חדשות  חדשות בעולם
התגובה לתקשורת עויינת: חדשות רעות על הולנד
יעקב לאפין
פורסם: 03.10.07, 04:05
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 37 תגובות ב-37 דיונים
1. בדיוק, מכל הכיוונים.
(03.10.07)
האמריקאים חותמים על עצומה, ישראל רוצה לתבוע רשת תקשורת צרפתית, ועכשיו זה. הסברה הסברה הסברה, זה יהיה הניצחון האמיתי! יישר כוח!
2. למה דווקא הולנד,למה לא בריטניה,למה לא מדינות ערב עוינות
קוראת   (03.10.07)
3. אני לא מבין.בישראל לא למדו כי ערבי או נוצרי
האמת המרה   (03.10.07)
אנטישמי הם הקשדושים החשובים ביותר. לא חשוב מה הם יעשו/יאמרו-היהודי צריך לשבת בשקט. כך העולם אוהב אותנו.
4. למה לא לכתוב שהולנד הראשונה לצמצם את התנאים הסוציאליים , אבל
מישהו שיודע   (03.10.07)
הראשונה בתרומות של מאות מליוני יורו לארצות מהעולם השלישי - מבלי לפקח לאן הולך הכסף. כמעט כל חודש יש מיסים חדשים, ישירים או עקיפים, כמו למשל מס הבריאות, שעכשיו כל אחד צריך לשלם בעצמו והמעביד לא משתתף (כמו שהיה בעבר) מכיוון שהממשלה לא מוכנה להשתתף יחד אתו. מיסוי גבוה על השכר ו"קנס" למי שעובד שעות נוספות, כך שלאף אחד לא משתלם לעבוד שעות נוספות וברור שזה משפיע על ההתפתחות. כל מיני מיסים עירוניים על האזרחים, ובכל פעם צצים מסים חדשים או מעלים את המסים הקודמים. ההולנדים העשירים מבריחים את כספם לחו"ל היות ויש מס של 1.2% על ההון (לא על הריבית עליו), כלומר - אם השקעת את הכסף לא בצורה טובה - אתה מפסיד 1.2% על כל הסכום. ואלו רק חלק קטן מהדברים.
5. קרוע
(03.10.07)
הולנד מדינה מדהימה, צריך אולי להתמקד במניעת מעשים שלילים של צהל מידי יום בשטחים ולא בפרסומם
6. סוף סוף מישהו מתחיל להחזיר מלחמה...
גבי ,   צפון   (03.10.07)
7. ת'אמת הוא צודק, אין מדינה שהיא "תלית שכולה תכלת" אפשר אולי ל
(03.10.07)
להגיד שהולנד היא יצרנית סמים סדרתית, יצרנית יצאניות סדרתית וכו'... אבל אתה צריך לכתוב גם על הדברים הטובים שבה, כי אם הם עושים משהוא לא צודק, אין זה אומר שאתה צריך להיות כמוהם... אבל עדיין אני חושב שיש משהו במה שאתה אומר...
8. הוא צודק במאה אחוז כל הכבוד !!!!
חיים   (03.10.07)
הלואי ויהיה לו כח אמיתי תראו איך אותו עיתונאי הולנדי מוס נבהל רק מעצם הרעיון וכבר התחיל להתנצל שההולנדים לא אנטישמים והם לא לוקחים רק צד אחד כאמין חברים יקרים עלו והצליחו עם הרעיון זה באמת מבריק הרבה מעבר לממשלה הדפוקה שלנו שכנראה לא מסוגלת ליזום רעיונות פרודוקטיביים
9. ביקורת עולמית
(03.10.07)
איך אפשר לתאר אותנו בצורה חיובית כשהדג מסריח מהראש .קצב אנס.אולמרט חקירה הירשנזון גנב והרשימה עוד ארוכה ו"מפוארת" אבל לילדינו השבויים לא דואגים
10.  חדשות רעות על הולנד... אלק
אלעד- אמסטרדם   (03.10.07)
גרסטנפלד, לא משעמם לך? אני רואה כל יום חדשות בהולנד בערוץ 1 שלהם וסהכ זה מאוד אוביקטיבי וברוב המיקרים זה אפילו נוטה לכיוון ישראל. אתה קשקשן, ויש לך את סימטום אנטי הולנד, זאת בעיה ידועה אצל הולנדים שעברו לארץ שמתחילים לקטר .... צא מזה!!!
11. הולנד- המדינה האחרונה שהייתי מנסה לתקוף
משה ,   קרית חיים   (03.10.07)
ההולנדים דוקא מתים על ישראל, והוא עוד תוקף אותם. איזה טימטום!
12. פורסם כי תקציב הפרסום של ישראל קטן מתקציב הפרסום של מילקי
ככה זה נראה   (03.10.07)
13. "העיתונאים הזרים הוגנים" יש לו הומור לבחור
דן   (03.10.07)
14. מי עשה יחסי ציבור להולנד?
בובור   (03.10.07)
האמת , הולנד מדינה שיש לה אחלה יחסי ציבור... ברגע שחיים פה כמה שנים מגלים שזה לא גן עדן כמו שנדמה מבחוץ. מדובר במדינה ששוברת חזק מאוד ימינה , עם מדיניות אנטי זרים מטורפת...
15. דווקא משום שהולנד היא חברה סובלנית התרגיל של גרסטנפלד מתאים.
צפנת פענח ,   סדום   (03.10.07)
יש דימיון רב בין הסובלנות ההולנדית לזו הישראלית. אמנם שתי המדינות מתקיימות בתנאים שונים לחלוטין, אבל דווקא משום כך סובלנותה של ישראל בולטת. להולנד אין בעיות ביטחון. יש לה מסורת של סובלנות עתיקת יומין. זו המדינה הראשונה והיחידה באירופה שבחסותה חזרו אנוסים מחצי האי האיברי ליהדות במאה ה-17. ואולם בעידן המודרני הסובלנות ההולנדית נוצלה לתופעות שליליות. הולנד ובייחוד אמסטרדם הפכו למרכז סחר בסמים, ועוד. לאחרונה התפשטה בהולנד אלימות ערבית מוסלמית שגבתה קורבנות בנפש. זה בהחלט רגע מתאים להציב לפני ההולנדים ראי שבו יראו את הגיחוך בכך שהם תוקפים את ישראל על מדיניותה כלפי הערבים, בשעה שהם עצמם נאלצים להתמודד עם האלימות הערבית. דווקא ההולנדים עשויים להבין שהעמדה האנטי ישראלית בתקשורת שלהם היא מוטה פוליטית. בצרפת, שאוכלסייתה הנוצרית עוינת את ישראל יותר מתחילים להבין, בגלל הערבים הרבים שהתיישבו בארצם שישראל היא מדינה בעלת מוסר גבוה. שם פעולה כזאת היא חיונית פחות.
16. תגובה לדברי האיתונאי מאס ההולנדי.
יוסי.פ ,   שרון   (03.10.07)
הראיון של העיתונאי היהודי ,אפילו שהוא ימני קיצוני,הוא ראיון טוב בעיקר משום שקיים חוסר פרופורציה בהתיחסות לארועים בין הישראלים והערבים בכלל ולפלסטינאי בפרט. רצוי שהעיתונאי ההולנדי לא יספר לנו סיפורי בדיות ,כול מי שחווה ארועים בארץ ולאחר מכן ראה את דווחי הכתבים הזרים ולצערי גם חלק מכתבים הישראליים מבין את הגישה השללית של רובם,גם באם הכתב מתיחס באיזון ,באה דרישה של המערכת שלו לשנות את תוכן הכתבה על פי צרכים פוליטיים של העיתון או שלהמדינה שלו,אין מדינה שאין לה גיבנת על גבה,צריך רק לשלוף את הסיפורים מן המגירות ,לשולחן וכך יבינו גם אחרים שאפשר בקלות להכניס אותם לרשימת ''המוקצים'' מהסיבה שבני אדם מכול סוג,מכול לאום ,במצבים מסוימים מגיבים בצורה קיצונית.
17.  , Thank god
Israeli in holland ,   amsterdam   (03.10.07)
finaly somebody wil show the Real face of the Dutch good luck
18. to nr. 5
mmm ,   holland   (03.10.07)
yes holland is a great cauntry but the Dutch are mostly unhonest an very curropt, come and see how they are treating the jews here.
19. לקוני מאס - מדהים עד כמה הינך אטום לאפשרות שאינכם הוגנים
יוזמה מענינת מאד   (03.10.07)
תקיפתו של גרסטנפלד מיותרת. הנושא הוא לא האיש. זכותו להחזיק בדעותיו וזה אינו פותר אותך ואת עמיתך מלהתיחס לטענתו בצורה ענינית ולא אישית. כמות הראיות שהצטברה להוכחת המניפולציות של הפלסטינים כלפי העיתונאים הזרים היא עצומה, בודאי ראית את הכתבות של "60 דקות" האמריקאית בנושא, "פליווד", ההונאה הגדולה בענין הילד מוחמד דורה וכולי. אחרי כל אלו ההצטדקות שלך נשמעת לעוסה לעייפה וחסרת כל אחיזה במציאות. אתם מתעלמים לאורך עשרות שנים מהעובדה שאזרחי מדינת ישראל מותקפים ונרצחים ללא הרף ומדווחים ללא כל בדיקה כל טענה פלסטינית מצוצה מהאצבע, העיקר שהיא מלווה בצילומים מפוברקים אך קורעי לב. אם אינכם אנטי ישראליים או אנטישמים כטענתך, אז אתם פשוט טפשים.
20. גאוני !!!!
אהרון   (03.10.07)
באמת רעיון טוב
21. תיקון לעיתונאי ההולדני
דורון   (03.10.07)
העיתונאים הזרים הם כן אנטישמיים, כן אנטי ישראלים ולעולם לא מספקים דיווחים נכונים ואמיתיים.
22. Palewood link
Eyal ,   Ashkelon   (03.10.07)
http://seconddraft.org./streaming/pallywood.wmv
23. ההולנדים שלטו בדרא"פ,אינדונזיה ועוד
לא היו צדיקים   (03.10.07)
ההולנדים שלטו באינדונזיה, ובדרום אפריקה ניהלו מלחמה קשה עם הבריטים על השליטה שם. הבלגים עשקו את קונגו, הצרפתים, הבריטים, הספרדים, הפורטוגלים-את רוב אפריקה, אמריקה, וחלקים נרחבים מאסיה. היפנים- התעללו בסין, דרום קוריאה ועוד. הרוסים- את כל זרח ארופה עד ממש לאחרונה. הטורקים שלטו בכל המזרח התיכון וחלק מאירופה משך מאות שנים ורצחו מליון וחצי ארמנים. איראן ועיראק רצחו זו בזו מליונים. ולמי באים בטענות? לישראל.
24. דיווחים הוגנים ??
(03.10.07)
מעולם לא שמעתי מילה טובה על ישראל בתקשורת הזרה.
25. ענק (וגם מענין מבחינה אקדמית)
שמאל שפוי   (03.10.07)
26. אף יותר מכך!
אלבטרוס ,   מרכז   (03.10.07)
אין ולו מדינה אחת בכל העולם המערבי ה"נאור" שלא גרמה לעוולות למישהו או למדינה אחרת כלשהי ועל רובן יש כל כך הרבה דם על הידיים, התעללויות ביזויים והשפלות שיעבוד רצחי עם ומה בעצם לא? אז כדאי גם כדאי לההזכיר להם את זה בכל פעם שהבקורת תנזל משפתיהם! ספרי ההיסטוריה וכן גם הרבה אתרי אינטרנט מלאים בעוולות העולם אך כדאי ללמוד היטב את הנושא לפני שמטיחים האשמות. אני אומר זאת מניסיוני האישי אחרי הרבה שנים במדינות צפון אמריקה!
27. מה כל הרעש ההולנדים שיתפו פעולה עם הגרמנים הם לא קדושים .
רפי   (03.10.07)
28. ל-10 היקר :
רון ,   י-ם   (03.10.07)
כנראה שלא הבנת על מה המהומה. החיים בישראל הם בסה"כ טובים. יש אקדמיה מצויינת, מדע טוב, היי-טק מוביל, מקומות יפים ועוד הרבה דברים טובים. למה להראות רק את החרא? גם הולנד יפה ויש בה אנשים טובים. מה שהוא מנסה לעשות זה להראות את הדברים הלא יפים (שיש בכל מקום) ולהראות איך דעתם של אנשים על הולנד תשתנה כאשר יציגו רק את החרא שבה... יום טוב.
29. אהבתי--ישר כוח--משרד ההסברה נא ללמוד!!!!!!!!!!!
כלנית   (03.10.07)
30. המלחמה התקשורתית היא המלחמה האמיתית -זו שמגיעה לאוזני ועיני
(03.10.07)
תגובות נוספות
חזרה לכתבה