כלכלה  נדלן  קנייה, מכירה, השכרה
ביקור שכונה: הכירו את גבעת אולגה
עדינה חכם
פורסם: 29.09.11, 00:12
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 182 תגובות ב-92 דיונים
61. תושבי קיסריה ידרשו מהמדינה פיתוח נוף ומדשאות
קיסריסט   (30.09.11)

אם האוכלוסיה באולגה לא היתה חלשה היו דורשים מהמדינה פיצוי מהזיהום שחברת החשמל גורמת לסביבה וזאת בגלל שעובדדי חברת חשמל יוכלו לקבל חשמל חינם ומשכורות עתק

תושבי חופים עין הים ואולגה וחדרה התעוררו ודירשו איכות חיים כמו לרמת אביב

כמו להרצלינים כמו לקיסריה כמו לנתניה

אל תוותרו....

צאו למחאה מתורבתת 

62. הכינו את היאכטות: בקרוב גם לחדרה תהיה מרינה
מהנדס-תכניות עיר ,   עירית חדרה   (30.09.11)
עיריית חדרה פועלת בימים אלה להקמת מרינה בחוף הים, זאת לאחר שמשרד התחבורה בדק את הנושא ונתן את הסכמתו. המרינה בחדרה תשמש מקום מעגן לכלי שיט קלים, בהם יאכטות בגדלים שונים וסירות. היא תאכלס לפחות 200 כלי שייט ותכלול מקומות עגינה, גישה ימית, גישה יבשתית, עורף לוגיסטי ואלמנטים משלימים של מסחר ומשרדים. "הקמת המרינה תשדרג את חדרה", אומר מהנדס עיריית חדרה, אבישי קימלדורף.  "המרינה תביא לחדרה אוכלוסיות חזקות, תמתג את העיר, ותקדם את התיירות. הרעיון המרכזי הוא לשלב את המרינה בתכנון של צפון מערב חדרה - מצפון לגבעת אולגה ועד לנחל חדרה. >>

"הקמת המרינה היא חלק מתפיסה כוללת של רצועת החוף, המתייחסת גם לים כמשאב תיירותי, כלכלי וציבורי. זאת לאחר שנמל חדרה עבר לאחרונה לאחריותה המוניציפאלית של חדרה. הנמל  ישמש מקום מעגן לאוניות, והמרינה תשמש מעגן לכלי שייט קלים".

63. קצינים מסינגפור הגיעו לטכנודע בחדרה-אולגה ללמוד איך מכשירים
אביאל ,   חדרה - שרון צפוני   (30.09.11)
קצין הרפואה הצבאי הראשי של סינגפור וצוותו הבכיר הגיעו לחדרה, לבקשת חיל הרפואה הישראלי, במטרה ללמוד איך מכשירים צוותים ביחידה לסימולציה רפואית הפועלת בטכנודע  שבשכונת אולגה במערב העיר חדרה על-פי בקשת חיל הרפואה הישראלי, אירח הטכנודע את הסגל הבכיר של חיל הרפואה הסינגפורי. בביקור בטכנודע השתתף קצין הרפואה הראשי (קרפ"ר) של צבא סינגפור בליווי הסגל הבכיר של הרופאים הצבאיים בסינגפור, שהגיעו להתרשם מהיחידה לסימולציה רפואית.מטרת הביקור הייתה להבין את התפיסה הייחודית של הוראת והכשרת בני הנוער בתחומי הרפואה.הרופאים התעניינו לדעת אלו מיומנויות לומדים החניכים המגיעים לטכנודע, וכיצד הלימוד החווייתי משפיע עליהם בבחירת המשך דרכם הצבאית והמקצועית. הם עודכנו על שיתוף הפעולה שנרקם בין הטכנודע לבה"ד 10 להצמחת הדור הבא של צוותי הרפואה בישראל על ברכי הטכנודע ובאמצעותו. הסינגפורים ראו כיצד הנערים מתנסים בעצמם בניתוחים, החייאות, קבלת לידה, פענוח תרשימי אק"ג, אבחון צילומי רנטגן, שאיבת תרופות, החדרת עירויים ועוד.
64. עין הים-הוועדה לתכנון ולבנייה חדרה אישרה השבוע מספר שיא
הוועדה המקומית ,   מערב חדרה שרון צפוני   (30.09.11)
בוועדה ציינו כי רוב הבקשות הוגשו על-ידי יזמים שזו להם הפעם הראשונה שהם בונים בחדרה, מה שמעיד על העניין הרב של יזמים וקבלנים מכל הארץ בפוטנציאל הנדל"ני של העיר הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חדרה אישרה השבוע מספר שיא של בקשות לכ-500 יחידות דיור בישיבה אחת.בין היתר אושרו בקשות למבני מגורים ומתחמים גדולים, כולל מתחם שכונת הפארק חד/1200 ומתחם שכונת חופים-עין הים ,בהם ייבנו מגדלים בני 17 ו-22 קומות. בוועדה ציינו כי רוב הבקשות שהועלו לדיון הוגשו על-ידי יזמים שזו להם הפעם הראשונה שהם בונים בחדרה, מה שמעיד על העניין הרב של יזמים וקבלנים מכל הארץ בפוטנציאל הנדל"ני של העיר.ראש עיריית חדרה חיים אביטן: "אנו עדים לעליות מחירים של עשרות אחוזים במחירי נדל"ן בחדרה, מה שמעיד על ההתעניינות הרבה בעיר. בכל פינה בעיר ניתן לראות תנופת בנייה שלא זכורה כמותה, המעידה על הביקושים העצומים שיש לדירות בחדרה. יזמים מגלים בה עניין וקבלנים נאבקים על הזכות לבנות בה".

 

65. ריווירה דה חדרה-כתבה של ראש העיר-עד עכשיו לא רואים כלום
לילה כלכלי 16.09.10   (30.09.11)

מי שרוצה לראות את הבלוף הגדול ביחצנות של העירייה והקבלנים יזמים שיראה את הכתבה בלילה כלכלי

ראיון עם ראש העיר אביטן והבטחות לשווא

בינתיים עברו כמעט שנה וחצי ולא רואים תחילת העבודות

הוא דיבר על חמש שנים-אנו ממתינים...........

66. בעוד 20 שנה יהיו מגדלים וטיילת ומרינה ופלסטינאים
חכו 20 שנה   (30.09.11)
67. שכונת עין הים היוקרתית לשכונת אולגה כ-1ק"מ של חולות ים
תושבים ,   עין הים - מערב חדרה   (30.09.11)

שכונת עין הים שכונה יוקרתית לכל דבר ועניין ,מנותקת מחדרה ומשכונת אולגה לחלוטין כ-1 ק"מ של חולות ים בצפון עין הים מפרידים בין הוילות והמגדלים האכותיים של עין הים לשכונת אולגה , בשכונת עין הים ציר חינוך שכונתי !!שכולל את בית הספר מופת למצוינות במתמטיקה, גני ילדים ,חטיבה ותיכון בעתיד בנוסף למגרשי ספורט (חשוב לציין את זה על אף שכיום שכונת אולגה התפתחה באופן מדהים מכל הבחינות חינוך אוכלוסיה וילות יוקרתיות מכל הכיוונים וכו") עין הים היא שכונת וילות ציורית , השכונה נמצאת על מגרשים של 400 מ" ר , ווילות יפיפיות ששטחן נע באזור ה 160- 220 מר. וילות בעין הים מתומחרות כיום ב 2.3 מליון יש להבין כי וילות דומות במרחק זהה מהים (400 מטרים) מתומחרות במקומות אחרים בסכומים של 100 אחוז ויותר. צוקים חופים-עין הים אזור זה נמצא במרחק של 400 מטרים מהים אזור זה מכיל בניה רוויה של אוכלוסיה צעירה בעלת חתך סוציאקונומי גבוהה של זוגות צעירים מערים סמוכות לחדרה. הדירות באזור מתומחרות ב 1.3 לדירות 4 חדרים ו 1.45 לדירות 5 חדרים, בעין הים ציר חינוך שכולל את בית הספר מופת למצוינות במתמטיקה, גני ילדים ,חטיבה ותיכון בעתיד בנוסף למגרשי ספורט לסיכום אין ספק שמערב חדרה בעיקר שכונת עין הים ומתחם חופים אטרקטבים ביותר ,אוכלוסיה איכותית ,וילות ליד הים ,ציר חינוך עין הים .הייטק בתחם אגרובנק בסמוך.ועוד תכניות חזון של ראש העיר...

68. רב התגובות של "עין הים"
משקיף ,   מהצד   (01.10.11)
האינטרנט לא הגיע לאולגה???
או שאולי יש למישהו אינטרס שערך ההשקעה שלו יעלה ויברח חזרה למרכז???
69. שכונת עין הים שכונה יוקרתית לכל דבר ועניין ,מנותקת מחדרה ומש
קבוצת תושבים ,   עין הים ,מערב חדרה   (01.10.11)
שכונת עין הים שכונה יוקרתית לכל דבר ועניין ,מנותקת מחדרה ומשכונת אולגה לחלוטין ע"י כ-1 ק"מ של חולות ים צפונית לשכונה שבשאר הכיוונים מוקפת בשמורת טבע וחוף ים טבעי , - אמת לאמיתה עובדה שניתן להוכיח ולאשר אותה באופן חד חד ערכי ע"י ביקור בשכונת הוילות והמגדלים עין הים ליד בית הספר מופת למצוינות במתמטיקה שברחוב צוקים בדרום מערב חדרה ,צפונית לשמורת נחל אלכסנדר, בנוסף ניתן לחפש בגוגול "עין הים חדרה" ולראות את איכות האוכלוסיה הגבוהה שגרה בשכונה ..בעלי משרדי אדריכלות ,עורכי דין בעל עסקים פרטיים , מסעדת גורמה באחת הוילות וכו"....
70. תגובה שקרית עובדתית מבדיקה בשטח.. ואינטרסנטית
ישראלה ,   חדרה   (01.10.11)
71. המגדלים של חפציבה
אכלנו אותה ,   בגדול   (01.10.11)
בניה בסטנדרט מזעזע המון ליקויי בניה ,מה גם שהקרבה לים הרוחות בחורף והמלח מוסיפים לנזקים המבניים שכבר קיימים
נכון להיום מוכרים בלבד
72. עין הים היא בסה"כ אולגה ה'
השכנים ,   מאולגה ד'   (01.10.11)
אנחנו כבר מגיעים עם חוות הסוסים הבניה הבלתי חוקית לולי התרנגולת והעיזים
אז די להתפלצנות
שכונת וילות מנותקת מחדרה עאלללללללק
יותר מתאים שכונת וילות בין מכמורת לקיסריה חה חה חה
73. הריביירה של מערב חדרה רובע מלונאות ומגורים
מהנדס תכנית העיר ,   מערב חדרה   (01.10.11)
עיריית חדרה מקדמת תוכנית חדשה לרובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית - בין גבעת אולגה לבין תחנת הכוח "אורות רבין". הרובע החדש ישתרע על פני 2,000 דונמים, ו-1,100 דונמים מתוכם מיועדים לשטחים פתוחים. הוא יכלול כ-10,000 יחידות דיור, 1,400 חדרי מלון וטיילת חוף באורך 2.5 ק"מ.

התוכנית החדשה, שזכתה לשם הזמני "עיר ימים", היא אחד הביטויים הבולטים של השינוי התכנוני והנדל"ני שעוברת העיר בתקופה האחרונה בהנהגתו של ראש העיר חיים אביטן. אחרי שנים ארוכות של תדמית בעייתית ודשדוש בשוק הדיור, חדרה נהנית כיום מהתעניינות מחודשת בקרב רוכשי הדירות והיזמים ומעלייה מתמשכת של 30%-50% בממוצע במחירי הנדל"ן. הרובע, שמתכנן משרדו של האדריכל טומס (טומי) לייטרסדורף, נועד להציע מגוון גדול של יחידות דיור לצד חוף הים ולהציב את חדרה על מפת המלונאות בארץ. לייטרסדורף זכה בתכנון במסגרת תחרות אדריכלית בין עשרה משרדים בארץ.
74. כנסו-מה שלא מספרים לרוכשים
ניסיוניסט   (01.10.11)

מה שהתוכניות בנייה ןהיזמים או הקבלנים לא מספרים לרוכשי הדירות עם נוף מלא או חלקי לים

זה שאחרי ש90 אחוז מהדירות ממכרות אז פתאום חוסמים את קו ה100-300 מטרים מקו המים במיגדלי מלון דירות

דבר אשר יפגע בנוף שהרוכש שילם עבורו את מיטב כספו

ראו דוגמא בנתניה פולג

נתניה טיילת המצוק -איילנד ועכשיו יבנה מיגדל נוסף

כנל בתל אביב בתיים הרצליה

 

75. האמת על הבניה ההקפית
אחד ,   שכואב   (01.10.11)
ישראל סדן ראש העיר הקודם הודח ונכלא גם בגלל קומבינת מכירת הקרקעות של אולגה בזיל הזול
ראש העיר הנוכחי שהיה אחד מאלו שהיו שותפים לקומבינה ממשיך בענק
במקום לתת עדיפות לרכישת קרקע לבניה לתושבי אולגה שסבלו ועדיין סובלים מהזנחה פושעת של העיריה מוכרים בזול לכרישי נדל"ן שבונים מגדלים בני 20 קומות שמסתירים את ערוותה של עיריית חדרה (השכונה הותיקה והמוזנחת)
ככה לא בונים חומה חברה
76. בדרך למעלה - מערב חדרה: השכונות עין ים וחופים
תושבים מרוצים ,   מערב חדרה שבשרון הצפ   (02.10.11)

בזמן ששכונות הממוקמות בקו הראשון לחופי הים התיכון הגיעו למחירי שיא, בשכונת חופים ובשכונת עין הים הממוקמות במערב חדרה, המחירים עלו בעשרות אחוזים אך עדיין נותרו אטרקטיביים.

לדברי מהנדס העיר אבישי קימלדורף, גם העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח האזור באמצעות החברה לפיתוח חדרה. בין השינויים שצפויים באזור: פתיחת כביש גישה ישיר מכביש 2 למתחם חופים והקמת שמורת טבע בשטח של 570 דונם אושרו בין אזור המגורים לחוף. מובטח שלא תהיה בנייה נוספת לפני קו המים. שני בתי הספר שפועלים באזור מהווים גורם משיכה למשפחות צעירות.

77. גבעת אולגה
עיר ,   הקודש   (02.10.11)
בערך פי חמש מוסדות דת (בתי כנסת ישיבות כוללים מקואות)
ממוסדות חינוך ותרבות (בתי ספר גנים קולנוע אולמות ספורט וכנסים מועדונים מתנסים)
78. שכונת ווילות כמו בעזה
יודע האמת ,   עין הים   (02.10.11)
הבניה בשכונה עין הים כל כך מכוערת שזו ממש בושה שככה בונים היום.אנשים בונים לגובה ומכערים את הסביבה,כל כך חסרי טעם ללא שום ידע באדריכלות.
79. שכונת עין הים שכונה יוקרתית לכל דבר ועניין
קבוצת תושבים מרוצים ,   עין הים ,מערב חדרה   (02.10.11)
שכונת עין הים שכונה יוקרתית לכל דבר ועניין ,מנותקת מחדרה ומשכונת אולגה לחלוטין ע"י כ-1 ק"מ של חולות ים צפונית לשכונה שבשאר הכיוונים מוקפת בשמורת טבע וחוף ים טבעי , - אמת לאמיתה עובדה שניתן להוכיח ולאשר אותה באופן חד חד ערכי ע"י ביקור בשכונת הוילות והמגדלים עין הים ליד בית הספר מופת למצוינות במתמטיקה שברחוב צוקים בדרום מערב חדרה ,צפונית לשמורת נחל אלכסנדר, בנוסף ניתן לחפש בגוגול "עין הים חדרה" ולראות את איכות האוכלוסיה הגבוהה שגרה בשכונה ..בעלי משרדי אדריכלות ,עורכי דין בעל עסקים פרטיים , מסעדת גורמה באחת הוילות וכו"....
80. קבלן שיוצר יוקרה-מיגדל עם קירות מסך-בית השחף
אדריכל   (02.10.11)

כל עוד בונים מיגדלים מהדור הישן כמו נתנאל או המיגדלים של עמרם

או קבוצת רכישה קפיטל גרופ זה לא אומר יוקרה

יוקרה זו בנייה מודרנית כמו שבונה גאון פרוייקט בית השחף או הפרוייקט באשדוד

כמו שכונת צמרת בתל-אביב ואקירוב

קירות מסך ומרפסות מיוחדות רבי קומות-מעל 30 קומות

81. פתיחת כביש גישה ישיר מכביש 2 למתחם חופים-עין הים
יהל ,   מערב חדרה   (03.10.11)
לדברי מהנדס העיר אבישי קימלדורף, גם העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח האזור באמצעות החברה לפיתוח חדרה. צפוי: פתיחת כביש גישה ישיר מכביש 2 למתחם חופים-עין הים
82. בקרוב קו מעבורת מהיר מערב חדרה ת"א
מהנדס העיר ,   מערב חדרה   (04.10.11)

פחות מחצי שעה מאולגה לתל אביב בקו החדש של המעבורת המהירה

ממרינה גבעת אולגה לנמל ת"א

קלאסי להורים מודאגים שילדהם נוהגים למתחם הבילויים בנמל תל אביב,

ולאלו שעובדים באזור המרכז יש עצירה נוספת במרינה הרצליה

כמובן כפוף לתנאיי הים

הקו יעבוד כל השנה 24 שעות פרט ליום כיפור

 

 

 

 

83. אולגה כמו כפר ערבי
עירייה ,   לא מתפקדת   (05.10.11)

באולגה מותר הכל ולעירייה אין שליטה על הבניה הלא חוקית והפלישה לשטחי ציבור ואף לשטחים פרטיים

איש הישר בעיניו יעשה , בניה לגובה לרוחב יחדות דיור על תשתיות רעועות

4 דירות של 50 מ"ר בבינין ישן בהן אמורות להתגורר 4 משפחות  מחולקות ל8 ו10 דירות ללא רישיון או היתר תוך בניית קומות נוספות ופלישה למעברים שבין הבתים

תשתית הביוב קורסת על המים לא משלמים ומיותר לדבר על הארנונה

רק שיקרוס בית כזה שנבנה ללא פיקוח הנדסי מישהו יתעורר

גם בעין הים שכונת הוילות העיריה מעלימה עין ממרתפי ענק שהוסתרו על מנת לא לשלם ארנונה

חבל

 

 

84. ''חדרה בירוק כחול לבן'' תשים השנה דגש על מודעות סביבתית ומעו
הורים לתלמידים :) ,   עין הים-חוף חדרה   (05.10.11)
''חדרה בירוק כחול לבן'' תשים השנה דגש על מודעות סביבתית ומעורבות תלמידים בשמירה על איכות הסביבה

התכנית החינוכית ''חדרה בירוק כחול לבן'' תשים השנה דגש על מודעות סביבתית ומעורבות תלמידים בשמירה על איכות הסביבה התכנית החינוכית העירונית ''חדרה בירוק כחול לבן'', שמונהגת במערכת החינוך בעיר, תשים השנה דגש על מודעות סביבתית, אחריות אישית ומעורבות תלמידים בשמירה על איכות הסביבה. ''ירוק כחול ולבן'', ובקיצור יכו''ל, הינה התכנית האסטרטגית הרב-שנתית של עיריית חדרה ועל פיה פועלת כל מערכת החינוך העירונית זו השנה השלישית. התכנית גובשה כדי לממש את חזון ראש העירייה חיים אביטן לחיזוקה של חדרה כעיר חינוך והיא מקיפה את ילדי העיר, בחינוך הפורמאלי וההבלתי פורמאלי, ובמסגרתה מתקיימים הלימודים לא רק סביב מקצועות הליבה אלא גם ובעיקר סביב נושאים ערכיים. זאת בהמשך לקו שמוביל אגף החינוך, ''מעמיקים שורשים, יוצרים שייכות ולוקחים אחריות''.

85. עין הים וגבעת אולגה- השכונות שבשכנות
חלוצי עין הים   (05.10.11)

הכתבה מציגה את עין הים וגבעת אולגה כשכונה אחת ואילו עין הים הינה שכונה נוספת של חדרה כפי שגבעת אולגה. עין הים וגבעת אולגה הינן שכונות שכנות שלכל אחת הרכב אוכלוסיה סוציודמוגרפי שונה ואין בכך פסול. עין הים הינה שכונה צעירה ייחודית הבתים הפרטיים עוצבו באופן מגוון בעיקר בקו מודרני וים תיכוני.

האוכלוסייה ברובה מורכבת מאנשים מחפשים שקט, איכות חיים, קרוב לטבע ולא רחוק מהמרכז-זו עין הים מי שלא מזוהה עם הרשום מוצא עצמו שלא שייך למקום.

גבעת אולגה-לו עיריית חדרה היתה רואה את הפוטנציאל הטמון במקום יכלה להפוך את המקום למרכז אוטנטי עם מדרחוב ובו מסעדות דגים ומאכלי עמים ולשלב סיורים בכפר הדייגים, בקפה חנקין אטרקציות תיירותיות למקומיים ותיירי חוץ... חומר למחשבה

86. להנמיך את הצוקים המהווים סכנה לאוכלוסיה גדלה
דליה   (08.10.11)
87. להעביר את תחנת הכח מפחם לגז
מזהם הרבה ,   פחות   (10.10.11)
88. חיים אביטן תתעורר
ישן בעמידה 7 שנים   (12.10.11)

מה עשיתם 7 שנים יש לכם פנינה ביד.

תפתח כבר את מערב חדרה.....

אתם לא זזים רק נלחמים בין עצמכם.

מבחן התוצאה?7 שנים וחדרה תקועה בבוץ המזל היחידי הוא העליות שהיו בכל הארץ וגם חדרה קפצה על העגלה חוץ מזה שום דבר!!

לכו תלמדו מראש עיריית נתניה.

89. אביטן זבל תראה מה עשיתה לאולגה הזנחה פושעת
פילים   (09.11.11)
90. 1,800 תלמידים נרשמו לחוגי תשע''ב בטכנודע שבאולגה-חדרה
הורים מרוצים ,   מערב חדרה נוב 2011   (12.11.11)
הטכנודע מציע לילדי חדרה והסביבה מגוון חוגים ייחודיים כרפואה ואסטרונומיה וחוג חדש לווטרינריה שנפתח בתחילת השנה לפני כשבוע נפתחו החוגים במתחם הטכנודע בחדרה, אליהם נרשמו עד כה כ-1,800 תלמידים. הטכנודע, שמשמש אבן שואבת לילדי הסביבה הקרובה והרחוקה, מחיפה ועד נתניה, מציע חוגים ייחודיים המאפשרים לכל חניך לשאוף רחוק ולעתים אף לגעת בחלום. חוג הווטרינריה שנפתח השנה לראשונה, מעורר עניין רב בעקבות ההתנסות עם בעלי חיים ונשארו מספר מקומות מצומצם.חיים אביטן, ראש העירייה, בירך את התלמידים ואיחל להם שנת לימודים פורייה ומוצלחת, ''גם השנה הוכיחו את עצמם לימודי המדע, כשהצטרף פרס נובל חדש בכימיה בישראל לפרופ' דן שכטמן. אני שמח שגם בחדרה יש לתלמידנו ולתלמידי האזור מוסד איכותי בתחום המדע ללמוד בו''.איש התקשורת מנחם הורוביץ, ששמע על תכנית החוגים שקיימת בטכנודע, הגיע להתרשם משני חוגים: הרפואה והאסטרונומיה. הוא הוקסם מתכני החוגים הגבוהים אותם לומדים הילדים.היחידה לסימולציה רפואית, הינה המקום היחידי בארץ המאפשר לילדים ובני נוער להתאמן כרופאים. הם משתמשים בציוד המקצועי ביותר שקיים היום, כגון: סימולטורים של בובות אנושיות, חדר ניתוח מאובזר ויחידה לצנטורים.חוג האסטרונומיה, בו לומדים הילדים על היקום ומערכת השמש, לומדים על הטכנולוגיות השונות איתם מגיע האדם לחלל כמו טילים, מעבורות ורכבי חלל ובונים דגמים מרהיבים וכלי תחבורה חלליים. במהלך השיעורים מגיעים הילדים לפלנטריום וגם למצפה הכוכבים לתצפית דרך הטלסקופ.
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה