1 צפייה בגלריה
ועידת נשים בהייטק (אילוסטרציה)
ועידת נשים בהייטק (אילוסטרציה)
נשים בהייטק, אילוסטרציה
(צילום: Shutterstock)
בקרוב ב-ynet: ועידת "נשים בהייטק" של "ידיעות אחרונות" ו-ynet - בשידור חי. ועידת "נשים בהייטק" מקבוצת "ידיעות אחרונות" תעמיד במרכז הדיון את העובדות הפשוטות, הנתונים המטרידים והכלים לשינוי בכל הקשור לכוח הנשי במערך ההייטק הישראלי.
נבדוק כמה נשים מכהנות בתפקידי מפתח ועד כמה מגוונים התפקידים, נבחן את פערי השכר ושילוב נשים מהפריפריה במארג העבודה.
נשאל איך אפשר לשפר ולהעצים נשים כך שיותר מהן יצטרפו לקטר שדוחף את התעשייה הישראלית כולה, נשאל האם הנציגות והנציגים שלנו בכנסת עובדים על פיתוח תוכניות לשילובים נכונים בשוק העבודה, ומה עושות חברות ההייטק עצמן על מנת להכשיר עוד ועוד נשים. בעזרת מומחיות למיתוג מעסיק ומובילות HR נחקור את חוויית העובדת בארגונים ואת מוקדי המשיכה לנשים.
נשאל מה עושות ענקיות הטכנולוגיה מבית ומחוץ בכדי לסייע לממשלה לעמוד ביעד שהציבה לעצמה להגדיל את האחוז המועסקים והמועסקות בהיי טק מעשרה לחמישה עשר אחוז עד 2025 ומהי ההזדמנות הייחודית של נשים ביעד הזה. נראה גם מהם הדברים הכי מלהיבים שקורים כיום מבחינת יזמויות של נשים - נדגים עם דמואים וסדנאות hands on מרתקות.
הוועידה תורכב ממגוון פאנלים שבהם יישבו טובי המומחיות והמומחים החברתיים והעסקיים כמו גם נשים שפיצחו את הנוסחה בחברות השונות, בלוגריות, וולוגריות, אמניות ספוקן וורד, מייקריות, גיקיות גאות, יוצרות, מחוברות בהיי טק ועוד.
את כל השפע הזה נארוז ליום שבו נארח באולפן ynet אורחים, ובעיקר אורחות מרתקות ובסופו נקבל כלים, ידע ותובנות על אחד הענפים הכי רלוונטיים לכולנו, עכשיו יותר מתמיד.
הוועידה תתקיים במהלך חודש מאי בשעות 15:00-11:00 ותועבר בשידור חי ב-ynet. לפרטים נוספים: conference@ynet.co.il.