאל ישראל, בראשם קובי אזולאי, מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה של החברה, נכחו בפתיחת סניף מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's בעופר גרנד קניון חיפה. האירוע עוצב בסגנון ניו-יורקי בשילוב סגנון בית מרקחת מהמאה ה-19. הנוכחים נהנו מתקרובת ומינגלינג קוסמטי, זאת לאחר שניר ברקן, מנכ"ל הקניון, ואזולאי, גזרו את הסרט.

  ניר ברקן וקובי אזואלי (צילום: אסף לב)
  ניר ברקן וקובי אזואלי(צילום: אסף לב)

   

  כחלון מעי"ף את המינימום

  במרכז פרס לשלום נערך הכינוס השנתי של הסתדרות המעו"ף בהובלת היו"ר ארנון בר דוד. בין המקשיבים להצהרת שר האוצר, משה כחלון: אבי ניסנקורן, יו"ר הסתדרות החדשה, חיים ביבס, יו"ר השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין, עו"ד אופיר אלקלעי, מנכ"ל העמותות לקידום מקצועי חברתי של הסתדרות המעו"ף, הילה קניסטר בר דוד, סמנכ"ל שחר הון, והראל סקעת ששר בלדות נוגות.

  אופיר אלקלעי, ארנון בר דוד, משה כחלון, הילה קניסטר בר דוד (צילום: קובי קואנקס)
  אופיר אלקלעי, ארנון בר דוד, משה כחלון, הילה קניסטר בר דוד(צילום: קובי קואנקס)

   

  גרניט מתחבר לנובו

  השף אסף גרניט הוביל על חוף הים של המרינה התל אביבית סדנת בישול שערכה לנובו, חברת מוצרי המחשוב, ללקוחות ושותפים אסטרטגיים להם היא נותנת חסות ראשית, במסגרת אירועי Sail Tel Aviv Lenovo 2017. במנסים וטועמים: סיגל אלבאום מנכ"לית לנובו ישראל, והלית איתן סמנכ"לית במיקרוסופט ישראל.

  סיגל אלבאום, אסף גרניט והלית איתן
  סיגל אלבאום, אסף גרניט והלית איתן

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ישראל-שוויץ-ליכטנשטיין מהדקים יחסים. רכילות עסקית"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים