יחסים  סקס
אני זונה. אני אוהבת את חיי ומודה לגורלי
אשת ליווי
פורסם: 27.01.12, 10:22
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 894 תגובות ב-686 דיונים
271. ווי נט משעמם לכם מה הבמה הזאת ?
א ע ,   קריות   (28.01.12)
אני מקווה מאד שזה לא יגיע לידיים הלא נכונות שעוד לא למדו לסנן

נשלח מהסלולארי שלי
272. כולם זונות השאלה היא המחיר
רםרם   (27.01.12)


נשלח מהסלולארי שלי
273. שאפו! כל עבודה שבה אפשר להעלים מס בקלות היא מעולה.
אבי   (28.01.12)
לפחות גם את המדינה החזירית הזו את דופקת בדרך.
274. מר ארנב...
מר ארנב   (28.01.12)
300 דולר אני מביא 5 נערות ליווי, וכולם אלופות!!!
יעקומה...

נשלח מהסלולארי שלי
275. יש יותר כבוד בלעבוד כזונה - מאשר להיות רב או אברך
אפי   (28.01.12)
כל עבודה היא מכובדת - חוץ מגניבה וקיבוץ נדבות.
אין יותר נמוך מ"לעבוד" בדת - לנצל חולשה של אנשים כדי להשיג כסף וכוח..
276. אמביוולנטיות
אמביוולנטי ,   מרכז   (28.01.12)
מצד אחד נכון, זה לא נורמטיבי, מסוכן ותגידו מה שתגידו, אבל תנסו לחשוב על זה לרגע. כולם מסכימים שגברים הם בהמות, חרמנים ושהם יתקעו את החבר שלהם בכל דבר שזז, אז לפחות שזה יעשה בצורה מקצועית, דיסקרטית ומכובדת ולא נישמע על מקרים של אונס מיותר (לא שפעם שכבתי עם נערת ליווי/זונה), מה שכן אם זה נעשה מצידה במודעות מוחלטת ומתוך בחירה ואפילו הנאה אז וואלה, אני מפרגן לך לא רק על האומץ לשתף (למרות שאנחנו לא יודעים מי את) אלא גם על סוג החיים שבחרת.
277. מסכים 5 -- כתבה מפגרת ... מה היא אמורה לחדש ולהועיל ..??
מלבד לדרדר נשים ...?   (28.01.12)
278. לא זולה?25 גברים ב5 שנים! עוד כשהיתה כשרה-
איזה סטנדרטים   (27.01.12)
279. תוסיפי אימייל ותחתכי את דמי התיווך
יוסי   (28.01.12)
280. גואל נפש
(28.01.12)
281. בגיל 23 היית כבר אחרי 25 זין,ממי את היית זונה
לא עושה לי את זה .   (28.01.12)
כבר הרבה לפני שהתחלת לקחת כסף.
282. זכותך להפיק מחייך את המיטב לפי השקפתך
(28.01.12)
בסופו של דבר נערת ליווי זהו מקצוע כמו כל מקצוע אחר בו אנו מוכרים לזולת את הזמן שלנו ואת יכולותינו עבור סכום כסף.
האם עובדת סיעודית בעלת תואר שני שמכרה שנים מחייה בלימודים והיום מתפרנסת בדוחק מסיוע לקשי יום עשתה עסק טוב יותר?
האם אינטלטור שמתבוסס בבוץ ובסחי למשך שעות בעבודה פיזית קשה עבור 350 שח עובד במשהו מכובד יותר?
ומה לגבי עו״ד שעבור שכר ממוצע משקיע עשרות אלפי שח במימון לימודיו, 4.5 שנים מחייו בהכשרה בסיסית ולאחר מכן 12 שעות ביום בקריאה וכתיבה אין סופיים של טענות מסיכסוכים שונים?


נשלח מהסלולארי שלי
283. את מצהירה על ההכנסות
פקח מס הכנסה   (28.01.12)
284. זה מה שנאמר: "מקצוע מכניס"
חנוך ,   רמת גן   (28.01.12)
כתבה נהדרת לעידוד הזנות בקרב ילדות  "יפות"  ו"חכמות".
285. כל הכבוד!
דייב ,   חיפה   (28.01.12)
כוח לנשים! כוח לפמיניזם! הלוואי וכל הנשים יהיו חזקות ומוצלחות כמוך, גם הבת שלך. את פשוט השראה לבנותיי וגם אחותי אמרה שהי רוצה להיות כמוך ומתחרטת שלמדה בכלל. בת רחב, צאי ולמדי אותנו את חוכמתך.
286. כל הכבוד לה!
הסוציולוג ,   מרכז   (28.01.12)

הגברת עושה מה שטוב ומתאים לה! לא כל אחת מוכנה לנקות סירי לילה של קשישים או לסדר סחורה בסופר תמורת שכר מינימום! אם הטבע חנן את הבחורה בנתונים טובים, זהו "משאב הטבע" הפרטי שלה! מותר לה ליהנות ממנו בדיוק כשם שלגאון מותר ליהנות מ"משאב הטבע" שלו (שכלו) וכשם שלאיש חזק מותר ליהנות מכוחו הפיסי (איגרוף או סבלות...). לשום ארגוני פמיניסטיות או ח"כיות חסודות אין זכות להתערב - באמצעות ניסיונות חקיקה - לפגוע בחופש העיסוק של נשים אלה! על האופן שבו תתרגם האישה את נתוניה הטבעיים להכנסה כלכלית - באמצעות משחק, דוגמנות, דוגמנות הלבשה תחתונה או מכירת שירותי מין - היא תחליט בעצמה!

 

בסרט דוקומנטארי ב"נשיונל ג'אוגרפיק" לפני מספר חודשים, "טאבו - המקצוע העתיק בעולם" - השוו את המצב באוסטרליה והולנד למצב בארה"ב ואנגליה. באוסטרליה והולנד הזנות ממוסדת ומוסדרת. בסרט תיארו, כדוגמה, "מוסד" בסידני: המקום נראה כמלון 5 כוכבים, בוהק מניקיון, לובי מלא בפינות ישיבה מפוארות, חדרים מדהימים ובחורות מהממות! הבחורות סיפרו בגילוי-לב שהן עוסקות בזנות כי הן אוהבות סקס ומתרגשות מעצם העובדה שגברים מוכנים להוציא עליהן הון תועפות. הדימוי העצמי שלהן גבוה (כי הן יודעות שהן שוות) ורבות מהן כלולות בעשירון העליון של אוסטרליה! בהולנד המצב דומה: גם שם ביקר כתב הטלוויזיה ב"מוסד", צילם ודיבר עם העובדות. בהולנד הסובלנות היא כה גדולה שנכים זכאים למענק ממשלתי עבור 12 ביקורים בשנה ב"מוסד". מאחר שהכל חוקי, מוסדר ומפוקח (העובדות משלמות מס ורושמות הכל כחוק) - אין אלימות, אין סמים, אין סרסורים ואין הפרעה לסדר הציבורי! היחסים בין הלקוחות לבין הנשים הם נעימים, מנומסים ותרבותיים, והתפתחו שם אפילו ידידויות רבות.

 

בארה"ב ואנגליה המצב הפוך: בשתיהן הזנות אינה חוקית (בארה"ב היא חוקית רק במספר מחוזות בנוודה). התוצאה: זנות מחתרתית משגשגת! כמובן שגם בארה"ב וגם באנגליה לא הצליחו למגר את הזנות...  כל מה ש"הושג" זה שהיא ירדה למחתרת (מה שמכונה, בעיקר, "זנות רחוב"). זונות אמריקניות רבות עושות את עבודתן במכוניות, חצרות, מגרשי חנייה, אזורי תעשייה נטושים וחורשות. אחרות לוקחות את הלקוחות למוטלים זולים או אליהן הביתה. יש גם גברים המזמינים את הזונות אליהם. היותר עשירים "שוכרים" אותן למשרות פיקטיביות בעיסקיהם...  כמובן שהיותה של הזנות "מחתרתית", היא כר נוח לצמיחת פשע במגוון תחומים: אלימות, סמים, סרסרות, העלמת הכנסות, הפרעה לסדר הציבורי, סחר בנשים ועוד. ידי המשטרות באנגליה וארה"ב עמוסות עבודה...

 

לעניות דעתי, על ישראל לקחת דוגמה בנושא זה מאוסטרליה והולנד הנאורות - ולא מארה"ב ואנגליה השמרניות והצבועות! לא כל מה שבא מאמריקה או מאנגליה הוא, בהכרח, דבר טוב! בחודשים האחרונים הועלתה בכנסת הצעת-חוק להוציא את הזנות בישראל אל מחוץ לחוק ולהגדיר ביקור אצל זונה כעבירה פלילית: ע"פ ההצעה, גבר אשר ייתפס אצל זונה יישלח לשישה חודשי מאסר.  יש לציין שיוזמות החוק וארגוני הפמיניסטיות "טרחו" להזמין לישיבות הוועדה שדנה בעניין, בכנסת, בעיקר זונות מן "הדרג" הכי נמוך, כאלה ששונאות, מטבע הדברים (גם בגלל התנאים) את עבודתן...  חלקן כבר אפילו לא פעילות, מזה שנים רבות (הן "גמלאיות")...  מדוע לא הזמינו לישיבות הוועדה גם נשים אחרות, "נערות צמרת" (כמו הגברת מהכתבה) שנהנות מן העבודה, מהתנאים ומן הלקוחות - ואשר מרוויחות בשבוע אחד את מה שחבר כנסת מרוויח בחודש?...  התשובה: יוזמות החוק רוצות להציג את כל הזונות כ"מסכנות ועלובות" שזקוקות ל"הגנה"...  האמת היא, כמובן, הפוכה: הן תהיינה זקוקות להגנה דווקא בגלל שלא תוכלנה לעבוד במקומות מוסדרים, חוקיים, מוגנים, נקיים ומפוקחים! הן תיאלצנה לרדת למחתרת ולהיחשף לסכנות הרחוב! יש לקוות שיימצאו ח"כ או ח"כית אמיצים אשר יגישו הצעת-חוק למיסוד (או "הסדרה") של הזנות בישראל, כמקובל באוסטרליה, הולנד ומדינות מתקדמות רבות נוספות.

287. כתבת יח״צ לזנות!?
דון קוסלן ,   פפריקה   (28.01.12)
עולה החשד שיש כאן איזה סרסור שכתב את הכתבה. לצוד בנות ״נורמטיביות״ דרך כתבה ״מאלפת״ זה אחלה יחסי ציבור.

האמת היא שהעולם הזה ארור ועגום ומי שתבחר להיכנס לשם תשלם מחיר גבוה מאוד - ״לא משתלם״.

נשלח מהסלולארי שלי
288. זונה
:-)   (28.01.12)


נשלח מהסלולארי שלי
289. הייתי שם
אביה   (27.01.12)
באותה הקלות שהכסף הזה מגיע כך הוא הולך , זו פיקציה של סיפוק ושל עצמאות.
אני אחרי זה,נקייה יותר...גם לא כואב לי.
בטוחה שהכאב או חלק ממנו יגיע בעתיד.
עם זאת, לא הייתי ממליצה-בנות הישמרו מהפעם הראשונה.
290. אם הכל טוב ואת לא מתביישת אז למה
ג'ניה ,   דרום   (28.01.12)
את לא מספרת את זה לקרובים שלך? כמו שאת כותבת כאן .. את כנראה פוחדת מהתגובות? אבל יש לך טיעונים מנצחים .. ואת מאמינה בעצמך אז מה העיניין? ובכלל .. למה לחיות בסוד כל הזמן .. זה לא בריא , בעצמךך כתבת שכשסיפרת לחברותייך על המקרה הראשון וציפית לתגובה קשה שלא הגיעה..
291. תרוויחי ותהני..
(28.01.12)

292. כל הכבוד לך! כנסו..
ניר   (28.01.12)
אני קורא לכל הנשים שממסחרות באיבריהם לצורך קבלת טובות הנאה מגברים
ללמוד מהבחורה האמיצה ולבחור קריירה של נערות לווי !
כך לפחות יהיה אפשר לעשות חיפוש ב ZAP או לנהל מו"מ על גובה התשלום !
293. כתבה מזעזעת ושקרית
דניאלה   (28.01.12)
איזה טימטום ושקרים. אם אותה בחורה מאושרת ומודה לגורלה, אז מדוע היא לא היתה רוצה שעוד נשים יצטרפו לאותה עבודה מדהימה בעקבות הכתבה. למה היא אומרת שהיא לא ממליצה...
אני אומר לכם למה, כי זה לא באמת עבודה, זה סחר בנשים. גברים צורכים אותה, כאילו היתה מוצר צריכה. היא לא תוכל להתנתק מה"עבודה" הזו, כיהיא לא מרגישה שהיא שווה יותר מזה. יהיה לה קשה לעזוב את ה"עבודה" הזו ולמצוא גבר אמיתי שאוהב אותה ורוצה להיות איתה ולהקים איתה משפחה.
294. בתכ'לס את לא שונה בהרבה מאביבית מהאח הגדול!
אחד שיודע ,   עיר הקודש   (28.01.12)
במקרה יצא לי לראות באתר האינטרנט את ''כרטיס הביקור'' של אביבית מהאח הגדול. ובגדול, לא נראה לי שאתן שונות בהרבה..

אל תרגישי שונה ומיוחדת, כי בסה''כ- הרבה נשים עושות משהו בסגנון שלך, אולם מקבלות הרבה פחות..

בכל מקרה, אני רק מקווה בשבילך שהזמן יימשך..
295. בעבור כסף
ריקו ,   תא   (28.01.12)
  איכס..    בעבור    כסף  את  מוכרת את הגוף שלך    אז אין  לך שום כבוד עצמי  לך ולמישפחתך.   תשמעו  סיפור  שקרא  לפני 20  שנה.       הייתי  בין 25  והכרתי  בחורה יפה  בת 20  בערך   עובדת   כספרית.   היה  אחלה  נראת מצויין  וממש התאהבתי  בה. ניכנסתי אליה לבית הכרתי את  אמא  שלה  והכל  כרגיל   חוץ ממגע  וסקס.    ברור  שניסיתי לשכב איתה בכל  דרך אפשרית   אבל היא  סרבה  בתוקף  זה  היה  כמה  חודשים שאנחנו  בייחד.     יום אחד  היא אמרה לי  שהי  הולכת  לרכב  על  סוסים  באזה  חווה    אצל אזה  עבריין   ידוע.       החלטתי  לעזוב  אותה   ולנתק את כל  קשר איתה.  אחרי   תקופה של  שנה  שנתיים  חזרנו מבלוי  אני   ועוד  שלוש  חברים  חרמנים והחלטנו  לנסוע  למכון  לווי   בתא.  הכל  היה  סבבה .   פתאום   אני  רואה אותה  עים   חוטיני   מגפיים  וגרביונים.    הייתי  בהלם  ובשוק  ברחתי  מישם  ויצאתי  החוצה  .  החברים  שלי  ירדו  לראות  מה  קרה   ולמה  ברחתי.  אז סיפרתי להם  שהיינו   חברים וכל  זה  והיא  אפילו  לא  נתנה לי     לשכב איתה  אחרי  שביזבזתי   עליה  מתנות  וכספים  וכאן  בשביל  100 שח      מוכנה להזדיין  עים  כל אחד.    מה אני  יגיד  לכם  חברים  לא ניכנסתי לשם  ולא  הייתי איתה  כי פשוט  נגעלתי מימנה.    בסוף זה  העבריין  שהוריד אותה לזנות     נרצח   כשנה אחרי  המקרה. עונש מאלוהים.       והיא  אני  ממש לא  יודע מה  קורה איתה  היום  וזה     לא  מעניין  אותי  בכלל..         ההבדל  בין  הסיפור  שסיפרתי לכם     לבין   הבחורה  שפרסמה את הכתבה  היא  שהיא   בחרה  זאת מרצונה  ואף אחד  לא   הכריח  אותה
296. זה כמו כול עבודה , השכר בהתאם
מישו   (28.01.12)
כמובן שאם זה הכול בהסכמה מכול הצדדים אז אין הבדל בין
זה ל להיות ספר , קוסמטיקאית רופא שיניים,מנתח , מנקה בבתים

זבלן מסאג'יסטית , פיזיוטרפיסט

כול אלה ועוד הרבה באותה קטגוריה
והשכר בהתאם למקצוע + -

כמו שלרופא יש כפפות יש לנערות "בילוי" קונדום


אם לא היה קונדום כמו שלרופא לא היה כפפות אז
לא הייתי מעז להשוות .

כמו שפעם מסאג'יסטים נקרא הזוי ולא מקובל כך גם מעמד
הנערות "ליווי של היום

חזק ואמץ
נ.ב
רק בהסכמה .
297. חיים שלך בחירות שלך תהני בחיים, חיים רק פעם אחת
קופיד   (27.01.12)


נשלח מהסלולארי שלי
298. זונה תשארי זונה ותאמיני לי זה לא נותן כבוד
....   (27.01.12)


נשלח מהסלולארי שלי
299. קראתי, אהבתי - למה לא??!אם טוב לך תהני...
שושה   (28.01.12)
300. כל אדם ומה שטוב לו, אהבתי את הכתבה
איש   (27.01.12)
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה