תרבות ובידור  טלוויזיה  חדשות טלוויזיה
ערוץ 10 - איך, כמה ולמה?
ynet
פורסם: 28.01.02, 09:22
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 40 תגובות ב-40 דיונים
31. גם מנויי כבלים ללא ממיר יוכלו לקלוט
צורי ,   גבעת שמואל   (28.01.02)
בחלק מחברות הכבלים ניתן לצפות בשידורים בפלטפורמה האנלוגית גם ללא ממיר - במידה ובטלויזיה יש היפרבנד. מנויי כבלים מחוסרי ממיר, יכולים לצפות בכל ערוץ שמשודר בשיטה האנלוגית בחברה לה הם מנויים - רק שהם יוכלו לקבוע את ערוץ זה גם באפיקים אחרים, כלומר לאו דוקא בערוץ 10 בטלויזיה. שידור ארצי (לאנטנות רגילות, במו ערוצים 1 ו 2) הוא יקר, מכיוון שדרושה התקנת משדרים רבים, ולכן חברה חדשה, שבוודאי בתחילת דרכה, הוצאותיה מרובות על הכנסותיה, תעדיף לשדר בדרכים זולות יותר, כלומר העברת השידורים ךארבע חברות רגילות (הכבלים והלווין) ושידור ללויין אחד. אם גם בעוד מספר שנים שיעור משלמי האגרה (בעלי הטלויזיות) יוסיף להיות גבוה בכ 15% מבעלי האפשרות לצפות בערוץ, אני מעריך שקברניטיו יחליטו לשדרו גם בשידור ארצי.
32. מזל טןב
טרבלסי רפי   (28.01.02)
אם רק תהיו שונים מערוץ 2 אתם תהיו מוצלחים.כמו כן תביאו תוכניות אמרקאיות מבלי לפחד מהפנימסטים.אתם תיזכו לריטינג גבוה
33. כל מי שמחובר לחברת טלווזיה רב ערוצית
רייצ'ל   (28.01.02)
כל מי שמחובר לחברה כל שהיא שמספקת לביתו טלווזיה רב ערוצית (תבל דיגיטל, ערוצי זהב, מתב דיגיטל ו- "יס") יכול לצפות בערוץ 10 החדש. לא משנה אם הוא מחובר לשיטה הדיגיטלית או האנאלוגית, העיקר שמחובר לחברת כבלים או לווין. עצה: למי שמחובר באנאלוגי לחברת מתב דיגיטל- ערוץ 10 החדש נמצא על אותו תדר ששודר עד היום ערוץ הילדים "הופ". בהצלחה לערוץ החדש.
34. בג"ץ ?
שמואל   (29.01.02)
יש למישהוא מושג אם הערוץ הזה ממומן איכשהוא גם ע"י כולנו? אם כן - שיקום איזה עו"ד צעיר ויגיש בג"צ בעניין. יהייה לו אחלה פרסום וגם העניין צודק. אם הם לא ממומנים כלל - אז זה נראה אבוד ואפשר רק לקתר על כך שהערוץ זמין רק למי שיש לו כבלים.
35. טיפשות ובזיון
ליאור ,   חיפה   (29.01.02)
איזה פירסום עשו ואיזה רעש גדול "כולם ב10 כל עם ישראל ב10 "וכו' ערוץ מסחרי רק מה תתחבר ללוין. ומה עם אלו שלא מחוברים והם רבים??? מה כל ענין המסחריות ??? פשוט מתכון לכישלון!!!
36. קליטת הערוץ
שגיא ,   פתח תקווה   (29.01.02)
ברצוני להאיר את צומת ליבכם שלא כל התושבים מחוברים לשידורי לווין ולפיכך אין זה ערוץ מסחרי(ציבורי) אם לא משדרים לכלל האוכלוסיה. נ.ב.-לא כל הישובים מחוברים ללווין או כבלים.
37. תגובה על הערוץ החדש
elisheva ,   tel-aviv   (31.01.02)
הערוץ החדש הוא דבר נחוץ למען התחרות בארץ במיוחד בזמן אבטלה שכזה שנימצא בארצינו,אבל הענין הזה של צורת הקליטה שלו אך ורק דרך הלוין הוא ממש אפליה חברתית לא כל אחד יכול לאפשר לעצמו ליקנות לוין או לשלם אבור הכבלים או שהוא פשוט לא מעונין בכבלים אבל הוא רוצה ליראות ארוץ ישראלי חדש. לכן לדעתי חבל שברגע שמנפיקים דבר שהוא תוצרת הארץ לא נותנים לכל שיכבות העם להנות מימנו. אשמח לקבל תגובות לאיימל שלי כתובת froma@walla.co.il והעיקר שיהיה המון הצלחה לארוץ החדש הפירסומת ממש מדליקה.
38. כן ירבו ערוצי
ענת ,   חולון   (02.02.02)
לדעתי ערוץ 10 מצויין . ככל שיהיו יותר ערוצים כך יהיה יותר מה לראות.
39. יעקוב די כבר יא נודניק
מרק יוריס ,   חיפה   (21.02.05)
תגובה זאת היא ליעקב איילון . אין לי גישה אליו לכן אני משתמש בקישור זה . דיי כבר יא נודניק אחד . !!!! אתה כל הזמן יורד על דני רוף וזה לא נעים להסתכל בחדשות בצורה כזו. אני מקווה שתתייחס אלי ברצינות.
40. צריך עזרה
t ,   h   (17.06.05)
יש לי ממיר דיגיטלי העונה על השם sanyosat 6000 "magic" (לא יודע מה בדיוק "קסום" בממיר הזה)... בעיה היא שאני לא מצליח לקלוט את ערוץ 2 וערוץ 10 (ובכלל את "עמוס" הלווין). אין לי מושג איך צריך לכוון את הממיר כך שאוכל לקלוט את עמוס. אשמח מאוד אם אוכל לקבל עזרה (רצוי ממישהו שמבין על מה מדובר, ואם אפשר לציין את המיקום בתפריט של ההמיר באנגלית, כי הממיר הוא באנגלית).. כל עזרה היא ברכה... תודה מראש, מחכה לתשובה בהקדם האפשרי..
תגובות קודמות
חזרה לכתבה