חופש  טיפים לחופשה
MUST: המקומות שחובה לראות בציריך
זהבית שאשא ועמית קוטלר
פורסם: 03.11.16, 00:05
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 58 תגובות ב-40 דיונים
31. הייתי בשוויץ עשרות פעמים. ציריך היא מהמקומות שאפשר לדלג.
אריק   (04.11.16)
32. לכל מי שאומר ששוויץ יקרה
רן   (05.11.16)
אז אולי שווייץ קצת יותר יקרה מכמה מדינות אחרות אבל היא ממש לא הרבה יותר יקרה, איטליה יקרה בדיוק כמו שווייץ, אנגליה יותר יקרה משווייץ שלא לדבר על ארצות סקנדינביה שהרבה יותר יקרות, אני גם חושב שאפשר לדלג על שווייץ אבל לא בגלל שהיא יקרה אם כבר בגלל שהיא פשוט לא נוחה לתיירים מדובר במדינה מיוחדת עם חוקים מיוחדים שקשה להתנהל ולטייל בה במיוחד לתיירים המדינות השכנות אוסטריה וגרמניה יותר נוחות לתייר והנופים שם לא נופלים מהנופים בשווייץ אבל שווייץ ממש לא הרבה יותר יקרה.
33. ציריך-לא צריך
נועם   (05.11.16)
ציריך אולי מתאימה לאנשי עסקים. לתייר מזדמן היא אתר המשרה דיכאון. אבל מי שאוהב צלצולי פעמונים בלתי פוסקים של כנסיות ירווה כאן עונג רב. ואללי-המחירים של אוכל וביגוד הם נוסקים כאן לשמיים.
34. ביקור בציריך תלוי בציפיות
אוריאל ,   FL   (05.11.16)
היקרנו בציריך מספר פעמים. יש מה לראות בעיר הזאת. תלוי בציפיות! באם עצרתם לראות יצירות תרבות, מופעים (ופסטיבלים למכביר) ונופים מרשימים, ציריך לא תאכזב. עלות לתיירים גבוהה כי מחירי שרותי תיירות נקבעים ע"י הממשל! כך שאין כמעת מחירי מציאה . באשר לאוכל: גילינו בציריך פנינות רבות המגישות אוכל שויצרי מעולה במחיר סביר (הכל יחסי) ואוירה נעימה. המפתח למציאת אתרי ביקור וחוויה קולינרית בשוויץ היה להיוועץ במקומיים ולהיות אדיבים וחביבים (אולי גם חזות וההופעה עוזרים מעט... זאת שוויץ, לא מזרח אירופה או חןפי הים התיכון). באשר לעקיפת המחירים הגבוהים.... רבים מהמקומיים קונים במילגו אבל שוויץ ככלל יקרה מאת יחסית למדינות השכנות. זה מה שקורה כשהמטנע חזק ויציב .
35. ציריך זה מקום שנוחתים בו בדרך לסקי
איתן   (05.11.16)
ציריך זה מקום שנוחתים בו בדרך לסקי באישגיל
36. שוויץ
אדלבודן ,   תל אביב   (05.11.16)
שוויץ מדינה מדהימה שלא מוכרת כלל על ידי ישראלים. ,אכן יקרה, אבל לא מתאימה לכל אחד. נכון שהשוויצרים לא הכי חמים גם לתיירים, אך זה הם. בציריך אין הרבה מה לעשות, אבל יש שם מסעדות מעולות והיא נקודת מוצא לטיול מופלא בשוויץ
37. dont go to europe
(05.11.16)
we're not wanted there! accept it! come to america on your vacation dollar!
38. תל אביב יקרה יותר
זומבי   (05.11.16)
הרבה יותר יקרה מצירך אבל הרבה יותר כיפית מציריך
אין מה לעשות בציריך לאחר 19:00
לטייל בנופים של שוויץ מומלץ ביותר אבל איזור ברן אינטרלאקן
בקיצור, מפלי הריין לפני שעוברים ללוצרן לכיוון אינטרלאקן דרך אררה שלאוך ומפלי טרומלבאך להרים (מטהורן ויונגפראו) ולאגמים (בלאו-סה) באיזור לעבור בברן העיר היפה ביותר בשוויץ, ולרדת לאגם ג׳נבה דרך מונטריי ואולאי אם יש לכם זמן לשוורצוואלד אחלה טיול ולא ציריך
39. שוויץ נקיה
הדייקן   (05.11.16)
הרצפה בשירותים הציבוריים יותר נקיה ממסעדות העילית בארץ. חוץ מזה יש בשוויץ איזורים נפלאים לטיולי נוף. ציריך לא ממש מעניינת אבל כל מה שממזרח ומצפון לה ובעיקר באזורי ברן אינטרלאקן האגמים והאלפים ממש פנטסטי גם בלי סקי. המחירים מה לעשות ... יקרים.
40. ציריך מקסימה, כך גם כל שוויץ
(10.11.16)
כל מי שאומר שמשעמם בציריך או בשוויץ - כנראה שהוא טיפוס משעמם ומשועמם בעצמו.
היינו בציריך ומצאנו מקומות מקסימים ונעימים, והייתי מאריך את החופשה שלנו אם היה אפשר. קנינו מלא דברים (כולל נעליים, אולי לא זול אבל הכל מאד איכותי)
מצאנו מקומות נהדרים לאכול בהם. פשוט צריך לחפש. כשמחפשים - מוצאים.
נהננו בכל מקום בשוויץ (ודי חרשנו). והאנשים שפגשנו היו נחמדים וחביבים, הכל תלוי כנראה באופי של המבקר, לא של המקומיים. נכנסנו לסופרים עם מגוון מדהים של גבינות ושוקולד - וממש לא יקר. כל החברים השתגעו משמחה על מה שהבאנו משם.
תגובות קודמות
חזרה לכתבה