ספורט  יורוליג
צסק"א, אחיי האדומים
עמרי ליבנה
פורסם: 30.04.06, 13:40
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 640 תגובות ב-640 דיונים
1. איזה מזוכיסט אידיוט. הרוסים לא רואים אותך ממטר.
ליאור   (30.04.06)
איזה כתבה לא לענין אתה לא רוצה שהפועל תל אביב תהיה אלופת המדינה כל שנה? אז אל תבלבל את המוח עם התיאוריות התלושות .
2. כל מילה בסלע!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אדום ,   י-ם   (30.04.06)
כל המוסיף גורע. כל מילה בסלע.
3. ניתוח מופרך לחלוטין - במה לפרובוקטור
אדי ,   גבעתיים   (30.04.06)
כל הניתוח שהוצג פשוט מביש מבחינה התוכן, הלוגיקה וסגנון כתיבה ואני אף אסביר מדוע: ראשית, במדינת הסמוך, החאפ לאפ והפרטץ' המכונה ישראל, הדבר המקצועני היחיד שמנוהל כמו שצריך היא מכבי תל-אביב בכדורסל. הייתי בהרבה מדינות באירופה בהן הכדורסל נחשב לענף חשוב (סלובניה, ליטא, קרואטיה, ספרד) ושמעתי רק מלות הערכה והערצה למכבי ולכן אפשר להבין מדוע יש למכבי כל כך הרבה אוהדים. חוץ מזה, בישראל הספורט הוא פשוט קקה וכאשר ישראלי מצליח בחו"ל ברמות הגבוהות אך טבעי שיקבל סיקור חיובי ואוהד. כך היה עם הטניסאים הישראלים בשנות הזוהר שלהם (שנות השמונים והתשעים), הגולשים, הג'ודוקות וגם מכבי תל-אביב. אם הפועל תל אביב או ירושלים היו מגיעות לגמר אירופאי כלשהו, סביר להניח שרוב אוהדי הספורט היו מייחלים לנצחונם. חוץ מזה, מעבר לאהדת הקבוצה הפרטית, חייבים להודות שמכבי משחקת כדורסל יפה וכל אוהדי המשחק יסכימו איתי.
4. איזה כיף שמשהו כותב בשבילך באינטרנט בדיוק את מה שאתה חושב
ירושלמי שפוי ,   ירושלים   (30.04.06)
רק שאם אני הייתי כותב את זה זה היה קצת יותר חריף ופחות "מתנצל". אנחנו, אלה ששונאים את מכבי תל אביב, לא רוצים שמכבי תנצח, גם לא באירופה, אפילו ש"היא מייצגת את ישראל ועושה כבוד למדינה". אתם רואים אוהדים של ריאל צובעים את עצמם כחול אדום ערב משחק גמר ליגת האלופות ומעודדים את ברצלונה? אתם רואים את אוהדי בוקה מעודדים את ריבר בגמר הגביע הבין יבשתי? אתם רואים את אוהדי אולימפיאקוס מעודדים את פנאתניקוס כשזאת משחקת מול מכבי תל אביב? התשובה ברורה - ממש, אבל ממש לא!! רק בישראל קבוצה שיוצאת למשחק חשוב באירופה חייבת לקבל את הגב של כל המדינה, כאילו היא יוצאת למלחמת עצמאות על מדינת ישראל. זה ספורט בספורט יש קבוצות יריבות, ואין דבר יותר צבוע מלשכוח מהיריבות ולהיות האוהד מס' 1 בכל פעם שהקבוצה היריבה יוצאת למשחק נגד קבוצה "גויה". וזה בדיוק מה שעושים כולם באופן כל כך טבעי ורגיל. דיי כבר!!!!!!!! שיפסידו כבר כמה אפשר!!!
5. כמה אלפים ישמחו על כל סל של צסק"א....
אביב ,   פ"ת   (30.04.06)
אבל מצד שני.... כמה מיליונים יקפצו משמחה על כל סל של מכבי........ מכבי אימפריייה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. תבורך!!!!!!!
ליאור   (30.04.06)
אני נושא את אותו הנאום בפני כולם. אין מה לעשות, אחי האדום, תופעת העדר המבחילה הזו היא מנת חלקנו משום שלא השכלנו לשגר את שמעון מזרחי וחבר מרעיו ללבנון בעת מבצע דין וחשבון.
7. דוד אחי הקטן והטיפש כנס!!!
ד"ר גוליית   (30.04.06)
קראתי תגובתך וניתחתיה ניתוח מעמיק מכל הפרספקטיבות האפשריות שבתי וראיתי כי רבים מהכותבים מעלים ספקולציות בדבר המנצחת במשחק הגמר-תופעה פטטית שלעצמה בהתחשב בידע המעמיק שצברתי במחקרי על "תורת המשחקים".מי שחולק-יכול לחלוק עלי אך לא על האינטלגנציה הטמונה בי.חמה עזה ניגרת מגופי עת מגיש לפני הדיקן שמתחתיי בהרווארד טוקבקים של אנשים נגטיביים מלידתם המצפים להפסדה של מכבי.אנשים שהמילים-קומפלימנטים\פידבק\שאפו לא מופיעים להם בלקס יקון.עם פרספקטיבה קצת יותר פוזיטיבית הופך העולם לפוזיטיבי.מה גם שברובם אוהדי הפועל ירושלים.מה שגובל בניגוד אינטרסים.ואולי אף רישום כוזב במסמכי תאגיד(YNET) יהיו שיאמרו אירוני שלא לומר פרדוקסלי ובמובן ספרותי משהו יוצר-אוקסימורון על גבול הקונפליקט אז הידדדדדד למככככבי בכדורסל והידדדדדדדד לביתר בכדורגל נ.ב-דוד אמא ביקשה לבוא הביתה בדחיפות יתרה האוכל מתקרר!!!!אוהב אחיך הגדול(אל תשכך שהיום בשעה שלוש יש לנו את השיעור הקבוע באיות וקריאה..)ׁ. לסיום מתכון- 1 יחידה של "גפילטע ברגן-בלזן"(הוא הכי איכותי-למרות שהוא עושה גזים.... מוזר...) יחד עם ב כפות של וודקה אבסולוטית אפשר לקנח באפיפית
8. צודק
אורי   (30.04.06)
אנחנו מדינה לא שפויה בספורט ויש כאן סוג של משטרת מחשבות כמו 1984 של אורוול כולם כאן חייבים להיות בעד האח הגדול..... אני לא !!!
9. כל מילה - סלע
עומר   (30.04.06)
10. כבוד למדינה
יניב ,   חדרה   (30.04.06)
לאור העובדה שישראל היא מדינה קטנה ולא שופעת בקבוצות ספורט שמייצגות אותה במעמדים גבוהים בחו"ל, כל קבוצה הופכת לנבחרת שמביאה כבוד.....ולא משנה מה שם הקבוצה.
11. כל מילה בסלע
איגי פיגי   (30.04.06)
אמן אמן אמן יפסידו הצהובים
12. ישראל מדינת כדורסל....ומכבי ת"א זאת הקבוצה של המדינה
ג'וני   (30.04.06)
למתובכלים האדומים לא רלוונטים אם זה לא מעניין אותם הם לא היו מגיבים. הרי כל המדינה וכל אירופה יראו את המשחק גם כאלה שמשחקים אותה שזה לא מעניין אותם...הרי בכל זאת...איזה ארוע ספורט בעולם יותר מעניין ממכבי ת"א? אין תופעה כמו מכבי!
13. מדהים..כנסו
אילה   (30.04.06)
סוףסוף קם הבן-אדם האמיץ,שאמר את מה שהרבה אחרים לא העזו לומר. עומרי ליבנה-אתה כ"כ צודק... כל מילה במקון,באמת... אם הייתה לי אפשרות לכתוב טור כאן באתר,הייתי משתמשת באותן מילים בדיוק. אהבתי במיוחד את הקטע הזה:"אבל מכבי תל אביב היא קונצזנוס של מאה טון שכבר שלושים שנה קובר תחתיו כל מי שמעז להשמיע דעה אחרת. " כ"כ נכון...
14. אדום קטן וקנאי
יוסי ,   הרצליה   (30.04.06)
עמרי, תאכל ת'לב יחתיכת זבל אדום...הקנאה תאכל אותך...
15. מילים כדורבנות , לאומניות פשיסטית בגרוש
אדום   (30.04.06)
16. יש מאות אלפים לא אלפים
אבי ,   רעננה   (30.04.06)
כל אוהדי הקבוצות ונבחרת ישראל והכדורסל הישראלי שמכבי ה ושמעון השמידו שונאים את מכבי( הפועל גבת , הפועל חיפה , הפועל רמת גן , בית"ר ירושליים , אליצור ת"א הפועל חיפה ועוד ועוד עוד כמובן כל הישראלים שהיו במכבי נפגעו מקצועית ועזבו)
18. אדום מצחיק ועלוב
שחף   (30.04.06)
ההשוואה עם ליברפול, מנצ'סטר וצ'לסי מגוחכת. אוהדי הקבוצות האלו לא מונעים משנאה, כמו אוהדי הפועל בכדורסל מאז קום המדינה. מי שמונע משנאה ימשיך לחיות ממנה. ואל תנסה לחנך אותנו.
19. צודק...
א   (30.04.06)
כתבה נכונה.
20. אני חולק עליך
אורי ,   מרכז   (30.04.06)
אני לגמרי לא מסכים איתך. כמשל: אני לא אוהד את בית"ר י-ים, אך כאשר היא מייצגת את המדינה בזירה הבינלאומית, אני בעדה ומכל הלב רוצה בהצלחתה.
21. צודק
דניאל ,   חיפה   (30.04.06)
כל החגיגות בעתונים מצביעות על חוסר הבנה בספורט ועל מתן חשיבות לאירוע שבאירופה אף אחד לא ממש מתייחס אליו...
22. ל-1 - לא הייתי רוצה שהפועל תמיד ינצחו
אוהד הפועל   (30.04.06)
ועם זאת אני חייב לומר שאני מאוד נהנה ממכבי השנה ומחזיק אצבעות שייקחו את הגביע, בכל זאת , איך אפשר שלא להעריץ את פרקר וויציץ בסטון ובורשטיין (וגם השאר סבבה). כמובן שאם היתה תחרות אצלנו הייתי מקווה לכשלון של מכבי במסגרת האירופאית כנהוג בכל מדינה מתוקנת. כל זמן שבמילא אין ליגה של כדורסל בארץ אני מציע לאוהדי הפועל לא להיות קטנוניים ולתת לעצמם להינות מהצגת הכדורסל הטובה ביותר באירופה (והמהנה אף מרוב קבוצות הנבא). נ.ב - אוהדי מכבי בכדורסל: 95% מכם צריכים לשבת בשקט, אתם אוהדי הצלחות ולא אוהדים אמיתיים, גם אם בני השרון היו מצליחים כמו מכבי, אתם הייתם היום אוהדי בני השרון. (ואת חבר מכביסט אמיתי אמר לי כשהרגיש כבר לפני 7 שנים שהטרמפיסטים גונבים לו את הקבוצה)
23. תמשיכו לאכול את הלב-כל האדומים
שמוליק ,   רעננה   (30.04.06)
אני מבין את האדום הזה ,כבר 30 שנה לא רואים נצחון מול העניים,ולכן התסכול רב, ידידיי תמשיכו לאכול את הלב ואנחנו נמשיך לנצח,אל תחזיקו לנו אצבעות ותתמכו בקבוצה השניה ננצח בלי הסיוע שלכם
24. קבוצה ישראלית מייצגת את המדינה
ירון ,   קרית אונו   (30.04.06)
שהפועל תל אביב בכדורגל ניצחה את פארמה ומילאן קפצתי משמחה. כשהפועל ירושלים בכדורסל זכתה ביול"ב קאפ החיוך לא ירד לי מהפנים במשך שעות. כשהפועל תל אביב הגיע לחצי גמר היורוקאפ קיוויתי בכל ליבי שהם יעפילו לגמר וינצחו את הרוסים שמכבי חיפה ומכבי תל אביב בכדורגל העפילו לליגת האלופות עברה צמרמורת בכל גופי וגם כשבני סכנין ומכבי פתח תקווה הצליחו לעבור שלב בגביע אופ"א. בשבילי כל קבוצה שמשחקת באירופה מייצגת את המדינה ואותי - ולכן כולם צריכים לתמוך ולעודד את מכבי
25. צודק אלף אחוז
אוהד מכבי 30 שנה   (30.04.06)
נמאס מכל הטרמפיסטים שמתעוררים יום לפני הפיינל - מכבי שייכת לאוהדים שלה (אומנם 95% מהמדינה אבל בכל זאת) וזהו. והגיע הזמן גם שיפסיקו להתקשר לרוה"מ בכל טיים אאוט. צהוב עולה
26. אני לא רואה
אדום ,   אוסישקין   (30.04.06)
היום תמשחק נמאס לראות אותם מנצחימ איכסה יאלה צסקא
27. מה יש לכם נגד מכבי מתוסכלים
אנתוני פארקר המלך ,   היכל נוקיה   (30.04.06)
איכססססס גועל נפש
28. אני כן שונא את מכבי !!!
איתי   (30.04.06)
מסכים איתך לכל מילה שכתבת ! בנוסף, אני כן שונא את מכבי. בגלל כל הסיבות שציינת לעיל, ובגלל סיבות נוספות: כמו למשל תרגילים מלוכלכים (צ'ורה והפיצות), הטלת אימה על השופטים (בסטון, המרפק של מרסר לשטיינהאואר) ועוד ועוד. וכן, בעיקר אני שונא אותם בגלל הפשיזם. בגלל הלאומנות, שבה כל מי ששונא את מכבי ישר מואשם באנטישמיות ובשנאת ישראל. אני נולדתי פה, משלם מיסים פה, עשיתי צבא שלוש שנים, עושה מילואים 24 יום לפחות בשנה. האם אני עדיין פחות ציוני מפארקר וויצ'יץ' שבאו לחיות פה כמה שנים, להרוויח מליוני דולרים של כסף ציבורי (חשבתם פעם כמה כסף מאגרת הטלוויזיה שאנחנו משלמים הולך לכיס שלהם...?) וחוזרים לארצותיהם או השד יודע לאן?
29. ספורט אמיתי זה כמו החיים
(30.04.06)
בחיים כמו בספורט ישנם מעט מאוד רגעים ששוה לחיות בשבילם. אם הספורט הופך להיות אך ורק נצחונות וגביעים אין כבר שום ריגוש והספורט מת. מכבי הורגת את הספורט מחסלת את הריגוש. אז הלאה מכבי יאללה צסק"א.
30. מכבי מייצגים את המדינה.
ELI ,   ראש העין   (30.04.06)
כנראה שהקנאה עלתה לך לראש...
תגובות נוספות
חזרה לכתבה