חדשות  חדשות בארץ  משפט ופלילים
מחתה עם שלט על עסקת הטיעון: "אלון קסטיאל אנס אותי"
גלעד מורג
פורסם: 03.01.18, 19:51
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 16 תגובות ב-16 דיונים
1. להחרים
ג. ש   (04.01.18)
קודם כל מחזק את ידיך. אחר כך יש להוקיע ולהחרים את כל האנשים שיש נגדם ראיות מוצקות כולל משפחת קסטיאל.
2. מתבייש
רון   (04.01.18)
אני מתבייש שהחוק בארץ יודע להעניש רק על עישון מריחואנה. אונס זה פשע מקובל והרוב אינם נעשים על מעשה זה
3. אני מאמינה לך!!!!!!
טל   (04.01.18)
4. בטח ישב על כלום אם בכלל
אחת שרותחת   (04.01.18)
פשוט בא לי להקיא מהגועל הזה. הבנאדם אנס סדרתי. עבריין כבד, אבל אם ישב זה גם יהיה איזה משהו מגוחך. אין בטחון לנשים במדינה הזאת!!!
5. עירד את אמיצה ואני מאמינה לך!
מרים   (04.01.18)
6. קסטיאל האנס
אלמוני   (04.01.18)
אני קורא את הכתבה ולא מאמין למראה עיני.... איך הפרקליטות מצליחה להיראות כשותפה של בית המשפט !!! איך יעלה על הדעת שבחורה נאנסת ויותר מזה כמה נשים שעברו חוויה דומה על ידי אותו אדם....בית המשפט מוצא לנכון להרשיע אותו על ניסיון לאונס והטרדה בשאר המקרים ????? משהו דפוק במערכת המשפטית וזה בלשון המעטה.... האדם מודה שהשתמש בסם האונס ולא מכחיש את הדברים והתביעה לא יכולה להביא להרשעה ??? זה אמיתי??? מה קורה בבתי המשפט ?? המחשבה שלי אכן לא מטעה אותי ...יש חוק לעשירים במדינה המושחתת שלנו עד לאן אפשר לרדת נמוך יותר ??? אם היה מדובר באדם מזרחי בטח היה מקבל מעל עשר שנים..... אבל הוא ממשפחה אמידה ולכן זאת התוצאה!!!! פשוט ליבי עם אותן נשים שעברו ועוד יעברו טראומות כאלה בעידוד הפרקליטות שנותנת יד לביזיון הזה !!! מסכנות הנשים שעוברות חוויה כזאת ואין להם הרבה מה לעשות!!! מכיוון שבחורה שעוברת אונס אמורה לעבור בבית המשפט את ההשפלה פעם נוספת והסבל שלה לא נגמר בתלונה ...אלה ששם רק מתחיל הסיוט של המתלוננת .... קראתי כמה מקרים שנשים עברו במהלך המשפט והתאורים שהשופטים מבקשים להדגים איך בדיוק היה ומה בדיוק קרה וניראה לי שהשופטים נהנים מההצגה שהם רואים !!!! קשה לתאר את ההרגשה של המתלוננת שחייבת לתאר בדיוק איך היא נאנסה ואיך התבצע האקט ...כאילו שהיא שיחקה בסרט ולא נאנסה !!! ממש מבחיל כל מה שקורה בבית המשפט ... איך שופט יכול להתנהג לנאנסת כאילו היא היוזמת !!!! אני לא אומר שאין נשים שהעלילו על גברים מתוך נקמה אישית ..ואין גברים שבאמת נפלו קורבן לנשים נקמניות ... קשה לדעת מה קורה בחדרי חדרים..ושופט חייב להגיע לאמת . אך צריך אנשים שבקיאים בעבירות מהסוג הזה .ובמדינה שלנו אין מענה לדבר הזה . לכן הרבה נשים מפחדות ובצדק להיתלונן מכיוון שהם איבדו את האמונה בבתי המשפט ששם רק מתחיל הסיוט שלהם ... הלוואי ויקחו יוזמה אלו שבחרנו שייצגו אותנו בכנסת ישראל ויעשו משהו בנידון וכמה שיותר מהר ...צריך יותר מקומות בהן יוכלו נשים שעברו אונס לקבל הדרכה ויעוץ מלווה כדי שהתופעה המגעילה הזאת תעלם מעל פני העולם הזה . לא פעם שמעתי שבחורה הגיעה להתלונן על אונס וכבר בתחנת המשטרה נאלצת לענות על שאלות מביכות ולתאר בדיוק רב את מה שהיא עברה ...עד שלפעמים החקירה הופכת ליותר משפילה מהאונס עצמו ..והחוקר ניראה מתעניין יותר באקט עצמו
7. אני מאמינה לך
נועה   (04.01.18)
8. עירד אני מאמינה לך!
נועה   (04.01.18)
9. לכלא
אנס מנומס   (04.01.18)
10. קסטיאל
ליה ,   תלאביב   (04.01.18)
איפוא שקיים כסף,הפרקליטות "מתקשה"למצוא ראיות,זה ידוע,עד שמישהי תצליח לפגוע פיזית באופן קשה או אקוטי באנס הפרקליטות לא תשנה דרכיה,(אני מצפה למעשה כרמלה בוחבוט מכל הנאנסות והנפגעות מאלימות פיזית,עדיף לשבת בכלא מלראות את האנס משוחרר מאחריות זה כנראה יהיה פחות כואב
11. קרדיט
(04.01.18)
כבוד והערכה למרציאנו צייגר על האומץ והנחישות
12. אלון קסטיאל הזנאי
ליליאן   (04.01.18)
13. בחרתם שופטים בלי תורה - תקבלו משפט מעוות
קרן   (04.01.18)
14. ההבדל היחיד בין בני סלע לאלון קסטיאל הוא הכסף והקשרים.
העם   (04.01.18)
עצוב מאוד.
15. כל הכבוד!!!
דנה ,   דרום   (04.01.18)
את אישה אמיצה,ראויה להערצה, משמשת דוגמה ומופת להרבה בנות נפגעות תקיפה מינית. עצם מחאתך בפנים גלויות מהווה מקור כוח והשראה לבנות נוספות לנהוג כמוך ולא לפחד או להתבייש.
מי שעליו להתבייש הוא לא אחר מאשר- "האדון הנכבד בעל האמצעים הכלכליים והאבא העשיר"- אלון קסטיאל ,עבריין המין המורשע ,שספק רב אם היה יוצא בעונש קל ומגוחך שכזה לולא הכסף של אביו שקנה את הרשעתו העלובה והמבזה, בעזרת עו"ד חד-מוח ומספיק טוב ,בכדי להוציאו ב"עונש" שכזה...היום-כשאותו עבריין מין ,הוא אב לבת- אני מקווה שהוא מפחד בכל יום ולילה באשר לעתיד ביתו ומתפלל שהיא לא תחווה את מה שאת חווית "תחת שרביטו " העלובה...יישר כוחך וחיבוק חזק מלא אהבה והערצה ממני...דנה.
16. מאמינה למתלוננות
יפעת   (05.01.18)
שירקב בכלא!
חזרה לכתבה