כלכלה  היי-טק
בנימין נתניהו: היועץ החדש של SAC האמריקנית
ynet
פורסם: 27.11.01, 18:30
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 50 תגובות ב-50 דיונים
31. BIBI congrats we all love you
Joe stein ,   Brooklyn NY   (28.11.01)
32. ביבי מלך ישראל עוד קצת הוא חוזר
דורון ,   ראשל"צ   (28.11.01)
33. נהנתניהו ואנשי הימין
נדב   (28.11.01)
חשבתי שדברי ההבל של החברה העלובה הזאת שמנסה להצדיק את המהלך התמוה שלה הם פאתטיים. אבל אז ראיתי (בפעם המי יודע כמה) את התגובות הנלעגות, המתלהמות והחוזרות על עצמן לעייפה של אנשי הימין פה. די כבר, די! כמה פעמים צריכים להחדיר למוח (?) שלכם: האיש נכשל בתפקידו. נ-כ-ש-ל עם נ' גדולה בהתחלה. הוא לא הקטין שום טרור כי לא היה טרור בחודשיים-שלושה שלפני כהונתו ולא בחודשים שאחרי כהונתו כי לא היתה לערפאת סיבה להשתמש בטרור בזמן שמנוהל מו"מ עם שלומיאל כמו נהנתניהו. אתם הייתם מסתכנים בסיכון אהדת העולם אליכם כשיש מולכם אדם שנוא כל כך כמו נהנתניהו? גם אני לא הייתי שולח טרוריסטים אם הייתי ערפאת. לא חבל? הביבי שלכם עשה בשבילו את העבודה. ועכשיו, היה פה איזה מישהו שאמר ש"מעריכים את ביבי בעולם". חה, חה. שמתם לב מי מעריך אותו? חברות מסחריות! ובכלל, אם אתה אומר ש"מעריכים אותו בעולם" מראה על כך ש"בארץ לא מבינים אותו מספיק" כמו שטענת, אז מה תגיד על שמעון פרסף שאין עוררין על ההערכה אליו בעולם ואין עוררין על התיעוב כלפיו (בעיקר של אנשי הימין) בארץ. לגבי הכישלון של נהנתניהו שהתבטא לא רק בהעברת דעת הקהל העולמית לצד ערפאת (זוכרים איך ברק התחיל את הקדנציה? כל העולם רק נשם לרווחה שהוא לא ביבי, עד שראו מה הוא שווה) אלא גם בהגדלת הפערים בין עשירים לעניים (מה, ממשלת ברק הגדילה פתאום את הפער? הצחקתם אותי. נהנתניהו לא עשה כלום לכלכלה, אבל אולי הוא יבנה קזינו עכשיו והכל יסתדר...) ובעיקר בהגדלת הקיטוב והשנאה הפנימית בעם ישראל. להזכיר לכם שלא "התקשורת" (כמה נוח להאשים גוף חסר צורה, הא?) לחשה על אוזנו של הרב כדורי דברי נאצה על חצי מהעם (לפחות אז ה"סמול" היה חצי מהעם) ובאוזני רוכל בשוק השמצות אחרות (אגב, שמתם לב איזה שילוב מקסים - הרוכל והנוכל?). לסיכום, אולי שכחתם, אבל אם נהנתניהו שלכם כל כך הצליח, למה העם בעט אותו לכל הרוחות בבחירות? אתם פשוט לא מסוגלים להודות, שהאיש נכשל. לפחות בשמאל יודעים להודות שברק היה פלופ גדול לא פחות ואפילו יותר (ממנו לפחות ציפו למשהו בניגוד לקודמו...). לכן, אני מעדיף שמאל שכמעט לא קיים על ימין שחצן (אולי אתם כרגע ברוב ברור, אבל זה לא אומר שלשמאל אסור פתאום להביע את דיעותיו צבועים שכמותכם) שאינו יודע להודות בטעויותיו ועסוק בעיקר בהשמצת השמאל. בקיצור, אתם מרמים את עצמכם כמו שנהנתניהו רימה אותנו, ובאמת לא הגיע לנו ראש ממשלה כמוהו. לא מגיע לאף אחד עונש כזה!
34. תחבולה אפגנית
אלי גזירה ,   קדום   (28.11.01)
לאור ניסיוננו עם ביבי נותר רק להניח שהוא חלק ממזימה אפגנית לפגוע בחברות סטרט-אפ אמריקאיות. תחשבו על זה...
35. ביבי להטוטן הרטוריקה,אפילו אותם הוא הצליח לבלבל
אוקי ,   רחובות   (28.11.01)
36. שרה תכין לנו פיצות
לין   (28.11.01)
נתניהו היה ראש הממשלה הכי גרוע בתולדות המדינה ולפי דעתי הרע עוד לפנינו. גם הימנים וגם השמאלנים צריכים להתארגן כדי למנוע ממנו להבחר מחדש.
37. כל הכבוד לביבי
יונתן (לא זה ממספר 19)   (28.11.01)
שהצליח לעבוד גם על האמריקאים. שיספר להם על הטרור שלא הצליח למנוע בתקופתו כראש ממשלה.
38. Hi'l be back
Bibi ,   TOTONTO   (28.11.01)
39. --------ש ע ר ו ר י ה ----------
***שימו לב*** ,   ***~~~הקנוניה~~~***   (28.11.01)
החברה המדוברת נמצאת בשליטת יהודים אמריקנים ודרך סיפוק העבודה לנתניהו הם מלבינים את כספי התעמולה לבחירות שלו,
40. a fatal mistake they will pay for
cz ,   , Boson MA   (28.11.01)
41. נו שמאלנים ארורים מה מפריע עכשיו
אנטי שמאלי ,   התנחלות ישראל   (28.11.01)
42. לפחות הוא יודע להתפרנס בכבוד..
עידן   (28.11.01)
ואיפה אהוד ברק\?
43. ומי יעסיק את ברק? או את בייגה? או את יולי תמיר?
דני   (28.11.01)
44. האיש הנכון
ארנון ,   תל אביב   (28.11.01)
אין היום אף אחד שיודע להציג את העינין היהודי יותר טוב מביבי ואנחנו יושבים ומעלילים אליו כל מיני שקרים שלא היו ולא נבראו וכול אחד ישב עים מצפונו וישאל באמת איזה ראש ממשלה הוא רוצה ליראות בישראל.כול ראשי הממשלה שיכרו לעם פי 100 ואילו ביבי אולי פעם אחצ
45. היית PLAYBOY ונשארת PLAYBOY
"מעריץ מושבע"   (28.11.01)
נהנתניהו, מלבד ליעץ עצות סרק ולהראות כמו מליון דולר בטלויזיה אינך אלא נהנתן רהוט אשר חיתל את ילדיו ופירנס ספרים(בעיקר אשתך היקרה) בכספי משלם המיסים במשך 3 שנים. אינך מתאים להוביל מדינה, אתה אגוצנטרי מדי (ובעצם כל "המנהיגים" שלנו כאלה היום) נהנתן מדי ולרוב פיך ולבך אינם שווים. ומעל במה זו אני קורא להחלפת המנהיגות הנוראה בישראל, אנו זקוקים לאנשים חדשים עם חזון ויכולת (לא רק דיבור)ץ ולומר שלום לכל הפולטיקאים הקטנים שאוכלים במזנון הכנסת.
46. אני גם לא הסכמתי עם כל מהלך של ביבי אבל....
אריאל   (28.11.01)
אין ספק שהבן אדם הוא חיית תקשורת משופשפת וכיום שאנחנו בעיצומה של מלחמה תקשורתית ברובה, הוא האדם המתאים להוביל אותנו לניצחון.... ביבי הוא ראש הממשלה הבא, נקודה.
47. כל הכבוד!!!
גדי   (28.11.01)
ביבי כל הכבוד, ובהצלחה!!
48. כל טוב,והלואי שיישאר שם לעד
יניב ,   חיפה   (28.11.01)
49. לא מבין
Dick Head ,   מרכז   (28.11.01)
נתניהו יכול לשפר את התוצאות הכספיות של החברה, SAC בדרך מאוד פשוטה שמקוריותו נרשמה על שם ביבי. הוא ישתמש בשירותיו של קבלנים אשר יעבדו "בחינם". לשיטה המקורית הזאת קוראים "שיטת עמדי". זה עבד בישראל די טוב.
50. To Lior
eyey   (28.11.01)
According to your logic, Peres is the greatast of them all. There is no one Israel that enjoy morehounor and respect around the world than Shimon Peres. Yes Bibi will be back, and it will be the worst thing ever!!! he is the lowest of low.
תגובות קודמות
חזרה לכתבה