חדשות  דעות  מאמרים  שולמית אלוני
הפרקליט כבר שפט את רמון
שולמית אלוני
פורסם: 03.10.06, 00:05
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 324 תגובות ב-324 דיונים
61. ל-#1
יוסי בריבוע   (03.10.06)
כבר חסכת לו את ועדות החקירה על דברים שעוד לא עשה !? מזל שהזהרת אותו מראש. כל הכבוד לך.
62. אלוני - מוכיחה חשיבה עצמאית וחדה
התקשורת- שופט ותליין   (03.10.06)
63. צודקת בהחלט!!! הלוואי והיו עוד אנשים שקולים כמוך
יתביישו המלעיזים   (03.10.06)
64. צודקת הגברת אלוני-יש לשנות את החוק להטרדה מינית ולחשוף פנים
דודי נוי ,   פתח תקוה   (03.10.06)
רצו במשרד המשפטים להקל על בחורות אשר הוטרדו מינית ויצרו עוולה חדשה: "החוק החדש של הטרדה מינית". באיזו קלות יכולה בחורה היום להגיש תלונה ובאיזו קלות המשטרה תעצור את אותו האדם, תוך רמיסת כבודו וחרותו. שמו יופץ בתקשורת, פניו יהיו גלויים לכל בעוד פניה של המתלוננת חסויים (ראו את א'). באם לא הגיע הזמן לחסוף את פניהן של כל המתלוננות שתלונתן התבררה כתלונת שווא. האם אין מקום להעמידן לדין ולהכניסן לכלא על שהרסו את חייהם של אנשים. יש לשנות את החוק ועדיף כעת. נ.ב. ואגב, אם אדם במשרדו מסתכל במחשבו על תמונות של בחורות ערומות, אזי עובדת היושבת בחדר יחד עם אותו אדם יכולה להגיש תלונה על הטרדה מינית. הידעתם? שערורייה!!!
65. שולמית אלוני את כל פעם מפתיעה אותי מחדש
spongebob   (03.10.06)
כדאי לך ללמוד מה תפקידה של התביעה במשפט!!! מה רצית שהתביעה תתן לשופט חומר שיכול לזכות אותו!!! המוח שלך מתחיל להתייבש בעצם הוא התחיל להתייבש כבר מגיל 50 אני קורא את הכתבות שלך ואני חייב לציין רובם אינם אלה בליל של שטויות ואני שמאלני לא פחות ממך
66. שולמית אלוני! תתביישי לך. רדוד, שטחי ושקוף שאת מגנה על חברך
איבדת כל קרדיט אצלי   (03.10.06)
פרצופו של השמאל מתגלה במלוא שחיתותו. את לא יותר טובה מאלה שאת מגנה עליהם. אנחנו הנשים ההגונות, הליברליות נמשיך להילחם למען בנותינו ונכדותנו. שר בן 56 שבחורה בוגרת בת 20 התלהבה מסמכותו לא ידחוף שום לשון לפיה גם אם פלירטטה עימו. פלירטוט זו לא הסכמה לדחיפת לשון לתוך הפה. איך את לא מתביישת?
67. מה עובר עלייך שולה
ונניח שאת צודקת   (03.10.06)
ונניח שאת צודקת, שהיא פלירטטה איתו ובכלל, שלא מדובר בהטרדה מינית. מה דחוף לך לחזור ולסנגר על גבר בן 56, שר בממשלה, שמתנשק עם חיילת בת 20? חסרים במדינה אנשים שזקוקים לעזרה, לסנגור, שלא נעשה איתם צדק, שקולם לא נשמע? על מה ומי את מבזבזת אנרגיות?? ובעיקר אני תוהה למה?! רק אל תהיי גם את מהאנשים שזיקנתם מביישת את נעוריהם.
68. שתיקה שווה זהב - שולה איכזבת אותי בגדול
ע ,   ראשל"צ   (03.10.06)
לאורך שני הייתי מעריצה שלך. כעסתי מאד על יוסי שריד שהדיח אותך בתחבולותיו. כיום, אני אומרת לעצמי איזו תמימה הייתי כשהצבעתי מרץ. בסופו של דבר, כולכם מושחתים. לידיעתך, בת 20 היא אכן ילדה ושר צריך להיזהר כיפליים
69. כל הכבוד על היושר!
דודי התותח   (03.10.06)
כיף לראות שיש נשים עם תעוזה ויושר כזה.
70. ישראל ישראלי תגובה 33 מסכים ומזדהה עימך.
רועי ,   תל אביב   (03.10.06)
הטבת לבטא בדבריך את תחושותיי.
71. גב' אלוני- לעיתים עדיפה השתיקה
(03.10.06)
72. אלוני לו זו היתה ביתך אז?
עע   (03.10.06)
אלוני רמון שר, תגידי גם את מתנשקת עם כפיפים לך?, מה היה קורה אם זו היתה ביתך?
73. כל מילה בסלע! למשרדי לא נכנסות יותר פקידות לבד, זו התוצאה !!
רוני ,   "הרודפים"   (03.10.06)
74. שולה אשה אמיצה וצודקת!!!
צביקה ,   צפון   (03.10.06)
75. זאת כל המטרה
ענת   (03.10.06)
...זיכוי מלא לרמון יהיה כתב אישום נגד הנשים באשר הן...
76. ל31הפלצנית הכנסי(מושתלת)
יעקב ,   נתיבות   (03.10.06)
כנראה שחיים מאוד אבל מאוד מפחד, מהקופת שרצים שלו.לכן הוא שולח כל מיני חפרפרות מטופשות כדי לטשטש את מעשיו. את יורדת לקטנות כנראה שז'ו את הטיפשה חבל שלו חשבת פעמיים לפני שאת מגיבה
77. הטרדות מיניות בישראל
יצחק המתוסכל   (03.10.06)
החוק הזה בישראל הוא יחיד ומיוחד ואין לו אח וריע בכול העולם. הרי תמיד היהודים יודעים הכול ויותר טוב מהגויים ולכן אנו מגורשים מנודים ושנואים. כמו כן תמיד נעבור מלחמות ושואה וגם חורבן בית נוסף. זה רק שאלה של זמן וקלטו אותנו בעולם. אני כאחד שחווה את הביזיון של תלונה על הטרדה מינית של עובדת שפוטרה ואני רוצה לשתף אותכם במה שקרה : משרד עורכי הדין של החברה בדק את התלונה וחקר ומצא שאין לה בסיס. המשטרה ניסתה לעשות כול שביכולתה לעזור למתלוננת השקרנית הפתלוגית אך הבינה שיש לה עסק עם תהום השקרים ולכן המשטרה החליטה לסגור את התיק. אך בפרקליטות החליטו להתעלם מהכול ולתבוע אותי לדין פלילי תוך שהפרקליטות משבשות הליכי משפט ועושות דברים איומים ונוראים אשר במדינה מתוקנת היה מקומן מאחורי סורג ובריח, אך פה כידוע מותר לבריוניות הפרחחיות מהפרקליטות לעשות הכול ולמרות כול זאת שיקרי המתלוננת הידהדו בבית המשפט ולא השאירו לשופט ברירה אילה לזכות אותי באופן מוחלט וברור. ופה אני ניתחתי למה זה קורה ? אז ככה כפי שידוע לנו בפרקליטות מתקבלות לעבודה כול "הבנות של " מאחר והן הולכות ומתרבות ואין מה לעשות איתן במקום אחר כי יש תחרות קשה בשוק האזרחי אז מובטח להן מקום בפרקליטות וזה פשוט מסכן את הגברים בצורה יוצאת דופן ומעיזות לשקר לבית המשפט ובבית המשפט. אני חייב גם לציין שלמרות שהמתלוננת משקרת אף אחד לא פועל נגדה וגם השופט כותב שאסור להיכנס לעומק בכדי לא ליפגוע במתלוננות פוטנציאליות אחרות, ושהמתלוננת לא עשתה את זה על מנת להזיק לי אלא עשתה את זה בגלל מיבנה האישיות שלה כלאמר קבע שהיא אהבלית ולכן תהיה פטורה מענישה. בושה וחרפה לכול מערכת שמפלה בצורה כזאת. לכם הגברים אני אומר הימנעו מכול קשר עם בנות ישראליות יש מספיק ערביות יפות וגם רוסיות יפיפיות הגם שכול העולם פתוח ויש בו מספיק בנות משגעות וישרות. בעבודה ובעסקים אני ממליץ לכול הגברים לא לקבל ישראליות לעבודה יש פה מספיק רוסיות ונאמנות ומיקצועיות וגם מספיק ערביות נוצריות ואפילו מוסלמיות שאיתן ניתן להגיע להישגים לא קטנים ואני אומר זאת מניסיון. אל תסמכו על המחוקק ועל בתי המשפט כי הם הפכו את זה לכלי אכזרי נגד הגברים בישראל והגרוע מכול זה שהעסק הבזוי וההזוי הזה גם משמש להם למקור פרנסה לא קטן. תשמעו לי גברים יקרים עוד תגיע שעתו של כול אחד ואחד מיכם ואל תגידו לא הוזהרנו , יש מספיק פרקליטות מושחתות אכזריות שקרניות אשר ישמחו לשים אותכם הגברים החפים מפשע בבית סוהר למען קידומן השפל.
78. עם יד על הלב!! האם המקרה של חיים רמון לא מעלה תחושה של ....
רועי ,   תל אביב   (03.10.06)
קונספירציה של מערכת המשפט בישראל? אינני מתלהם וכמו רוב רובו של העם היושב בציון אני אוהב את המדינה, משרת במילואים ומברך יום יום שנולדתי בדור בו היהודים חיים המדינתם. עם זאת עולה לה עננה מבאישה המריחה רע מאד עם המקרה של חיים רמון. הרפורמות המתבקשות במשרד המשפטים ובבית המשפט, שאותן הוביל חיים רמון בתקופה הקצרה בהיותו שר המשפטים היוו ללא ספק איום על מערכת בתי המשפט, הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה. נמערכת המשפטית ידעה להגן על עצמה פעם אחר פעם והצליחה למסד תרבות של חבר מביא חבר. הנשיאה החדשה לא הייתה מגיעה לתפקידה הרם הנוכחי ולתפקידים קודמים, אילמלא הנשיא היוצא אהרון ברק. ראוי לראות ולהפניםאת תגובתו של נשיא בית המשפט הקודם השופט מאיר שמגר, שהביע הסתייגות רבה מין המינוי של בייניש ואף לא ראה בה ראויה לשבת בכס שופטת בית המשפט העליון. המינוי של אליקים רובינשטיין לעליון היה ביזיון, שאין לחזור עליו. רובינשטיין הוכיח את הטעות במינויו ביכולת ירודה ביותר בעת היותו מכהן כשופט בבית המשפט המחוזי ולאחר מכן בבית המשפט העליון. וישן דוגמאות רבות נוספות, אך המסקנה אחת היא. בית המשפט בכלל ובית המשפט העליון בפרט נמצא באחד מרגעי השפל שלו. השופט ברק עם כל הכבוד לגאוניותו, שאינה מוטלת בספק הוביל את מערכת בתי המשפט לשפל חסר תקדים. מעולם קודם לכן לא הייתה מוטלת אמינו של צידקתו של בית המשפט בספק כמו היום. ההתגיסות של המערכת המשפטית כולה במקרה של חיים רמון יותר מאשר סתם מחשידה. כל מי שקורא תיגר על מערכת זו יוצא ניזוק. ראוי לציין את הכספים הרבים שהוציאה המשטרה בחקירה זו ללא כל פרופורציה, עימות שנעשה בין שתי יבשות, לראשונה אי פעם בחקירות, הלחץ שהופעל על המטלוננת בכדי להגיש תלונה ועוד ועוד. עתה לאחר יום הכיפורים ראוי שתעשה מערכת בתי המשפט והעומדים בראשה חשבון נפש רציני ואמיתי בכדי: "שנשיב שופטנו כבראשונה". למען הגילוי נאות אינני מתומכי מפלגת קדימה או חיים רמון ברמה האישית והציבורית. שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל עם ישראל.
79. סוף סוך מדברים על האמת כמות שהיא
מורן   (03.10.06)
נשים עברו כבר את כל גבול ההגיון. בסופו של דבר החוקים כן ישתנו והן אלה אשר הראשונות שיפגעו. בושה לנשים כאלה שמנצלות את מיניותן ואת נשיותן להשגת מטרות נקמה, קינאה, תאוות בצע. נשים רק מוכיחות בזה עד כמה הן חסרות כל תועלת, עד כמה הן חלשות וטיפשות, עד כמה הן לא יודעות מה הן רוצת, עד כמה הן ילדותיות, לא הגיוניות, לא אמינות. ללא ספק שכל העלילה נולדה רק בשל הרצון להדיח את רמון מתפקידו. העיתוי מאוד חשוד.
80. גב' אלוני ,חכמה נוקבת - מילים כדורבנות
בארשבעית ,   באר שבע   (03.10.06)
שולמית אלוני תמיד עקבית נוקבת ומעל לכל הגיון בריא ערכי . אינה חוששת מלומר את אשר על ליבה תמיד נסמכת על לשון החוק ומקורית מאין כמוה.ישר כוחך!!!
81. אוי לך רמון שאלה מליצי היושר שלך
(03.10.06)
82. רמון
יובל ,   תל אביב   (03.10.06)
שולמית אלוני-צודקת במאה אחוז
83. מילים כדורבנות !!! צודקת וחכמה כתמיד!!!
שי ,   מרכז הארץ   (03.10.06)
כל הכבוד לאישה המיוחדת שולמית אלוני!! בהחלט אישה משיכמה ומעלה וחסרה כל כך בנוף הפוליטי של המדינה!! אכן מילים כדורבנות למרות כל מה שציינה בכתבה על חוסר חברותה שלה עם רמון ועל חוסר הפירגון לדרכו ומשנתו ולמרות היותה לוחמת פמיניסטית מצאה לנכון להוקיע בכתבה את שדרוש הקאה - תרבות האשמה, המשפט וגזר הדין עוד לפני שהחלה חקירה רצינית... ישר כח שולמית והלוואי שתיהיה כאן לעוד הרבה שנים!!!
84. אשם
גל ,   אשדוד   (03.10.06)
אשם מי שמינה את מזוז.תפירת התיק בולטת
85. אלוני צודקת לצערי
עו"ד -ת"א ,   ת"א   (03.10.06)
מזוז פעל בפזיזות מתוך אימפולסיביות וללא שיקול דעת ושקט ראוי.
86. אלוני מדהימה
6667   (03.10.06)
87. שולה צודקת רמון יצא זכאי וידפוק את כל מאשימיו
יורם ,   הרצליה   (03.10.06)
רמון לא צדיק גמור אבל האדם זכאי עד שבית משפט ימצא אותו אשם. אני לא בעד רמון שעד היום במשנגע קילקל (כולל הבחורה ) , הגיע להסתדרות - הסתדרות התפרקה! - הוציא חוק בריאות חובה הבריאות נגמרה- היום משלמים על כל ביקור רופא -יורד לכל עובד בריאות חובה - יצא "סל" התרופות -פטנט ישראלי שלא נותנים תרופות יקרות לחולים ואנשים מתים -בקיצור קשה לי לזכור מה טוב עשה חיים רמון ? יחד עם זאת שפטו אותו בתיקשורת על נשיקה כן בהסכמה לא בהסכמה - גברים תפסיקו לנשק נשים אחרת יש סיכוי שתעמדו לדין !!
88. מה רצית? שהוא ימשיך להיות אחראי על הגוף שחוקר אותו???
ליאור ,   טבריה   (03.10.06)
89. צודקת - המיתלוננת לא אמינה או שדחפו אותה לזה
yael ,   tel aviv   (03.10.06)
90. 11 צודק, אין מה להגיד. רק להוסיף: חייבים חקירה ממלכתית מי ..
המדינאי   (03.10.06)
יש מישהו שעומד מאחורי החיילת וכל העליהום הזה.
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה