כלכלה  כלכלה בארץ
נאמן קו-אופ: חלוקת הכספים לבעלי המניות - תוך שנה
תני גולדשטיין
פורסם: 30.11.05, 18:13
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 29 תגובות ב-29 דיונים
1. גונבים כסף של קשישים-בכספנו הם הקימו את הסופרמרקט הראשון
פועה ,   הרצליה   (30.11.05)
2. המושחתים רק מתחלפים
טובה ,   ראשון לציון   (30.11.05)
את הורי הכריחו בזמנו לרכוש שתי מניות. היום הם זקנים וחולים ונזקקים לטיפולים יקרים ולעזרה. אם הכסף היה מגיע לידיהם עכשיו. אפשר היה לסייע להם, לרכוש תרופות מתאימות, שאין בידם לרכוש. ובמקום זה חבורת מושחתים משתלטת על הכסף.
3. מפחדים מביקורת
שמעוני אליעזר ,   תל אביב   (30.11.05)
אילו היה עו"ד ליפא מאיר כל כך בטוח ביושר התנהגותו הוא היה מזמין את נציגי בעלי המניות לבדוק על מה הוצאו ה-9 מיליון שקלים. זה נכון שהמשכורות הן 20 אלף ביחודש אבל מה עם כל הכסף האחר? לאיזה כיסים זרמו המיליונים? למה הוא מפחד לחשוף? נכון שהוא מביא אישורים מרשם האגודות אבל כבר נאמר במקורותינו: נבל ברשות התורה....
4. כל כבוד למי שסייע
שימל'ה כץ ,   הרצליה   (30.11.05)
כל הכבוד ליו"ר ועדת העבודה בכנסת ח"כ חיים כץ , שהסכים להעלות את הנושא לדיון בועדה שלו בכנסת ולחץ את עו"ד מאיר.
5. חכורה של מושחתים
אברהם ,   רחובות   (30.11.05)
הם חייבו את הורי שלא היה להם מה לאכול לרכוש מניה והיום הם לא מוכנים להחזיר את הגזל
6. מה קרה ל-200.000 שקל שהיינו צריכים לקבל
תל-אביבית   (30.11.05)
הוא עמד על הבמה בגני התערוכה בתל-אביב, והבטיח לכ- 2500 זקנים סכום שיגיע עד כ- 2000.000 שח. ממכירת הקואופ, המשביר, איקאה ונכסים אחרים. אם רק נרשה לו להוביל את המהלך. נתנו לו לעורך דין ליפא. ובנתיים הנהנה היחיד הוא מר ליפא וחבורת הנאמנים. ולפי הקצב שהוא מנהל את העניין, וההוצאות החריגות. לא ישאר לנו כלום!!!!
7. בושה - מרווחים 20,000 בחודש ותכלס לא עושים כלום
שרון ,   תל אביב   (30.11.05)
מה עם העובדים שעומדים כל היום על הרגלים וקורעים את התחת ??
8. אין גבול לסחבת של הועד הממונה
בעל מנייה קשיש ,   הרצליה   (30.11.05)
הועד הממונה מחזיק בכספים רבים (כחצי מיליארד שקלים) ואינו ממהר לחלק לבעלי המניות שמגיע להם ואינם מדווחים על ההוצאות הרבות בלי ועדת בקורת לאגודה.
9. אין גבול לסחבת ולבזבוז כספנו
alon 542 ,   הרצליה   (30.11.05)
הבעיה היא לא משכורת 20.000שח' לחודש,הבעיה היא איך מבזבזים הועד הממונה מיליון שח' לחודש בלי למסור חשבון לאף אחד
10. מה קורה עם בעלי המניות של קואופ ירושלים???
עליזה ,   ירושלים   (30.11.05)
11. לחלק את כל הכספים הנותרים מייד
ishimoto ,   מרכז   (30.11.05)
יש לחלק את כל הכספים הנותרים מייד, לפני שה"נאמנים" יחלקו אותם לכיסיהם !!!
12. אין גבול לסחבת ולבזבוז כספנו
alon 542 ,   הרצליה   (30.11.05)
הבעיה היא לא משכורת 20.000שח' לחודש,הבעיה היא איך מבזבזים הועד הממונה מיליון שח' לחודש בלי למסור חשבון לאף אחד
13. סבא שלי עבד שנים בקואופ החל משנת 1976 לערך
רונן   (01.12.05)
פנינו לעו"ד שמטפל בכל הנושא ונאמר לנו שהוא לא מופיע ברשימות מישהו יודע למי עוד אפשר לפנות? אם כן אנא שלחו מייל ל: ronen359@netvision.net.il
14. בעלי המניות לא עבדו וקבלו משכורת הם שלמו מכספם
תגובה ל-13   (01.12.05)
בעלי המניות השקיעו בקואופרטיב, ובנו אותו מכספם. לחלק יש עוד מניות משנות הארבעים. לי יש מניה משנות השבעים. שלמתי אז 300 שח בתשלומים שזה היה סכום של משכורת חודשית. אנשים שלמו הרבה כסף כדי להקים את הקואופרטיב הזה. עובדי הקואופ לא בעכרך בעלי מניות. אלא אם שלמו את המניה.
15. כל הכבוד לחבורת הזקנים שלוחמים במושחתים מגיע להם צל"ש
השרונית   (01.12.05)
16. גנבים ? מושחתים ? ואולי סתם בירוקרטים ?........
קשיש ,   מרכז   (01.12.05)
קצת עצוב לי להשמתש בכל הפנינים הנ"ל, אבל מה אני עוד יכול לעשות ? אני "מוכר וזכאי" להחזר הכספים, קיבלתי לפני למעלה משנה מקדמה של 44,000 ש"ח. נניח שיש נושאים לבירור, אבל כמה זמן ב-ו-ד-ק-י-ם/מ-ב-ר-ב-ר-י-ם ? ואם בכנות לא הכל ברור ויש עוד נושאים שדורשים בדיקה, האם אין אפשרות לשחרר עוד מקדמה ? ואגב האם מי מהקוראים יודע על איזה סכום מדובר בסופו של דבר לכל אחד מבעלי המניה ?
17. בושה וחרפה - החתול שומר על השמנת
מרכז   (01.12.05)
יש להוציא את הכספים מהידים הגוזלות ולחלקם בין בעלי המניות.
18. תגובה - מניות קואופ
הררי מוטי ,   נווה מונוסון   (02.12.05)
בושה וחרפה על הסחבת. אני מבחינתי מפסיק לקנות ברשת הקו-אופ רשת שמנצלת חולשה של קשישים שמגיע להם כסף.
19. פרנסת המפרק
הניסחט   (15.07.06)
המפרק מצא פרנסה על חשבון קופת בעלי המניות.כמובן לא בוער לא לגמור את חלוקת הכסף כי הוא שוחט כך את התרנגולת שמטילה לו ביצי זהב !
20. בעלי המניות
פנסיונר ,   מרכז   (04.09.06)
אכן צודק מי שטוען כי מושחתים ניהלו ומנהלים את כספי המניות , כשעבדתי בקואופ הייתי בעל מניה כי אי אפשר היה להיות בקיבוץ אם אתה לא חבר , מכאן ההסכם הקיבוצי , כי אם לא הייתה חבר לא היו לך זכויות ולא יכולת לנהל את הקיבוץאו חלקים ממנו. לכן בשנת 82 כשהגיע אשף פיננסי מבריק הוא חשב קדימה והצעיד את הקואפרציה הישנה והמאובקת לרשת הריבוע הכחול, תוך שהוא מטכר את חברת היפר היפר בבורסה ומגייס כספים לא מעטים להשקעות , אין ספק כי מהלך זה היה מבריק וטוב לתקופה, אלה מה אותו איש לא חשב על הכלל אלה על עצמו ועל חבורה של אנשי סוד לקונספירציה של כיבוש רשת שיווק עם עוצמה רבה עם פריסה ארצית ובמחיר של מציאה לתרנגולת מטילה ביצי זהב, ועל כן בשנת 85 הפסיקה מכירת המניות באופן סוחף לעובדים בתקווה כי מי שימות ימות ומי שישאר יפדה את המניה במחיר מינימום של 100 לירות שהפכו ל500 שקל חדש, אבל משהגיע הרצל כספי והעלה את עניין המניות והדבר קיבל תאוצה מיהרו אותם אנשים למכור עוד 1000 מניות לעובדים קבועים עם וותק של חמש שנים כדי לחזק את מעמדם במועצה הציבורית שבחרה את הוועד המנהל של אותו קיבוץ, בתקווה שהם ימשיכו לנהל את העסק על פי תוכנית הפעולה שנרקמה על ידם,אותו וועד העביר לעו"ד בר לב את רשימת בעלי המניות על פי רישום קלוקל לא אמיתי ומניפולטיוי של אותם אנשים שמחקו והעבירו חלק מהרישום על שמם על שם ילדיהם וקרוביהם, כך שבכל מקרה את הקופון שלהם הם יגזרו וגוזרים ולא חשוב מה יהיה. נכון להיום אני כפנסינר יודע כי מגיעה לי מניה שניה ואותה טבעתי מהקואופ, אבל לצערי אין לי את הדרך לקבל את הכסף שבישבילו עבדתי כל חיי כי "אני לא עומד בקריטריונים של אותם אנשים" ואני שואל כיצד חקר בר לב מי הם בעלי המניות ועל סמך מה ? למה בגלל רישום שגוי של מס' תעודת הזהות אנשים לא קיבלו את כספם וכי הם אלה שרשמו את שמם בשינוי של אות או את מס ' תעודת הזהות שלהם הרי זה טעות של קלדנית שאר הנתונים יכולים להיבדק ולהיות מאומתים. לסיכום אני מרגיש כי ממשיכים לרמות אותנו לעשוק ולגזול את יגיע כפינו אותם אנשים שהפרטה לא חסרה בכיסם. וכנראה לא חסרה מעולם כי הם עשו דברים נסתרים מן העין בתקווה שזה יהיה שלהם פעם... חבל חבל חבל שלא חוקרים ומוציאים את האמת לאור.... כי בזיעת אםינו מושחתים אוכלים את לחמינוץ
21. חלוקת הכספים לבעלי מניית הקו-אופ
בעילום שם ,   המרכז   (05.02.07)
עברה שנת 2006 והבטחת הוועד הממונה טרם מומשה. בבירורים אם האגודה נאמר שבית המשפט המחוזי ת"א ברשות כבוד השופט אורי גורן טרם נתן החלטה. אינני יודע מי המעכב אך העובדה היא שאלפי בעלי המניות הקשישים ויורשי בעלי המניות טרם קיבלו את כספם. אבקשכם לפרסם שוב כתבה בנושא אולי היא תזרז את פתרון נושא כאוב זה.
22. עידכון :טרם חולקו יתרות הכסף
אורי ,   ת"א   (04.03.07)
אם יואיל מי מהעיתונאים וירים את הכפפה: 1.טרם חולקו יתרות התחייבויות הקו-אופ לבעלי המניות ומחזיקי האגרות. 2. עתה מכרו (כתוב בידיעות)נכס נוסף ממנו הפיקו רווחי הון לא מועטים- איפה התמורה גם לנו? 3.הבטיחו בשנה שעברה שלא יעבור פסח תשס"ז ונקבל יתרות התמורה.נא פרסמו כתבה!
23. פברואר 2008 ועדיין קבלנו רק חלק מהכסף
mut ,   s   (07.02.08)
מדוע לא משלמים את מה שנותר????????
24. גניבת כספי בעלי המניות ע"י הנאמן
אבי ,   גבעתיים   (13.02.08)
הנאמן עו"ד ליפא מאיר מבזבז לתועלתו הפרטית את כספי בעלי המניות הקשיישים שזקוקים לכסף הזה נואשות. הוא לא מסיים לחלק את יתרת הכסף והסחבת נמשכת כבר משנת 2002 שאז התחיל התהליך. בושה וחרפה לאיש הזה שממשיך לבזבז מיליון שקל לחודש וזולל את הכספים שבכלל לא שיכים לו עד שלא ישאר לחלק שום דבר לבעלי המניות האומללים שמתים בינתיים ולא מצליחים להנות מכספם שלהם בעודם בחיים. יש להןקיע את האיש ולשלוח אין ספור פקסים למשרדו. האיש פשוט שודד את כספי בעלי המניות ומבזבז אותם
25. ירושה
גבי ,   אילת   (08.05.08)
לצערי אימי לא זכתה להנות מן הכספים המגיעים לה מן הכונס , אולי ימצא מישהו שיוכל לעזור לי למצוא את משרדי ועד בעלי המניות בכדי שאוכל למלא את בקשתה לפי הצוואה וצו הירושה
26. יתרת מניות קו אופ
מאירה ,   חדרה   (16.08.08)
הגענו כבר לחודש אוגוסט 2008 ועדיין לא שילמו לנו את יתרת הכסף . מה קורה !!!!!!!!!! ומדוע עד היום לא מקבלים תשובה לגבי התשלום האחרון . בסוף שנת 2007 במוסף כלכלה היתה כתבה שכל אחד מקבל בערך 11.000 אלף ש"ח מה קרה לכתבה ומדוע סוחבים אותנו כל כך הרבה שנים כשעוד היום אפשר להנות מזה כשאנחנו בחיים . כשמתקשרים למשרדים של קו אופ אומרים לנו לצלצל עוד מספר חודשים וכבר עברו מספר שנים ולא חודשים אז שיתנ ו לנו את מה שמגיע ולא יותר ולא למשוך את זה שנים עם כל המשפטים שלהם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מקווה שבאמת השנה נקבל את יתרת הסכום של המניה.
27. דחוף --- יתרת מניית קו אופ
מירי   (05.09.09)
מושחתים זה לא המילה הנכונה מה קורה פה לא משלמים לנו את היתרה כבר למעלה ממספר שנים מחכים ליתרה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. הסכום הסופי
(14.04.10)
מהו הסכום שאני צריך לקבל מקו אופ
29. רשימת בעלי מניות
יוסף ,   רמת גן   (28.04.10)
אולי מישהו יכול לעזור ולרשום איפה אפשר למצוא את בעלי המניות ?
חזרה לכתבה