צער בעלי חיים בישראל - תל אביב

פטרי - גור לברדור מעורב בן 5 חודשים - מלא באנרגיות, בקסם ובאהבה. הוא מסתדר עם כלבים, אוהב אדם, צפוי להיות גדול פיזית וזקוק לבעלים שיידעו לחנך ולהרגיל אותו לבית. הוא מבטיח להכניס הרבה אור לבית שיאמץ אותו.

פרטיפרטי
פטרי
(צילום: צער בעלי חיים בישראל)

בזוקה - גורת חתולים מתוקה ומעט חששנית בת 3 חודשים שנמצאה נטושה ביחד עם אחותה (פטל). היא טופלה על ידי הצוות וכעת מחפשת בית יציב עם בעלים אוהבים.
בזוקהבזוקה
בזוקה
(צילום: צער בעלי חיים בישראל)
אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553* . שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00 אתר: www.spca.co.il

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

מוהאנה - בת שנה וחצי אנרגטית ושובבה, מחבקת, מתפנקת ומתלטפת. כלבה בינונית בגודל שכולם מחפשים. מתאימה לבית שאין בו הרבה תנועה של אנשים זרים או ילדים כי הם מלחיצים אותה. מחוסנת משובבת ומעוקרת. ורוצה בית לתמיד.

מוהאנה מוהאנה
מוהאנה
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)

אולה - מתלטפת ומתפנקת, מהממת וטובה. אוהבת אנשים וילדים, מסתדרת עם כלבים משני המינים, לא מחבבת חתולים. עדינה אך גם שובבה ותכניס כל כך הרבה אור למי שיוציא אותה מבית המחסה לחיים חדשים. בת כשנה, מחוסנת, משובבת ומעוקרת.

אולהאולה
אולה
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)

לפרטים נוספים:
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 12:00-17:30
ו 11:00-15:00
ש 11:00-16:00

צער בעלי חיים - ירושלים

פיונה - אמריקן פיטבול טרייר מקסימה שהגיעה אלינו עם הגור שלה. פיונה, ילידת אפריל 2017, עברה לא מעט בחייה והיא גיבורה אמיתית. היא פשוט כלבה חייכנית ונבונה, כלבה עם נפש עדינה, מאוד מאוד אוהבת אנשים, בעלת אנרגיה בינונית, לא אוהבת חתולים (בלשון המעטה), וגם לא מתה על כלבים אחרים.

פיונהפיונה
פיונה
(צילום: צער בעלי חיים ירושלים)

לוקה - כלבה מקסימה ויפיפיה אמיתית, אוהבת טיולים ומגע אדם. היא קצת חזקה וצריכה חינוך, עבודה על משמעת והרגלה לבית.
לוקהלוקה
לוקה
(צילום: צער בעלי חיים ירושלים)
לפרטים נוספים:
צער בעלי חיים ירושלים
בית המחסה נמצא ברח' פרי עמל 1- עטרות- ירושלים
טלפונים: 054-770-0021 / 02-5854465
לדף הפייסבוק של העמותה: לחצו כאן.

כלבים של החיים

טייל - כלב טוב ועדין. וחברותי עם כלבים ועם כל שאר בעלי חיים אחרים. שקט מאוד. בן שלוש מעורב עם לברדור. צריך בית מלא חום ואהבה להרגיש מוגן ובטוח.

טיילטייל
טייל
(צילום: כלבים של החיים)

פנגו - כלב חכם ורגיש בן שנה וחצי. רועה קלפי יפיפה. מחונך לצרכים. מלא שמחת חיים.

פנגופנגו
פנגו
(צילום: כלבים של החיים)

ניתן לראות את הכלבים ולהיות בקשר בדף הפייסבוק של העמותה או לשלוח דוא"ל: dogsoflife12@gmail.com

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

חץ היפה - ננטש ומצא את עצמו פתאום באמצע החיים בכלוב. המתוק הזה חברותי וטוב עם אנשים, כרגע בכלביה מסתדר עם חלק מכלבים. אנרגטי וחזק ולכן פחות מתאים לילדים קטנטנים. זקוק למשפחה פעילה שתוציא אותו לטיולים שווים וארוכים ותעשה איתו המון כיף. רועה גרמני מעורב | בן 6 | גדול | מחכה בנתניה.

חץחץ
חץ
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

בן החמוד - כלבון צעיר ואנרגטי, ומחפש בית בדיוק כמוהו. מתנהג למופת בכלביה, הולך יפה בטיולים. מסתדר עם המתנדבים שלנו והכלבים. זקוק למשפחה פעילה ואנרגטית שיוכל להצטרף אליה לריצות, משחקים וטיולים ארוכים. מלינואה מעורב | בן שנה | גדול | מחכה בהרצליה

בןבן
בן
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

הרצליה ונתניה אוהבות חיות
ניתן לאמץ בתיאום מראש בלבד. טלפון: 055-6675229
לפרטים נוספים ואימוץ פנו אלינו בטופס שבלינק ונחזור בהקדם: https://bit.ly/3bvF78S
עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר שלנו | שמרו על קשר בפייסבוק הרצליה ונתניה אוהבות חיות

תנו לחיות לחיות

שחורי - שחורי האהוב שלנו, כלב בן 8 שחיכה 4 שנים לבית, אומץ - וחזר לכלוב בחזרה ומאז הוא גמור. כלב עם עיניים עצובות ולב מרוסק, שמתחנן לצאת מכאן למיטה חמה, לבית שיוציא אותו מכאן לתמיד ויאהב את המתוק העדין הזה לתמיד. שחורי מסתדר עם כלבים וחתולים .

שחורישחורי
שחורי
(צילום: תנו לחיות לחיות)

לואיס - חתולון ביישן עדיו ומתוק שמסתדר מצוין על 3 רגליים, אוהב לשחק ולהשתובב בלי סוף, רק מחכה לבית סבלני שיאהב ויפנק אותו בלי סוף. לואיס בן 3


לואיסלואיס
לואיס
(צילום: תנו לחיות לחיות)

עמותת תנו לחיות לחיות היא עמותה שחרטה על דגלה NO KILL ולכן מחכים בבית המחסה מאות כלבים כבר שנים. למעלה מ-200 כלבים וחתולים יחכו לכם ליום עמוס באימוצים.
יום שבת ה-20.6 בין השעות 12:00-18:00 בוויז: תנו לחיות לחיות כפר רות.
*אימוץ יעשה בתאום מראש בטלפון: 3703* שלוחה 3
ובנוכחות כל בני הבית

S.O.S חיות
נובה - כבר כמה שנים שנובה מחכה בפנסיון מבלי שאף אחד יתעניין בה. לפני מספר חודשים היא יצאה לאומנה והתגלתה בבית ככלבה מופלאה ומקסימה. נובה אוהבת אנשים ושמחה להיות בחברתם. היא נכנסת חזק ללב וכובשת באופי הטוב שלה. כלבה עדינה וחברותית גם עם ילדים קטנים. רגועה בבית, יודעת להעסיק את עצמה ולא נובחת. הולכת יפה עם רצועה ולא מושכת והכי היא אוהבת זה לתת ולקבל כמויות של חיבוקים ואהבה.
נובה בת כ-6 שנים, צריכה בית רגוע ובלי דברים בלתי צפויים שעלולים להלחיץ אותה. היא מפחדת מאנשים זרים ולכן ישנה דרך מסוימת להפגישה עם אנשים זרים ואחרי דקות ספורות היא מרגישה ש"מכירה" וחוזרת להיות נובה החברותית. היא מפחדת מחתולים ומתקשה עם כלבים מסוימים בהתחלה (אבל אפשר להרגיל אותה). אנחנו כל כך נשמח למצוא לה סוף סוף את הבית שיהיה כולו שלה ויעטוף אותה באהבה
מוזמנים ליצור קשר לתיאום מפגש פרטני במהלך השבוע
שחר: 0506622224

נובהנובה
נובה
(צילום: S.O.S חיות)


דום - דום הוא כלב גדול ומרשים בן כשנה שהגיע מהסגר עירוני במרכז הארץ. כלב צעיר חברותי ואנרגטי אוהב לשחק ומסתדר עם כלבים אחרים. כלב חכם שלומד מהר ונקשר לאנשים.


דוםדום
דום
(צילום: S.O.S חיות)