צער בעלי חיים בישראל - תל אביב

אודין - כלב מעורב בן 3 חודשים, שובה לב ומקסים. גור מתוק ומעט חששן שנכנס ישר ללב, מקווה למצוא בית לתמיד. הוא צפוי להיות בינוני פיסית וזקוק לחינוך לצרכים ואילוף.

אודיןאודין
אודין
(צילום: צער בעלי חיים בישראל)
לולה - פינצ'רית מעורבת קטנה בגודלה בת 4 שנים, לבבית ושמחה. כלבה מקסימה, מחונכת לצרכים ורגילה לחיי משפחה. מעט חששנית במפגש ראשון, אך לאחר היכרות היא מראה כמה היא אוהבת אנשים בכל הגילים. תשמח למצוא בית חדש ואוהב לכל חייה.
לולהלולה
לולה
(צילום: צער בעלי חיים בישראל)
אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553* . שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00 אתר: www.spca.co.il

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

אלברט - כלב גדול שרק מחבק ומתרפק ומשווע לתשומת לב ואהבה, מחונך לצרכים בן כ-5 שנים. כלב טריטוריאלי ונאמן שמגונן מאוד על הבעלים שלו ולכן מחפש בעלים עם ניסיון. מסתדר עם חלק מהכלבים, לא מסתדר עם חתולים. מחוסן משובב ומסורס. העמותה תלווה את המאמץ לאורך כל הדרך, תסבסד שיעורי אילוף ותעזור בקליטה נכונה.
אלברטאלברט
אלברט
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
אולה - מתלטפת ומתפנקת, מהממת וטובה. אוהבת אנשים וילדים, מסתדרת עם כלבים משני המינים, לא מחבבת חתולים. עדינה אך גם שובבה ותכניס כל כך הרבה אור למי שיוציא אותה מבית המחסה לחיים חדשים. בת כשנה, מחוסנת, משובבת ומעוקרת.
אולהאולה
אולה
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
לפרטים נוספים:
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 12:00-17:30
ו 11:00-15:00
ש 11:00-16:00
צער בעלי חיים ירושלים
הכלבה צורה - צורה נמצאה פצועה ליד כביש הבקעה. לרגע חשבנו שהיא לא תשרוד, אבל צורה הוכיחה לנו כמה היא כלבה חזקה ומרשימה. יש לה אישיות כובשת שקשה להשאר אדישים אליה, היא כלבה מיוחדת, אוהבת וחכמה שמסתדרת עם כולם :-) ילידת יוני 2016, איננה מכירה את החיים בבית, אך תשמח ללמוד!
צורהצורה
צורה
(צילום: צער בעלי חיים ירושלים)
הכלב סמי - סמי יליד אפריל 2019. מאוד, אבל מאוד, אוהב אנשים, כלבים, חתולים וכל מי שייתן לו אהבה. עדיין לא מחונך לצרכים ולבית, אבל עם סבלנות ואהבה הוא ילמד הכל.
סמיסמי
סמי
(צילום: צער בעלי חיים ירושלים)
לפרטים נוספים:
צער בעלי חיים ירושלים
בית המחסה נמצא ברח' פרי עמל 1- עטרות- ירושלים
טלפונים: 054-770-0021 / 02-5854465
לדף הפייסבוק של העמותה: לחצו כאן.

כלבים של החיים

ים ים - לברדור בן כשנה וחצי, מחפש בית חם ואוהב לכל החיים! חכם מאד, אוהב תשומת לב ופינוקים, מלא שמחת חיים ואהבה.

ים יםים ים
ים ים
(צילום: כלבים של החיים)
ג'וליה - חתולה בת שנה וחצי. חברותית עדינה ומחונכת. פינוק אמיתי.
ג'וליהג'וליה
ג'וליה
(צילום: כלבים של החיים)
ניתן לראות את הכלבים ולשלוח הודעה בדף הפייסבוק של העמותה או לשלוח דוא"ל: dogsoflife12@gmail.com

תנו לחיות לחיות

אביעד - אביעד הכלבלב שלאהבה נולד! הוא אומץ בתור גור קטן ואז לכלוב חזר עצוב ומיואש ומאז הוא לא סומך ממש על בני האדם (בצדק). כלב מקסים שמחכה למאמצים שיתקנו את הלב שנשבר - הוא ייתן את כל כולו למי שיבטיח להיות לתמיד רק שלו. אביעד בן 3, מאולף ומעלף.

אביעדאביעד
אביעד
(צילום: תנו לחיות לחיות)
ג'ורג' - ג'ורג' הפצפון, גורון מהממון על 3 רגליים, בגיל כל כך קטן הגיע אלינו עם רגל במצב נוראי וכדי להציל את חייו היה חייב לוותר על רגל אחת. הוא מסתדר מצוין ורק מחכה לבית חם, בו יוכל לגדול ולהיות חתולון מאושר. ג'ורג' בן חודשיים.
ג'ורג'ג'ורג'
ג'ורג'
(צילום: תנו לחיות לחיות)

לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות

הרצליה ונתניה אוהבות חיות
ז'ורז'ט - כלבונת מהממת, שרירית, חזקה ומלאת אנרגיה ומרץ. צריכה ותשמח לצאת לטיולים מהנים וארוכים והוצאת אנרגיה בבית חם ואוהב לכל חייה. כרגע לא מתאימה לבית עם ילדים קטנים או בעלי חיים נוספים, וזקוקה לבית מנוסה בלבד.
פיטבול מעורבת | בת שנתיים | בינונית-גדולה | מחכה בנתניה

ג'ורג'טג'ורג'ט
ג'ורג'ט
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
ניומן - החמוד הזה ננטש אחרי שנה בבית לצערנו. עדיף בשבילו בית עם חצר כדי שיוכל להוציא אנרגיה, ועם ילדים בוגרים כדי שיקבל את מלוא תשומת הלב.
אוהב טיולים, ליטופים ופינוקים. רועה מעורב | בן 5.5 | בינוני | מחכה בנתניה
ניומןניומן
ניומן
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

הרצליה ונתניה אוהבות חיות
ניתן לאמץ בתיאום מראש בלבד. טלפון: 055-6675229
לפרטים נוספים ואימוץ פנו אלינו בטופס שבלינק ונחזור בהקדם: https://bit.ly/3bvF78S

S.O.S חיות
נינה - כלבה מהממת בת כשנה וחצי, שהגיעה מהסגר עירוני לאחר שננטשה מבית. מחוסנת ומעוקרת, לברדור חומה מעורבת בינונית בגודלה. יש לנינה צלקת ישנה של כוויה בגב, דבר שהופך אותה למיוחדת ממש. היא כלבה צעירה שאוהבת לפרוק אנרגיה ותשמח לבית ספורטיבי . אוהבת מאוד משחקים ואינטראקציות עם אנשים וכלבים אחרים ותשמח גם לבילויים ומשחקים בגינות כלבים.

נינהנינה
נינה
(צילום: S.O.S חיות)

הוגו - הסבא המתוק בן כ 12.5 שנים הוא הוגו שננטש מבית מבוגר ונמצא באומנה שמספרת עליו כי הוא פשוט כלב מדהים! הוא כלב חברותי וכיפי. רוב היום רגוע, לא נובח, לא מתייחס לנביחות של כלבים אחרים. נמצא בבית עם עוד שלוש כלבות והם מסתדרים מעולה. הולך יפה עם רצועה ושמח מאוד לטייל, אוהב להיות בחצר ורגוע מאוד. גם אחרי טיפול רפואי מתנהג יפה, לוקח את הכדורים ולא עושות בעיות. הוגו אוהב תשומת לב וליטופים שזקוק לחום ואהבה. הוא מרגש מאוד ופשוט מהמם!
הלוואי שנצליח למצוא לו בית אוהב לזמן שנותר לו


הוגוהוגו
הוגו
(צילום: S.O.S חיות)

ניתן לפגוש אות הוגו ביום שבת ביום האימוץ בהרצליה בין 10 ל 14. בוויז אס או אס חיות הרצליה או לתאם מפגש באמצע השבוע בטלפון 03-7441010
ימי האימוץ בהרצליה חוזרים
כלבים וחתולים – גורים ובוגרים
יום שבת בין השעות 10:00-14:00
יום אימוץ לכלבים וחתולים – גורים ובוגרים!
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
#יום_האימוץ_הגדול_במדינה
יום שישי בין השעות 10:00-13:00
יום אימוץ לגורי כלבים!!!
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
אנא הגיעו עם מסכות. בכניסה יבדק חום ויותר להיכנס למתחם לפי מספר האנשים המותר בתקנות. אם המקום מלא מחכים בחוץ ונכניס אתכם כשמישהוא יצא. לצערנו בשל מגבלות משרד הבריאות לא נוכל כרגע לאפשר כניסה של מתנדבים למתחם , עמכם הסליחה.
יום אימוץ לחתולים בלבד
יום שישי בין השעות 11:00-14:00
טאגור 38 רמת אביב. ב WAZE אס או אס חיות תל אביב
בואו לאמץ במפגש אחד על אחד גם באמצע השבוע
כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר https://www.sospets.co.il/