צרכנות  שיווק ופרסום  חדשות השיווק
לאחר 42 שנים: מטבחי רגבה מבצעת מיתוג מחדש
אורנה יפת
פורסם: 07.03.06, 15:57
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 52 תגובות ב-52 דיונים
1. רוב חברות הרהיטים מבצעות שינוי עיצובים..
מאיה צפונית   (07.03.06)
הייתי באחרונה בארזים שבאזור תעשייה דלתון,ופשוט הוקסמתי.... אולם התצוגה גדול,מרשים,מעוצב היטב,יש דגש על העיצוב שמעבר לרהיטים:נברשות,שטיחים,מנורות לילה שהם מיצרים וגם מוצעים למכירה. בקיצור שווה ביקור!!!!
2. יש אולי מבצעי חיסול של המטבחים?
יפה לי אבל יקר   (07.03.06)
3. מיתוג מחדש לא יעזור- שפרו את המוצר
שרה   (07.03.06)
בעבר התקנתי מטבח רגבה בביתי. לא אשכח איך דלת הארון מעל הכיור צנחה על ידי תוך כדי הדחת כלים. עובד החברה הגיע וטען שאין פלא, הצירים הוברגו לדלת ללא דיבלים. תיקן והלך, וסרב לתקן את הבעייה בדלת המקבילה. ונחשו מה? אכן, גם הדלת השניה צנחה בתורה. בחברה ממש לא התרגשו מהתלונה. אז כשהתקנתי מטבח חדש, היה לי ברור שלא עוד רגבה, בעלת התדמית היוקרתית, המחיר היקר, וה"נא באוזן" ללקוח שנפל.
4. זה מה שאני מבין כשעושים "שינוי מותג":
המבין שמבין   (07.03.06)
1. המותג הנוכחי הוא כרגע כושל, כנראה בגלל שהמוצר גרוע, השירות גרוע, או המחירים גבוהים מדי, כנראה שילוב של כל הגורמים. 2. הביאו מנהל חדש שצריך להוכיח את מיקומו אז הוא "ממתג מחדש". 3. הצליחו לגרד קצת כסף בשביל הפרסום, או שהמנהל החדש חזק בקשרים עם עולם הפרסום והשיווק ועושה קומבינות על חשבון החברה. 4. המהלך הזה ייכשל כמו כל נסיון קודם שכזה אי-פעם! 5. המנהל החדש, לאחר שיגמור להרוס את "רגבה" ימצא עבודה במקום אחר כושל, יקבל גם שם הרבה מאוד כסף ויהרוס גם שם את המותג ואת החברה. 6. הדרך האמיתית לצאת מהמצב היא לשפר את המוצר מבחינת האיכות, לתת שירות יותר טוב, וכל זאת תוך הוזלת המחיר. בכדי לעשות את זה צריך להפנות את כל תקציבי הפרסום לתהליכי ייעול המוצר והשרות, וכמובן לקחת מנהל טוב שמבין את העניין ולא רק בא לעשות לביתו. בה-בה-בה רגבה-בה-בה !!!
5. קחי לך תפוחים ותמרים וגם שקד
החבר של ההוא   (07.03.06)
הפרסומת פגז ראיתי ואהבתי אתה תותח
6. השקעה בסגנון מיקרוסופט
לקוח   (07.03.06)
מצויין, אם היו משקיעים 2 מליון דולר בפיתוח המוצר / המטבחים , גם הלקוחות היו נהנים !!! אבל הם מעדיפים כנראה לארוז את המוצר באריזה חדשה....
7. סתם חברה יקריית
(07.03.06)
8. "מיתוג מחדש" לפי משרדי הפירסום התל אביביים שווה
אורן, רמת גן   (07.03.06)
מחק כל זכר לעברית ולזהות יהודית/ישראלית
9. ניסיון להסוואת מוצר גרוע מאחורי לוגו מעוצב
ע ,   תל אביב   (07.03.06)
10. סניף רגבה בככר המדינה הגרוע מכולם
אל תפלו בפח של רגבה ,   תל אביב   (07.03.06)
הזמנתי מטבח מהסניף ברגבה. נתקלתי במנהל סניף אדיש ללקוחות כל מה שהיה חשוב להם זה לקבל את השיקים בזמן. אחר כך שהתחילו הבעיות הם פשוט נעלמו מהשטח. קצר המקום מלפרט את הטעיות בעיצוב, טעות של המודד ואי אספקה של המטבח בזמן.
11. החברות המטבחים החדשות יותר טובות: סמל, אביבי, דקור...
צביה   (07.03.06)
סופ סופ רגבה קולטים ת'ענין. יאללה, שפרו, ושלא יקרה לכם מה שקרה לאתא בזמנו או למשביר לצרכן (לא מזמן) - התעוררו מאוחר מידי.
12. נו באמת... לאחרונה שיניתם 3 פעמים
משטרת הפרסום ,   תל אביב   (07.03.06)
להזכירכם רגבה שינתה לפחות 3 משרדי פרסום בשנים האחרונות וכל פעם זה היה כאילו מיתוג מחדש. אל תבלבלו את הקהל.
13. הלוגו נראה מבולבל- מקווה שרגבה לא??
דני   (07.03.06)
14. מוצר משובח ביותר - תגובה ל- 3
סנונית ,   העמקים   (07.03.06)
מטבחי רגבה - ותרגעי, אני לא עובדת שם - הם המובילים בשוק בארץ, ובצדק. המוצר שלכם הכי משובח, אמין ומוצלח, וזאת אחרי שימוש של שנים רבות. אני מתה כבר להחליף את המטבח הישן שלי - ואין סיבה!
15. יש להם את שירות הכי גרוע שנתקלתי בחיי.אני לשם לא חוזר.
ירון דודי   (07.03.06)
16. לא מאמי נים....
תמי ,   תל-אביב   (07.03.06)
גם אני קניתי מטבח מרגבה ומאד לא הייתי מרוצה מחרו לי חלומות שלא התגשמו ולגבי המיתוג החדש וקביעת הערכים - אין שום דבר חדשני בלומר שהמטבח הוא הלב של הבית, כאילו ד'ה ... כולם יודעים את זה בשביל זה לא צריך משרד פרסום
17. כל חברות המטבחים האלה גרועות, בעיקר מטבחי טופז!!!
אייל ,   פתח תקווה   (07.03.06)
התקנתי בביתי מטבח של טופז, מה שנמשך כ-6 חודשים כולל עיכובים באספקה, התקנה סוג עץ לא מה שהובטח ועוד ועוד. אני מכין תביעה כנגדם. אני ממליץ להתרחק מכל החברות האלה, וללכת לנגרים פרטיים. אמנם קצת יותר יקר אבל שווה, גם יש למי לפנות וגם עבודה טובה יותר. לגבי מטבחי טופז, אם יש עוד מישהו כנכווה מהם, אני מוכן לצרפו לתביעה (עורך דין מהמשפחה, בתשלום סמלי)
18. מה רע בלוגו בעברית - לא עברית לא קונה
שמעון   (07.03.06)
אם כבר לועזי אז בטח לא רגבה
19. הזהרו מסניף רגבה בככר המדינה - רק לקחת כסף הם יודעים.
שרון חיים   (07.03.06)
20. מי ש............
חבר ,   גליל מערבי   (07.03.06)
מי שדואג לפרסם את עצמו או את החברה שיבין שהוא עצמו (המנכ"ל ומנהלת השיווק )צריכים לענות לכל הנכתב בתגובות .לענות פירושו לא רק לדבר אלא גם לעשות.
21. שורה תחתונה
סנדויץ' ,   צפון   (07.03.06)
אפשר לקטר, אפשר ללגלג וניתן גם לשבח. שורה תחתונה- רק חברה של עשרות שנים המגלה יציבות ואמינות כה רבה מסוגלת באמת לספק פתרון אמת. ובסופו של דבר כל לקוח מקבל פתרון אמיתי גם אם לעיתים עבר מסלול מהמורות ב ד ו ק
22. מטבחים מצויינים, לא סתם הולך להם כל כך הרבה זמן
יהודי   (07.03.06)
יש לנו מטבח 7 שנים. זה שהרכיב אותו היה מהנדס המחיר קצת יקר.העיצוב קצת שמרני. אבל דוגמא טובה למה שצריכה להיות תוצרת הארץ באיכות.
23. מיכאל תקשיב פעם ללקוחות
יחיאל ,   צפון   (07.03.06)
ולא למשרדי הפרסוםץ הבעיות שלך אינן בשם בעברית, הבעיות שלך נובעות מ:- מחיר גבוה, בקרת איכות ירודה, מרכיבים גרועים, שירות לקוחות שאינו שירות כל וכלל, אורי שיר יודע לשיר אבל לא לתת שרות, מנכ"ל (כן, אתה מיכאל) שמקיף עצמו בחגורת הגנה וכאשר הלקוחות מנסים להגיע אליך הם נדחים ב"לך ושוב". חלק מהמעצבים (מעצבות) יודעים את מלאכתם אבל אין להם את הגיבוי משאר המחלקות שמפשלות., במיוחד הייצור וההרכבה, במיוחד באיזור השרון. אז אם אתה רוצה לשנות ולהיטיב עם המפעל צריך להחליף מישהו אחר לא את משרד הפרסום. בהצלחה
24. למספר 17 - אתה סתם עושה הכללות ריקניות
עמית ,   רעננה   (07.03.06)
אנחנו הזמנו מטבח מרגבה סניף ראשל"צ. התייחסו אלינו בצורה יוצאת מן הכלל, למרות ששינינו את החלטתנו מספר פעמים. התוצאה הסופית נפלאה, המטבח יפהפה, וכל מי שנכנס לדירתנו ישר מתרשם מהמטבח. דווקא קרוב משפחה שלי עשה אצל נגר פרטי, והכל נקרב אצלו אחרי חצי שנה... אז למה לעשות הכללות טיפשיות וריקניות? עשית סקר לפני שכתבת את תגובתך המיותרת? בהצלחה בתביעה.....
25. רק מטבחי סמל
אסתר   (07.03.06)
גם עיצוב, גם איכות וגם שירות. מתוך ניסיון.
26. סחתיין. אחלה לוגו. חובה לפרסם את המעצב!!!
יפתח   (07.03.06)
חבל ששירות הדואר שהוא ממשלתי ונתמך על כספים רבים, השיק באחרונה לוגו נמוך כ'כ שמבזה את הצבי.
27. ל-4, הוצאת לי את המילים מהמוח! מיתוג מחדש
יוני   (07.03.06)
בוא ננפח ללקוח את השכל במילים לועזיות, נוציא ממנו הרבה כסף ונעוף לפרייר הבא. הרבה רעש וצילצולים ודבר לא ישתנה!
28. רק נגר פרטי עם יעוץ אדריכלי
גדי   (07.03.06)
מעצב פנים עם ניסיון מוכח , שיביא את הנגר שלו , ואפילו שיגזור קופון = תוצאה נהדרת!!! עולה יותר - זה נכון. אבל אין מה להשוות. ( מנסיון של החלפת 4 מטבחים).
29. איכות גרועה שינוי לוגו לא משפר את האיכות
אריק ,   אשדוד   (07.03.06)
רכשתי מטבח מרגבה ב-2005 איכות מתחת לכל ביקורת ,שרות גרוע המגירות מתפרקות נעשו דברים בלתי הפיכים ע"י ה"מתקין" שום "לוגו" לא ישנה את האיכות . יש חברות טובות עם אותו לוגו יותר ממאה שנים כי הם מאמינים באיכות ושרות ולא בפרסום ולוגו.(לא כל מה שנוצץ הוא זהב) חומר למחשבה.
30. תתביישו
דני ,   רעננה   (07.03.06)
חברה ישראלית ותיקה יכולה למצוא לוגו עברי
תגובות נוספות
חזרה לכתבה