כלכלה  בורסה
אוצר החייל: חמישית מהרווח הנקי הוא שכר לבכירים
אבי שאולי
פורסם: 01.03.07, 12:31
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 19 תגובות ב-19 דיונים
1. נועם קוטאי עולה 310 אלף שקל בחודש ולקוחות
לקוח   (01.03.07)
הבנק מקבלים ריבית זבל ומשלמים עמלות כמו כל הלקוחות. על מה בדיוק הוא מקבל כל כך הרבה כסף?!?
2. יש לבטל את החקיקה שקובעת ששוד בנק היא עבירה פלילית...
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@   (01.03.07)
3. המרדף אחר בצע-הכסף
ליאור ,   חדרה   (01.03.07)
1.בעוד שאם היה מדובר באחד מעובדי הבנק ששילם לחברת-בנייה ואותה חברה פשטה-רגל (והלקוח אפילו לא צריך להמציא אישור מבית-משפט- מספיק דבריו שהחברה פשטה רגל) ונשאר ללא דירה - אז הבנק היה מוחק לו את החוב כאילו כלום -שכן,פתאום לא איכפת לבנק מהכסף !? 2.לעומת-זאת,כשמדובר בלקוח ששילם לחברת בנייה והחברה פשטה רגל אז גם אם הוא מביא אישור של בג"ץ - האישור שווה כקליפת השום שכן,יותר מאשר ההגינות מחייבת - בצע-הכסף מחייב יותר !!! 3.הייתכן שהבנק מאמין לבית-משפט כשנוח לו וכשלא נוח לא - הוא לא מאמין לבית- המשפט ??? 4.כך-יוצא,שבשל רצון הבנק לעוד ועוד בצע- כסף - שכחו שם להיות בני-אדם - ואדם משלם על סחורה שאין - הייתכן כדבר הזה ??? 5.שאותם עובדי בנק ישימו עצמם לרגע בצד השני ושהם משלמים על סחורה שלא קיבלו - בשל רצון הבנק לבצע-כסף - מקובל עליהם ??? א.אם-כן,תרשו לי להטיל ספק בדבריהם!!! ב. אם לא,מדוע זה אמור להיות מקובל על הלקוח ??? 6.בברכה .
4. יש מעט מדי בנקים בישראל, ולכן אין תחרות
אלון   (01.03.07)
צריך לאפשר לכל מי שרוצה להקים בנק. התחרות החופשית תעשה את השאר.
5. נכון שזה פרטי
וואשו   (01.03.07)
אבל אתה גובה עמלות מטורפות לכן מוסרית את חייב לשים לזה סוף טראו לא גאון ואף אחד באוצר החייל לא שווה משכורות כאלו אתם פשוט מושחתים כמו בארגנטינה
6. קוטאי - יו"ר הועד שמקבל 3.7 מליון ש"ח לשנה
אמיר ,   תל אביב   (01.03.07)
זה בנק שבעליו הוא גם הצבא - צה"ל שמשלם שכר של 3.7 מליון שקל ליו"ר הועד של הבנק !! לא יאומן עמיר פרץ - יש לך עתיד, כיו"ר ההסתדרות לא הצלחת לסדר לעצמך שכר כזה עבור לבנק של הצבא אול תקבל גם אתה .
7. בנק אוצר החייל - השרות גרוע!
רחל   (01.03.07)
בנק אוצר החייל מחפש לקוחות חדשים ומוכן לתת מענק לבעלי משכורות. אל תתפתו ! השרות במרבית הסניפים של בנק זה הדרדר, ראו הוזהרתם.
8. 2 צודק. שוד בנק מהווה הפעלה של זכות קיזוז
טלר   (01.03.07)
לפי מחקר משפטי משווה נראה לי שלכל מי שיש חשבון יותר מ- 5 שנים זכות לבצע שוד בנק פעם בשנה. לפי בחירתו
9. מדינה מושחתת כבר אמרנו ?
ארול   (01.03.07)
הנגיד סטנלי פישר, לא בדיוק סוציליסט ,כבר אמר שרווחי הבנקים ממגזר משקי הבית מוגזמים ואין דומה להם בעולם המערבי. וכל-כך למה? כי זהו ענף ריכוזי , קרטל של 3-4 בנקים עיקריים, ללא תחרות. המדינה הלאימה את הבנקים למעשה (קנתה אותם בעת משבר מניות הבנקים) ואחר כך נתנה אותם מתנה לבעלי ההון. למה במתנה? כי הבנקים נרכשו באשראי זול כדי שיוכלו לתת אשרא יקר לנו האזרחים, סוג של ארביטראז' (רווח חסר סיכון). שיטת מכירת נכסי המדינה לבעלי ההון נמשכת, הנכס האחרון היה בתי הזיקוק. אחד מהשניים : או שיפריטו כך שתהיה תחרות בענף, או שלא יפריטו. את מחיר ההפרטות האלו משלמים כלונו בסופו של דבר. משפחה בעלת מסגרת אוברדרפט של משכורת חודשית משלמת 1% מההכנסה הפנויה שלה ריבית לבנק. (עם ריבית ריאלית של 12-15 % במקום 5-7% ) ואחר כך הולכים ומתווכחים אם להעלות או להוריד את המע"מ באחוז אחד. צחוק מהעבודה.
10. הגניבה האחרונה במאזן?
מ, צפון   (01.03.07)
11. חשוד שבשנה שצריך לדאוג לעובדים, יור הועד מרויח כפול מהמנכל..
עבד בנק   (01.03.07)
על פניו נראה כי מישהו קנה את שתיקתו ושיתוף הפעולה שלו למכירה חלקה וללא בעיות ומענקים
12. שודדים ברישיון
אלכס   (01.03.07)
שימו לב כמה אנשים בעד לאפשר שוד בנקים. אין ספק שאנו מדינה לא נורמלית והבנקאים הם השודדים האמיתיים היום.
13. שווה את השכר-ימותו הקנאים!!!!
חיים ,   בנימינה   (01.03.07)
14. לשפר את השירות בסניפים!
אורלי   (02.03.07)
וקודם כל לטפל בתורים,פגישות וכד',אין לי בעייה עם שכר,שהמנהלים ירוויחו כל עוד השירות ברמה גבוהה...
15. נעם קוטאי הוא גנב מושחת שמכר את העובדים תמורת בצע כסף ותפקיד
עובד הבנק ,   שמתבייש בושה גדולה   (01.03.07)
16. זהו התוצר המיידי של ההפרטה - הרווח לכיס הפרטי !
מנחם ,   דן   (02.03.07)
17. למס' 15 ולמשמיצים האחרים
(06.03.07)
למס' 15 וכל העובדים הממורמריטם למינהם : יש לכם ברירה - קחו את הרגליים ותעזבו את הבנק!
18. לכל הקנאים שכחתם שזה בנק פרטי לא שייך לאף אחד!!!
אסף   (09.03.07)
לכל הקנאים והמלעיזים, תפסיקו הבנק לא שלכם,של אנשים פרטים, ולא איכפת לאף אחד כמה יתגמלו את העובדים שלהם צאו לילמוד ולעבוד. כל הזמן רק בוכים אבל זה מקינאה בלבד.....
19. גניבת ימי-ערך וריבית פיגורים
ליאור ליבוביץ' ,   חדרה   (28.04.07)
1.בנק הוא מוסד שכוונתו להרוויח . 2.כל אדם במועד לקיחת הלוואה/המשכנתא נשאל לגבי המועד המועדף עליו לתשלום המשכנתא . 3.אולם,גם אם הבנק שואל - אין הוא מחוייב לתאריך הנ"ל - כך לפחות הדבר בבנק אוצר החייל !!! 4.שכן,בעוד ששאר מרכיבי ההלוואה יורדים ב-1 לחודש: א)הו"ק הלוואה קרן . ב)הפרשי הצמדה קרן . ג)הפרשי הצמדה ריבית . 5.שאר הסכום שנותר בעו"ש ושאמור לכות את ההלוואה קרן/כללי - יורד כל חודש בתאריך אחר - דוגמאות ??? א)חודש פברואר - 07' - כלל לא ירד ו"שכב" בעו"ש כל החודש !!! כדי שהבנק יוכל להרוויח קצת ימי-ערך וריבית פיגורים !!! ב)חודש מרס 07' - ירד בתאריך ה-6 לחודש שוב,כדי שהבנק יוכל לגנוב עוד כמה ימי-ערך ועוד קצת ריבית פיגורים !!! ג)חודש אפריל 07' - ירד בתאריך ה-4 לחודש - גם כדי שהבק יוכל להרוויח עוד כמה ימי-ערך ועוד קצת ריבית פיגורים !!! 6.האם גם אותם מנהלי-חשבונות בין אם של לקוחות רגילים ובין אם כאלה של מח' משפטית היו גם הם מסכימים ש: א)ישאירו את משכורתם בעו"ש כל החודש ולא תזוכה הלוואתם - רק בשל רצון הבנק להרוויח ??? ב)שיזכו את ההלוואה בתאריך שבא לבנק ולא בתאריך המבוקש ע"י הלקוח ??? ג)שיגנבו גם מהם ימי-ערך וריבית פיגורים למרות שהכסף "שוכב" בעו"ש במקום שיילך לזיכוי ההלוואה ??? 7.תרשו לי לנחש שהתשובות לשאלות הנ"ל הן לא מוחלט - אולם,עובדי הבנק "שכחו" ש: א)"נאה דורש נאה מקיים" !!! ב)"השנוא עליך אל תעשה לאחרים" !!! שכן,אם הם היו פועלים כמתבקש מהם - הבנק היה שולח אותם הביתה - משום שאין לו רווחים . 8.לעומת-זאת,עובדי-בנק שיעבדו כפי שמצפה מהם הבנק' בגניבת ימי-ערך וריבית פיגורים - יזכו לא רק לשבחים אלא,אפילו להעלאה בתפקיד - מה,לא ??? 9.בברכה .
חזרה לכתבה