דיגיטל  אינטרנט  הפיד
הצהרת הזכויות בפייסבוק חסרת משמעות
עו"ד אוריה ירקוני
פורסם: 22.09.14, 12:33
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 20 תגובות ב-13 דיונים
1. לא יותר פשוט להפטר מחשבון הפייסבוק המטופש שלכם?
קאטו הצעיר   (22.09.14)
2. הנה חוק : כל מה שאתם שמים בפייסבוק שיך לפיסבוק
(22.09.14)
והם צודקים בזה. פרטיות שמטיות. זה החלטה שלכם לפרסם בפלטפורמה שלהם. אל תדברו כאילו פייסבוק שייך לכם. רוצים פרטיות? אל תפרסמו בפייסבוק או אל תשמרו תמונות עירום שלכם בשרת של חברה אחרת.
3. הכתב טועה ובגדול - חוק דיני חוזים מספר 1 הצעה וקיבול צריכים
ברק   (22.09.14)
4. גם פייסבוק חסר משמעות
מזמן לא שם   (22.09.14)
5. sahim
sahim   (22.09.14)


נשלח מהסלולארי שלי
6. מה באמת?
א   (23.09.14)
אתה רוצה להגיד לי שצוקרברג לא קרא את מה שפירסמתי? טוב לפחות אם אני יעביר את ההודעה הזאת ל30 אנשים לא יסגרו את הוואטסאפ...

נשלח מהסלולארי שלי
7. חחחחחח לא להזריק אטרופין! גדול!
מורן ,   ראשון לציון   (23.09.14)
8. זו הצהרה סופר חשובה מול החברים שלכם בפייסבוק
ענת   (22.09.14)
שאתם עושים העתק הדבק בלי חשיבה ביקורתית ובלי לבדוק בsnopes או ב'לא רלוונטי'.
9. מאמר מוגבל מאוד
עודד ,   צפון   (23.09.14)
עורך הדין יודע כמובן שמדובר בצעד מחאתי, ודווקא לצעדים מחאתיים כאלו יכולה להיות השפעה: דרך ה-FTC או ה-FCC בארה״ב. שינוי חברתי לא מגיע לעמידה בכללים, ובמסגרות החוזיות הדרקוניות והמעוותות שכל אדם נתון להם. שינוי חברתי מתחיל מפעולה של ערעור המגבלות האלו. בסוף אולי זה יעבוד ואולי לא. מה שבטוח, צריך לנסות.
10. אני מצהיר בזאת
המחוקק העליון   (22.09.14)
שכל ההצהרות שלי ושל אחרים שיבואו בעקבותי, גם אם רק חשבו על כך, הם הצהרותיהם הבלעדיות ואין לי ולמישהו גם אם הוא חושב שכך, וגם אם הוא אני, כל עילה לתבוע את עצמי או כל מי שרוצה בכך, ובתנאי שכל זה נאמר בע"פ בכתב, ובגרוזינית עתיקה.
בנוסף, כל מה שנאמר קודם לא שווה כלום חוץ מזה שכתב את זה שאולי שווה משהו ואולי לא.
כל המגיבים למגיב זה דעתם כנראה השתבשה עליהם - או שלא, ובין תגובתי זו לכל אמת או אי אמת שעלולה להתפרש מכך, מקורב בטעות כפי שמופיע בסעיף 8 לחוק החוקים, שחוקק חוקיהו חקיה. בנוסף, בהתאם לתיקון ה-13 לחוקה של זימבבואה, כל מה שרשום כאן, מהווה הפרה בוטה של כל מה שכתבתי קודם, ולכן הדברים מתבטלים.
יחד עם זאת- כל מי שקרא את השטויות שכתבתי כאן (ואני מודה בכך שזה שטות- אם כי אני חוזר בהודעתי מיד), - תנחומי,
11. הכותב כמובן שכח
ד"ר לחוקי ילדים   (23.09.14)
את הזכויות אשר כבר עוגן בחוק שבהחלט ובוודאי יכולות להירכש ע"י הצהרה חד צדדית, כגון: "בלי כיבודים", "אני ראשון במקלחת" וכמובן ההצהרה האלמותית סעיף קטן ג' מקף 3: "נגעתי באדום"
12. אני מגן על תגובה זו בחוקי זכויות יוצרים
פי1000 יותר טוקבקיסט   (22.09.14)
בשל העובדה כי טמקא בחרה לשלב תוכנה שתאפשר לגנוב מידע אישי שלי, אני מצהירה בתאריך ספטמבר 22, 2014, בתגובה למדריך החדש של הטרמפיסט לגלקסיה, ובהתאם לסעיפים L.911, 666, 42של קוד הקניין הרוחני, כי הזכויות שלי תקפות לגבי כל הנתונים האישיים שלי ציורים, תמונות עירום, סרטוני סקס וכו ', המפורסמים בתגובה שלי. לכל שימוש מסחרי נדרשת הסכמתי המפורשת בכתב. לטמקא יש איסור חמור לחשוף, להעתיק, להפיץ, לשדר, או לנקוט כל פעולה אחרת נגדי על בסיס תגובה זו ו/או התוכן שלה. הפעולות שהוזכרו לעיל חלים גם על עובדים, תלמידים, סוכנים, מחבלים, מסתננים או האיש המוזר שתמיד בוהה בי בדרך לעבודה. התוכן של התגובה שלי מכיל מידע פרטי. הפרת הפרטיות שלי תגרור עונש על-פי חוק (UCC 1-308 1-308 1-103 ואמנת ז'נבה לפליטים).
13. הכותבת שכחה פרט אחד:
משפטן   (23.09.14)
לעניין חוק החוזים האחידים - סעיף (שנמצא) מפלה או בלתי הוגן ניתן לבטל (בהוראת בימ"ש), ועדיין תוקף החוזה יישאר.
לפי דיני ארה"ב בעניין קניין רוחני, עצם קיום חוזה חזק יותר וגובר אל מול טענה של אדם הטוען לזכויות קנייניות מסויימת עליו בגלל ההנחה שחוזים יש לכבד,וזאת בניגוד לארץ, שפה במקרה של חוזה מנסים (במידת האפשר) לבוא לקראת הפרט ולהגן על חוסר שיוויון,אפליה אל מול גוף חזק יותר, ולהשאיר במידה מסויימת (קטנה או גבוהה- בהתאם למקרה,לנסיבות,להתקיימות חוזה ולמידת ההפרה אם הייתה) אצל הפרט זכויות קנייניות (רוחניות).
חזרה לכתבה