חדשות  חדשות בארץ  כללי
"אביב גפן אמר שאם המצב יימשך - צריך לרדת"
לינוי בר גפן ומירב יודילוביץ'
פורסם: 21.08.01, 00:06
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 158 תגובות ב-158 דיונים
61. שלוווווווווום
אלי ,   זכרון יעקב   (20.08.01)
שלום לך אביב שלום גם לכל אוהבך ושונאך כאחד...... אני מוכן לממן לך שהייה של 5 שנים בחול בכל מקום בכל ארץ ולא רק בתנאי שלא אשמע אותך או את שירייך היללניים וההתבכינות שלך ושל אביך הבלתי פוסקת שרון ראש ממשלה הליכוד ניצח תכניס ת זה טוב טוב לראש. היום אפילו ראש הממשלה שלך שהיה ( ברק) אמר כי ערפאת לא רוצה שלום אלא מלחמה . ולראייה כי הדרך של הימין כל הזמן היתה נכונה. אבל רק אנשים כמוך ופרס כמובן לא לשכוח עדיין חולמים ..... משתפי פעולה יותר נכון לומר. לסיום שלום לך רק טוס מכאן לאן שהוא רק לך.
62. סמרטוט!!!!!!!!!
ימני   (20.08.01)
זה מה שהוא,חתיכת אפס שלא יודע כלום מהחיים שלו.אבל יש דברים יותר מרגיזים 1.שהוא רק מדבר ולא עושה שיילך מפה כבר 2.אתר YNET שנותן לסמרטוטים כאלה במה.
63. מישהו רוצה לקנות כרטיס לנצנים?
שבלול   (20.08.01)
זוג כרטיסים ב240 שקל במקום ב300 בקופה! צרו קשר באיי סי קיו 94460275 או באיי מייל שמופיע כאן...
64. AVIV AND AVIV
GUY   (20.08.01)
Aviv and his father grew up on the Nahalal Labor ideology. According to them the left is always right, and the right is wrong. Why can't you face reality, and get off your high horses? Your way has failed, WE all want peace, but with whom? THEY don't any compromise, we offered. So stop pushing these peacenik ideas, you are in a very small minority today in warzone Israel. When you preached leaving the country, you were serious, your words almost made sense, so why back off and say it was a joke? Tell me what was funny about it. By the way, remember Pini Gershon, he also said it was a joke, when his ideas became public
65. יצא מהקשרו
איציק ,   בית חורון   (20.08.01)
מה שיצא מהקשרו זה המוח מהראש לא טוב - סע (קח אתך את הגרופיס שלך) אנחנו נסתדר. ובעוד שנה שנתיים ישאלו אביב מי ???
66. תרדו ממנו!!!!!!!!!!!!
קרן   (20.08.01)
הוא אמר את זה בצחוק!!!!!!!! מישהו לא מבין מה זה צחוק?! מישהו שכח צחוק? כדברי לד זפלין..
67. שפן. למה הוא משנה את דעתו?
איתי   (20.08.01)
אביבוש, תעמוד מאחורי הדברים שאתה אומר. עד שסוף סוף יוצא לך דבר חכם מהפה, אתה שולח את קוטלר להתנצל?
68. תגובה לאסף ובעד השפוי האחרון
עוד שפוי   (20.08.01)
אולי הנימה שלו מוגזמת אבל בדבר אחד הוא צודק הפלשתינים מנצחים אותנו לא בגלל שיש להם כלכלה חזקה או הייטק או נאורות הם מנצחים אותנו כי להם יש אמונה ו"צומוד" הם יישארו כשכל האביב גפן למינהו יורדים מהארץ ומי הרס לנו את האמונה? מי ניפץ לנו את המיתוסים? מי זלזל בכל מה שיקר לנו? מי ? מי? אם נפסיד זה רק בגלל שאין לנו רוח. לא בגלל שאין לנו כח.
69. מכתב לכל היורדים ה"ציוניים" פה!!!
דני   (20.08.01)
אוי אוי!!! כמה ציוניות נושבת מדבריכם!!! מעניין למה אביב גפן הוא זה שבינתים מגיב בעברית ואתם אלה שבאנגלית!!! יאללא, שבו לכם נמושות איפה שתשבו -רק אל תתערבו!!!
70. בתור אחת שהייתה במפגש המדובר
תמר   (20.08.01)
אני לא יודעת מה המקורות שלכם אבל ישנם כל כך הרבה דברים בכתבה הזאת שאינם נכונים... חבל שלא שלחתם כתב למפגש במקום לאסוף פיסות אינפורמציה מאנשים שהיו שם. אביב גפן אמר שהחליף את המילים למולדת אהובה משום שרצה שאנשים רבים יותר יקשיבו חלמסרים שלו ולא בגלל שהוא רוצה להגדיל את קהל המאזינים שלו!!! אני יכולה לתת לכם עוד דוגמאות אם רק תרצו... בתור פעילה בנוער עבודה אני חושבת שהמפגש היה חשוב משום שאביב גפן משפיע רבות על הנוער בישראל וגורם לרבים להאמין בדרכי השלום... ובכך תורם למאבק למען השלום... חשוב להפגש גם עם אנשים כאלו ולא רק עם פוליטקאים....!
71. אני שמאלנוס הקיסר: באתי, הרסתי, ברחתי.ו. זה השמאל.
קצת לצחוק   (20.08.01)
מכירים את הבדיחה העצובה על האיש שעשה חור בספינה למען השלום? כשהספינה החלה לטבוע הוא היה הראשון שנמלט האיש הזה זה הרבה אנשים הרבה מאוד אנשים באנו, הרסנו, ברחנו.
72. A letter to "Someone" from New York
רון   (20.08.01)
The level of English you have, shows me who you are.I hope you're going to improve it,and the sooner the better.It embarrasses even me as an Israeli ביי
73. עדיף באמת שתיסע מפה יה זבל
אורן   (20.08.01)
אתה וכל מי שסובב אותך ממש מיותרים פה יה חרא קטן תמשיך לברוח
74. דור מזויין
שוקי ,   רמאללה   (20.08.01)
האדם היחיד שמזויין בשיר שלו זה אביב.זו ההוכחה
75. לצערי הוא צודק
י ,   ניויורק   (20.08.01)
אני אישית כבר הסקתי את המסקנה מזמן
76. מכתב לכל היורדים ה"ציוניים"...
רוני   (20.08.01)
ממש מרגש לקרוא כמה אתם ציוניים מרחוק.... יאללא,תשארו איפה שאתם, ואל תתערבו!!! ן-Ynet -נא לא לצנזר!!!
77. רעיון בעקבות אביב גפן
מומו   (20.08.01)
גם אני רוצה לארוז וכל מי שאני מכיר. למה שאלה שרוצים להישאר לא ישלחו אותנו לשלום ודי? באמת שזה לא יעלה הרבה.
78. חוסר דיוק משווע.
זו ששאלה את אביב אם צריך לרדת מהארץ   (20.08.01)
שאלתי את אביב אם הוא עדיין חושב שהנוער צריך לארוז את המזוודות ולרדת מהארץ (כמו שאמר בזמנו), והוא אמר שאם המצב ימשיך ככה, אז כן. אבל כל עוד אנחנו כאן, אנחנו צריכים לעשות הכל בשביל השלום, הכל. זה לא נאמר בבדיחות הדעת, זו לא הייתה פליטת פה, אבל הוא גם לא אמר שצריך לרדת מהארץ כי לא סבבה במקום מסוכן, לטענת אורי, שבעצמו אמר שהיה משועמם ולא הקשיב. הסיבה שמה שאביב אמר לא גרר תגובות היא, שזה לא כזה סיפור גדול. כבר עשיתם מזה שערורייה ב96, לא מספיק? ולאורי היקר, אף אחד לא הכריח אותך לבוא, והרבה יותר מ"רק הפריקים" הקשיבו. עצם ההגדרה שהשתמשת בה מוכיחה את הלך מחשבתך.
79. לגדעון בעניין אופנהיימר
אביהו   (20.08.01)
אני חושב שהגזמת ואני אישית מאמין כי אתה איש קטן וצר! אני מציע לך להתקשר ולהתנצל בפני יריב.
80. תגובה ל"קצת לצחוק"
תמר - יו"ר נוער עבודה בית יצחק ,   בית יצחק   (20.08.01)
אני באמת מצצטערת ימני יקר שלי... מה בדיוק אתה עושה למען המדינה??? לפחות אנחנו בנוער עבודה נלחמים למען העקרונות והערכים שלנו גם אם הם קצת פחות ציוניים מהערכים שלך. אנחנו מנסים לשפר את המדינה לשנות דברים ולהשפיע גם אם אלו לא הדברים שלך באופן אישי נראה שיעזרו לנו! ומה אתה עושה? נדבק למחשב וכותב תגובות מטומטמות על כתבה מסולפת לחלוטין!!!! באנו... ראינו... כבשנו... את השלום!
81. למה זה כזאתי דרמה?
ליב ,   עמק הירדן   (20.08.01)
בתור מישהי שחבה את חיה לאביב אני אומרת בשיא הרצינות שלא צריך לעשות כזאתי מהומה מזה כי בסופו של דבר אביב הוא רק בנדם וזכותו לחשוב הכל בלי שיעשו מיזה כזאתי מהומה. אני לא יודעת אם בא לי לרדת או לא ואין לזה שום קשר לאביב!!!! באהבה גדולה, ליב.
82. מה הרצל היה חושב?
אאא   (20.08.01)
חיים פעם אחת, מספיק אנחנו נותנים לצבא את שלוש השנים הכי יפות שלנו. יותר טוב להיות פחות ציוניים ויותר שמחים מאשר ההפך - זה פשוט הגיוני ואני חושב שגם הרצל היה מסכים לזאת.
83. תגובה לתמר היו"ר
גדי   (20.08.01)
אל תנסו לתקן אתם רק הורסים באמת עדיף שתרדו
84. הפכנו למדינת "פוליטיקלי קורקט"?
חגי20   (20.08.01)
מה בדיוק אתם רוצים מאביב גפן? הוא חייב משהו למישהו? הוא אישיות ציבורית? גפן הוא בסך הכל דוגמה לאומן שמביע את דעתו. הוא חייב להביע את דעתו, אחרת לא היתה משמעות לשירים שלו ולאומנות שהוא מייצג. ודבר נוסף: חייבים להפסיק אחת ולתמיד את "רגישות היתר" של הציבור. הפכנו למדינת ה"פוליטיקלי קורקט"? אי אפשר להביע יותר אף דיעה, גם אם היא שונה, חריגה, אפילו מתלהמת? אישית, נמאס לי מכל האזרחים המודאגים, המזרחיים הנעלבים וההומואים הזועמים.
85. תגובה לחגי20
דני   (21.08.01)
הישראלי המכוער בשיא התגלמותו. המדינה אחלה- אז למה האנשים לא???????
86. חומר למחשבה
גברת בלי סלים ,   תל אביב   (21.08.01)
ואולי הפכנו למדינה לשוחרי מלחמה?ואולי הארץ הזו מיועדת לבעלי עצבים חזקים?ואולי לא כל אדם מתאים להיות גיבור?קשה לחיות לאהוב וליצור כאן.כולם שונאים את כולם.די דיכאון,מקום בלי עתיד. אלא אם נעשה משהו,אך מהו?
87. לאיתי מהרצליה
נעמה ,   תל אביב   (21.08.01)
ואז נשאר עם שכמותך? איזה פחד.
88. RESPONSE TO TAMAR
INBAR   (21.08.01)
Oy Vaavoy if Geffen is able to influence israeli youths. Here is a guy who evaded serving in the army, a guy who used female makeup and lipstick, a real philosopher, HOGGEH DE'OT. At least his father made sense sometimes, and was funny sometimes. What's Aviv's talent? He's not a very good singer or songwriter. ABBA, WOULD YOU WRITE A SONG FOR ME IMA TAGGIDI LO
89. מחרביך ומהרסיך ממך יצאו
שאולי   (21.08.01)
אז צא כבר
90. תגובה לשפוי האחרון
לי   (21.08.01)
אתה בטח מדבר מתוך המחלקה הסגורה ואם לא אז אתה זקוק בדחיפות לאשפוז. אם היו עושים תחרות על בורות,נלעגות,ברבריות, רשעות ושנאה אז בטח היית זוכה במקום הראשון. לא רק שאתה לא מחליש אותי אלא מחזק אותי כי אני רואה מי שייך לזרם המיליטיסטי וזה משעשע אותי. אם אחליט לרדת מהארץ ואם לא,זה לא עניינך לא בעבר וגם לא בעתיד. אתה הרי יכול להוציא את התסכולים שלך רק פה ולא בשום מקום, הרי הסכמנו כבר שאתה אומלל ומתוסכל.
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה