חדשות  פוליטי מדיני  צבא וביטחון
מחאה אחרת נגד המלחמה: שקט, מפגינים
אלעד רובינשטיין
פורסם: 09.01.09, 16:30
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 164 תגובות ב-164 דיונים
91. אולי הם מפגינים נגד הטבח שחמאס מבצע באנשי הפת"ח?
הומניסט   (09.01.09)
הדבר הכי בולט שלא מדווח בתקשורת הישראלית הוא: ההוצאות להורג לאור יום שמבצעים חמאסניקים באחיהם אנשי הפת"ח
92. דווקא אני הפגנתי נגד המלחמה בשקט פה, אצלי בבית, בבאר-שבע
מאן דהוא ,   באר-שבע   (09.01.09)
אז הציעו לי עוברי אורח נדיבים להחזיר אותי לאאושוויץ ולעשות ממני סבון (ולא סתם סבון - סבון לשירותים). משעשע למדי. אז בבקשה, די עם הצביעות. לא מפריע לכם שהם בתל-אביב, ולא שהם יפי נפש (ממתי נפש יפה זה כינוי גנאי!?), אלא שהם מחזיקים מראה מול הפרצוף המכוער שלכם.
93. משועממים!!! אין לכם דברים אחרים לעשות ביום שישי? נראה אחד
סלע ,   תל אביב   (09.01.09)
מכם עוזב את מקום העבודה שלו באמצע השבוע ומסביר לבוס שהוא הולך למחות על התוקפנות הישראלית בעזה. נפגש בלשכת התעסוקה או שלא?
94. תבינו אלה האויבים האמתיים של עמנו
אבי ,   מרכז   (09.01.09)
95. הפגנה ראויה
piano12 ,   LOS ANGELES   (09.01.09)
אחת ההפגנות היותר טובות שהייתי
96.  הבעיה זה הדת!!!!
מחמוד ,   ישראל   (09.01.09)
היוזמה היתי יכולה ליהות יוזמה טובה עם גם ערבים היו משתתפים(ראיתי רק אחד). המציאות במזרח התיכון היא אחרת. הערבים עוברים בילדותם שטיפת מח מלמדים אותם רק שנאה כלפי האחר(יהודים ונוצרים) הם אראים לעימותים בכל העולם לדוגמא סודן דרפור הודו, הפיליפינים וכו. אז אפשר לעשות לעשות מדיטציה להתפלל כל משאתם רוצים אבל זה לא ישנה הרבה לצערי.....האיסלם נשלט בידי קיצונים שנותנים את הפרוש שלהם לקוראן הביעיה היא פה
97. אנשים עם לב טוב
גילי ,   רחובות   (09.01.09)
אני בטוח שאף אחד מהמגיבים פה לא שמח שילדים מתים, בעזה או בשדרות או בכל מקום אחר בעולם. כך גם האנשים האלה שמפגינים, וזה מה שהם אומרים . אם אתם נגד מוות של חפים מפשע (לא משנה באיזה צד) אתם אמורים להיות בעד ההפגנה הזו.
98.  מפגינים יקרים - אני רוצה שבדממה כזאת, תהלכו בדרום ובעזה....
רונית ,   ת"............א   (09.01.09)
99. תומך בתגובה של 4
עמי ,   חיפה   (09.01.09)
איפה הייתם 8 שנים כאשר הנגב ושדרות הופגזו מידי יום ? אז נהגו אנשים. ואחרים גם היום נפגעים נפשית. תתביישו לכם. לכו הביתה לחשוב !!!
100. בושה במקום להפגין שילכו לגור בדרום
(09.01.09)
לעודד את תושבי הדרום ונראה אחרי רקטה אחת מה הם יגידו יפיי הנפש שחיים בבועה התל-אביבית בושה וחרפה!!!
101. ראיתם את הבגדים שלהם? איפה קנו אותם?
רוברט   (09.01.09)
שיא הביטניקיות
102. איזה חמודים
יוד ,   יקנעם   (09.01.09)
אם רק נחשוב חיובי נוכל להביא שלום עולמי... צאו מהסרט שאתם חיים בו, אתם במזרח התיכון לא בוודסטוק
103. זה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש.... הכל טוב ויפה והגימיק מעני
(09.01.09)
ין אבל איפה לעזאזעל הייתם 8 שנים איפה??? זו פשוט צביעות שאני לא מסוגל בכלל לתפוס. אבו אמין לא ראיתי אותך צועד לא כשהייתה אינתיפאדה וגם לא כשירו טילים במשך שמונה שנים על ישובי עוטף עזה. חצופים!!!!!!!
104. הייתם צריכים להיות בשקט בשקט שאף אחד לא ישים לב אליכם
(09.01.09)
וחוץ מזה "אנושיות"???????????
105. עלובי נפש
שירי ,   הרצליה   (09.01.09)
מעוררי רחמים
106. ל-27 .. שכל זאת לא מילה גסה :)
גיל ,   ת"א   (09.01.09)
לכי תפגיני עם תושבי הדרום שחוטפים קסאמים כל יום במקום לחטוף טיפשות. לא יעזור לכם,ישראל תמשיך בריסוק חמאס וטוב שכך !
107. סתם מסקרנות
סקרן   (09.01.09)
מדוע כשאלפי תושבים סופגים טילים במשך שנים, זה לא מעורר אף יפה נפש לצעוד, להפגין, לבכות, להתרגש ו"לפתוח את הלב" אולי בגלל שאין לב בנמצא אצל כל אלה?
108. ל-3
איליה ,   דרום   (09.01.09)
מה זה "בזמן שאנשים מתים למענם"?!?! הם רוצים שהמלחמה תיפסק למען שלא ימותו יותר אנשים למען אף אחד. והם גם מפגינים נגד המלחמה לא החיילים. אם אין לך השכלה ואתה פועל לפי אמוציות אל תגיב בכלל אתה עושה לעצמך פדיחות
109. אוי התמימים
דובון אכפת לי   (09.01.09)
התמימים האלה שחושבים שאת הכל אפשר לפתור במילים, גם כשיורים עליך טילים. שאם פשוט נדבר עם חמאס שחרט על דגלו את השמדת ישראל הוא יגיד "אה וואלה איזה נחמדים החבר'ה האלה אולי נוותר על ירושלים וזכות השיבה, תראו איזה חמודים הם". המצב בעזה נורא אבל בחייאת, צאו מהבועה
110. 27 לא כל מי שנאלץ להלחם רוקד על הדם
תל אביבי בהווה ,   תל אביב   (09.01.09)
המחאה היא לגיטימית אבל ההתנשאות היא בלתי נסבלת. רוב התושבים של מדינת ישראל לא רוקדים על הדם אבל כן מבינים שנלחמים על הבית. ואין להתעלם מכך שקל יותר להיות הומני כאשר לא יורים עליך טילים (ומה שמבצעים הפלסטינים בשנים האחרונות הוא בפירוש פשע מלחמה לפי הגדרתו)
111. לא עלינו !!!!!!!!!
גולן ,   ים   (09.01.09)
אם היה לי בן משפחה כזה היתי מתביש בו . אני מבין מזה להיות שונה זה כיף ומרגש ,מספק ומאתגר . אבל חברה !! יש זמן לכל דבר ! למפגינים לכו ללמוד היסטוריה דחוף ! אנחנו שונאים דם כיהודים זה מלחמת קיום ! המדינה יבשה מגראס וכל הקוקיות צצים !
112. - חשוב מאוד לקרוא!!! חשוב לקרוא עד הסוף
אלעד ,   ירושלים   (09.01.09)
אוי אנשים, תקשיבו טוב. לכל אלו שכתבו כאן שאלו תל אביבים מתייפיפים, שמפחדים להגיע לשדרות, שלא אמרו כלום שמונה שנים ועוד. שימו לב - אני מכיר היטב את החברה האלה שבסרט - חלקם עושים הליכות שלום כבר 10 שנים לפחות, אני הייתי עם כמה מהחברה שראיתם בסרט בשדרות ביקרנו במקלטים, אני אישית ממושב ליד שדרות ועושה את ההליכות האלו שנים, הרבה מהחברה האלו באים מכל הארץ, אפילו מהצפון הרחוק ממש, רוב האנשים בסרט פעילים שנים רבות ליצירת שינוי בארץ הזו, לקריאה לחמלה אמיתית ואנושית, והכי חשוב אנשים אמיתיים , עוזרים לזולת אפשר לסמוך עליהם ועל דבריהם, אנשים עם לב פתוח ואמיצים, אלו שאני מכיר לא רק מדברים את השפיות ואת החסד והשלום, אלא הם עצמם כך, גם במקרים קשים ובשעות מצוקה יש שם אנשים שבאמת אפשר לסמוך עליהם. אתם יודעים מתי יהיה אפשר לראות זאת?כתצטרכו עזרה. לי גם ברור שהרבה פעמים אלו שצועקים בקולות אנטי כמו רוב הטוקבקיסטים פה - הם אלו שלא היו עוזרים לשכניהם ולאחיהם בשעת צרה,כי פשוט זה הקטע שלהם - להיות אנטי ( לא כולם אך אפשר להכליל). .מי שהומאני - הוא הומאני בלי קשר לצודק או לא , לימין או שמאל, הוא פשוט אוהב אדם. האנשים פה קראו לחמלה ואנושיות והפסקת הרג באשר הוא. הם לא רוצים קסאמים וגם לא מטוסים, הם לא רוצים ילדים מפחדים בשדרות וגם לא בעזה - הם פשוט קוראים בקול שחסר מאוד עכשיו!! ולא משנה מה הפתרון. חמלה לא באה על חשבון צדק היא פשוט קיימת. אתם פשוט מפרשים כל חסד וחמלה כאיום על אהבתכם למולדת. עם יכולתכם להיות חזקים. אז בואו אספר לכם - היכולת להיות אנושי ואיכפתי הנה עוצמה. להביע חמלה לסבל של אוייב זהו חוזק. נסו זאת על חבריכם כשאתם רבים איתם וכועסים על ההורים שלכם כשהם מעצבנים, על ילדיכם כשהם מרגיזים ותבינו.
113. גם אני נגד המלחמה בעזה
אורי   (09.01.09)
לא חושב אם הייתם חובים את מה שהאזרחים העזתים חובים הייתם שמחים אנשים מתים יום יום !!אני נגד ונגד המלחמות שהמדינה מבצעת
114. דניאל (58) המוגבלות השכלית שלך גלויה לעין
דר' טראומה   (09.01.09)
אני רק מקווה שזו הבעיה הבריאותית היחידה שלך.
115. ראיתי פה תגובה שקוממה אותי
ענבל ,   ירושלים   (09.01.09)
מה זאת אומרת שמי שבעד "הכיבוש" זה הימין החולני צמא דם ? אני ימנית ואווי גם מזרחית וכן אני בעד המבצע ולהפתעתך רוב העם- מה זה אומר עליי ומה זה אומר על רובנו שאנו תאווי דם ורוצים לראות הרג באזרחים חפים מפשע? אווי לטימטום ובורות תתביש לך אותו בן אדם שהגיב כך כאן, לך תגיד את דעתך לאחינו בדרום כן אחינו בדרום, נראה אם תעיז .
116. כל הכבוד למחאה!
ניר ,   ציון   (09.01.09)
אנשים לא מבינים עדיין שמה שקורה בעזה, זה פרי ותוצר ישראלי בלבד! הם עדיין לא יכולים להבין זאת שהעתיד שלנו תלוי בידינו בלבד, רק באמצעות התפשטות חכמת הקבלה ברוב העם נזכה לגאולה- זאת אמר בעל הסולם. הגיע הזמן לטפל באגו של עצמנו.
117. לראות ולהתבייש
משה   (09.01.09)
למה לא צעדתם שמונה שנים שהפציצו את שדרות אני רואה אותכם ומתבייש בכם שאתם תושבי מדינת ישראל מדינת היהודים
118. ההפגנה היתה ראויה אם היתם עושים אותה בעוטף עזה
יהודיה   (09.01.09)
בתל אביב אתם נראים הזויים
119. נשמע יפה בת"א, נראה אתכם צועדים בעזה או בשדרות
החיים בבועה   (09.01.09)
120. תל אביבים הזויים קיראו את תגובה 73
בושה וחרפה   (09.01.09)
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה