חדשות  פוליטי מדיני  צבא וביטחון
מאסר על תנאי לשוטרים שהיכו פלסטיני שהשתתף בלינץ'
אפרת וייס
פורסם: 08.07.02, 16:54
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 42 תגובות ב-42 דיונים
1. בושה לנו
ליאור ,   פתח תקוה   (08.07.02)
איך אנחנו מעמידים את עצמינו למשפט לפני שמיצינו את הדין עם האשמים האמיתיים? ברומא חייבים להיות רומאים!
2. לאן הגענו???
קארין ,   תל אביב   (08.07.02)
ואחר כך אנחנו שואלים שאלות...
3. בושה לנו - מגיע להם פרס לא עונש
ליאור ,   חדרה   (08.07.02)
אצל הערבים - הם היו מקבלים אות כבוד אם זה היה להיפך בושה בושה בושה אני מקווה שהשופט יושן טוב בלילה
4. הייתי בדיוני המשפט
עדי ,   ירושלים   (08.07.02)
אני פשוט בהלם ששוטרים שנתנו קצת סטירות למי שנחשד כמבצע הלינץ' מקבלים עונש בבית משפט ישראלי כאשר החברים ממחלקת חקירות שוטרים לא מוותרים גם במקרה כזה ומגישים כתב אישום הייתי נוכח בדיוני המשפט והשוטרים הם טובי בחורינו אנשים שאוהבים לשרת את מדינתם יש עולה מאתיופיה ואחד ממרוקו ובמה הם פשעו? שמגיע להם כתם על גבם גם אם הוא פעוט ביותר אני מקווה שהם יהיו חזקים. מדינת ישראל מדינת היהודים?
5. אי צדק
אלוהים ,   תל-אביב   (08.07.02)
אני ממש לא מבין את הצדק במדינה הזו
6. אם המדינה לא עושה את זה בעצמה
דוד ,   כרמיאל   (08.07.02)
לפחות יש שוטרים שיודעים מה טוב ועצוב לי שהשופטים מענישים את האנשים הלא נכונים
7. עכשיו אני מבין למה אף אחד לא רוצה להיות שוטר!!!
השופט ,   הרצליה   (08.07.02)
השאלה הגדולה האם הוא באמת השתתף בלינץ? ואם כן המכות האלה הם עונש מגוחח כי אני חושב שאם הוא באמת ישתתף צריך לתת צל"ש לשוטרים שהיכו אותו ונותן להם פרס כספי במקום קנס כספי
8. צריך מגבית לאנשים טובים
דודו ,   ניו יורק   (08.07.02)
9. קדושים מאפיפיור! למה לא להוציא להורג את השוטרים הברוטליים?
אלי ,   חיפה   (08.07.02)
נכון שאסור להרביץ לאסיר. מי שירביץ לאיזה גנב או אפילו רוצח עצור - צריך לשלם על כך. כי כל גנב וכל רוצח שנתפס הוא אזרח בעייתי שאמור לקבל את אונשו מהמדינה. לא כך עם האויבים. עדיף, כמובן, אם המדינה הייתה מחסלת את האויבים. אסור, כמובן, לשוטרים לפעול על דעת עצמם. אבל לשפוט אותם על זה? ראיתם שהאויבים שלנו שפטו מישהו על פגיעה באזרחים יהודים (אני לא מדבר על פגיעה בחיילי צה"ל)? אז למה אנחנו אמורים לשפוט על פגיעה (לא ממש רצינית) בגרועים ביותר מבין אויבינו? אין שום איזון!
10. כאחד שאיבד חבר בג'נין
גילמן   (08.07.02)
אוי לנו! איזה בושה. טובי בחורנו ובנותנו (ראה כתבה על מספר הרוגים לצה"ל השנה) נהרגים ואנו שופטים את אלה העומדים על משמר ארצנו.
11. עבירה זה עבירה, אבל יכלו להוציא אותם בזול יותר
גילי   (08.07.02)
12. וליאור מתגובה 4 - אני מקווה שאתה לא רוצה להיות כמו הפלשתינאים...
גילי   (08.07.02)
13. בושה לבית מישפט ששפט אותם .
גלילה ,   דרום   (08.07.02)
אני חושבת שאין ישראלי אחד ששכח את התמונות מהלינץ וכול ישראלי היה רוצה לתת לא איזו סטירונות הלואי שהם היו נותנים לחילים שלנו סטירה אבל הם עשו להם לינץ מזעזע.
14. בושה לנו שזה כל עונשם
אריק ,   להבים   (08.07.02)
שוטרים מכסחים _חשודים_ בפשע במכות רצח ויוצאים עם עונש על תנאי?! צורה לנו. הכיבוש משחית. נקודה.
15. מדינה מטומטמת
לימור   (08.07.02)
המדינה היחידה בעולם שיורה חעצמה ברגליי, במקום לתת להם עונש מוות אנחנו מתנהגים אליהם כמו אל יצורים אנושיים...הם חיות!!!!!!!!!!
16. דבר כזה לא אמור לקרות במדינה דמוקרטית
יעל   (08.07.02)
למרות שבמקרה הזה, הייתי מעדיפה שלא יקבלו קנס ויסתפקו במאסר על תנאי - בתחשב בזהותו של הקורבן... וכן, אני בהחלט בעד נקמה במקרה הספציפי הזה... הם עשו מה שכל אחד מאיתנו חוץ מיוסי שריד אולי היה מעוניין לעשות.
17. מעצר ע'ת
farajo ,   Atlanta Georgia USA   (08.07.02)
ממש בושה וחרפה שהיגענו למצב כזה במדינתנו שלמחבלים יש יותר זכויות
18. שופט זבל!!
MOSHIKO ,   חיפה   (08.07.02)
פשוט שופט זבל!!! הוא שכח את מי הם היכו? את אחד הכלבים שרצחו ביסורים את החילים שלנו.
19. את הרוצחים של זאבי הם לא היו מוכנים להעמיד לדין...
יוסי ,   נהריה   (08.07.02)
ואנחנו - על קצת מכות .... נכון - יש מיליון טיעונים נגד פעולות של לקיחת החוק לידיים אבל אפשר להתחשב בנסיבות שהביאו אותם לבצע את הפעולות ...
20. הצעה: איסוף תרומות הציבור לתשלום הכנסות שהוטלו על כולנו !!!
אריה ,   רומא   (08.07.02)
מדהים!!! זהו עונש שהוטל על כולנו ע"י שופט שמענין לדעת איזה ציון קיבל במשאל על איכות השופטים... כנסות כאלה כדאי להטיל על שופטים כאלה!!!
21. הפכנו להיות מדינה שמנוהלת ע"י מטומטמים
נלסון ,   חולון   (08.07.02)
בטח הפלשתינאים מתפוצצים מצחוק [ ולא רק!] למשמע הכתבה הזו. הם רוצחים בנו, גונבים לנו את מכוניותנו, אונסים את נשותינו, פולשים אל קרקעותינו, תופסים את מקומות עבודתינו, עושים בנו לינץ'.. ואנחנו כמו צאן מובילים את עצמנו לשחיטה המונית. כשתתחיל הירידה ההמונית מהארץ, אל תתפלאו, הרי מי רוצה לגור במדינה שראשיה הם מטומטמים שמובילים אותנו לשואה שניה. השוטרים היו צריכים לקבל טפיחה על השכם וישר כוח, אנחנו רוב העם ביקשנו אותם שיחבטו ברוצחים הנתעבים ולו רק בכדי שנוציא קצת את הכעס שמצטבר אצלינו, הם היו שליחים שלנו, לכן בבואכם לשפוט אותם, אתם שופטים את כל העם. נלסון.
22. ליפי הנפש
Avi Ecuador   (08.07.02)
מה אתם חושבים שהיו עושים חיות האדם הפלסטינים לעצור שלנו? אם היה להם את הכוח שלנו כבר מזמן הם היו פותרים את הבעיה היהודית. כמובן שלא היה קים הימין או השמאל. תתעסקו אולי בדברים אחרים?
23. לכל המגיבים שתומכים בשוטרים.
אבי ,   חולון   (08.07.02)
אני מאחל לכם שיום אחד יתפשו אותכם שלושה בלשים באיזו סימטה חשוכה, וינפחו לכם את הצורה בלי להזדהות אפילו, רק בגלל שיש לכם אוטו דומה לזה של איזה עבריין. ואני מקווה גם שאחר כך, כדי להצדיק את עצמם בחקירה, ישתילו לכם איזו חתיכת חשיש קטנה בכיס. אולי אז תבינו איך זה לחיות במדינה שבה השוטרים הם מעל לחוק. ואתם יודעים מה ? אני בטוח שכשהסיפור הזה ייגמר, אתם נורא תהנו לקרוא אותו מעל מסך המחשב, ובייחוד את התגובות התומכות בשוטרים האמיצים.
24. מה לעשות? דמוקרטיה.
גדעון ,   יקנעם   (08.07.02)
אם היינו חיים באירופה אה, אבל מי השכנים? ילד אוכל פיצה שמים לא פצצה. ילדים רוקדים שולחים מתפוצצים. ילדים ישנים בבית רוצח מגיע. תינוקת יונקת כדור בראש מקבלת. מפגרים עד מתי?!!! למי אתם עושים חשבון?לאלה שמחלקים סוכריות כשהילד שלהם מתפוצץ? אנחנו לא מבינים כנראה מה קורה לנו. צריך לפוצץ כל מפגע ואני מוכן להיות השוטר שמבצע!! רובינשטיין דייייייייייייייייייייייי
25. מעניין כמה יקבל תאבת
דניאל   (08.07.02)
עונש מינימלי, קורסים חינם והשתלמויות בכלא מגידו ואח"כ ישוחרר כנראה ב"עיסקת חבילה" שיארגן לו מיודעו שימון.
26. מאסר באיים הקריביים
אסף   (08.07.02)
בושה איך אנו שופטים את טובי בחורינו לפעמים יש את ההרגשה שאנו יפי נפש מידי
27. לכל המייללים
שפוי   (08.07.02)
חשוד הוא עדיין לא נאשם. אם אתם הייתם חשודים בעבירה לא הייתם רוצים שייתנהגו אליכם כמו אשמים. נקודה למחשבה: ברגע שמתחילים לטפל בהם בשיטות שלהם, נהיים קצת יותר דומים לחלאות האלה. זה מה שאנחנו רוצים?
28. שוטרים מכים
שאול ,   רמת השרון   (08.07.02)
עם כל ההבנה למעשי השוטרים הצעירים, עלינו כחברה מתוקנת, להרתיע ולהתריע מפני תופעות של נקמה של משרתי החוק. עצם הירידה לרמתו של הפלסטיני היא אות קלון.
29. בושה!
ידידה   (08.07.02)
פשוט בושה ומזעזע לקרא לאן התדרדר בית המשפט! וזה מה שנאמר מי שמרחם על האכזים לבסוף מתאכזר על הצדיקים! בית המשפט הזה מזמן פשט את הרגל!
30. קיראו ואנא תגיבו.......
טלי ,   ניו יורק   (08.07.02)
חברים, זה מחיר הדמוקרטיה שאנו משלמים. רוב הישראלים ואני בתוכם נגד החלטת השופט ואם אנו חיים בדמוקרטיה זה אומר שהכלל הוא הצודק.... אז איפה פה בדיוק הדמוקרטיה, למה אין בכוחנו לקבוע את גורל השוטרים, איפה הגבול, אולי לא מגיע להם פרס אבל בטח ובטח שלא כתם, האם אני צודקת או שאני תמימה.
תגובות נוספות
חזרה לכתבה