צרכנות  טורים אישיים  תביעות קטנות / איתן מור
האטימות של אמריקן לייזר
איתן מור
פורסם: 01.12.05, 10:57
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 115 תגובות ב-115 דיונים
31. לצערי הדבר מאפיין את רוב המכונים בארץ!
דליה   (01.12.05)
מנסיוני המר אני יודעת שברוב המכונים בארץ ברגע ששילמת את מלוא הסכום לא מתייחסים אליך. ואני מדברת על המקרים הרבים שלי ושל חברותי. רופאים לא עונים לטלפונים, המזכירות שלהם משקרות כל הזמן ומשאירות אותך בלחץ. אני עברתי קילוף עור אצל דר' פינצ'י ז"ל ואני לא אשכח את הסבל שכל פעם שהתקשרתי הודיעו לי שהוא לא בארץ עד שהחלטתי לא להזדהות בשמי אלא להגיד שאני מטופלת חדשה שמעונינית בטיפול וראה זה פלא, הרופא תוך שניה היה על הקו. הם מחזיקים מזכירות שכל תפקידם זה להודיע שהרופא איננו כרגע, הוא לא בארץ, הוא עסוק וכו'.
32. כל הכבוד לשופט, החברה מנוולת, אדיוט מי שמתקרב לשם!
יוני   (01.12.05)
33. בושה
רודף אמבולנסים   (01.12.05)
אין לך בושה? לנצל כתבות אינפורמטיביות כדי לעשות פרסומת!!!
34. סיפור עסיסי על אמריקן ליזר
אדם אחד   (01.12.05)
ידידה שלי שחפצה להוריד שער מערוותה, לפני מספר שנים, פנתה לאמריקן ליזר ברעננה, מנהל המרפאה שאיננו רופא אלא איש מכירות או כפי שהיציג את עצמו "מומחה להורדת שער בלייזר" התקשה שלא להזיל ריר על המציאה שנפלה לידיו (האישה אכן ניראת מדהים) והתעקש שהוא חייב לבדוק את האזור (ערווה כזכור) בעצמו כדי להחליט על אופי הטיפול. מה להגיד לכם, פתטי... למותר לציין שאת הטיפול היא עשתה במקום אחר... ואמריקן לייזר איבדו לקוחה, והרבה לקוחות פוטנציאליים מבין חבריה. ולמותר לציין שערוותו התגלתה ברבים...
35. חובבנים
yo ,   רמת גן   (01.12.05)
מפחיד לחשוב שאנחנו סומכים על חובבנים כאלה, אני מטופלת אצלם כבר למעלה מ- 4 שנים - בזבוז זמן והכי גרוע יחס משפיל!
36. למס' 17: למה הפרסום הזול ?, תשאירו טיפת כבוד למקצוע
אבו אחמד משיב אש ,   צפון בוער   (01.12.05)
37. אני מבקש מכל המגיבים למינהם להכנס:
צבי יחזקאל   (01.12.05)
שלום.שמי צבי יחזקאל, ואני הוא הבעלים של חברת 'אמריקן לייזר'. אני חושב שהתגובות שנכתבו כאן אינן הולמות ולא מתאימות כלל וכלל . אני חושב שצריך לדון את החברה לכף זכות.אמנם זה קרה למטופלת אחת, אך מישהו אמר שכך זה עם כל המטופלים?? אם יש מישהו שחשב ככה הוא ממש טעה! אני חושב שכמה ממכם צריכים להתנצל.
38. חרא טיפול- למה לא תבעתי
פרייר   (01.12.05)
39. מה?? אני דווקא מרוצה מאוד וממליצה עליהם
אורית ,   שרון   (01.12.05)
אין לי בעיה של שיער על הפנים.אולי זה סוג אחר של שיער. לא יודעת. אבל אחרי שנתיים וחצי של טיפולים להסרת שיער בלייזר ממקומות אחרים (אינטימיים)באמריקן לייזר, סניף רעננה, אני יכולה להגיד שאני יותר ממרוצה.
40. גם לי נגרמו כוויות כתוצאה מטיפול אצלם
מיכל ,   תל-אביב   (01.12.05)
הכוויות הופיעו באחת מרגלי מיד לאחר אחד הטיפולים. בהתייעצות עם "הרופאה" נאמר לי שזה שום דבר וזה יעבור. היא נתנה לי מרשם לקרם רטין A שרק החמיר את המצב. עברה מאז שנה וחודשיים והכוויות עודן במקומן. החברה הזו היא לא הרבה יותר ממערכת שיווק משומנת. ראו הוזהרתם.
41. חברה לא אמינה, לעשות חרם צרכנים עליה עכשיו!
מטופל לשעבר   (01.12.05)
42. להחרים את אמירקן לייזר
כפיר   (01.12.05)
לשלול מהם את הרשיון ועכשיו!!! אה סליחה שכחתי אנחנו בתקופת בחירות למי יש זמן לדברים הללו?.......
43. לעניין התביעה
משפטן ,   אי שם   (01.12.05)
מבלי להזקק לכל העובדות בתיק, אני רק יכול להמליץ במקרים כגון אלה להמנע מלהגיע לבימ"ש לתביעות קטנות, אלא לפנות לעו"ד נזיקיסט המתמחה בתביעות רשלנות רפואית. הדבר חשוב בעיקר משום שבביהמ"ש לתביעות קטנות סכום הפיצוי מוגבל מאד ועומד על 17,300 ש"ח בלבד, בעוד שבתביעה באם תוגש לערכאה המתאימה ניתן לקבל פיצוי הולם לפי נסיבות המקרה. כמו למשל במקרה דנן, פניה של הגב' הושחטו לפני חתונתה, וכתוצאה מכך סבלה בוודאי גם מנזקים נפשיים אשר מסופקני אם הנתבעת חוייבה לפצותה בגינם במקרה זה.
44. כל המעוניינים להסיר שיער מאיזורים עדינים כנסו לפני
מטופל לשעבר   (01.12.05)
כל המעוניינים להסיר שיער מאיזורים עדינים חייבים לדעת כי באיזורים כאלו (כמו סנטר, עצמות לחיים, אף וכו) ישנם המון שערות חסרות פגמנט ובתהליך ההסרה מגלחים את כל האזור ולכן קורים מקרים רבים בהם צומח השיער המגולח בפגמנט שחור ואז התוצאה גרועה. אם עשרים אחוז מהשיער הינו שחור ונראה לעין, שמונים האחוז הנותרים יצמחו גם עקב הגילוח והלייזר יסיר רק כמחצית מהשיער מה שגורם לתוצאה גרועה יותר מהמצב ההתחלתי.
45. הכויה נגרמה לה מתכשיר אורנה 19
הבנת הנקרא   (01.12.05)
התביעה שלה נגד אמריקאן לייזר היא שהשערות לא הוסרו וכתוצאה מכך נאלצה להשתמש באורנה 19 והשאירה אותה יותר זמן מהנדרש ??????
46. המכונים הגדולים משתמשים במכשירים ישנים
מיכל ,   צפון   (01.12.05)
שכלל אינם אפקטיביים , ישנם מכשירים מהדור החדש כדוגמת פוטונה- תוצאות מהירות וללא כאב.
47. כבר חמש שנים שאני מטופלת ומאד מרוצה
(01.12.05)
כל פעם מחדש אני חוזרת ומקבלת טיפול מסור ונחמד, השיער חוזר ואני חוזרת - והכל ממש מצויין. אני מאמינה שבסוף זה ייגמר - אבל לא ממהרת - רוצה טיפול טוב ויסודי... דפוקות!! תסתכלו איך עובדים עליכן בעיניים!!! כל החברות!!! די!!
48. חברה,שימו לב לתגובה 37...
shoshi   (01.12.05)
שימו לב טוב, אני חושבת שקצת הגזמנו באמת... מר צבי,אני מבקשת סליחה בשמי, ובשם כל המשתתפים בתגובות על הכתבה שהתפרסמה. ושנשמע בשורות טובות יומעולה! ושוב, סליחה
49. שטויות במיץ !!!!!!!
צור אורית ,   ראשל"צ   (01.12.05)
מפליא הנני מטופלת באמריקן ליזר בראשל"צ והדבר בלתי נתפס כיוון ואני מרוצה ביותר הן מהטיפולים והן מהצוות הרפואי . אפילו המלצתי למשפחתי וחברותיי . לדעתי העניין מוגזם ושיקרי !!!!!
50. מקרה הפוך
יקיר ,   ת"א   (01.12.05)
הייתי מטופל של החברה ויצאתי מרוצה מהטיפול ובהמשך הבאתי חברה טובה שגם היא יצאה מאד מרוצה מהטיפול. מקרה אחד, כמה שיהיה קשה,אינו משקף את כלל החברה והרופאים.
51. כל הכבוד לשופטת!
(01.12.05)
52. צבי יחזקאל,אם המאבחנים והמטפלים לא רופאים כנדרש זו הטעיה
מירי ,   חיפה   (01.12.05)
וברמאים צריכים לטפל גופים כגון: ארגון הצרכנים,משרד המסחר,וה-מ-ש-ט-ר-ה !!! לידיעתך.
53. מנהל לשעבר באמריקן לייזר
נועם שגב ,   מרכז   (01.12.05)
עבדתי כמנהל סניף של אמריקן לייזר, עד לפני שנתיים (כיום איני פעיל בתחום). צריך להבין שרפואה היא לא מדע מדוייק. אמריקן לייזר השקיעה בהכשרות מקצועיות לרופאים ורכשה את הציוד המתקדם ביותר על מנת לספק ללקוחותיה את השרות הטוב ביותר. תקלות יכולות לקרות אבל, אחוזי ההצלחה מאוד גבוהים ולהוכחה- אני עברתי באמריקן ניתוח לתיקון ראייה בלייזר בעצמי ושלחתי את אשתי ואחותי לעבור שם טיפולים. לא צריך לעשות סיפור גדול ממקרה בודד- הבחורה נפגעה- ופוצתה. נגמר!!! אגב, אני לא מכיר את הבחור ממס' 37 "צבי יחזקאל" שטוען שהוא הבעלים של אמריקן לייזר.
54. גם למדיה הם חייבים ים של כסף !
Hi-net ,   יפו העתיקה   (01.12.05)
55. אמריקן לייזר החברה !!!!!!!!!1
דינה ,   חולון   (01.12.05)
טיפולי שיער ניתוחים עיניים אני מטופלת כבר שנה גם ניתוח בעיניים רואה יותר טוב מכולם חלקה בגוף ומאושרת תפסיקו ללכלך בגלל לקוח אחד מה בכל מקום יש אחד שלא מרוצה זה לא אומר כלום עובדים שם אנשים עם נשמה שאפת להם מאוד אדיבים ולא בורחים לאף אחד כמו באריאל למשל לחברה שלי ברחו עם 10,000 ש"ח יותר טוב ? דינה
56. זו לא פעם ראשונה ששומעים על טעויות במכון להסרת שיער
אחת שנכוותה   (01.12.05)
אני לא יודעת אם הסרת שיער בלייזר עובדת - יכול להיות שכן... אבל אני יודעת על מקרים רבים של כישלון. בעצמי הייתי מטופלת במכון ידוע שנסגר. לאחר יותר מ-10 טיפולים(!) לא ראו שום שינוי, למרות שאני נחשבת "מקרה קל" (עור בהיר, שיער כהה). נגרמו לי כוויות קלות, ובזבוז רב של זמן וכסף. קיבלתי את כספי רק לאחר התערבות משפטית (בעזרתה האדיבה של המועצה לצרכנות - שם גם סיפרו לי שזה לא פעם ראשונה ששומעים על מקרה כזה). עצתי - לברר טוב על המכון, לדרוש התחייבות בכתב להחזר כספי (בלי הסתייגויות ותירוצים ), ולא להסס לתבוע אותם אם צריך. נמאס מהניצול הנרחב והציני של הציבור.
57. לי הגשימו חלום
רון ,   ראשון לציון   (01.12.05)
אני מטופל בהסרת שיער בגב ובאזור הבטן בסניף בראשון , סוף סוף אני יכול להוריד חולצה בחוף הים . לי הם עזרו מאוד
58. למי שמבין באיכות כמו באמריקה,ד"ר גימס ליזר
שירלי ,   רמת שרון   (01.12.05)
59. לבקש התחייבות חובה!
נעמי יפרח ,   ק, ביאליק   (01.12.05)
אני הייתי מטופלת בחברת "אריאל". לא רק שהטיפולים לא הועילו לי אלא גם שהחברה פשטה רגל ואיבדתי אמון. עד שהגעתי לחברת "גולדן קליניק" שהם היחידים שנתנו לי התחייבות אמיתית בחוזה (כולל החזר כספי במקרה שאני נפגעת או לא מרוצה). אז אני ממליצה להתעקש על פיצוי עתידי.
60. אני עוד זוכר תפרסומת עם המנגינה חחח
אסף ,   דרום   (01.12.05)
עזבו אתכם משטויות כל אדם איך שהוא נברא זה הכי יפה שבעולם מי שאוהב את עצמו הוא האדם הכי מאושר עלי אדמות... ולהתעסק עם לייזר ? אני בחיים לא אתקרב גם אם יצמחו לי שערות על האף חחח שהיתה מתגלחת עם סכין ושלום על ישראל אנשים משעמם להם בחיים תאמינו לי כל היום חיים בדמיונות זה לא טוב ככה זה נעשה ככה עזבו שטויות תשמחו במה יש תנסו לשפר אם אפשר בדרכים הטובות והבריאות ביותר ולא להשתגע עם כל הטכנולוגיה שיש והכי חשוב תאהבו את עצמכם :)
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה