חדשות  חדשות בארץ  משפט ופלילים
נלכדו 30 חשודים שהורידו סרטי פורנו של קטינים
אבי כהן
פורסם: 12.03.08, 09:38
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 80 תגובות ב-80 דיונים
31. למס' 1: הטמטום שלך ממש מקומם. אף אחד לא נכנס בטעות לאתרי פדו
(12.03.08)
פיליה ואף אחד לא מוריד בטעות חומרים כאלו למחשב, שאם זה היה נכון אז בין העצורים היית מוצא גם נשים אבל פדופיליה ושאר הסטיות שייכים לעולם הגברים בלבד
32. אח"כ הם פותחים גן ילדים...
(12.03.08)
חייבים לפרסם את שמותיהם כדי לוודא שהם לא הולכים ופותחים אח"כ גן פרטי לגילאי 0-3, שלא ממש יכולים לספר מה הם עוברים... ( מקרה אמיתי שמתרחש בעוד אנו קוראים את שורות אלו )
33. בזבוז זמן
יאיר   (12.03.08)
במקום לתפוס פושעים אמיתיים, תופסים אנשים שכל פשעם היה אוננות מול מסך. זה דוחה, זה מגעיל, זה אפילו פלילי, אבל חבל לבזבז על זה משאבים מוגבלים של משטרה.
34. טוב מאוד!
חזק ואמץ   (12.03.08)
להכניס אותם למוסד סגור עד סוף חייהם. שלא יראו יותר ילדים לעולם! צריך להגן על ילדים חסרי ישע מאנשים כאלה!
35. מי שמשלם כסף לאתרי פדופיליה תומך בביצוע הפשע
(12.03.08)
ואין לי בעיה שייעצר יישב בכלא ישלם קנסות ושמו יפורסם. עם זאת, באתרי שיתוף קבצים יש תכנים פדופיליים במסווה של קבצים רגילים. כלומר יכול להיות גולש תמים שמחפש להוריד סרט בשם "מבצע סבתא" ומקבל למחשב שלו 900 מגה של סרט פדופילי ששמו שונה למבצע סבתא. אותו גולש בכלל לא יודע מה ירד לו למחשב, ולכן, המעצרים צריכים להיות רק כשברור מעבר לכל ספק שיש כאן עסק עם חולה מין.
36. אולי תלמדו כבר ,,,
אירני גאה   (12.03.08)
באירן עוד בדרך למעצר היו מסרסים אותם ותולשים להם את ה... מהמקום .אלק נתפשו חשודים... עוד כמה ימים כולם יחזרו לתחביב האהוב .מה אפשר לצפות ממדינה שנותנת עונש מאסר של 3 שנים על רצח .תפסיקו כבר עם הדמוקרטיה וחופש מוגזם .
37. מלהסתכל בתמונות עד להיות פדופיל יש מרחק גדול
(12.03.08)
38. ל- 22 האימבציל.
(12.03.08)
מדובר על פדופילים-תבדוק קודם את מהות המושג לפני שאתה צועק "צייד מכשפות" ו"ימי הבניים". לא מדובר על תמונות פורנו שהורדת מאיזה אתר ואולי התמונה שייכת לקטינה בת 17. פדופיליה היא הרבה מעבר לכך.... חלק (אמנם קטן)מהסכנה טמונה בבורות שאנשים כמוך מפגינים ולא מודעים למתרחש סביבם.
39. מצד אחד החברה רוצה חופש ומצד שני מוסריות
משפטן   (12.03.08)
שני ערכים מתנגשים גם בפורנוגרפיה ולא רק. היכן עובר הגבול? האם בקביעת בגירות כמו בגיל 18 ? ומה אם נערה בת 15 מפותחת כמו אישה ואין איזכור של גיל? האם יש פגיעה לא מידתית באנשים נורמלים וסבירים שגלשו מתוך סקרנות או אש היצר הבוערת בתוך רשות הפרט וללא נזק לציבור? האם החוק עצמו פגום ונותן לגיטימציה למיניות מופרעת ובכך מכשיר את השרץ ומתעלם מהתוצאות והנזקים? האם מסיבות חילופי זוגות,הומוסקסואלים,זנות הם בני דודים של הפדופיליה ומעודדים סטיות מיניות? האם החברה נעשתה חולנית? האם המשטרה משתמשת נכון במידע המסופק מהאינטרפול? האם לחופש אין תג מחיר אותו החברה צריכה לשלם? מה ההבדל בין עבריין לאדם שהתמכר למין? יש לי ספק אם יש תשובות לרוב השאלות ששאלתי וזה רק קצה הקרחון, ספק אם תהיינה תשובות והסיבה העיקרית לכך היא הנהירה האובססיבית אחרי קידמה תוך כדי אובדן ערכיי אנוש שנשמרו אלפי שנים בעיקר בנכסיי משפחה ומוסר. דוקא אינטלקט מפותח ,לעיתים עוצר ולא מתקדם, הקידמה אינה מטרה אלא אמצעי ואינו זה שבהכרח ייטיב עמנו. יום טוב
40. קודם כל שיעצרו את הבעלים של משרדי הפרסום
כל הגברים פדופילים   (12.03.08)
מצלמים ילדות בנות 13 עם ביקיני מינימלי (זוכרים את יעל זהר בפרסומת ל"פלפל" בגיל 14?) מה ההבדל בין זה לבין צילומי פורנו של ילדות? 5 ס"מ של בד? על מי אנחנו עובדים? אם זה לא היה מושך את רוב הגברים ,לא היו מפרסמים בצורה כזו.
41. כל הכבוד למשטרה!
(12.03.08)
יישר כח! יש על מי לסמוך. ולכל התוהים אם "אין למשטרה משהו יותר טוב לעשות" - א. ברור לכם שלא כ-ל המשטרה עצרה 30 חשודים, נכון?.... ב. טוב מאוד שיש גם יחידה כזו. אמנם נבחרי הציבור וסתם חלאות רחוב מעסיקים את המשטרה מאוד, אבל אסור שנושאים כאלה יידחקו הצידה רק בגלל זה. כל הכבוד לשוטרים!
42. שיעצרו רק מפיצים
רז   (12.03.08)
אלה שצופים זה משהו נפשי אצלם ... כמו שפעם הומואים היה מחוץ לחוק ולאחר מכן זה הפך לסטייה ולבסוף לדבר שגאים בו... אז גם פדופילייה... אמנם לא תהפוך למשהו שגאים בו (אני מקווה) אבל גם היא סטייה כלשהי של אדם... ואם הוא צופה בזה בביתו שלו ובכך פורק יצרים עצורים, אני דווקא בעד... כל עוד אין קורבן ואין פשע לא רואה סיבה שיעצרו אותם (שוב, אני מדבר על הצופים... לא על מפיצים)
43. ת'אמת,הורדתי לא מזמן קומדיה באימיול וירד סרט פדופילי-מזעזע
אלון ,   ת"א   (12.03.08)
זה באמת עצוב ומזעזע לראות אנשים שמתעסקים בזה או סביב זה. צריך לחקור אותם טוב ולפרסם את שמות האשמים
44. לא להפסיק לרדוף ...
מיכאל ,   מרכז   (12.03.08)
לא להפסיק לרדוף אותם ולהציג אותם לציבור . רק כאשר יחשפו את אותם אנשים שפלים , אולי הם יפחדו ויפסיקו . בנוסף , קנס כספי עצום כי אנשים מבינים טוב טוב דרך הכיס
45. לכל המגיבים היקרים
(12.03.08)
לנצל מזרח אירופאיות נטולות אמצעים לאותן מטרות זה בסדר? להסתובב ברחוב מלא חלונות ראוה ובהן נערות כפר תאילנדיות הנמצאות המצוקה כלכלית זה בסדר? אני מסכים שבקטינים זה חמור הרבה יותר אל תשכחו לעשות גם לעצמכם חזבון נפש
46. לכלא - להרבה/הרבה/ הרבה - זמן!!!!!!!סוטים..
עדנה ,   כועסת נורא!   (12.03.08)
47. פחחחח
(12.03.08)
איזה שטויות מה יש לעצור בן אדם בגלל שהחזיק תמונה? מילא אם החזיק תמונות בכמות כזאת שברור שזה מיועד להפצה. אבל אם תתחילו לעצור כל מי שיש לו במקרה תמונה של קטינה על המחשב תצטרכו לעצור חצי מהמדינה
48. משטרת ישראל: "במבצע מורכב, חשפנו רשת של מעשני חשיש"
אילן   (12.03.08)
איזה משטרה עלובה יש לנו. תארו לעצכם מחר ידיעה: "במבצע משטרתי נעצרו רשת של מעשני חשיש". איך זה היה נשמע?? זה בדיוק אותו הדבר... משטרת ישראל, לא יודעת ולא מצליחה להתמודד עם הפשיעה האמיתית. לא יודעת, לא מצליחה, ולא מסוגלת להתמודד עם ספקי הסמים. במקום זאת היא מחפשת את המעשנים.. חבורה של טמבלים. מקווה שהשופטים ישימו פעם אחת ולתמיד, סוף לכל הפארסה המיותרת הזו, של משטרת ישראל ה"גיבורה" מחטטת במחשבים של אנשים, במקום לחפש את הפושעים האמיתיים. אין מה לעשות. זה התוצאה של משטרה עלובה שלא מסוגלת לפתור יותר מ10 אחוז ממקרי הרצח בישראל. מציגים לנו הצגות יפות, מקווים שמישהו יאכל את הקשקוש הזה. כל הבוז לכם, שוטרים טמבלים.
49. פרסום שמות - של מורשעים ולא של חשודים
גיל ,   ת"א   (12.03.08)
לכל הנחפזים לדרוש לפרסם שמות של חשודים - כל אחד יכול להיות חשוד - גם אתם! הייתם רוצים ששמכם ותמונתכם יפורסמו בכל העיתונים בארץ כחשו בפדופיליה??? ואם מישהו ישב לכם על המחשב בעבודה ועשה בו דברים שאתם לא יודעים בכלל - אז קודם כל ישרפו אותכם בפומבי לכל החיים ואחר כך לכו תסבירו שאין לכם אחות. לכן, לפרסם חשודים זה עניין רגיש, וכדאי מאד לחכות קצת ולפרסם שמות ותמונות של מורשעים. זיכרו היטב - כל אדם חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. בעידן התקשורת שכחנו אתזה, כי צריך רייטינג מיידי, וכך חשודים מורשעים מייד ב"משפט התקשורת", כאשר המשפט האמיתי כבר מאבד ממשמעותו.
50. אם קראתם אז היום נתנו לאדם שצילם שנה
דורון   (12.03.08)
אז מה יעשו להם? אולי קנס? אולי עבודות שרות? אם עונשים כאלו למה בכלל טרחו לעצור אותם? והמשטרה העלובה שלנו שבסך הכל הלכה לבתים של אנשים לפי רשימה מהאינטרפול שבכלל לא התנגדו למעצר מציגה את כל הקישקוש הזה כ- "מבצע"... איזה מדינה מחורבנת יש לנו
51. במקום לתפוס סוטים שפוגעים בילדים...
ניצה   (12.03.08)
נטפלים למה שנמצא מתחת לפנס. זה כל כך עלוב ופאתטי , בסגנון משטרת המחשבות , של לעצור מישהו בגלל מה שהוא חושב או מה שהוא רואה. במקום לעצור נהגים שמתפרעים בכביש , עוצרים מישהו שנסע 110 במקום 100 - בדיוק אותו דבר. לאן הולכים כספי הציבור ? למה לא מגנים על מי שצריך הגנה באמת ? הרי אף אחד מהעצורים הוא לא באמת פדופיל - מקסימום הוריד קצת "סקס" מתוך סקרנות. ולכל המתחסדים - שבו בשקט , זה הכיסוי שלכם שלא לטפל בבעיות אמיתיות ולהגן על אנשים אמיתיים ( קשישים , ילדים בסיכון ) - כי זה עולה הרבה כסף והרבה יותר מסובך. אבל זה לא חוקי אתם אומרים? לשדוד קשיש במכות זה חוקי ? לנצל ילדים באמת זה חוקי ? אז למה בזה לא מטפלים בכל הכוח ? מגעיל.
52. פני המשטרה כפני השר...
trh ,   רעננה   (12.03.08)
עוד בלון חם שהעלו לאוויר. בוודאי שאין כאן מלחמה או נצחון של המשטרה אפילו לא על סוטה אחד, לא על פושע ולא על עבריין אחד. אבל זיכו את עצמם בעוד כותרת. במבחן התוצאה עלות מול תועלת לא הצדיקו את עלות הדיו שנשפך
53. להמשיך לתפוס ולהעניש במלוא חומרת הדין המקסימלית את סוטי המין
(12.03.08)
שצריכים דחוף טיפול פסיכיאטרי.
54. רק 30, זה אינטרפול, זה..
אורן ,   חולון   (12.03.08)
55. NAMES PLEASE??
NAMES??   (12.03.08)
NAMES PLEASE?? TAKE CARE OF OUR CHILDREN WE WONT NAMES ON THE WEB LIKES OTHER COUNTRIES
56. איראן זה כאן
דניאלה   (12.03.08)
57. משטרת המחשבות ,לא יעזור לכם.
פינוס דיקטטורוס   (12.03.08)
58. זהירות מהסיטואציה הבאה
jj   (12.03.08)
אתה מחפש סרט ילדים להורדה באי מיול, נניח עליסה בארץ הפלאות. מגלה כותר בשם זה ולא שם לב שזה סרט פדופילי. לחצת על הלינק והלכת לישון, למחרת המחשב נשאר פתוח ולא שמת לב שהסרט ירד ובינתיים הורידו אותו ממך עוד אנשים. עד ששמת לב ומחקת אותו, אתה עלול להעצר באשמה של החזקה והפצת פורנוגרפיית קטינים
59. לפרסם את השמות של החשודים כולל כתובות שנדע להזהר
נ   (12.03.08)
מקווה שיגיעו החולים לכלא ומהר!
60. לא ברורים הקריטריון והמטרה
אריק קרטמן ,   Israel   (12.03.08)
יכולה להיות נערה בת 16-17 שהיא קטינה אך נראית כאשה לכל דבר. מצד שני יכול להיות מקרה הפוך. האם לצרכן הפורנו יש כלים לוודא זאת? אם הפורנו הוא לגיטימי, יש להטיל על המפיקים/מפיצים אחריות לתוכן. אני משוכנע שיהיה אפקטיבי הרבה יותר- גם ניתן לעלות על הרבה יותר עבירות- וגם ירתיע את אנשי התתעשייה מלהתעסק עם קטינים/ות. אם המטרה הינה להציל נערים/ות מתעשיית הפורנו- מעצר עונתי של גולשים, אשר לא ברורות רמת ומהות הקשר שלהם לחומר, ממש לא תורם הרבה. ההרתעה היא מאוד עקיפה.
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה