חדשות  חדשות בארץ  חינוך ובריאות
אלון ליאל: "טיולי תלמידים בגולן - פרובוקציה"
רועי נחמיאס
פורסם: 10.10.07, 23:10
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 91 תגובות ב-91 דיונים
1. אין גבול למקיאווליות. כך קובעים תודעה...
מחנך ,   מרכז   (10.10.07)
...ומשפיעים על מערכת הערכים של הדור הבא בתואנות שווא. בושה לאינטליגנציה. גם לגור בארץ זו פרובוקציה. (אופס, אולי מישהו עוד יגיד כך, חלילה...)
2. רבותי טעיתי
יוסף טרומפלדור   (10.10.07)
אם אני הייתי יודע שאנשים כמו מר ליאל ישכחו מאיפה הם באו - ומי ששוכח מאיפה בא בטוח לא יודע לאן הוא הולך - לא הייתי אומר מה שאמרתי. ברוח תקופה זו בה נותץ פסלו של אלכסנדר זייד אבקשכם לפרק לאלתר את פסל האריה השואג בתל-חי ולהפסיק את השבעות החיילים בכותל המערבי. מחשש לפרובוקציה באחיינו הפלסטינאים. נו באמת אני אולי הקצנתי קצת אבל אולי המנכ"ל לשעבר יעשה לנו טובה יתקשר עם אחמדני-חמודי ויעבור לאלסקה ? הקור יעשה רק טוב למוחו הקודח
3. לא מבין
שלום ,   שומרון   (10.10.07)
לא הבנתי מה הבעיה לטייל בשטחים השייכים לנו?
4. רק בישראל....
חחחח   (10.10.07)
5. הפרובוקציה היא שאנחנו חיים
דדה   (10.10.07)
6. מה הבעיה בלטייל??
(10.10.07)
מה זה השטויות האלה? כולה שולחים ילדים לטייל ולהכיר את הארץ שלנו ואת ההיסטוריה שלנו, וטוב שכך! זאת ממש לא פרובוקציה... תמשיכו ביוזמה הזאתי! כל הכבוד! *אני ראשונה =]
7. מה הקשר נוגד את מדיניות השלום??????
מנחם   (10.10.07)
רמת הגולן היא שטח ישראלי בדיוק כמו ת"א. הטיולים האלה אולי נוגדים את רצונה השטני של סוריה להחיל את ריבונותה של שטח ישראלי, אבל הם חשובים ביותר למורשת ולחינוך. ירבו טיולים כאלה!
8. אנחנו איתך!!
אבי   (10.10.07)
כל הכבוד. שיצעדו התיכוניסטים היום, ושיצעדו הלוחמים בדרך לדמשק מחר...
9. רעיון מעולה
אברי ,   ירושלים   (10.10.07)
אני פשוט מברך את היוזמה
10. Suggesting not to go to Ramat Aviv too
Israeli   (10.10.07)
As it was an arabic area called Sheich Munis Alon Aliel is an hypocrat
11. תלמידה שהייתה בסיור!!
תלמידה- חשוב לקרוא!!   (10.10.07)
ברצוני להגיב לכתבה זו ולומר כי הסיור ברמת הגולן בעקבות לוחמים זהו דבר יוצא מן הכלל שיש לערוך לכל בני הנוער בישראל לקראת גיוסם לצהל! אלה הן הרצאות על גיבורים שלחמו וחירפו נפשם במלחמת יום הכיפורים!! היה מרתק לשמוע את אביגדור קהלני מספר לנו עדות חיה מתוך הקרב! ברצוני לברך אדון זה על היוזמה הברוכה הזו על הפרוייקט המדהים הזה שאותי אישית ריתק והדהים וגם את חבריי לשכבה!! בנוסך כיבד אותנו בנוכחות שר הביטחון שהוסיף לאירוע! ישר כוח לך אדוני והלוואי ותמשיך בצעדים אלה מבלי שכל מיני גורמים יהרסו זאת, חבל מאוד שעד שעושים משהו כל כך טוב במדינה הזו קמים אנשים ומנסים לחבל בעניין! בזכות היום הזה הבנתי איזה צבא מדהים יש לנו ואני אהיה גאה להיות חלק ממנו!! ומר קהלני בשבילי אתה גיבור אמיתי!!!!
12. כמה טימטום במדינה כ"כ קטנה?
מה יהיה איתנו?   (10.10.07)
פרובוקציה? לאן הגענו? לטייל במדינתנו על אדמתנו! מה יהיה עם כל יפי הנפש? אם כמות כזו של צדקנות והתחנחנות אפשר לסגור את הבסטה ולזרוק את עצמנו לים....
13. תנחשו לכמה מהחתומים יש דרכון נוסף
בין 80 ,   ל90%   (10.10.07)
פרט לליאל חתומים עוד על המכתב, בשם חברי "התנועה לשלום ישראל-סוריה": הסופר סמי מיכאל, השגרירים בדימוס אבי פרימור ויצחק ליאור, מזכ"ל שלום עכשיו מוטי רז, דר' מנחם קליין ועוד. אין לי עוד ארץ אחרת
14. 10 suggesting to learn Hebrew first
Israelit   (11.10.07)
15. האם מר ליאל וחבריו יודעים כיצד אומרים גולן בערבית?
דוב הקוטב   (10.10.07)
ג'ולאן. המילה גזורה מעברית. הבנתם למי זה שייך? לנו!!!!!!!!!!!!!!
16. אם הוא היה מנכ"ל משרד החוץ...
איש אחד   (10.10.07)
מה הפלא שככה אנחנו נראים בעולם?
17. כל הכבוד כולם מוזמנים רמת הגולן
טוב מאוד ,   רמת הגולן   (10.10.07)
רק תעשו טובה.... את תלכלכו את האיזור תשמרו על הנקיון... לנו יותר נעים שנקי כאן תבלו
18. היהדות שלנו היא פרובוקציה לעולם הערבי, זו האמת
תושבת ,   הנגב   (11.10.07)
שנתאסלם כולנו ?
19. בושה!
תלמיד   (10.10.07)
פשוט בושה! למה נותנים לאנשים כאלה במה? הדבר היחיד שאני מקווה זה שבמשרד החינוך גרסו את הדף 10 שניות אחרי שהוא הגיע אליהם! תחשבו על זה שתלמידים ילכו לטייל בשטח מדינת ישראל ילמדו ויתחברו לאנשים שנלחמו ומתו כדי להגן על הארץ מאיפה החוצפה של משרד הביטחון לחשוב על זה?!?!?!
20. להפסיק לטייל גם בירושליים
אבי   (11.10.07)
יכל לפגוע בחלוקת ירושליים אשר ,אני משוכנע,הד"ר הנכבד תומך בה. במחשבה שנייה, כדאי גם להפסיק לדבר עברית בארץ....לא לפגוע ,חלילה בסכויי השלום וברגשות הפרטנרים החדשים.
21. הטיול חשוב ביותר!
גילי שילה ,   ירושלים   (11.10.07)
הרי בעוד כמה שנים טיול בגולן יעלה במיסי מעבר וחתימה בדרכון... טיול מבורך, גם אני בדרך לראות את ההרים המדהימים של הגולן. השלום שווה את זה.
22. בשנייה שיחזירו את הגולן- אני ארד מהארץ.
שוקי ,   צפון   (11.10.07)
רמת הגולן הוא שלנו. האיזור היפה ביותר במדינה.
23. מי שמע עליכם? הא עכשיו יודעים מי אתם פרובוקציה בשקל
שמאלפרובוקציה ,   ירושלים   (11.10.07)
הנה עוד קבוצה של תמהונים עלתה לאוויר חזק ואמץ מר אביגדור יש לי סבא שלחם לצידך והוא מזכיר את השם שלך בהערצה
24. נראה שאלון ליאל נשרט לגמרי
(11.10.07)
הסורים לא רוצים לדבר איתו - אבל הוא בשלו. כשהייתי תלמידה בביה"ס טיילנו לכל רחבי הארץ היום אסור לגולן ואסור לירושלים ואסור לנגב או לערבה כי זה פוגע ברגשות שכננו... קודם שיגידו שרוצים לדבר איתנו ואח"כ נכלא בבתינו למען השלום. להרגיע, אלון!
25. בושה!בושה לישראלים
עמית ,   צפון   (11.10.07)
שיש אנשים כאלו!מה זה הדבר הזה?המדינה שלנו!הגולן שלהו ויהייה שלנו!בטח שנטייל בו כל ימי חיינו בעזרת ה'
26. איך לעזאזל קשור השלום עם טיול בגולן?
(11.10.07)
נכון לעכשיו הגולן שייך למדינת ישראל, אני לא רואה כאן שום פרובוקציה. זה כבר לא קשור ליפי נפש זה קשור לטמטום. נמאס מהמדיניות הזאת שכל פלוץ שרוצה שלום אנחנו, עם מדינה כ"כ קטנה צריכים לתת שטחים בשביל השלום, ועוד למי, לסוריה שגדולה מאיתנו פי מאה?מה הם רוצים לטבול את הרגליים המסריחות שלהם בכינרת?? צריך להגיד לסורים פעם אחת ולתמיד: פתחתם במלחמה, הפסדתם, נכבש השטח, מספיק. מה זה? ילדים קטנים? אין כזה דבר רוצים את השטח בחזרה.
27. שר של שוטרים מצא תעסוקה!
רמי   (11.10.07)
מה קרה שפתאום כולכם בוכים? איפה הייתם שנתיים וחצי? למה שתקתם? למעשה, עזרתם לירוק על המורים. די! מצטער שהארגון באיחור של שנה הבין שצוחקים ממוריו. השרה במקום ללכת הביתה , מציאה בחוצפתה עוד חצי שנה ... כנראה, שבעוד חצי שנה היא הולכת עם חבריה לאופוזיציה. רצוי שעה אחת קודם!
28. מה לחינוך למיליטריזם ולמעכת החינוך
הקרבת השה לעולה   (11.10.07)
זה מה ששוטפים את המוח לילדינו מגיל עוללים. בעקבות לוחמים =מורשת קרב=חינוך לטוב למות בעד ארצנו=אנחנו אוהבים אותכם בארונות ובאנדרטאות
29. ואם הדיקטטור אסאד היה דורש את גם את כל הגליל
(11.10.07)
גם אז אדון ליאל וחבריו היו אומרים "המחיר ידוע מראש"? או בקיצור - תבוסתנים. הבטחתם שלום והבאתם מפלים של דם. תשנו את שם התנועה שלכם ל"קורבנות שלום בע"מ " העיקר בחייכם הפרטיים אתם מלכי הקומבינה והנוכלות.
30. ל 3 - אין בעיה לטייל אבל
שוקי   (11.10.07)
לקחת תלמידים לטיולי "מורשת קרב" באזור שיתכן ונרצה להחזיר בקרוב תמורת "שלום", זה דומה בעיקרון למה שכותבים בספרי הלימוד של הרשות הפלסטינית. ילדים מאמינים למה שאומרים להם. שינסה לקחת סטודנטים לסיורים כאלה, אף אחד לא יגיד לו כלום.
תגובות נוספות
חזרה לכתבה