יחסים  ייעוץ  דיני משפחה
משפחה אלימה: איך להרחיק את בן הזוג מהבית?
עו"ד אודליה אלטמן
פורסם: 08.04.12, 14:26
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 93 תגובות ב-44 דיונים
1. כלומר לפי דברייך גבר שאשתו "לא באה לו טוב"
(08.04.12)
והדירה שייכת רק לו יכול להוציאה מהבית לפי "סילוק יד"?
אף פעם לא שמעתי על דבר כזה.
2. על פי נתוני המשטרה - מעל 90% תלונות שווא!
ד"ר קפלן ,   ישראל   (08.04.12)
במצב כיום בישראל, עם תקנה 2.5 תלונת שוא של אישה כנגד בעלה איננה עבירה פלילית, לכל היותר אזרחית!

ולכן נשים מרבות להשתמש בהן כדרך של שיגרה בהליכי גירושים - זוהי אלימות קשה בהרבה מאלימות פיזית! אישית הייתי מעדיף להיות מוכה פיזית (והייתי מוכה פיזית), מאשר לאבד את כבודי, את רכושי, את ילדיי ואת ביתי.

למצב זה אחראים הארגונים הפמיניסטיים ברשעותם ושופטי ישראל בטיפשותם.
3. "careful where you lay your head..."
גיא...   (08.04.12)
שנדע רק אהבה ובשורות טובות
4. אפשר להוציא אישה תככנית מהבית?
ג   (08.04.12)
5. איך הכותבת יכול להגיד שהחוק מתייחס בחומרה לעלילות?
אדם   (08.04.12)
קנסות והוצאות משפט? ממילא היא מבזבזת את כספי בעלה גם על הוצאות המשפט שלה וגם כדי לשלם לו את הקנס.
היא צריכה לשבת בכלא 10 שנים לפחות. אם אני אוציא בן אדם בכוח מביתו אפילו ליום אחד אחרי זה אותי יכניסו לכלא לעשר שנים לפחות. אין דבר יותר משפיל וטראומטי מלהוציא אדם מביתו, ועוד בית שהוא קנה בעצמו. הנזק הנפשי יכול להיות מאוד קשה.
כל המחקרים כבר הוכיחו שנשים אלימות פיזית ומילולית לא פחות מגברים בכל הקשור לאלימות במשפחה וכשמדובר באלימות כלפי ילדים אז הנשים מובילות ובגדול. אבל אף אחד לא ירחיק אישה מביתה.
6. איך להיות גבר מאושר בישראל כנגד חוקי הגזע ...
הדוקטור   (08.04.12)
החוקים הגזעניים ביותר בעולם נגד גברים הם בישראל שהיא מדינה גזענית נגד גברים . יש להגיש תביעות נגד מדינת ישראל חוקיה , שריה ומחוקיקיה , בגין חוקים גזעניים אלו.

היום אני מחנך את ילדי וחינכתי כבר אלפי גברים , שכל דבר שאישה רוצה שתכין כסף מראש .

ועל כך נאמר - המציל נפש אחת מישראל - כאילו הציל עולם ומלואו

רוצה דייט - גברת תכיני כסף לחצי מהדייט , וזה כולל גם דלק לרכב .
רוצה סקס - תביאי תצהיר מעו"ד שאת מקיימת יחסים בהסכמה

אישה רוצה זוגיות - שתפקיד מזונות אישה ל 10 שנים קדימה בנאמנות ושתביא פס"ד הצהרתי שהיא עושה זאת בהסכמה .

אישה רוצה ילדים - שתפקיד בנאמנות מיליון שקל מראש על כל ילד שהיא רוצה ושתביא פס"ד הצהרתי שהיא עושה זאת בהסכמה .


אין בחינם יותר גברת !!!! המודל של החינם גברת נגמר

היום אם אראה אישה גוססת ברחוב לא אגש לעזור לה .

היום אם את מכניס אישה לביתך - אתה מטומטם , אלא אם כן קנית הגנות - כמו מזונות אישה ל 10 שנים קדימה או תשלום שכר דירה עם הסכם . בלי הסכם זה גם לא שווה כלום .
7. כל האפליות המגדריות, עד האחרונה שבהן, מופנות רק נגד גברים.
דביר   (08.04.12)
נשים יכולות לסבול מכאבי מחזור, פחדים, מחלות, פשע, בדידות או כישלון בחיים, אבל רק לא מאפליה. אפליה זה יחס שונה (ובלתי מוצדק) כלפי גברים ונשים מצד השלטון או גורמי הכוח במדינה. אפליה זה קודם כל אפליה בחוק הרשמי (משך השירות צבאי, גיל היציאה לפנסיה וכו'). אחר כך אפשר לדבר על אפליה בלתי רשמית מצד גופים, מוסדות, רשויות וזרועות בעלי כח וסמכות. מכל בחינה אפשרית הגבר תמיד יהיה מופלה. גברים מופלים בחוק, במערכת המשפט, במערכת החינוך, במערכת הבריאות, במערכת הרווחה, במשטרה, בתקשורת וכדומה. כמה דוגמאות:


1. רמאות. אם גבר ישקר לאישה בנוגע למוצא שלו, המקצוע שלו או העושר הכספי שלו, או יבטיח משהו ולא יקיים רק כדי להשכיב אותה, היא יכולה אחר כך לתבוע אותו על אונס, ואותו גבר ייזרק לכלא לכמה שנים טובות. העובדה שהאישה הייתה טפשה מדי, תמימה מדי, פתית מדי או שלא נקטנה בשום אמצעי זהירות לא רלוונטית ואינה פוטרת את הרמאי מאחראיות לפשע שביצע. כלומר, אם שקר מסוים גורם לאדם מסוים לשנות את התנהגותו בצורה שתפגע בו בעתיד, אזי השקר הזה נחשב לפשע. והרי זה בדיוק המקרה של גניבת זרע. כשאישה משקרת לגבר בנוגע לאמצעי המניעה שבהם היא משתמשת היא גורמת לו לשנות את התנהגותו ולעשות משהו שהוא יצטער עליו אחר כך. אילו הגבר היה יודע שהאישה לא משתמשת באמצעי מניעה הוא לא היה שוכב איתה או שנוקט באמצעי מניעה בעצמו. להשיג משהו במרמה (כסף, סקס, תואר, ילד) זה פשע. גברים כן נענשים על פשעי רמאות, אבל נשים לא.


2. גירושים. מעבר לחוק חזקת הגיל הרך המפלה, במקום לחפש את טובת הילד בתי המשפט לענייני משפחה מחפשים רק את טובת האישה. גם אם עדיף לילדים לגור אצל אבא כי הוא יכול לתרום להם יותר, הסיכוי של הגבר לקבל את המשמורת על ילדיו שואף לאפס. הוא יצטרך להוכיח שהאם נרקומנית כבדה, חולת נפש כבדה או פושעת כבדה לפני שאיזשהו שופט ישקול בכלל את האפשרות הזאת. וגם אם יתמזל מזלו של הגבר לקבל את הילדים, אף שופט לא יזרוק את האישה מהדירה שהיא קנתה ולא יחייב אותה במזונות שיהוו שני שליש ממשכורתה. גם אם יקבעו לה מזונות (נדיר ביותר) הם יהיו נמוכים עד כדי גיכוך, ואף אחד גם לא יזרוק אותה לכלא במידה ולא תשלם. גם עניין הכתובה ומזונות האישה מוסיפים לאפליית הגבר.

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-3337333-.html


3. ענישה. על אותם פשעים בדיוק גבר ואישה יקבלו תמיד עונשים שונים. גבר שירצח ילד לעולם לא יקבל פחות ממאסר עולם. אישה שתרצח ילד במקרה הטוב תשב בכלא כמה שנים בודדות ובמקרה הפחות טוב תשתחרר אחרי כמה חודשים של ביקור אצל פסיכיאטר. על עבירות קטנות אישה לרוב לא תועמד בכלל לדין (הטרדה מינית, איומים, סטירה, מכות, וכדומה). בגין תלונת שווא על אונס אישה לעולם לא תיענש, למרות שמדובר בפשע הרבה יותר נוראי מפשע האונס עצמו. לאישה לא יעשו כלום על עבירה זוועתית, אבל את הגבר יצלבו על כל עבירה קטנטונת (ואפילו אם לא הייתה שום עבירה בכלל). גבר שיתעלל בצורה זוועתית בילדים לאורך תקופה ארוכה תמיד יקבל מספר דו ספרתי של שנים בכלא. אבל אישה? אישה לא תשב בכלא ולו יום אחד.

http://news.walla.co.il/?w=/10/1888480


4. הגשת תלונות. כל תלונה של אישה נגד גבר (גם אם היא נורא אבסורדית ושטותית וגם אם ברור שהיא שיקרית) תתקבל בשיא כובד הראש, תקבל מיד עדיפות ראשונה והגבר מיד ייעצר. אם גבר יתלונן נגד אישה, אז במקרה הטוב (אם מדובר בתלונה על עבירה קטנה) פשוט יצחקו עליו, ובמקרה הרע (כשמדובר בתלונה על עבירה חמורה) יעצרו את אותו הגבר שהתלונן ולא את הפושעת. לא משנה מי התלונן ראשון, לא משנה בעד מי הראיות תומכות – כשזה גבר נגד אישה אוטומטית מאמינים לאישה. כשאישה לדוגמה מאשימה גבר באונס והוא טוען שהיא משקרת הם נמצאים במצב זהה – היא חשודה בעלילה, הוא חשוד באונס. אבל יעצרו רק את הגבר, יפרסמו רק את שמו של הגבר, יהרסו רק לגבר את השם ואת הקריירה. לאישה חפה מפשע אף פעם אין מה לפחד מרשויות החוק כי אף אחד לעולם לא יעניש אישה ללא ראיות והוכחות לכף שביצעה פשע. אבל לגבר חף מפשע עוד איך יש סיבה טובה לפחד מהחוק כי זה עניין שבשגרה שזורקים גברים חפים מפשע לכלא ללא שום הוכחה בודדת. אישה לא תפחד להתלונן אפילו על משהו שמעולם לא קרה כי היא יודעת שלא יעשו לה כלום, אבל גבר יפחד להתלונן על משהו שכן קרה כי מיד ישחטו אותו.

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4028007,00.html
8. תגובה לכתבה
רונית (שם בדוי כמובן ,   מרכז   (09.04.12)
היכן תגובות הנשים?
מדוע רק הגברים מגיבים?
אני קיבלתי צו הגנה בעקבות הצקה של 24 שעות של בן זוגי. הוא הציק לי וגם לילדי ואם לא הייתי מקבלת בתי לא היתה מסיימת תיכון ולי לא היה שקט לא ביום ולא בלילה ולא הייתי יכולה לתפקד ולפרנס את בני הבית.
כמובן שלא ניתן לעשות הכללה רק לגבי גברים. אני מאמינה שיש גם נשים אלימות (גם נפשית) כך שזה לשני הכיוונים.
אני מודה מאוד לבית המשפט שעזר לי להמשיך את חיי שהיו אומללים.
9. נשים=נחשים
אנריקו ,   תא   (08.04.12)
נשים  זה  הדבר  הכי  מלוכלך  שיש.   אין   בהם אמונה  אפילו בקבר. הורסות משפחות.  מנתקות  ילדים   מאבא שלהם .נקמניות .  בוגדות.  ועוד  המון   דברים.  אבל  יש תמיד  יוצא  מהכלל    ולך  תחפש  את  הוורד    בשדה  הקוצים
10. סיפור אמיתי עם הוכחות מוקלטות ומצולמות
אמיר ש. ,   מרכז   (08.04.12)

סיפור אמיתי - עם תעוד והוכחות

לאחר שהגשתי תביעת גרושין לבית דין רבני, גרושתי בעצת עו"ד הגישה נגדי לנונת שווה כדי להרחיק אותי מהבית (הוכח בבדיקה במכונת אמת), ניסתה להסית את בני בן-17 נגדי ללא הצלחה , לכן הוא הרגיש היטב את האלימות שהופעלה נגדו ע"י אימו, סימני האלימות שעל גופו תועדו ע"י המישטרה 4 ימים לאחר מכן כי היא ניסה להיתאבד, (השכנה בעל הפנטהאוס תפסה אותו על הגג, השכנים הזמינו משטרה בטענה שיש צעקות של רצח בבית ( של האישה) המישטרה הגיעה עם כיבוי אש והורידה את בני מהגג) שום תביעה לא הוגשה נגד האישה לנמרות שיש תלונה במישטרה. בני אז בן ה-17 הורחק מהבית - מזה 6 שנים הוא אנו מתקרב לבית.

כמובן שהוא גוייס לצבא (חובה).

התלונות אלימות המתועדת כנגד האישה בוטלו (חוסר עיניין לציבור)

המדינה העניקה לגרושתי את הזכות (כמעט הצליח לה) לחסל את בני - כמובן שהיא רצה למישטרה להגיש תלונה מתוך ידיעה ברורה שלא יאונה לה שום רע גם אם היא משקר בצורה ברורה ובוטה כל כך -והיא צדקה כלום לא קרה לה.

כולם יודעים את השקר הגס על אלימות של גברים -("חצי מהעם פושעים מסוכנים"  לאחר שחרור מהצבא ממתינה לו הברוטליות של הנשים והמדינה

כיום בני עומד לסיים תואר ראשון (בהיצטיינות) מיקצוע בין לאומי, מחר יוכל לטוס מפה לכול מקום שפוי יותר שיש על כרוד הארץ - לבני זה הפיתרון האידיאלי לכול זכר חפץ חיים  בישראל - לעוף מפה

 

11. החוקים שמפלים את הגברים מעודדים אלימות במקום למנוע אותה.
חבר של שוטר   (08.04.12)
נניח שגבר בגד באשתו והיא תיתן לו סטירה. ממש לא קרה שום דבר, הגבר לא יתרגש מסטירה קטנה, אפילו לא יעלה בדעתו להתלונן נגדה, והזוג יכול להמשיך הלאה את חייהם המשותפים (או להתגרש).
עכשיו נניח שאשה בגדה בבעלה וכשהוא מגלה הוא נותן לה סטירה. אם היא לא תתלונן לא יקרה כלום ואפשר להמשיך הלאה. אבל אם היא תתלונן אז יבואו שוטרים, ישברו לגבר הזה את הידיים, יכניסו אותו למעצר של שנה או ירחיקו מביתו לשנים. בסוף הגבר יאבד את העבודה שלו ואחרי זה כבר אף אחד לא יקרה לשכור אותו. יפתחו לו תיק פלילי ויתייחסו אליו כאילו שהוא היה איזה בעל מכה ואלים. זה יכול ממש להרוס לגבר את כל החיים שלו. בסוף הגבר הזה יכול להרגיש שכבר אין לו מה לאבד כי החיים שלו ממילא נהרסו ואז מתוך רצון לנקום באשתו הוא יכול ללכת ולהכות אותה עד זוב דם או אפילו לרצוח. במקרה כזה העונש שהגבר קיבל לא מנע שום אלימות אלא דווקא ייצר את כל האלימות. בלי הענישה המטורפת נגד הגבר זה לא היה קורה.
אני גם לא כל כך מצליח להבין את ההיגיון בענישה כזאת. נניח שהגבר שנתן לאשה סטירה רוצה לרצוח. אז ברור שהוא לא מפחד מכלא ולא מפחד משוטרים ולא מפחד משום דבר. אז איך בדיוק ההרחקה או המעצר ימנעו את הרצח? אם הוא באמת רוצה לרצוח אותה אז הוא ירצח אותה אחרי המעצר. הרי גם ככה אי אפשר לעצור בן אדם ל20 שנה רק בגלל סטירה. זה רק מוכיח שכל ההרחקות וכל המעצרים האלה לא יכולים למנוע רצח ואלימות. אבל הם כן יכולים לתרום לרציחות ולאלימות. בקיצור, כל החוקים האלה לא מונעים שום אלימות אלא רק מגדילים את כמות האלימות.
אני מכיר מקרה שבו אישה התלוננה נגד הגרוש שלה כל הזמן על כל מיני שטויות, על זה שהוא החזיר את הילד שתי דקות אחרי הזמן שנקבע לו והייתה ממציאה כל מיני סיפורים. וכל פעם מחדש היה בא שוטר ועוצר את הגבר. בסוף גבר כזה יכול להתפוצץ ולאבד את שפיותו. אף גבר הוא לא סופרמן ולכל בן אדם יש את נקודת השבירה שלו. ואחרי שבן אדם סבל מהתמוטטות עצבים מוחלטת אי אפשר כבר לדעת מה אפשר לצפות ממנו. גם נשים שבעליהן מתעללים בהן זמן רב בסוף רוצחות את הבעל. וגם גבר שאשתו מתעללת בו זמן רב בסוף ירצח את אשתו. משום מה החברה הצבועה שלנו מסוגלת להצדיק אישה שרצחה את בעלה המתעלל ואפילו כולם אומרים לה כל הכבוד, אבל כשגבר רוצח את אשתו אחרי שהעבירה אותו את כל שבעת מדורי הגיהינום בחסות מערכת "הצדק" משום מה אף אחד לא מנסה להצדיק אותו וכולם קוראים לו רוצח.
החוקים שלנו פה בישראל הופכים כל גבר נורמטיבי שעשה טעות ושטותית למפלצת ופושע זדוני, ואז אנשים מתפלאים שבן אדם כזה באמת הופך בסוף לפושע מפלצתי. כשמתייחסים לאדם חף מפשע כאל פושע אז הוא בסוף באמת יהפוך לפושע. סטירה קטנה או כמה צעקות לא הופכים אדם לפושע. כשאישה צועקת או נותנת סטירה אף אחד לא קורא לה פושעת ולא זורק אותה לכלא. וגם גבר שנתן פעם אחת איזה סטירה קטנה או הרים את קולו לא אמור להיחשב לפושע ואף אחד לא אמור לעצור אותו. אבל בגלל האפליה כן עוצרים אותו וגם הורסים לו את החיים ואז מתפלאים למה הוא רוצח את אשתו ואז מתאבד.
12. הגיע הזמן שנאמץ כמה מחוקי השריעה פה בישראל
יהודי   (08.04.12)
אשה לעולם לא תפגע באשה אחרת כדי להציל גבר. אשה לעולם לא תעניש אשה אחרת שפגעה בגבר. למה שאנחנו הגברים לא נהיה אגואיסטים כמו הנשים? למה שנהיה פראיירים? גברים צריכים להבין שמלחמת המינים נכפתה עליהם והם חייבים להחזיר מלחמה. אני לא מכיר אף אשה שעשתה איזשהו מעשה קונקרטי כדי להעניש אשה שפגעה בגבר. הפמיניסטיות רק יודעות להגן על נשים כאלה. אולי גם אנחנו הגברים צריכים להפסיק להגן על נשים. למה שנוותר על הכח שהטבע העניק לנו? אף אשה בחיים לא תוותר על כח שיש לה. תראו את הנשים איך הן בערמומיות ורוע מנצלות את הכח שיש להן בין הרגליים כדי להתעלל בגברים. אם יש משהו שטוב יותר אצל ערבים מאשר אצל יהודים זה היחס לנשים. הם יודעים להחזיק את האשה במקום הטבעי שלה. אם תשחרר את האשה מהרצועה שום דבר טוב לא יצא מזה והיא תעשה הרבה בעיות. כמו שהנשים פה במדינה עושות הרבה בעיות וגורמות הרבה נזק למדינה אחרי שנתנו להן קצת כח לידיים.
13. נשים ועורכי דין מנצלים
דניאל   (08.04.12)
נשים ועורכי דין מנצלים לרע את הרגישות הקיימת בחברה כנגד אלימות נשים כדי להפיק יתרון משפטי בהליך המישפטי. הן מגישות תלונות שאו על אלימות. במקרה שלי, אחרי התלונה ופתיחת תיק גירושין בבית דין למשפחה, העבירה לי מסר דרך "חבר" שתהיה מוכנה לבטל את התלונה אם אני אסכים לגישור. אני מתכוון להקים עמותה שתפעל לתקן את החוסר צדק נגד גברים בגירושין ואשמח אם גברים ונשים יצטרפו אלי.
14. אחרי חודשיים - שלוש - לא
משה ,   רחובות   (09.04.12)
היא הופכת לידוע בציבור ויכולה לתבוע מזונות אשה , חלק בקרנות פנסיה שלך ואולי אפילו חלק מדירה...
15. הכתבה הזאת לא שווה כלום עד שלא יפתרו את האפליה
גבר מוכה ,   באר שבע   (08.04.12)
זה התחיל בצרחות ואיומים ואז אשתי ממש התחילה להרביץ לי. בהתחלה זה היה סתם כאפות ואז זה עבר לאגרופים. אחר כך זריקת צלחות וכוסות ואז היא חטפה סכין ושרטה אותי ביד. ומה אני יכול לעשות? כלום!!!! אני לא אתגרש כדי לא לאבד את הילדים ולהפוך לאישה הומלס. אני לא יכול להחזיר לה מכות כי אז היא איימה עלי שהיא מיד תתקשר למשטרה וכולנו יודעים למי הם יאמינו. כשהתלוננתי נגדה השוטר הבטיח להגיע ואז לא בא. בפעם השנייה שהתקשרתי הבטיחו להזמין אותה לחקירה ולא עשו את זה. וככה אני חי כבר כמה שנים. דברתי עם עורך דין והוא אמר שאין מה לעשות ושהמערכת כולה תמיד לצד האשה ושזה ממש מדינה של נשים והגברים נדפקו פה חזק. אם אשה תגיש תלונה על זה שגבר הרים עליה יד אז מיד יעצרו אותו ויחזיקו אותו במעצר עד תום ההליכים. הוא יכול לשבת בכלא אפילו שלוש שנים עד ההכרעה בבית המשפט ואז לשבת עוד שנים. אבל לאשה לא עושים כלום ואפילו לא נזיפה.
16. 150 גברים גרושים מתאבדים בשנה. נשים נרצחות בשנה 12-14 , !!!
יורם ,   יהוד   (08.04.12)

לא יתכן שעבור 12-14 מעשי רצח בשנה חוקקה הכנסת אוסף חוקים ותקנות אשר נותנים לנשים זכויות יתר ללא משפט ללא ראיות, מותר לשקר להעליל,

150 גברים גרושים מתאבדים כל שנה מתוך 400 בכללי.

מי נותן את הדין על כך?

גם אם נרצחות נשים בישראל אין מדובר במגפה 12-14 בשנה. אז לא צריך להוציא חוקים ותקנות שגבר אחר גבר מאבד עצמו לדעת.

17. פושעי המגדר לדין
אני ואתה נשנה   (09.04.12)
חוזרים לרוטשילד , לא נשתוק עד שנעקור את הממסד הפשיסטי הגזעני המתועב של שלטון העריצות הפמיניסטי . גם חוקי נירנברג לא התקרבו אפילו לחוקי הגזע הישראלים .מהפיכה עכשיו !
18. הכל לטובת הנשים במדינה הזו
השרוף מנשים ,   רמת השרון   (09.04.12)
מצד אחד הנשים דופקות אותנו מוציאות לנו צווי הרחקה ללא סיבה , מקבלות מזונות אישה ועוד כל מיני דברים שגברים תמימים מגלים לראשונה בגרושים , אבל ..
הנשים עצמן גם מקבלות את זה בהפוכה , היום הגברים כבר לא רוצים להתחתן ולא רוצים מחוייבות , ילדים מביאים ללא נשואים , והנשים נשארות רווקות ואומללות

נשלח מהסלולארי שלי
19. מטומטמים אלתתחתנו
(09.04.12)
כך גם לעו"ד הפושעים הכי גדולים לא יצטרכו לייעץלכם איך לדפוק אחד את השניה ולשלם על זה.אני רווק חי עם בת זוגי כזוג נשוי יש לנו בת בגיל 9 והסכם .
20. ללמד אישה איך להוציא צו הרחקה נגד בעלה?
פטריוט   (08.04.12)
זה בערך כמו ללמד ילד לאכול שוקולד.   כתבה מגוחכת...   בזה הן באמת לא צריכות עזרה. 
21. לעוד תקרא מה שהיא כותבת
(08.04.12)

היא כותבת : "ובכן, אם הדירה שייכת רק לנו, אנו רשאים להוציא ממנה כל אחד, גם ללא כל סיבה, גם אם הוא נשוי לנו, ועד היום הרשינו לו לגור בה. לתביעה כזו קוראים "סילוק יד".".

כלומר אפשר לסלק למרות שהם נשואים ולמרות חזקת השיתוף.

22. כמה נשים אתם מכירים שנכנסו לכלא על תלונת שווא ?
שי   (08.04.12)
כתבה שמציגה את תלונות השיקריות באור חיובי ולא נכון שכאילו ניתן לשלם על זה
23. מה לעזאזל אמא שלך עשתה לאבא שלך
X   (08.04.12)

שהפכת לכזה פרנואיד???

בחיים לא נתקלתי בנשים כאלה מפחידות.

24. מקצוענית
אלי ,   תל אביב   (08.04.12)
אני מקווה שלא אזדקק לשירותיה. היא נראית ונשמעת כמו אחת שמבינה טוב את מה שהיא עושה.
25. מה לגבי מאמר על תלונות שווא במשטרה?
אירית   (08.04.12)

כדאי שתכתבי מאמר כזה - על נשים שמגישות תלונות שווא במשטרה.

 

הגיע הזמן להגיש נגדן כתבי אישום.

26. ה"תרופה" לפמיניסם השטני היא לבחור ש"ס או מיפלגה ערבית
די לתמימות הגברים   (09.04.12)

נכון,ל"תרופה" הזו יש גם תופעות לוואי לא סימפטיות כלל ,אבל,ואבל גדול,

 

הן כאין וכאפס לעומת ה"תרופה" הפמיניסטית הרעילה ,שעשתה שמות

 

ביחסי גברים-נשים ובחיי זוגיות ומישפחה והתרעלה תעבור לדורות

 

הבאים

27. לכל ה"מתמרמרים"
חיים ,   מרכז   (09.04.12)
אני חייתי בבית עם אישה שגרמה סבל לי ולילדי וכן הוצאה מהבית בעזרת המשטרה ובית המשפט

כתבה טובה. תודה.
28. ביטול תקנה 2.5 של פרקליטת המדינה לשעבר עדנה ארבל
אושרי ,   מרכז   (09.04.12)

ראשית אציין כי העו"ד המלומדת לא חידשה מאומה . מה שכן כן חודד בה הקרדום לחפור בגברים . אי העמדת נשים לדין פלילי עקב תקנה 2.5 של פקרליטת המדינה לשעבר -  עדנה ארבל , פתחה פתח לכל אישה , באשר היא אשה להגשת אין סוף תלונות במשטרה. אגב למי שלא יודע , אין צורך בעדות , אין צורך בהוכחות . די בדבריה של האשה כדי להרוס את הגבר . להשפילו , לעקור אותו ממקום מגוריו, עבודתו, לימודיו - הפעילות העסקית שלו וכו . מעניין שבשנה האחרונה נפתחו 20K תיקי גירושין בעוד שהוגשו 23K תלונות במשטרה אגב גירושין , ומעניין, ודי אבסורדי  שכולם בנושא אלימות במשפחה . מצחיק , מקומם מעציב- לא יודע איך לכנות את זה אפילו .  אני ממליץ בחום לכולם, נשים וגברים,  להאזין ללינק   של תוכנית  רדיו ששודרה בגלי צה"ל  ולהבין את חומרת הבעיה : http://www.youtube.com/watch?v=7LKTvC_oYyI  . יש לקרוא להעמדת נשים לדין פלילי - על תלונות כזב!!   אגב, ברגע שתקנה 2.5 תעלם מעל דפי ההיסטוריה  החוקית במדינת ישראל - החברה בישראל תיווכח כי נישאר עם תופעות אלימות שוליות . אגב, הכפשת שם, העלבה, פגיעה בשמחת החיים , השלכה מהבית , ההרחקה מהבית - זו האלימות האמיתית - כאשר היא מגיעה ללא כל הצדקה .

 

29. רק תראו את התירוצים הפתטיים של הפמיניסטיות לאפליית הגברים
דביר   (09.04.12)
הן טוענות שבגלל שרוב ההתעללויות נעשות ע"י גברים אז צריך להפלות את הגברים בחוק. מעבר לעובדה שהטענה שלהן שקרית (כל המחקרים שנעשו במערב מוכיחים שגברים ונשים אלימים במידה שווה בתוך כל מערכת זוגית, רק שגברים נוטים להתלונן פחות) הלוגיקה עצמה של הצדקת אפליה על סמך סטטיסטיקה היא לא רק חולנית אלא גם מסוכנת.

הסטטיסטיקה אמורה לעניין רק את המתמטיקאים והסוציולוגים, ולא את השופטים. צדק זה לא עניין של סטטיסטיקה. כל אדם הוא אינדיבידואל והוא אמור להישפט כאינדיבידואל על סמך המעשים שלו בלבד. את אף אחד זה בכלל לא אמור לעניין לאיזו קבוצה שייך החשוד כי הוא לא מייצג את הקבוצה הזאת והיא לא מייצגת אותו. בשביל זה גם עושים משפט – כדי לבדוק כל מקרה לגופו של עניין ולא להכליל.

כל הגזענים הגדולים בעולם ניסו להצדיק את הגזענות וההתאכזרות שלהם כלפי אחרים בעזרת סטטיסטיקה. אם בגלל הטענה שרוב המתעללים בבני הזוג הם גברים לא צריך להעניש נשים פושעות ואפשר לזרוק לכלא גברים חפים מפשע, אז אפשר לטעון שלא צריך להעניש גברים שמתעללים בילדים ואפשר לזרוק לכלא כל אישה חפה מפשע כי על פי הסטטיסטיקה נשים פוגעות בילדים פי 2 מאשר הגברים. גם ברור ש-99% מכל העלילות נעשות ע"י נשים. אז אולי עכשיו אפשר לזרוק לכלא ללא שום ראיות כל אישה שרק חשודה בעלילה, ומצד שני אולי צריך לאפשר לכל גבר להעליל מה שבא לו נגד כל אישה? כולל התעללות בילדים, ניסיון לרצח וכולי.

בארה"ב הסטטיסטיקה אומרת ששיעורי הפשע בקרב השחורים גבוהים פי 50 מאשר בקרב הלבנים. הסיכוי שאדם שחור שנבחר באקראיות מהרחוב יבצע פשע גבוה פי 50 מהסיכוי שאדם לבד שנבחר רנדומלית יבצע פשע. האם זה אומר שצריך להפסיק להעניש את כל הלבנים שמבצעים פשע אבל צריך לזרוק לכלא ללא שום ראיות כל אדם שחור שרק חשוד בעבירה הכי קטנה שרק יכולה להיות? האם יש הצדקה להפלות את השחורים במערכת המשפט? על פי ההיגיון הפמיניסטי כן. זה רק מוכיח פעם נוספת שפמיניזם לא שונה בהרבה מאידיאולוגיות זוועתיות אחרות, כמו הנאציזם לדוגמה.

על פי הסטטיסטיקה רוב הפרופסורים, הממציאים, המדענים, האמנים, הסופרים, היוצרים והיזמים הגדולים ביותר בעולם הם גברים. אז אולי אפשר להכליל ולהגיד שכל הגברים חכמים יותר ומוכשרים יותר מהנשים ואז למנוע מהנשים כל סיכוי לרכוש השכלה או מקצוע? אולי נמנע מנשים ללמוד באוניברסיטאות ובתי ספר כדי לפנות מקום לגברים? אם אפשר להצדיק אפליה כל כך מזעזעת נגד גברים במערכת המשפט בעזרת הסטטיסטיקה (שקרית) אז אפשר יהיה גם להצדיק אפליה במתן הזדמנויות נגד נשים. אולי בכלל צריך לפטר את כל הנשים מכל מקומות העבודה כי על פי הסטטיסטיקה גברים תורמים הרבה יותר לתעשייה, לכלכלה ולביטחון המדינה. אז אפשר להכליל ולהגיד שהנשים מיותרות מחוץ לבית ולהשאיר אותן במטבח.

בעצם, על פי הסטטיסטיקה 99% מהגברים והנשים לא מבצעים שום פשע אף פעם. אז אולי על סמך הסטטיסטיקה הזאת אפשר להכליל ולטעון שבכלל לא צריך להעניש פושעים? על פי הסטטיסטיקה הזאת יש סיכוי של 99% שכל חשוד הוא גם חף מפשע. הפמיניסטיות טוענות שלא צריך להעניש נשים כי רוב הנשים גם ככה לא מבצעות שום פשע. אבל גם רוב הגברים לא אונסים, אז אולי גם לא צריך להעניש את אלה שכן אונסים?

בכלל, אנחנו יכולים לחלק את המדינה באלף ואחד דרכים שונות ותמיד למצוא הבדלים סטטיסטיים בין הקבוצות. אם נניח שהמזרחים מבצעים יותר עבירות מאשכנזים, האם זה אומר שצריך להפסיק להעניש את האשכנזים ולזרוק לכלא מזרחים חפים מפשע? ומה עם ההבדלים בין חילוניים ודתיים, שמאלנים וימניים, יהודים וגויים, קירחים ושעירים, שמנים ורזים, בלונדינים וברונטים .....

כל פושע חייב לקבל את העונש שמגיע לו כדי ללמד אותו לקח, להרתיע אנשים אחרים, לתת ביטחון לקורבן של הפשע ולתת ביטחון לכלל הציבור. אבל הכי חשוב זה שאותו בן אדם יחשוב פעמיים לפני שיחליט לבצע את העבירה שוב. איך לעזאזל אפשר להכניס לעניין הזה סטטיסטיקה? מה היא קשרוה בכלל? אם לא נעניש בן אדם אז הוא לא ילמד את הלקח שלו, אנשים אחרים לא יפחדו לבצע את הפשע הזה, הקורבן לא ירגיש הקלה וביטחונו האישי לא יחזור אליו וגם הציבור כולו יחיה בפחד.
30. מצער שהמערכת מסננת תגובות שאינן מטעם הגברים האלימים
יודע   (09.04.12)
תגובות נוספות
חזרה לכתבה