יחסים  טורים  ידידיה ארגמן
סקס מתוך שינה: לשכב איתו מבלי ידיעתו?
ידידיה ארגמן
פורסם: 04.12.08, 12:42
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 80 תגובות ב-80 דיונים
1. נקודה מעניינת אבל התעלמת מהעיקר
יעל-לואיז   (04.12.08)
בסדרת הכתבות של הדס פרידמן חזרו ושאלו רבים מהטוקבקיסטים מדוע האישה אינה מסרבת, היינו, אינה אומרת: "לא!". בדוגמא שהצגת נכתב: "גברים רבים יתביישו להודות שהם לא רוצים סקס". ובכן, אותה הביקורת הנשמעת כלפי נשים, מן הראוי שתישמע כלפי גברים. מסקנות: 1. אונס זה דבר נוראי. 2. אונס הוא אונס לא משנה מי הקורבן. 3. אם יש אופציה להגיד לא (ולצערינו לא תמיד יש), אזי יש לנצלה ולא לטעון שרק מחמת תחזוקת האגו הגברי "אולץ" גבר לקיים יחסי מין.
2. כשגבר לא רוצה - יש בעיות פיזיולוגיות
באזי ,   בועת רעננה   (04.12.08)
זה קצת מסובך יותר לאנוס גבר. ואני לא מקבל אונס "בכוח המוח" כאונס. לא נשי ולא גברי.
3. אוהב בכוח
(04.12.08)
ואני בר מזל להיות עם מישהיא שאוהבת אותי
4. זה לא נכון שגברים תמיד רוצים ולא מודים שלפעמים לא בא להם...
אנונימית   (04.12.08)
יש מספיק גברים שלא תמיד בא להם לשכב עם בת הזוג שלהם...וזה טבעי לגמרי !! נכון שלרוב לגברים יש תיאבון מיני יותר גדול מלנשים (ואני מדגישה לרוב - כי לפעמים זה הפוך !!)...אבל בכל מקרה לגבר ממש אין בעיה להגיד שלא בא לו...וזה דווקא אולי בניגוד לאישה שהרבה נשים משתמשות בתירוצים כמו "כואב לי הראש" או "אני עייפה" כדי לא להצטרך לשכב עם בן הזוג שלהם. לגבי הסקסומניה עצמה, זה מפחיד, כי יש הרבה לילות שאני מאוננת בטירוף בלי לשים לב ובבוקר מתעוררת כולי חבולה : (
5. אישה שמתוך שינה אונסת גבר שלא רוצה?
(04.12.08)
איך בכלל זה אפשרי, טכנית? או שהוא גם ישן, ומשתף פעולה, ושניהם בדיוק באותו מצב, או שהוא ישן, ולא משתף פעולה, ואז זה לא יקרה, או שהוא מתעורר, ואז ברור שהוא מחליט אם לשתף פעולה או לא. בקיצור כתבה לא ברורה עם נקודת פתיחה טפשית ובלי פואנטה. אם הפואנטה שלך היא שהיום נשים יכולות לגרום לגבר לקיים איתן יחסי מין בלי שהוא רוצה... מצטערת אבל קצת קשה לי לקבל את זה. "בכוח המוח"? זה כב להיכנס לשאלה של מה זה רצון חופשי - אפ אתה רואה פרסומת ובעקבותיה קונה משהו שלא רצית מלכתחילה, זו הייתה בחירה שלך או לא? בגדול מדובר באותו דבר. לגבר יש תמד יכולת טכנית לסרב ליחסים - אם הוא מחליט לשתף פעולה מסיבות שונות, זו כבר החלטה שלו שקשורה לסדר עדיפויות. בשום מקרה לא הייתי קוראת לזה אונס, אולי במקרים מאוד נדירים ניצול יחסי מרות וכדומה.
6. יש בעיה בהגדרת "אונס גבר על ידי אישה".
ניב   (04.12.08)
כי כדי שיתכנו יחסי מין, צריכה להיות זיקפה. ומטבע הדברים כשלגבר יש זיקפה הוא חרמן והוא רוצה סקס. ואם הוא רוצה סקס, איך זה יכול להיות אונס? אם גבר לא מעונין, פשוט לא תהיה זיקפה, ואז חדירה כנגד רצונו (חדירה לאישה) לא תהיה אפשרית.
7. ל-6
אנונימית   (04.12.08)
לא שמעת על זיקפת בוקר ?? זה קורה גם בלילה... זה בדיוק כמו שאם בחורה רטובה זה ממש לא אומר שהיא חרמנית ולהפך, אם היא לא רטובה זה לא תמיד אומר שלא בא לה !
8. אנונימית יקרה מחכים לך בבלוקבסטר
לירון ,   לפלנד   (04.12.08)
לכי להזדכות על הסרט שאת חיה בו! סופש נעים לך! (-: רק בלי לאנוס אף אחד בדרך! ובטח ובטח לא לפצוע את עצמך. אם את צריכה עזרה בטוח יהיו פה כמה קופצים בשבילך!
9. סוף סוף ואומנם בכתבה מוצנעת הנושא האמיתי עולה לשטח - כנסו
כתבה קצת רצינית אבל. ,   'כ'   (04.12.08)
בשנים האחרונות ובעיקר בישראל שמפגרת אחרי שאר העולם בעשרות שנים אין ויכוח הנשים הן החזקות נקודה!! אין שיוויון בפני החוק , החוק הוא מגמתי וחד צדדי , מפלה בצורה בוטה את הגברים מנשים . מספיק לראות את האתר YNET כמה כתבות של המאפיה הפמניסטית משורבבות כמה כתבות על נשים לנשים , נגד גברים יש בכדי להתחלחל . ההסתה הפמניסטית הארסית בעיצומה בכל אמצעי התיקשורת , ואנו הגברים עומדים חסרי אונים בכדי לא להיצטייר חס וחלילה כאנטי .. הנה דוגמא קלאסית: הידעתם כי כאשר בין בני זוג יש מחלוקת ולדוגמא האשה הרימה יד על הבעל ( או מי מטעמה או גם באלימות מילולית) והבעל יתלונן אתם יודעים מה יקרה חוץ מלגלוגו של שוטר התחנה?? אז זה כך החוק מגדיר הרחקה מידית של .... הגבר באישור קצין משטרה ובכל מצב!! גם אם הדירה שלו דרך אגב , כנגזרת מכך לפני שבועות מספר התפרסמה סטטיסטיקה שאומרת ש 250000 נשים היו חסופות לאלימות מצד הגבר , על פניו אכן מצב חמור מאוד וכמובן מטופח על ידי הלובי הפמניסטי אבל כשבוחנים את הנתון פתאום רואים עד כמה הוא לא הגיוני כי כמה זוגות נשואים יש במדינה שני מיליון ?! (ביחד 4) אז זה אומר שכל גבר 5 הוא אלים??? כלומר חצי מהחברים שלכם לעבודה הם אלימים פושעים זה לא הגיוני ואז מבינים שהסטטיסטיקה אומרת את מה שאנו יודעים נשים בידיעתן את החוק בשניה שרוצות להתגרש מתלוננות תלונות שאו במשטרה על אלימות כמובן שאין שום בקרה במשטרה הנבהדרת שלנו בתי המשפט למשפחה שהרוב זה שופטות כמובן מקבלות את זה והנה חוסר צדק משווע בהתגלמותו יש עוד מליון דברים לכתוב אולי אמשיך בכתבה אחרת......
10. ל- 4...אנונימית
אלמונימי   (04.12.08)
התיאוריה שלך מעניינת אותי,יש מצב לדיאלוג?? תשאירי מייל בבקשה
11. ל 9 כמה שטויות בתגובה אחת
(04.12.08)
רציתי להגיב לתוכן, אבל לא יכולתי להפסיק לצחוק אחרי שקראתי - "שכל גבר 5 הוא אלים??? כלומר חצי מהחברים שלכם לעבודה הם אלימים פושעים" לא צריך להיות בוגר אוניברסיטה כדי לדעת ש 1 מ 5 גברים זה לא חצי, אלא רק 20%... וזאת רק טעות קטנה אחת מגיבוב השטויות שכתבת
12. ל-6 אנונימית
ברוך ,   תל אביב   (04.12.08)
מתוקה יצרת לי פנטזיה לראות אותך בשעה פראית אם תירצי לממש לי אותה תשאירי את המייל במדור.
13. במיטה, בשינה, בעמידה או בישיבה
גם אני סקומניאק   (04.12.08)
רק לזיין לזיין לזיין.
14. הלוואי נשים היו אונסות גברים
(04.12.08)
15. אונס גבר על ידי אישה
איציק ,   מרכז   (04.12.08)
ל-6: זה אמנם נדיר אבל גם גברים נאנסים על ידי נשים וזה כן אפשרי מבחינה פיזיולוגית. אצל גברים קיימת זיקפה מפחד ואת זה נשים שאונסות יודעות לנצל.
16. ל- 13 חזק ואמץ !!
יניב   (04.12.08)
17. למגיב מס' 9 - זהירות!
יעל-לואיז   (04.12.08)
מגיב 9 שלום, כדוברת ני"י (נשות יאקוזה ישראל) וכראש וועדת קישוט של היאקוזה העולמית, הריני להזהירך כי שמנו עינינו עטויות המסקרה, הצללית וקרם העיניים (יום ולילה) עליך. הצלחת לחשוף אותנו. אנחנו המאפיה הפמיניסטית שמאמללת את כל גברברי העולם וישראל בפרט. אנחנו שולחות את נציגותינו ערלות הלב לשכנע נשים ששמחות למדי בחיי נישואין שלהן שלחטוף כאפה או שתיים על הבוקר מבעליהן זה לא משהו וגורמות להן להתלונן על אלימות במשפחה. אנחנו מסבירות לנשים שעד כה היו מרוצות לחלוטין מחיי המין שלהן שמותר להן לסרב לסקס, במיוחד אם הוא נכפה עליהן ע"י קבוצה של חרמנים שיכורים. עד שהופענו היו נשים רבות שהיו משוכנעות שהצלקות מהסיגריות הבוערות שהחבר כיבה עליהן משל היו מאפרה הן דווקא סקסיות. כאמור, גם את זה הצלחנו לקלקל. שיחדנו שוטרים, שופטים וכלבי גישוש בעוגיות חלבה כדי שהם יתחילו לקחת תלונות של נשים ברצינות ויפסיקו להתייחס אליהן כאל בעיות פנימיות שהאישה צריכה לפתור מול בעלה. ואז אתה הופעת. אז זהירות מגיב יקר. המאפיה בדרך אליך. אני פמיניסטית, שמנה, משופמת, לסבית וכל סטריאוטיפ אחר שתבחר להאמין בו ואני אבוא עמך חשבון. איך אבוא עמך חשבון? בכך שאהיה טובה ממך. חכמה ממך. משכילה ממך. ארוויח יותר טוב ממך ואשאיר אותך להתפלש לבד, בבדידותך ובבורותך.
18. בעלי רק מודה לי כשאני "אונסת" אותו
מישהי ,   מרכז   (04.12.08)
אנחנו נשואים כבר קרוב לעשרים שנה. בהתחלה, בעלי היה מ... כמו שפן, לא נתן לי מנוחה. בינתיים זה השתנה. הוא עובד הרבה יותר קשה (נעשה מנכ"ל). כשהוא נכנס למיטה בלילה, הוא רואה עשר דקות טלוויזיה ונרדם. על סקס ביוזמתו אין מה לדבר, אולי רק בנסיעות לחו"ל. אז מה אני עושה? אני תמיד נכנס למיטה ערומה לגמרי. נותנת לו לישון כמה שעות, ואז מתחילה להתחכך בו, לנגוע לו במקומות הרגישים, לפעמים למצוץ לו. וזה תמיד עובד: כעבור מכסימום שתי דקות יש לו זיקפה לתפארת, ואני מקבלת את מה שאני רוצה. נכון, הוא לא בהכרה מלאה, אבל מה זה משנה? הוא מכיר אותי, אני מכירה אותו, ואפילו אם אני לא גומרת מהזיון עצמו, מספיקות שתי דקות של אוננות, ואני ברקיע השביעי. בבוקר הוא קם עם חיוך גדול, נותן לי נשיקה, ואם יש לי מזל, והוא לא רץ לעבודה, הוא נשאר במיטה עד שהילדה הולכת לבית-הספר, ואני חוזרת אליו לסיבוב נוסף.
19. הכתב לא הבין את התוכנית בערוץ 8
ציניקן   (04.12.08)
הגבר שהואשם בתקיפה לא תקף פרטנרית שלו אלא הוא הלך לישון בחדר צדדי במסיבה ותקף מתוך שינה אישה שהיתה במקרה בחדר. במקרה זה מכיוון שהוא יודע שהוא לוקה בתסמונת אזי האחריות שלו היא למנוע מצב בו הוא הולך לישון במקום שבו יש נשים בסביבה ובטח נשים שלא יודעות על המצב ועל הסיכון. ובכל מקרה המשפט היה מכיוון שהתרחשה תקיפה מינית אלימה וההוכחה כי היא נעשתה תוך כדי שינה מוטלת אליו ולא על הקורבן!
20. עוד לא פגשתי את הגבר
(04.12.08)
שלא רצה, באמת רצה, לזיין. עוד לא פגשתי אחד שהיסס, ולא התנפל, או לא הראה נכונות אמיתית ולא מפחד. הוא כנראה עוד לא נולד.
21. משהו מסקרן אותי בנוגע לכתבה הזאת...
טל   (04.12.08)
הגבר שתקף אישה מתוך שינה, אם היה ישן במקרה עם גבר ולא עם אישה, היה תוקף גם גבר ? הרי מה ההבדל ? מתוך שינה לא בדיוק שמים לב והוא לא מודע בכלל למעשיו. תשימו לאחד כזה גבר בחדר שינה ונראה מה התוצאות. אם הוא יתקוף גם גברים יש על מה לדבר. הייתי מסדרת לו אפילו קצבת נכות מטעם ביטוח לאומי על פאק כזה.
22. למגיבה 17 לא התייחסת ברצינות לטענותיו
תומר ,   רעננה   (04.12.08)
אז אני אסכם אותן: 1. לנשים אלימות לא עושים כלום ואין לגיטימציה חברתיתחוקיתמשפטית לגבר להתלונן על אלימות. 2.במסגרת גירושין יש הרבה תלונות שווא של נשים על אלימות שלא היתה ולא נבראה רק בשביל שתוכל לקבל רכוש רב יותר ממה שמגיע לה 3.מוציאים על בסיס תלונות שווא של אלימות גברים מבתיהם בלי הוכחה ממשית ובמעמד צד אחד בלי לשמוע אפילו את תגובת הבעל (גם אם הדירה של הבעל) לתלונה, זה נראה לך הוגן?
23. תומר - הטענות שלך לא מרשימות אותי
יעל-לואיז   (04.12.08)
אני מצטערת. טענות שאינן מגובות בנתונים סטטיסטיים לא "מדברות" אלי. גם אני יכולה לספר כאן שעב"מ נחת אצלי אתמול בחצר ושהמשטרה לא הגיעה לטפל בו. אז? נא המצא לי את הנתונים הבאים ע"מ שאוכל להתייחס לטענותיך ברצינות הראויה: 1. מס' תלונות שהגישו גברים על אלימות מצד נשותיהן ביחס למס' תלונות שהגישו נשים על אלימות מיחס בעליהן. 2. מבין הנתונים הנ"ל - מס' התיקים שהתברר כי מדובר היה בתולנת שווא 3. מבין הנתונים הנ"ל - מס' התיקים בהם המשטרה הוציאה את הצד הנטען נגדו כי הוא אלים מהבית. 4. מבין הנתונים הנ"ל - מס' התיקים שנסגרו בשל חוסר ראיות. 5. מס' תלונות השווא בתחום אלימות במשפחה ביחס למס' תלונות השווא ביחס לכל עבירה אחרת (עבירת רכוש למשל - זאת, על מנת שנוכל להשוות אם מדובר בתופעה נקודתית או כוללת). כל זמן שאתה ומגיב מס' 9 ממשיכים לספר כאן סיפורים שאינם מגובים בנתונים ובעובדות, אל תצפו לתגובות שבאמת מתייחסות לטענותיכם.
24. אצלי המצב הפוך אולי מישהו יכול לתת עיצה
קובי ,   חול   (04.12.08)
זקוק לעיצה היא תמיד עיפה ואני רענן איך לעורר אותה
25. תומר, לדעתי היא התיחסה לטענותיו ברצינות הראויה והמתבקשת !
המתנדבת   (04.12.08)
ומלותיה כדורבנות. חוץ מזה יש דבר שנקרא "לקרוא בין השורות". ממליצה לך לנסות בבית.
26. 19- בהחלט אתה צודק.
לאלו   (04.12.08)
ועל ההבנה השגויה הזאת שלו, הוא בנה תאוריה שלמה ודי הזויה, יש לציין.
27. צביעות חברתית ופמיניסטית
גבר   (04.12.08)
קודם כל ברור לכולם שלאף גבר לא יקרה שום דבר אם אישתו תגע בו ללא ידיעתו (מתוך שינה) או שתגע בו מבלי לבקש רשות. כנ"ל, לאף אישה לא יקרה שום דבר אם בעלה יגע בה או יתחכך איתה או בזמן שהיא לא מודעת (יושנת) וגם לא יקרה לה שום דבר אם הוא יגע בה לרגע בלי רשותה (מבלי להפעיל כוח). אבל משום מה, כשאישה עושה את זה אז אנשים לוקחים את זה בהבנה ובפרופורציה הנכונה, אבל אם גבר עושה את זה אז כולם זוקעים אונס (למרות שברור שלא קרה שום דבר). צביעות, מוסר כפול ונשאת גברים.
28. 20 - אתה טועה. יש הרבה
(04.12.08)
29. 18 - פורום פנטזיות זה לא פה
דג'יסטיף מסריח ,   נהריה   (04.12.08)
כשאת "תמיד נכנס".. זה נחמד לפנטז שהבת זוג שלך היא עצמאית ויוזמת,אבל דחילק מתנהל פה דיון רציני. די לגברים אומללים
30. לגבי המקרה,
הדס ,   ת"א   (04.12.08)
חובת האנשים הסובלים מסקסומניה למודעות, ומכאן לא לישון עם אנשים שהם לא מכירים בלי לידע אותם. ולתת את זכות הבחירה לאנשים האחרים, תוך ידיעת המצב. לא לידע זה בעצם לאפשר מצב לתקיפה... לגבי ההנחות שלך - אתה טועה ומטעה. כבר קרה לי כמה פעמים להתחיל וליזום סקס כשבן זוגי לא היה בעיניין. איך אפשר להבין שמישהו לא בעיניין? די בפשטות... (חוסר גינונים של הסכמה זה נקרא?) ואם היה המצב כזה, הייתי עוצרת ושואלת... והייתי מקבלת תשובה של "ביום שלישי לא בא לי/אני עייף" וכן הלאה. מבאס רצח, אין ספק, אבל מפסיקים.
תגובות נוספות
חזרה לכתבה