בריאות  איכות חיים
בלי ניתוח - טיפול חדש באיכילוב לפריצת דיסק
ד"ר איתי גל
פורסם: 09.03.08, 00:19
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 156 תגובות ב-141 דיונים
1. ד,ר בן שושן,כן ירבו כמותך.שיבואו לכאן אנשים איכותיים
כל הכבוד ד"ר   (09.03.08)
מצדיעה לך. אדם שבא מבחוץ,ציוני ועוזר לאחרים. למרות שהמנטליות ,החיים,המשכורת היא לא כמו בצרפת החלטת לעלות לארץ. שאפו!!!!!!!!!
2. בן שושן
רונית   (09.03.08)
אין לי שום דבר נגד בן שושן כרדיולוג אך איך כרופא הוא משתף פעולה עם השיטה crt שמתימרת לפתור כל בעיה אורתופדית מה שכמובן קשקוש מוחלט...מה גם שאם הוא אכן מאמין בשיטה שמרפאה לחלוטין כל בעיה כולל דיסקוס אז בשביל מה בכלל הוא מטפל באמצעות זריקות שמיועדות לדלקת ולא לדיסק עצמו? אודה למי שטופל בשיטה ה"מהפכנית" crt וידווח מה הוא חושב עליה לטוב או לרע...
3. מעניין לשמוע דעתו של רופא מומחה אחר כמו ד"ר גפשטיין
אריה   (09.03.08)
4. האם זה חדש?
סובל   (09.03.08)
ואם כן, מה ההבדל בין הזרקות אפידוראליות אחרות לבין זו המצויינת בכתבה?
5. יש גם שיטה להמסת דיסק
ח   (09.03.08)
סבלתי קשות מפריצת דיסק. 2 הזרקות אפידורליות של סטרואידים לא עזרו. לפני 3 וחצי שנים המיסו לי את הדיסק בתל השומר ע"י הזרקת אנזים מסויים. אחרי מספר ימים קמתי על הרגליים ומאז איני סובלת מהגב.
6. האם ניתן לחסל את הדלקות בצורה אחרת
דוד ,   מרכז   (09.03.08)
בהחלט שכן וללא שימוש בקורטיזונים והזרקה וללא כול תופעות לוואי שימוש יומי של שעה אחת ביום בביו תדר קוטל ומחסל את הדלקות בחוט השדרה לעיונכם http://www.metaplim.co.il/a.asp?p=6947
7. כל הכבוד דר' בן שושן מחולל הניסים
אמא של מטופל ,   תל אביב   (09.03.08)
8. אני מציע להחליף את הדיסק ב-DVD!
(09.03.08)
9. לא שווה כלום
הזיקנה ימח שמה...   (09.03.08)
כל הטיפולים כיום לבעיות אורתופדיות משולות לכוסות רוח למת...כולל טיפולים משלימים,כדורים,זריקות וגם הטיפול העלוב הזה...רק פיזיותרפיה יומיומית של הסובל באמצעות תרגילים מוריד מהסבל בצורה הכי משמעותית.הבעייה שגם בסוף קשה להתמיד בתרגילי גב תחתון וכפיפות בטן כי הגיל עושה את שלו מסביבות גיל 30...ואז כתוצאה מכפיפות הבטן מתחילות בעיות בצוואר...ואז נשאר רק לשחות שזה מחזק גב ובטן מעט מדי.רק תאי גזע יוכלו לפתור את הבעיות הארורות האלה שנובעות מהזדקנות הגוף אך עד שה יגיע יקח עוד הרבה שנים טובות ובהתחלה יהנו מהם רק עשירי העולם.
10. אותי הצילו!!!!
לילי ,   מרכז   (09.03.08)
אני לא רופא,לא יודעת האם זה עובד בכל המיקרים או לא...אבל אני הייתי במצב שלא יכולתי יותר ללכת, לא לרחוץ שיניים ,כי לא יכולתי להתכופף אפילו בכמה סנטימטרים!סבלתי משך 6 חודשים, פיטרו אותי מהעבודה...הרגשתי שאני גמורה! ואז...הגיע הנס! זריקה אחת וחזרתי לחיים!!! תודה למי שהמציא את הטיפול הזה!!! אף מילה לא יכולה לתאר את השימחת חיים שאני מרגישה היום!!!
11. אנילא מבין דבר אחד: יש פריצת דיסק כיצד חומר כלשהו
יחזיר את הדיסק למקום ,   זה משכך כאבים!!   (09.03.08)
12. המצב במדינה קשה, באו לקרוא תהילים!
ישראל נחמני   (09.03.08)
בזמן קשה הזה אין מלא לעשות אלא לצעוק אל השמים בתפילה בו קרא פרק תהילים אחד לחיזוק תושבי קו העימות http://tehilim.co.nr נשאר כוח!
13. עשיתי את הטיפול לפני שבוע!!!! תגובה ל2
דנה   (09.03.08)
אני עם בעייה של גידול בעמוד שידרה לא סרטני, והופנתי ע"י ה-מומחה לניתוחי עמוד שידרה וגב, ד"ר קנולר נחשון, לד"ר בן שושן, והתוצאות מראות בעד עצמן!, אני חיה ללא כאבים מאז, ישנה בלילות, הולכת ומתפקדת כרגיל. כחצי שנה לא היו לי חיים! אז לפני שאת מזלזלת ופוסלת תחשבי פעמיים! ד"ר בן שושן, מקסים ועושה נפלאות למען החולים!!
14. אותי הפילאטיס הציל!!!
יעל   (09.03.08)
מומלץ מאוד! אחרי שכמה חודשים לא יכולתי לקום מהמיטה וסבלתי מכאבים התחלתי פילאטיס והוא עזר לי לקום מהמיטה ולחזור לתפקד... מומלץ לנסות!
15. ל-9
יש פתרון!   (09.03.08)
אם פרוזק לא יעזור - נסה 9מ"מ.
16. ד"ר חולקובסקי
יוסיק ,   איזור השרון   (09.03.08)
גם ד"ר חולקובסקי ממרפאת הכאב בביה"ח אסותא הוא מלאך שעזר לי עם זריקה לעמוד השידרה תחת רנטגן ולא תחת CT
17. ל 9 אתה צודק
יוס   (09.03.08)
ל 9 אתה מאוד צודק
18. ל 12 תפסיק לבלבל את המוח
(09.03.08)
ל 12 תפסיק לבלבל את המוח
19. שאלה חשובה בבקשה כנסו
אחד שסובל   (09.03.08)
האם הזריקה יכולה לעזור גם למי שסובל מפריצת דיסק בצוואר?
20. יש תופעות לוואי?
עמיר ,   תל אביב   (09.03.08)
הזרקת סטרואידים לרוב גוררת תופעות לוואי רבות. השאלה היא עד כמה הן חמורות ומה הן בדיוק. בכל מקרה לדעתי עדיין צריך לעבור טיפול משקם ע"מ להרפות את השרירים (שריר תפוס לוחץ על הדיסק ברוב המקרים, מה שגורם כאב), ולא להסתמך רק על טיפול בסימפטום - הכאב.
21. טיפול הפלא, כנסו:
(09.03.08)
הסוד הגדול הוא שזה עובר ב 99% מהמקרים תוך שלוש-ארבעה שבועות האנשים בזמן הזה נמצאים בחוסר אונים מוחלט ולא מצליחים להאמין שיצאו מזה. הנורא מכל הוא שרופאים יודעים את זה ולמרות זאת מעודדים לניתוח (מנסיון מול יותר מרופא אחד), כמובן לנתח בן אדם שנפרץ לו הדיסק זה 99% הצלחה לרופא, שהרי גם כך זה עובר בהסתיידות ללא התערבות. אם הרופא ימליץ לנתח והוא עצמו לא מנתח זה כבר יותר אובייקטיבי לטעמי... ניתן להבין כאלה שנמצאים משותקים שבועיים וחושבים שללא ניתוח יהיו משותקים לכל החיים. אין מה לעשות פשוט להמתין וזה עובר. לאחר פריצה ראשונה לא לשכוח לחזק שרירי גב תחתון ולמנוע פריצה שניה שבד"כ באה ...
22. רופאים קשקשנים, התגברתי לבד
אור   (09.03.08)
לפני 3 שנים סבלתי מכאבי תופת, האבחנה היתה פריצת דיסק קשה בL5, הטיפול לפי המומחה ניתוח במיידית. אמרתי לא תודה, חזרתי לחדר הכושר שם אסר עלי המומחה לבקר. למרות הכאב אימנתי ,חיזקתי והפעלתי את הגוף את אזור הדיסק בפרט תודה לאל ולא למומחים 3 שנים אחרי אין כמעט זכר! 95% מהכאב עבר. לא להתעצל להתייעץ עם מאמן כושר שמבין עיניין, קצת שחיה חדר כושר והרבה אמונה. לבריאות לכולם
23. עברתי טיפול כזה בארה"ב
מטופלת ,   צפון   (09.03.08)
ולא עזר לכאבים. אז האורטופדית טענה שאחרי הזרקה אחת אני אמורה להרגיש הפחתה משמעותית בכאב. זה לא ממש השפיע ועל כן לא הוספתי הזרקות.
24. למה?!?!!!!!
משהו שבאמת מבין   (09.03.08)
למה להזריק ולסכן את המקום באיזה טעות קטנה שיכולה להרוס הרבה הרי מדובר במקומות רגישים במקומות שנמצאים שם הרבה אברים עדינים ביותר אז למה להסתכן שאפשר בלי אפשר לעבור את הכל בבטחה גמורה דרך רפואה טבעית אצל רפלקסולוגים. הלכתי בדקתי לי אישית היו 3 פריצות דיסק ועזרו לי מאוד אני מודא לאדם הזה עד היום ולכל יום שעובר שאני יכול לעבוד ככשיר וכמו שצריך! אז אל תקחו סיכון תתנסו סתם להזריק חומרים לא כדאי.
25. שאיבת דיסק אפשרות נוספת
יהודית ,   יפו   (09.03.08)
קיימת טיפול נוסף של שאיבת דיסק (אכן ד"ר גפשטיין) שממש הציל אותי. הייתי לפני ניתוחף במקום זאת עברתי שאיבה. חזרתי לבית באותו יום ולמחרת כבר התרוצצתי ולא כאב לי בכלל
26. אני קניתי מזרן של אירופלקס וזה חסך לי את הניתוח
נעמה ,   שוהם   (09.03.08)
אני קניתי מזרן בשם ויטלטי (אני חושבת) שהבטיחו לי שאם זה לא ישפר לי את האיכות שינה אני אקבל את כספי בחזרה. וזה באמת שיפר, אני מרוצה
27. YNETואיתי - הפעם לכלכתם - זאת פרסומת לרופא ספציפי ולא לשיטה
נדי   (09.03.08)
איתי גל - אתה אמנם רופא ואולם להשתמש במדיום לעשות פרסומת לקולגה זה כבר מוגזם. במיוחד אם אתה אופר אתה יודע שעל פי מחקר אחד ולא משנה כמה הוא מרשים לא ניתן לקבוע כלום - יש לעשות ולידציה לאורך זמן ולע ידי מספר מחקרים שיגבו התוצאות. חבל שאתה מנצל את הקרדיט שיש לך בקרב הקוראים לעשות פרסומת כה בוטה.
28. ל-9 ה-0
ה-1 ,   גבעת ה-3   (09.03.08)
תן לי לנחש - אתה שמאלני איך אני יודע? העובדות מונחות לפניך על השולחן - 80% מקרי הצלחה אבל אתה איתן בדעתך ולא נותן לעובדות לבלבל לך את המוח ומכנה את הטיפול "עלוב" אני רק מאחל לך שלא תזדקק לו חביבי
29. פריצת דיסק ותזוזת חוליות מרפא בקלות כירופרקט שעובד בידיים
רונן   (09.03.08)
יש בארץ כירופרקטים מומחים ש"עובדים" בידיים ובאמצעות טכניקות של פיתול הגוף ולחיצות מחזירים בקלות חוליות למקומן. לראות כדי להאמין - גיבנת נעלמת כלא היתה. תיקון פריצות דיסק והפרעות קצב לב שמקורן בלחץ חוליות. שיפור זרימת דם למוח על ידי פתיחת חסימת עורקים על ידי חוליות הצואר.
30. עברתי ניתוח קיבוע
מישהי שעברה ניתוח   (09.03.08)
כי המצב היה שהחוליה זזה חופשי והיה צורך בקיבוע. עברתי 4 זריקות אפידורליות שפשוט עברו על יד. כל הזריקות הללו לא מרפאות ולא מתקנות את פריצת הדיסק אלא אמורות אולי להוריד את הבצקת. 6 חודשם אחרי הניתוח ויש איכות חיים בלתי רגילה. והכל בזכות ד"ר יוסי לייטנר ממאיר כפר סבא. ואגב, ל-8 - אתה ענק!!!!!!!!!!!!!
תגובות נוספות
חזרה לכתבה