צרכנות  חדשות צרכנות
תדיראן אמפא מציעה שירות טכנאים בשעות הערב
ynet
פורסם: 12.12.04, 10:49
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 25 תגובות ב-25 דיונים
1. ממש חכם ויעיל
דפנה   (12.12.04)
הזמנת טכנאי כרוכה בהפסד זמן עבודה, יפה עשתה אמפא בכך, שאפשר להזמין טכנאי אחרי 17.00
2. לא לכל האזורים !!!!!
אוראל ,   ירושלים   (12.12.04)
לפני כשבועיים הזמנתי מחברה זו שירות טכנאי למייבש שלי,ואמרו לי שהם יכולים להגיע עד ארבע, אך הערתי להם שאפילו בתקליט ההמתנה הם מפרסמים על שעות מאוחרות, הטלפנית מסרה שזה רק באזורים מסויימים. (ירושלים, עיר הבירה, לא !!)
3. הלוואי ככה בכל חברות שמכבדות את עצמן !!!
אחד העם ,   HOT תלמדו   (12.12.04)
4. החברה המשתפרת של השנה
ophers ,   חיפה   (12.12.04)
השירות שלהם השתפר גם מקצועית וגם כחברה ביחס ללקוח
5. חברה דמיקולו
אבי   (12.12.04)
התנסתי עם חברה זו שרות גרוע נותנים ללקוח לרדוף אחרהם מזלזלים משקרים ועד היום המכונה לא פועלת כמו שצריך.
6. שירות תדיראן אמפא בשעות הערב
יצחק ,   חולון   (12.12.04)
נא לציין מס טלפון להתקשרות בשעות הערב לציבור הרחב ולמען השירות הטוב!!! רעיון מצוין רק שיהיו מחירים סבירים****!!!
7. יש !!!!
שושו   (12.12.04)
סוף סוף מישהו הרים את הכפפה שזרקתי לפני כשנה . מקווה שחברות נוספות יצטרפו . ניתן עוד קצת למתוח את שעות הטכנאי ( מוקדם בבוקר ואפילו קצת יותר מאוחר ) זאת בתנאי שמועד הביקור הוא בטווח של שעה עד שעה וחצי .
8. מחירים חבל על הזמן !!!מדחס מזגן עולה 700 ש"ח תיקון אמפא 350
זה לא בחינם 3500 ש"   (14.12.04)
9. ב א ל ק ט ר ה זה קיים מעל שנה, איפה החידוש.
שושי ,   חיפה   (14.12.04)
10. אין כמו אמפא...
מירה ,   קרית מוצקין   (14.12.04)
הזמנתי שירות ונהנתי מכל רגע ואפילו כתבתי מכתב תודה ! נציגי שירות כאלו אדיבים ומקצועיים כבר לא קיימים בימינו בהרבה חברות - תנו קצת קרדיט !
11. נדרתי נדר
בן ,   ת"א   (14.12.04)
לפני כ20 שנה קיבלתי שירות מזופת מחברת אמפא למוצר של אמקור. נדרתי נדר כי שום מוצר שלהם או מוצר שמקבל שירות מהם לא יכנס אלי הבייתה ואנסה לשכנע כל מי שאני מכיר לעשות כן. אני עומד בכך כבר 20 שנה. הנה אמקור כבר לא קיימת ואני מקווה כי אמפא תלך בדרכה. סבלנות וגם זה יגיע. וזאת נקמתי הקטנה והמתוקה. ולכם שמקבלים שירות רע, תאמינו ותקוו זה מצליח.
12. שירות בשעות הערב
שולה ,   תל אביב   (21.12.04)
הכל למראית עין-בפועל אני נותרתי זועמת על חב' תדיראן ששלחה טכנאי לתיקון תקלת חימום במזגן שנירכש לפני כחמישה חודשים הוא שהה בדירה כחמש דקות וכשהפעלתי את המזגן אחרי לכתו הוא שוב לא מקרר בימים קפואים אלו ועכשיו אומרים לי בחברה להמתין שוב עד לקבלת טכנאי מחדש מה עושים? זו לא חוצפה ישראילית פרופר?
13. שרות אמפא
ש.ק ,   השרון   (21.12.04)
נראה אתכם מזמינים שרות לשעות הערב! הם יגידו לכם שכרגע אין להם לאזור שלכם מקום פנוי בתקופה הקרובה, דהינו עובדים עלינו!!
14. המזגנים הגרועים בעולם
בני כהן ,   נס ציונה   (22.12.04)
בשנת2002 רכשתי באינטרנט מזגן מיני מרכזי מהדגם המשוכלל ביותר שהיה .בימים הריאשונים להפעלתו המזגן זרק מים לתעלות ומשם אל תיקרת הגבס והדלתות קריאות שרות וטכנאים מארץ חלם אלכו ובאו כ13 פעמים עד שיומים לאחר הטכנאי האחרון הופיעה תקלה נוספת ואז נאמרלי כי אתמול הסתיימה האחריות מזלה של המוקדנית ומזלי שלי שהיא לא הייתה בקרבתי לאחר אין ספור פניות טופלטי ע"י מנהלת השרות התקלה תוקנה אך קיום שוב המגן אינו תקין ואין עים מי לדבר בימים אלה אני מארגן קמפיין פרסומי בעיתונות להזהיר את הלקוחות כי מאחורי המוצרים הממותגים של תדיראן אין לא איכות ולא שרות . אני בעלים של עסק הנותן שרות ואחריות רבת שנים למוצרי ויודע את הערך המוסף שיש למתן שרות ברמה גבוהה.למעונינים ולמזדהים עם תחושותיי אשמח לקבל תגובות, תודה על תשומת הלב בני כהן עכביש דלתות פלדה.
15. שירות מצוין ומוצרים איכותיים
אורן דוד ,   רמת גן   (24.12.04)
יש לציין את השירות היעיל והאיכותי של תדיראן אמפא הגורם האנושי אשר יודע לתת את השירות הטוב והמיקצועי כלקוח נאמן וגדול אשר רוכש המון מזגים בזכות ורק בזכות השירות יודע להעריך את השינוי המבורך של המערת ללכת לקראת טובת ציבור נאמניה יש לציין שחברת השירות ידעה לבצע ייעול במתן השירות בזכות הקשבה לקהל לקוחותיה יהה צעד זה תחילתו והמשכו של שיפור תמידי יישר כח תדיראן אמפא
16. שירות תדיראן
בת שבע   (25.01.05)
חברת תדיראן חברה מאוד גדולה ומהסיבה הזו היא חושבת שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה קניתי מכונת כביסה של תדיראן וביטלתי את העיסקה בגלל התייחסות של החברה וזילזול של טכנאי ופקידות למיניהם. מעדיפה חברה יותר אמינה עם שרות יותר טוב
17. ל- 11 לבן
(25.01.05)
חבל מאוד שלא קראתי את התגובה שלך לגבי השרות הגרוע של תדיראן אמפא הייתי חוסכת לי את עוגמת הנפש שנגרמה לי היום. קניתי מכונת כביסה שילמתי קיבלתי את המכונה עד שהגעתי לתיאום עם הטכנאי שהתייחס בצורה מזלזלת ומעליבה כאילו שאני עובדת אצלו גם כשרציתי להתלונן לא הצלחתי לקבל מס' טלפון של מנהל בכיר משום מה טלטלו אותי ואמרו לי חד משמעית אין לי טלפון לתת לך. ח ב ל מאוד ועצוב מאד שזה המצב. אני בטוחה שבארצות אחרות, השירות יהיה יותר טוב ואדיב גם אני החרמתי את תדיראן אמפא מביתי
18. שירות למקרר אמקור
שמעון מושקוביץ ,   ירושלים   (26.08.07)
כבר 3 ימים שאני מנסה להשיג את היחידה למתן שרות למקרר שהתגלו בו ליקויים. המבוטח על ידי חברת אמפא. כל הנסיונות להשיג את נותן השרות בטלפון שמספרו *2992 או לחילופין 8929222 - 09 עולים בתוהו וזאת לאחר המתנה של למעלה מ 15 דקות רצופות מדי פעם בפעם. תשובת המענה הקולי "נשמח לעמוד לרשותכם ברגע שנתפנה" חוזרת בלווית מוסיקה מעצבנת. אם תגובה זאת מעודדת אותכם לקנות מוצרים מחברת אמפא שיהיה לכם לבריאות
19. חיוב שווא
נדב ,   נשר   (28.01.08)
לפני כחודש התקשרתי לחברת אמפא והזמנתי שרות למקרר שהפסיק לעבוד. מאחר וזה עלה 230 שקל רק השירות החלטתי לחפש טכנאי אחר זול יותר ואכן מצאתי כזה. באמפא נאמר לי שאני חייב לבטל עד למחרת ב-17:00. לכן באמת ביטלתי את זה לפני כן. (שימו לב גם שלקח להם יומיים למצוא מישהו שיוכל לבוא אלי). לאחר כחודש גיליתי שהם הורידו לי מחשבון הבנק את הסכום עבור השירות כאילו לא ביטלתי אותו בזמן. ברגעים אלה אני מנסה לקבל מהם את הכסף בחזרה. אני מקווה שאני אצליח.
20. חברת השירות הגרועה בישראל. נקודה.
ליאת ,   חדרה   (08.03.08)
לצערי מנסיון אישי. אני את המוצרים שלהם לא אקנה רק בגלל השירות והיחס המזלזל. משהו רע קורה שם. הם לא היו כך לפני כשנה.
21. תלונה
(27.07.08)
שרות גרוע !!! הבוקר הבטיחו לחזור אלי עד השעה 10:00 וכבר צהרים ולא חזרו אלי התקשרתי שוב , בקשו שאשאיר מספר טלפון ויחזרו אלי עד סוף היום. האם זה שרות של אמפא תאדיראן ? לא לקנות SBS של אמקור !!!!!
22. שרות של אמפא גרוע
nika ,   פ"ת   (31.07.08)
רציתי שאנשים ידעו שהשירות של אמפא גרוע והמוצרים שלהם על הפנים . זה לא מה שהיה פעם. קנינו מקרר שלהם ב2004 שעלה 6.500 ש"ח . לאחר 3 חודשים התחילו בעיות , כל הפלסטיקים הפנימיים התפוררו והזכוכיות נשברו, לא מקפיא וזה קורה כל 3 -4 חודשים אחרי התיקון . המקרר הזה כבר 4 שנים אצלנו ועד היום יש איתו בעיות,וזה כל פעם נגרם לנו נזק כלכלי. כל האוכל ומקפיא שלם של בשר נזרק לזבל.
23. שירות תיקונים בשעות הערב של אמפא
(01.11.08)
לצערי הרב אין הדבר נכון ב כ ל ל ! השירות של אמפא מהגרועים ביותר למכונות כביסה,מכונה חדשה בת חצי שנה אשר נזקקה לטכנאי אמפא פעמיים ,בכל אחד מהמקרים נאלצנו לחכות חודש וחצי לשירות עם אין ספור טלפונים פקסים וכו.מכונה בת חצי שנה עם הקפאה של שלושה חודשים. סוף סוף הגיעו....השירות על הפנים לא מקצועי וסחבת. התרחקו !!!!!!!
24. שירות הכי גרוע בעולם!!!!
(02.11.08)
חרא של שירות משקרים בפנים מנתקים שיחות בפנים לא חוזרים ללקוחות אי אפשר להשיג מנהל באים לתקן מוצר עם חלק לא תקין-זה עוד בחיים לא שמעתי! בקיצור תיזהרו תיזהרו
25. שרות גרוע
שמעון אלעזרא ,   קרית ארבע   (21.01.09)
רכשתי מכונת כביסה חדשה המכונה מנחת בבית יומים ארוזה מחכה לתכנאי לא עונים בטלפון האתר באנטרנט בבניה והכבסה המלוכלכת גובההת עושה חשק לוותר על הקניה
חזרה לכתבה