יחסים  ייעוץ  זוגיות  אבינועם בן זאב
"איך אתה לא מתבייש לשכב עם ערביה?"
אבינועם בן זאב
פורסם: 01.06.06, 11:56
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 116 תגובות ב-115 דיונים
1. כל עוד הם ממשיכים להתפוצץ בקרבינו
ניצול ,   אי הקופים   (01.06.06)
ימשיכו החשדנות והדיעות הקדומות כמנגנון הגנה עצמית.
2. אני לא נרדם בלי לפנטז על הבת של מכרם חורי :-)
(01.06.06)
3. אם הם נותנים ליהודיות בראש אז גם לנו מותר!
נותן לערביה בראש   (01.06.06)
4. היחס לערבים במדינה מזעזע שלא לדבר על חוקים גזעניים
מרים רווה   (01.06.06)
בושה למדינה היהודית. בושה לניצולי ולזכרון השואה. בושה לכל אדם הומני.
5. כשלוקחים ברצינות תגובות של ילדים, הכל אפשרי
יוסי   (01.06.06)
מכיוון שהתגובות לא מצונזרות, וטוב שכך, גם קולם של הילדים שלא מבחינים בין מציאות ודמיון נשמע
6. The comparison to Rebbeca is utterly
Meir ,   the not so holyland   (01.06.06)
ridiculous You are missing on the background of the story Arabs are killing Israelies everyday (we do the same but in the name of self defense) Rebbeca and the knight didnt have the same background I assume that it will be ok for a jewish woman to sleep with a German Nazi during the 40's They are still enemies of the Israeli state, no wonder with people like you we have such a goverment (peretz as minister of defense, even the python group are not that funny) God help us!
7. The color of your heart
Baharak Sedigh ,   #@   (01.06.06)
The Color of Your Heart ================== This very moment is yesterday's tomorrow and tomorrow's past. This very moment is my first breath or my very last. This very moment I can feel the pain or eternal bliss. I can reach for sorrow or this moment's kiss. It's all in what I see how this moment goes. I can see a dear friend or the very best of foes. I can see your skin and determine what you're not; Or look within your soul to the color of your heart.
8. למה לנבור בזבל ולצטט טוקבקים?
האדם הנבון   (01.06.06)
הטוקבקיסטים הם אנשים חסרי חיים שאוהבים לנפנף בהתנשאות, גזענות והתחסדות כדי להרגיז אנשים אחרים. זו האינטראקציה שלהם עם העולם. זו תרבות קלוקלת שלא הייתי מעודד וצריך לשאול אם יש לה מקום.
9. ההבדל בין הנשים שלנו לשלהם:
יהודי שמבין   (01.06.06)
שאצלנו כל הנשים ש*ר*מ*ו*ט*ו*ת שהם יזד**נו גם עם ערבים וזה לא איכפת להן ואצלהם זה בחיים לא יקרא כי הם מכבדות את עצמן ואת הדת שלהם. מסקנה הישראליות חולות בולבול*ם
10. יא יא יא ערבייה
גלעד   (01.06.06)
לא משנה סינית יפנית מרוקאית או שבדית כל עוד יש לאן אנחנו באים.....
11. מניסיון אין כמו ערביות במיטה, ניסיתי פעמיים והיה מעולה...
*** ,   ***   (01.06.06)
כנראה שמה שחסר להן בבית מהגברים הערבים שמכים ומשפילם אותן מתפוצץ בחוץ. אז נכון שאם היא נתפסת ע"י משפחתה היא מתה, אבל הן מעדיפות לנסות ולהתנסות עם גברים שלא מתנהגים אליהן כחפץ. תנסו פעם ערביה ותווכחו לדעת שהן יותר טובות אפילו מהישראליות במיטה.
12. עצוב בטירוף
wake up call.   (01.06.06)
תודה על הכתבה. למרות שלא קראתי את התגובות על הכתבה אליה אתה מפנה, אבל אני בטוח שהזרם הכללי היה פחות או יותר כפי שצוטטת. מאוד עצוב לי שאני חי במקום בו הגזענות שולטת אפילו על הדמיון של האנשים. אני חושב שישנה בעיה מאד רצינית של גזענות במדינה וזה עוד יכה בכולם, משני צידי המתרס. צריך להתעורר ומהר לפני שיהיה מאוחר מדי. כי מי שחושב שלו מותר ולאחרים אסור, ועדיין חושב שהוא לא גזען, זה שיא האטימות, הבורות והגזענות.
13. חסר פרטים, ערביה יפה או מכוערת? אם יפה אז ודאי שכן.
מבקר יפות   (01.06.06)
14. גועל נפש
ריכמן הגזעי ,   חיפה   (01.06.06)
לא צריך להוסיף מילה אפילו!
15. כל מקרה לגופו...זהו עניין של שמאלנים לעשות השוואה ולהוציא
(01.06.06)
דברים מהקשרם.ככה שהדעה שמתגבשת על הנושא תהיה מעוותת ורוויה במאפיינים שהוקבלו בכוח עקב מאפיינים אחרים שהוקבלו בקלות. קצת שכל ישר ואפשר לראות שהוא טועה.
16. ערביה בכיף
דורי גריי ,   ת"א   (01.06.06)
אני לא מבין מה הבעיה. בכל מילואים בשטחים ראיתי ים ערביות שהייתי עושה אותן בכיף. חוץ מזה שהן היו לפעמים סקסיות מאוד (גם כשהן מכוסות ואולי בגלל זה) וגם יפות אין ספק שיש גם את העינין של לזיין את האויב (או שזה רק תירוץ) אבל בסופו של עינין אשה היא אשה היא אשה ומי שאוהב נשים אוהב אותן כולן
17. לכותב היקר
כמאל ,   אום אל פחם   (01.06.06)
אהבה היא עובדה הנלחמת בכל סוגיות החוצפה שהפגינו המגיבים, גזענות, חוסר דעה, אי יציבות מבחינה שכלית. ורוצה להזכירך שלפני קיום כל דת אנשים אהבו אחד את השני, וגם היו הרבה הגדרות לאהבה כמו ביוואן, קיום יחסי מין בין בני אותו מין היה למטרת הנאה מינית וקיומן עם נשים היה למטרות לידה וגידול ילדים. ותמיד שמעתי והאמנתי למשפט שאמר ALL FAIR IN LOVE AND WAR אני ערבי מוסלמי מאום אל פחם, סטודנט ואיש הייטק, היה לי קשר עם ערבייה מחיפה שבסוף נגמר כתוצאה מהפחד כשאבא שלה גילה את הקשר, את השלוש שנות קשר קיצרתי למשפט אחד אחד אבל בתוספת שכן נלחמתי, כי אהבתי אותה. אל תתייחס לתת רמה של תגובות, ו FOLLOW YOUR HEART יום טוב, כמאל
18. הישראליות ישכבו חופשי עם ערבים ,ההיפך זה לא יקרה.
בחור   (01.06.06)
19. הסיפור שלי אמיתי
ערבייה   (01.06.06)
למרות שיתכן כי הסיפור של סבסטיאן בדוי, הסיפור שלי אמיתי. יש לי חבר יהודי, חייל וציוני מובהק, אני ישראלית, ערבייה, מוסלמית והאהבה שלנו עוברת כל גבולות המסורת, הדת, הלאום והפוליטיקה. ימותו הקנאיות.
20. נושא הספר לא מקורי , שתי אצבעות מצידון
קאמבק?   (01.06.06)
שמדבר על אותו דבר . גיזענים זה לא דבר חדש בארצנו בכל מקום בכל ארץ אפשר לראות אותם אסור להתעלם מהסכנה מהם אך אסור גם לתת להם להכתיב את היום
21. הן עדינות וחזקות הן יפות-בקצור אשה אשה
אוהבת ערביות   (01.06.06)
22. אישה, אם היא יפה, מה זה משנה מאיזה לאום?
יוסי ,   תל אביב   (01.06.06)
23. 8 - אתה דפוק - הפוסל במומו פוסל ...
(01.06.06)
ברגע שהגבת - הוכתרת כטוקבקיסט!! דבריך עומדים נגדך כרגע... מלבד זאת מערכת התגובות היא דבר מצוין. יש כאן אינטראקטיביות שאינה מתאפשרת בשום מקום אחר, בהתחשב בזמינות בחשיפה ובקלות הגישה להביע ולשפוך את הלב.
24. 17 מי יתן וירבו אנשים הגונים כמוך לב ושכל
חזק ואמץ ,   ותמצא אהבה בחייך   (01.06.06)
נדיר למצוא היום
25. הייתם רוצים את זה .<אני יכול לצאת עם יהודיות אבל היהודי לא
בדואי ,   תל שבע   (01.06.06)
יכול לצאת עם ערבייה ואם במידה יצא איתה ותפסו אותו יחתכו לו את הזין>
26. מה לא הבנת
דורי גריי   (01.06.06)
הכותב היקר אליו אתה מתייחס מספר לנו על סיפור פיקטיבי מצוץ מהדימיון בין חייל ישראלי לאמריקאית שהחליטה שהיא ערביה, ועל התגובות של אנשים כמוך שלא מבינים שהסיפור הוא רק סיפור ומגיבים כאילו היה מציאות מקוה שעזרתי לך להבין
27. ל-11: באמת חוכמה גדולה
שושו השועל האורגינל   (01.06.06)
הישראליות מלכות הקרח. פלא שהערביות יותר סקסיות מרובן? אפילו אסקימוסית באיגלו בקוטב הצפוני היא יותר חמה מישראלית במיטה באמצע אוגוסט.
28. ל 25..אתם (הבדווים) בועלים/יוצאים עים קטינות יהודיות
אחת דינכם -לכלא   (01.06.06)
29. קרוב לבבות
טןטן ,   רג   (01.06.06)
חוויה בילתי נשכחת שהייתה לי עם ערבייה אבל אורגינלית שגניחות בערבית זה פי 100 יותר מגרמנית.... ואורגזמה שלה זה נהר מתפרץ ...אז מי אומר שלערבים אין רגשותץ
30. אתם לא יודעים מה אתם מפסידים-גיליתי עולם חדש-כנסו
יריב   (01.06.06)
גם אני כמו רבים וטובים הייתי בטוח שנשים ערביות הם שמרניות ושומרות על גופן כיהלום נדיר ולכן מעולם לא ניסיתי אפילו להתחיל עם ערבייה.אני לומד במכללה בצפון שבה יש הרבה ערביות ואני חייב לומר יפהפיות מדהימות הלבושות במיטב האופנה המערבית,לא מזמן יצא לי לדבר עם ערבייה שמבקרה ישבה לידי בחצר,נדהמתי מרמת הפתיחות הזמנתי אותה לדירתי לקפה שבמהירות גלש לסקס סוער ומרגש,בסיגריה שאחרי שאלתי אותה הכיצד והיא ענתה בלי להניד עפעף אנחנו חמות כמו אש מתות למגע של גבר והעובדה שעשיתי את זה עם יהודי מגינה עליי כיון שזה מעולם לא יגיע לכפר שלי.ניסיתי את מזלי עם ערבייה נוספת ונדהמתי מהקלות והתעוזה השנייה אפילו אמרה לי שזוהי הפנטזיה שלה להיות עם גבר יהודי.חברי הגברים היהודים נסו ותהנו.
תגובות נוספות
חזרה לכתבה