שתף קטע נבחר

האפליקציה שתמצא לכם מוביל בהתראה קצרה

איתור חברת הובלה באופן מיידי, הטבות והנחות לחיילים וגם בדיקות ותרגולים לעיניים. סקירת אפליקציות

Tranzit: הובלות בהתראה קצרה

אפליקציה שנוצרה כדי ליצור זמינות מיידית (עד 90 דקות) בשירותי ההובלה. מצד אחד לשפר את חוויית השירות בתחום, ומצד שני לאפשר לחברות ההובלה לנצל באופן מיטבי את "הזמנים המתים" בין עבודה מוזמנת מראש אחת לשנייה. תוכלו להזמין כאן, מהובלה של פריטים בודדים ועד להעתקת דירה שלמה.

 

סקירת אפליקציות ()

 

השירות זמין בשלב ראשון בגוש דן, ומתוכנן להרחבה לשאר חלקי הארץ. הוא כולל כרגע כ-500 מובילים שנבחרו לפי פרמטרים מקצועיים, כמו רישיונות מתאימים, ביטוחים והתחייבות לשירות טוב.

 

על מנת להזמין שירות יש להזין כתובת, יעד הובלה, תחנות עצירה ותמונות של הפריטים. המובילים, שנחשפים להזמנה באמצעות האפליקציה, שולחים הצעת מחיר. לאחר שהמזמין בוחר את הצעה המיטבית עבורו הוא מזין את פרטי התשלום - והמוביל בדרך.

 

אנדרואיד

 

מועדון יותר: מועדון צרכנות לחייל החובה

מועדון "יותר" של "יחד למען החייל" משדרג את האתר והאפליקציות הצרכניות במטרה להנגיש את ההטבות לקהל היעד: חיילי החובה.

 

החיילים ימצאו כאן מידע אודות בתי העסק שעובדים בשיתוף עם המועדון, קופוני הנחה, יקבלו הודעות "פוש" על מבצעים ועוד. בראש עמוד הבית מוצגים מבצעים חמים במבחר חנויות, בתי עסק, הצגות ואירועי תרבות. רעבים? תוכלו להזמין, לדוגמה, ארוחה ברשת בורגרים, הכוללת שלישיית המבורגרים עם צ'יפס ושתייה ב-49 שקל במקום ב-62 שקל.

 

סקירת אפליקציות ()

 

בתחתית העמוד תמצאו כפתורים המציגים את בתי העסק לפי קטגוריות: אופטיקה, אוכל, ספורט, קורסים ולימודים וכו'.

 

בהמשך תמצאו כאן סורק ברקודים, ארנק דיגיטלי המאפשר טעינה של כסף ותשלום בבתי העסק, וכן גישה להטבות שמעניקות חברות האשראי והבנקים במיוחד ללובשי המדים.

 

אנדרואיד

אייפון

 

Eye Test - Eye Exam‏: בדיקת עיניים

בדקו את מצב הראייה שלכם עם אפליקציה שנוצרה בשיתוף אנשי מקצוע. מבחן הראייה מבוסס על טכניקות בהן משתמשים אופטומטריסטים. תוצאות הבדיקה יסייעו לכם להחליט אם לקבוע תור לרופא עיניים.

 

אנדרואיד

 

Vision Test: רואה לך בעיניים

חדות ראייה, מבחני צבע, אסטיגמציה, בדיקת שדה ראייה ועוד - אייפוניסטים מוזמנים לערוך כאן בדיקת ראייה עצמית ולקבל מושג על מצב עיניהם. האפליקציה תמליץ אם לגשת לבדיקה אצל אופטומטריסט.

 

אייפון

 

סקירת אפליקציות ()

 

Eye Trainer: מאמן עיניים

סובלים מקושי להתמקד ומעיניים עייפות? מתברר שלא רק שרירי הגוף זקוקים לאימון. כאן תוכלו למצוא מערך של 12 תירגולים, 6-7 דקות ביום, שעשויים להקל על התסמונת. אפשר גם לקבוע תזכורות לתרגולים.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האפליקציה שתמצא לכם מוביל בהתראה קצרה
מומלצים