שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  ניאופרם חוגגת עם גדעון המבורגר ולילך אשר טופליסקי
  וגם: השעון של פלה מראה שנה למונדיאל, דואק משיק רוחניות, אילן פיבקו מובך, טמפו וחמת מתחברים לקולינאריה, ברק מתחבר לווידאו, האופרה מחברת לציור. רכילות עסקית

  בין הצלילים שבקעו מכינורו של הכנר הבינלאומי ואדים גלוזמן ומהפסנתר עליו פרטה רעייתו אנג'לה יופה, שעטפו את חלל ביתם של מיכל ודוד פורר, מבעלי "ניאופרם" ברמת השרון, מצאו המוזמנים זמן למינגלינג אישי ועסקי. בין היתר פגש שם זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה, את יונה ברטל הרעננית, שהחליפו רשמים על עיר המגורים.

   

  עוד היו שם: נוחי ואורלי דנקנר החליפו דיבורים עם אתי וגד פרופר, יונה פוגל, אבי ואירמה מיכאלי, יהודית ואוריאל לין, תמי ואורי סלונים, גדעון וחנה המבורגר, ענת ושמואל פרנקל, לילך אשר טופילסקי ובעלה מרק.

   

  המטרה המרכזית של הערב הייתה התרמה להבאת נגנים בעלי שם מרחבי העולם לפסטיבל Music makers בישראל. היוזמים: גליזמן ויופה בשיתוף עם המרכז למוזיקה "קשת אילון" ומגזין "אופוס".

  נשיא הראל גדעון המבורגר, רעייתו חנה ומיכל פורר (צילום: אביב חופי)
  נשיא הראל גדעון המבורגר, רעייתו חנה ומיכל פורר(צילום: אביב חופי)

  טל ודוד פורר, מרק ולילך אשר טופילסקי
  טל ודוד פורר, מרק ולילך אשר טופילסקי

  יונה ברטל וזאב בילסקי
  יונה ברטל וזאב בילסקי
   

  משפחת פורר: טל, הדס, מיכל, דוד, טל רבינוביץ' ונילי פורר רבינוביץ' (צילום: אביב חופי)
  משפחת פורר: טל, הדס, מיכל, דוד, טל רבינוביץ' ונילי פורר רבינוביץ'(צילום: אביב חופי)

  לוקחים זמן עם פלה

  מהדורה מוגבלת: את השעון הייחודי של "הובלו" לקראת המונדיאל אפשר יהיה לקנות בקרוב בישראל ב-90 אלף שקל, אבל בינתיים חנך מותג השעונים היוקרתי חנות חדשה במוסקבה, ולצורך זה הובאו למקום הכדורגלן הברזילאי פלה, שכזכור הוא היחיד שזכה בשלושה גביעי עולם, ובכירי פיפ"א, שציינו באותו מעמד שנה לקראת פתיחת מונדיאל 2018.

   

  וכך, בכיכר האדומה, חתכו את הסרט פלה האגדי, מנכ"ל הובלו ריקרדו גואדלופה, וסמנכ"ל פיפ"א פיליפ לה פלוך, שהוסיפו למעמד גם שריקה. סדרת השעונים עוצבה כמחווה לקונפדרציה של פיפ"א לשמונה מדינות שיתחרו על המגרש, ולכן השעון כולל שמונה רצועות לפי צבעי הקבוצות המשתתפות.

  פלה, ריקרדו גוודאלופה ופיליפ לה פלוך
  פלה, ריקרדו גוודאלופה ופיליפ לה פלוך
   

  ועודני ילד

  מעל חצי מיליון משתמשים החליפו את תמונת הפרופיל שלהם בפייסבוק לתמונה שלהם כילדים, זאת בעקבות יוזמת רהיטי דורון - "שבוע הילד שבך", שמחברת בין הורים לילדים. מפה ממשיכים רהיטי דורון לקמפיין טלוויזיוני ואינטרנטי בהשקעה של כמיליון שקלים באמצעות משרד הפרסום זרמון גרופ. מנכ"ל רהיטי דורון אופיר ליבר, פרסם את תמונתו כילד והוסיף: "הילדים עדיין חבויים בכל אחד מאיתנו. יש משהו מתוק בלראות את הבוס שלך או לקוח שלך בתמונות ילדות". רשמנו.

  אופיר ליבר (צילום: אסף לוי)
  אופיר ליבר(צילום: אסף לוי)

  אופיר ליבר כילד (מתוך פייסבוק)
  אופיר ליבר כילד(מתוך פייסבוק)
    

  ברק מדווח בזמן אמת

  בשיא המתח לקראת ההכרעה בבחירות לראשות העבודה, מצא אהוד ברק, ראש הממשלה לשעבר ואיש העסקים בהווה, זמן לטוס לניו יורק לבקר את אמיר אליחי, מנכ"ל חברת Reporty, המאפשרת דיווח אל גורמי חירום והצלה באמצעות שידור וידאו ישיר. ברק, חבר דירקטוריון החברה, די התרשם מהמשרדים וגם קיבל הדגמה פרטית של מוצריה.

  אמיר אליחי ואהוד ברק
  אמיר אליחי ואהוד ברק
   

  שפים בכוננות שיא

  בכירי טמפו, בהם המשנה למנכ"ל יואש בן אליעזר, התאספו במסעדת יפו תל אביב של השף חיים כהן, להתכונן לגמר תחרות השף הצעיר של סן פלגרינו של אזור הים התיכון והבלקן, שייערך היום, בו כהן משמש שופט.

   

  בגמר התחרות, שייערך במלון פולי האוס, יוכרז הזוכה שייצג את האיזור בתחרות העולמית במילאנו. בתחרות משתתפים ארבעה שפים ישראלים. הערב המקדים נוצל להיכרות בין מנהלת חטיבת משק״ל ו-Nestle waters הנכנסת ענת סגל, ומנהלת חטיבת האלכוהול תמר כהן, למנהלת האזור סטפניה קוג׳רן, שהגיעה לתחרות ממילאנו.

  ענת סגל, סטפניה קוג'רן, חיים כהן, תמר כהן ויואש בן אליעזר
  ענת סגל, סטפניה קוג'רן, חיים כהן, תמר כהן ויואש בן אליעזר
   

  עולם המים והקולינאריה

  במקביל, הושקה קולקציית ברזי המטבח של "חמת", ובמהלכה חשף מנכ"ל החברה רועי רגרמן, פרויקט צילומים קולינרי ייחודי בהשראת עולם המים, בו לקחו חלק שפים מובילים כדוגמת חיים כהן ואביב משה, וגם אדריכלים בהם דנה אוברזון ויונתן מונג׳ק. בתום התערוכה יועמדו היצירות למכירה פומבית וההכנסות יועברו לארגון "חיים", לטיפול בילדים חולים.

  רועי רגרמן, יונתן מונג'ק, ניר גולן (מנכ"ל אשדוד סחר עץ) (צילום: שאולי לנדרגר)
  רועי רגרמן, יונתן מונג'ק, ניר גולן (מנכ"ל אשדוד סחר עץ)(צילום: שאולי לנדרגר)
   

  מכונית לפקיד קבלה

  יו"ר דירקטוריון מלונות דן מיקי פדרמן ומנכ"ל רשת המלונות רפי שדה, העניקו את המפתחות למכונית סקודה לאביב שור, פקיד קבלה בן 28 מדן פנורמה, שזכה בה במסגרת מבצע מצוינות בשירות של הרשת. באירוע הסיום לקחו חלק 33 עובדים שהגיעו לגמר ומנהליהם, ולאחר ארוחת הערב הכריז פדרמן על הזוכה בהגרלה הסופית. כחלק מרצון הרשת לעודד את מצוינותם העובדים, חולקו לעובדים מצטיינים פרסים כספיים, טיסות לחו"ל ומכונית אחת. במעמד האירוע הושק מבצע איכות השירות לעונה הקרובה, אותו ילווה הסלוגן ״לנו באמת אכפת״.

  רפי שדה, אביב שור, חן מיכאלי (סמנכ"ל משאבי אנוש בדן) (צילום: סיון פרג')
  רפי שדה, אביב שור, חן מיכאלי (סמנכ"ל משאבי אנוש בדן)(צילום: סיון פרג')
   

  חותם אולימפי

  הוועד האולימפי בישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה מקצועי רב שנתי עם הוועד האולימפי הגרמני. ההסכם כולל החלפת ידע בנושאים כדוגמת השתלמויות מאמנים, מלחמה בשימוש בחומרים אסורים, חינוך וקידום ספורטאים צעירים. על טקס החתימה ניצחו סגן נשיא הוועד האולימפי הגרמני סטפן אבל, חברת הפרלמנט הגרמני מיכאלה אנגלמאייר, סגנית נשיא איגוד הג'ודו בגרמניה כיום ג'ודאית עבר ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל גילי לוסטיג. באותו מעמד הודיע אבל, שהוא כבר מתרגש לקראת הגעתו לכנס המשחק ההוגן שיקיים הוועד האולימפי בישראל בשיתוף עם מינהל הספורט ומיכללת זינמן במכון וינגייט בחיפה באוקטובר הקרוב.

  גילי לוסטיג וסטפן אבל (צילום: הוועד האולימפי בישראל)
  גילי לוסטיג וסטפן אבל(צילום: הוועד האולימפי בישראל)
   

  אופרה לגובה

  מי שמבקר בימים אלו בבית האופרה בתל אביב, יצטרך להרים מבט לגובה של כ-2 מטרים, שם מסתיימים ציורי הענק, שתלויים בחלל, כולם פרי מכחולה של הציירת הבינלאומית בשמת לוין, שחיה בניו יורק, ויוצרת בסין, שלאחרונה השיקה את תערוכת היחיד שלה בשנגחאי. עם אלו שכבר הרימו מבט נמנים דוד אסיה, ירון אנג'ל, בני פדני, דיויד ברוזה ומעצבת הפנים מלי לנגוצקי, חברתה של לוין.

  בשמת לוין ומלי לנגוצקי
  בשמת לוין ומלי לנגוצקי
   

  מבוכת האילנים

  מנכ"ל קבוצת רום כנרת עו"ד אילן ששון, קיבל בסבר פנים יפות את המוזמנים להשקת פרויקט SEA TOWER 3 בבת ים, שתוכנן על ידי האדריכל אילן פיבקו. לאירוע שערכו "אילן את אילן" בהילטון תל אביב בעת שקיעה, הוזמנו רוכשי הדירות בפרויקט. המוזמנים חייכו בסלחנות לששון, שרק לאחר שירד מהבמה שם לב ששכח להזמין את פיבקו לשאת דברים. הרוכשים חייכו, ששון חזר לבמה והזמין, פיבקו דיבר, ובא לטעות גואל.

  אילן ששון ואילן פיבקו (צילום: לנס הפקות)
  אילן ששון ואילן פיבקו(צילום: לנס הפקות)
   

  איתני בהצגה חדשה

  קבוצת כרמל גרופ שבבעלות משפחת איתני ערכה קוקטייל אלגנטי לרגל פתיחת אולמות התצוגה המחודשים של הרשתות ביתילי ו-IDdesign בשכונת תלפיות בירושלים. מייסד הקבוצה חיים איתני ערך את טקס קביעת המזוזה. המוזמנים נהנו משפע אוכל, בר קינוחים אינטראקטיבי, ומהקצב שהכתיבו להם התופים של להקת מיומנה שקיבלה את פניהם. מנכ"ל הקבוצה עופר איתני, וגלית רג'ואן, בת למשפחת הנדל"ן הירושלמית, נראו נרגשים.

  עופר איתני וגלית רג'ואן (צילום: עודד אנטמן)
  עופר איתני וגלית רג'ואן(צילום: עודד אנטמן)
   

  מנע בשעת להב

  עו"ד חיה מנע שנבחרה לעמוד בראש פורום להב לנשים בעסקים של לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, השיקה את הפרויקט הראשון של הפורום - בית ספר ליזמיות מתחילות. במסגרתו נערך יום עיון ליזמיות בתחילת דרכן. בנוכחים: נשיא להב עו"ד רועי כהן והמסעדנית ננה שרייר.

  חיה מנע (משמאל) (צילום: ליאת מנדל)
  חיה מנע (משמאל)(צילום: ליאת מנדל)
   

  יו, שנקס...

  המפיק המוסיקלי הבינלאומי ג'ון שנקס, שאחראי בין היתר על הפקת אלבומיו של ג'ון בון ג'ובי, נחת לביקור קצר בישראל. העוקבים אחריו גילו להפתעתם שהוא מטייל בישראל ומעביר זמן במלון "יו בוטיק כנרת" החדש של פתאל בטבריה. ביזנס או פלז'ר?

  ג'ון שנקס וליאור חיון (צוות מלון יו בוטיק כנרת)
  ג'ון שנקס וליאור חיון (צוות מלון יו בוטיק כנרת)
   

  דואק מתחבר לחנה

  "הבית הזה ייצר בכל יום הפתעה וקסם מחודש". כך הודיע איש העסקים והיזם החברתי רוני דואק, בעת חניכת "בית חנה" בתל אביב, שחנך עם היזם יואב קדמון. לאחר שיפוץ המבנה ההיסטורי, שנבנה בשנות ה-30, יועד הבית להיות מרכז קהילתי תרבותי לגוף ולנפש.

   

  הגיעו והרגיעו: מייסד צ'ק פוינט גיל שוויד ומחבריו הקרובים של דואק, האלופה הראשונה בצה"ל אורנה ברביבאי, מנכ"לית הקרן למיזמים לאומיים רם לנדס ורעייתו עו"ד אסתר לנדס, פרופ' יולי תמיר, מנכ"ל ארנסט אנד יאנג יורם טיץ, מבעלי פרסום אלנבי שרוליק איינהורן, מנכ"ל איכילוב רוני גמזו ויזם האינטרנט עופר שני.

  יואב קדמון ורוני דואק (צילום: אייל גזיאל)
  יואב קדמון ורוני דואק(צילום: אייל גזיאל)
   

  בקצר...

  משלחת בכירים סינים ובראשם סגן יו"ר הפרלמנט הסיני ושגריר סין בישראל התארחו בהיי סנטר ונצ'רס בחיפה, התרשמו מהאקו-סיסטם היזמי החיפאי והכירו מקרוב את חברות הפורטפוליו. על תקן המארחת: מנכ"לית היי סנטר יעל מיטלמן.

   כ-40 מחברי לשכת שמאי המקרקעין סיירו בפרויקט בצלאל בתל אביב. הם סעדו את נפשם ותוך כדי שמעו סקירה על ענף הנדל"ן מחיים פייגלין, מנכ"ל צמח המרמן, שבונה את הפרויקט עם קרסו נדל"ן. גם יו"ר לשכת השמאים חיים מסילתי, המשנה למנכ"ל והשמאית מירי זילברמן הפגינו נוכחות וקשב.

   בזמן שרוכשים פוטנציאליים בחנו את פרויקט חברת אזורים במוצא עלית, שקד השף שאול בן אדרת על בישול מעדנים עבורם. מנכ"ל אזורים דרור נגל, המשנה משה קורן, מנהלת הפרסום רומי חרצק, מנהל המכירות גיל גורביץ, מנהלת המשאבים סיגל הלוי והבעלים של אמבסדור שמוליק לוי, לא הסכימו לוותר על הטעם.

   מאות מוזמנים נכחו באירוע העיצוב והקולינריה שערכה שיכון ובינוי נדל"ן בפנטהאוז שבקומה ה-38 במגדל הטיים טאוור. השף ניר צוק בישל, אלכוהול נשפך, ודורית סדן, סמנכ"ל השיווק, ואבי רביד, מבעלי ויקטורי, צפו בעיצובי הפנים שהציעו מעצבות שונות.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ניאופרם חוגגת עם גדעון המבורגר ולילך אשר טופליסקי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים