שתף קטע נבחר

כבר לא צריך תואר בטכניון כדי לכוון דוד חשמל

מי לא מכיר את הטיימר האוטומטי לכיוון דוד החשמל? רק מעטים יודעים לתפעל אותו בצורה מושלמת. עכשיו הגיע הזמן להוריד את המטלה הזו מכתפינו עם הסוויצ'ר

אין כמעט מי שלא סובל מתפעול דוד החשמל בבית וגם אם חשבנו שהגענו לנחלה ולמנוחה כשהושק הטיימר האוטומטי לכיוון הדוד, רק הבנו כמה אנחנו עדיין בכלל לא בכיוון של אוטומציה אמיתית. הטיימר הזה מוגדר ללא ספק כאחד הפיתוחים הטכנולוגיים היותר מעצבנים ולכוון אותו צריך השכלה אקדמית מורחבת עם אופציה לפרופסורה. בטח כששעוני הקיץ והחורף מחייבים אותנו לכוון אותו בכל פעם מחדש.

 

 

אז לקחנו לבדיקה את סוויצ'ר, מתג ממוחשב שמחליף את המתג הרגיל או את הטיימר והוא מתחבר, איך לא, אל הסמארטפון שלנו תוך כדי שהוא מתיימר לפתור לנו את הבעיה הזו אחת ולתמיד. מדובר בפיתוח ישראלי שמאפשר לתזמן באמצעות הסמארטפון את הדלקת וכיבוי דוד החשמל ובכך לא רק להפוך את החיים שלנו למסובכים פחות אלא גם לחסוך כסף בצורה משמעותית.

 

Switcher V2 (צילום: Switcher) (צילום: Switcher)
Switcher V2(צילום: Switcher)

 

את ההתקנה של הסוויצ'ר השארנו לחשמלאי מוסמך לעשות, כפי שאתם תצטרכו לעשות, אבל ברגע שההתקנה הושלמה, התפעול שלו הוא קל כמעט כמו לעבור על הפוסט שלכם בפייסבוק. הסוויצ'ר מתחבר לרשת האלחוטית בבית ורצוי שהיא תהיה חזקה ובטווח כיסוי במקום בו הוא ממוקם ובאמצעות האפליקציה בסמארטפון, שניתן להתקין אותה גם למכשיר אייפון וגם לאנדרואיד, אנחנו קובעים את שעות ההפעלה הרצויות של הדוד במהלך כל השבוע עם אפשרות להחליט בכל יום על נקודות הדלקה וכיבוי ככל שנצטרך.

 

אפליקציה נוחה ויעילה (צילום: Switcher)
אפליקציה נוחה ויעילה(צילום: Switcher)

 

זה לא מונע מאיתנו את הזכות המולדת להדליק אותו ולכבות אותו מיידית, הן באמצעות האפליקציה ואפילו בצורה ידנית מיושנת כמו שעשו אבותינו מייד לאחר שיצאו ממצרים. האפליקציה גם מבשרת לנו כמה עלתה לנו צריכת החשמל בזמן שהדוד פעל וזה תמיד נוח ויעיל יותר לראות את המספרים בעיניים. ניתן לראות גם בהיסטורית הדלקת הדוד מבחינת זמנים ומבחינת משתמשים (אם הם הוגדרו מראש כמשתמשים באפליקציה).

 

אנחנו מצאנו את הסוויצ'ר כנוח מאוד לתפעול, האפליקציה ברורה ונוחה וההתקנה על מספר מכשירים מאפשרת לכל בני הבית לשלוט על הדוד לפי רצונם. זוהי הגרסה השנייה של המוצר והיא בהחלט משדרגת את חווית התפעול אם כי עדיין לא ניתן לחבר את המכשיר אל העוזרות הקוליות הנפוצות בשוק, קרי אלקסה וגוגל הום, אולם לדברי המפתחים, זה עתיד להגיע ממש בקרוב. מחיר הסוויצ'ר עומד על 299 שקלים וניתן לרכוש אותו ישירות מאתר החברה או מרשת באג.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים