צרכנות  חדשות צרכנות
קלאב הוטל: זה נופש, זה?
שושנה חן
פורסם: 27.01.02, 10:05
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 15 תגובות ב-15 דיונים
1. הפתרון הטוב ביותר
absalom   (27.01.02)
לוותר על הנכס. זה לא דירה זה לא אוטו. זה בית סוהר לטפשים ותמורת הויתור על הנכס אתם זוכים להכרה מחודשת כחכמים.
2. קלאב הוטל/קלאב - אין
יצחק לורנץ ,   נצרת עילית   (27.01.02)
אין ספק שהכתבה שלכם חשפה אמת מרה ומכאיבה לא רק על התופעה הספציפית הזו אלא במידה רבה על עולם הצרכנות בארץ. רק בארץ תופעות בהם מרמים ו"לוכדים" צרכנים ממש בכוונה מתחילת העסקה, כאשר הצרכן מאמין מראש שהאנשים מולו מציעים לא עיסקה הוגנת !! אין מקום בעולם המפותח שדבר כזה כמו כוונת זדון מתוכננת מתחילת העסקה הייתה עוברת בשקט והופכת לחוקית. אני מביע צער עמוק על עובדה זו !! לגבי קלאב הוטל - הם העלו את דמי ההחזקה החל משנת 1995 ועד היום פי שלוש !! איזה מדד או רבית או המצאה כלשהי אחרת עלתה ב6 - 7 שנים פי שלוש ? הרי ברור שזאת רמאות. והצרכן לכוד בתוך חוזה אשר משאיר אותו לחלוטין לבסוף בידיים החמסניות אנשי עסקים ממלוחים וחסרי מצפון ? איך חוזה כזה שהוא במהותו לא הוגן יכול לעמוד במבחן הצדק בבתי המשפט ? יצחק לורנץ
3. התערבות הרשויות נדרשת !!!!!
גיל ,   מרכז   (27.01.02)
למרות שהנכתב כאן ידוע מזמן (ולרוב הציבור) אי אפשר שלא לרתוח מחדש. לא רק שבשיווק אגרסיבי הצליחו לפתות אנשים תמימים להפסיד אלפי דולרים (בגלל ביצוע עסקה לא כדאית) - עתה הם מתעללים באותם אנשים לשם גריפת הכנסות ללא פרופורציה להוצאות והרשויות אינן מתערבות. אמנם לכאורה לא עברו על החוק, אבל תמיד אפשר למצוא את הסעיף שמונע התעללות דרקונית בציבור. ** אפשרות אחרת: המועצה לצרכנות יכולה לארגן מרד תשלומים.
4. תגובה להצעתך
יגאל ,   דרום   (30.07.02)
מה לגבי הכסף שהושקע?? ירד לטמיון??? האם זה מעשה חכם?
5. האם אנחנו מבוטחים?
יגאל ,   דרום   (30.07.02)
בביקורי האחרון בחודש יולי 2002 לא היתה שום תווית ביקורת על אף אחת מהמעליות בהן השתמשתי. רציתי לדעת האם אני מבוטח? לאן הולכים דמי האחזקה ששלימתי?
6. תגובה ליגאל
אבי   (20.08.02)
יגאל היקר אם תוכל למכור, עשה זאת בכל מחיר, אמנם פריירים מתחלפים, אבל במקרה קשה זה אולי תגלה שפריירים גם מתים. כסף טוב לא חייב ללכת אחרי כסף רע, לכן להיפטר מזה גם אם הלכה ה"השקעה"
7. תדמית גרועה
אוריתחחח ,   דרום   (14.09.02)
חבל על הזמן איך שהקלאב הוטל הרסו את התדמית שלהם. הפכו להיות סחטנים, לא נעימים,אנחנו מאוד מאוכזבים אורית
8. הוקם אירגון בעלי יחידות נופש בקלאב הוטל אילת,
חוה ,   רעננה   (26.12.02)
אני ממליצה לבעלי היחידות להירשם, יש נושאים רבים שהארגון לקח על עצמו לטפל ...כמו רישום הבעלות - בטוחה. המלצה להגשת התנגדות לשיתוף בתביעה היצוגית, פורסם ב18 בדצמבר ויש להגיש את ההתנגדות עד 45 יום במכתב רשום לבית המשפט......וכו ההוראות ינתנו בטלפון של הארגון 03-7661811 כדאי להזדרז כדי שהפשרה לא תחול עליכם ואז לא ניתן יהיה לפעול בענין דמי האחזקה השנתיים וחבל הם גבוהים מעל ומעבר לכל הגיון.
9. קלאב הוטל
אילן בריידמן ,   מודיעין   (29.12.02)
יש לי יחידת נופש הייתי רוצה בכל דרך אפשרית להיפטר ממנה כל הניסיונות נכשלו פרסום, בקשה מהנהלה הכוללת ויתור על היחידה הציעי לנו מה לעשות
10. להחזיר ומיד!
הפראיירית ,   תל אביב   (05.02.03)
ונראה את חכמי ההנהלה של קלאב הוטל מוצאים פראיירים חדשים שישלמו כל שנה סכומי עתק עבור השום כלום שהיא מכרה לנו.
11. ומה היה בשנים הטובות?
כועסת על עצמה ,   מרכז   (05.02.03)
איזו תשובה אופיינית להנהלת הקלאב - ומה היה בשנים הקודמות כשלא היה משבר? לא שדדתם אותנו? הפעם לא תצאו מזה כל כך בקלות, אני מקווה.
12. כמעט נפלתי קורבן
דוד   (29.04.03)
אני זוכר את הפשיטה השיווקית וההבטחות הרבות ללכידת מספר גדול ככל האפשר למלכודת נוראית שהיום רואים את תוצאותיה. איני מבין את בעלי קלאב הוטל, כך הם רוצים לשכנע לקוחות???
13. אז איפה אנו בעלי היחידות עומדים?
יפית ,   ירושלים   (06.05.03)
האם מישהוא יכול לומר לי כאן היכן אנו עומדים , מה מצב התביעה ואיך משתחררים מהצרה הזו שהרי גם לוותר על היחידה הם לא נותנים לך ופשוט נצמדים אל עורקך כמו עלוקות.
14. יחידה בקלב הוטל
יעקב עמיאל ,   ירושלים   (25.03.09)
ברצוני לדעת איך רשויות המשפט בישראל מאפשרות ותומכות בנוכלים ורמאים כבעלי קלאב הוטל אשר סוחטים ומאימים על בעלי יחידות, אשר שוכנעו לשלם את מיטב כספם במרמה ולמכור להם כלום תמורת כספם. רוב בעלי היחידות מוכנים לוותר על כספם אשר נגבה במירמה ולתת במתנה את היחידות לקלאב הטל ולהתפטר מהסיות .האםאין גוף חוקי במדינה הזאת שיעצור את תופעת ההונאה הזאת.
15. החזרת יחדת נופש קלאב הוטל טבריה
יוסי ,   בית שאן   (25.04.09)

אני אשמח לדעת אם מירב מהנהלת קלאב הוטל, קבל חזרה יחידות נופש מבעלים שלא צברו חובות ואינם מעוניינים בתמורה על ההחזרה. כמו כן אני מעוניין להחזיר את היחידה בקלאב הוטל טבריה בתנאי שכזה, לא נראה לי נכון מכוון שהנהלת קלאב הוטל לעולם לא הביאה זאת לידיעת בעלי יחידות.

ובכן מירב הואל נא ליצור עימי קשר ע"מ לוודא את אמינות אימרת הנהלת קלאב הוטל.

חזרה לכתבה