מיקי - הכירו את מיקי, כלב מעורב ומתוק במיוחד בן 3 שנים וחצי. מדובר בכלב רגוע, שעד כה לא התמזל מזלו במציאת בית חם ויציב, וכל מבוקשו הוא להכניס את כל האנרגיות הטובות שיש לו לחיי מי שיבחר לאמץ אותו ללבו ולביתו.
מיקימיקי
מיקי
(צילום: אהוד מנקוטה, צער בעלי חיים בישראל)

לילי - החיוך הכובש הזה שייך ללילי, כלבה מעורבת בת שנתיים וחודשיים. היא מחפשת התחלה חדשה ומבטיחה להיות חברה טובה ונאמנה לבעלים מסורים שיגדלו אותה באהבה כל חייה.
לילילילי
לילי
(צילום: אהוד מנקוטה, צער בעלי חיים בישראל)

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553* . שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00 אתר: www.spca.co.il

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
אלברט - כלב גדול שרק מחבק ומתרפק ומשווע לתשומת לב ואהבה, מחונך לצרכים בן כ-5 שנים. כלב טריטוריאלי ונאמן שמגונן מאוד על הבעלים שלו ולכן מחפש בעלים עם ניסיון. מסתדר עם חלק מהכלבים, לא מסתדר עם חתולים. מחוסן משובב ומסורס. העמותה תלווה את המאמץ לאורך כל הדרך, תסבסד שיעורי אילוף ותעזור בקליטה נכונה.

אלברטאלברט
אלברט
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
ברוק - מקסימה טובת לב, שובבה אך לא בטירוף, מלאת שמחת חיים. נפלאה עם אנשים וילדים, מסתדרת עם כל הכלבים. בת כשנה, חוסנת משובבת ומעוקרת.

ונוסונוס
ברוק
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)

לפרטים נוספים:
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 12:00-17:30
ו 11:00-15:00
שבת 11:00-16:00

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

ונוס היפיפה מחפשת את המשפחה המושלמת בשבילה! כלבונת צעירה, אנרגטית ושובבה, שחולה על משחקים! המתוקה מסתדרת עם כלבים ואנשים ותשמח לבית צעיר שיוכל ליהנות מהאנרגיות שלה.
רועה בלגית מעורבת | בינונית | בת 8 חודשים | מחכה בהרצליה
ונוסונוס
ונוס
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

שון המתוק - גורון מגודל ומתוק, אנרגטי אך גם עדין, חכם, חובב ליטופים ואוהב לשחק במים. מחונך לצרכים, הולך יפה ונוח בטיול. זקוק לאנשים שיכולים להשקיע בו ובעיקר שיוכל לסמוך עליהם. אוהב מאוד לעשות תרגילים וקשוב, יכול להתאים לזוג צעיר או משפחה עם ילדים בוגרים וישמח למשפחה בעלת אורח חיים אקטיבי. מסתדר עם רוב הכלבים וכרגע לא מסתדר עם חתולים.
רידג׳בק מעורב | בן 3 | גדול | מחכה בנתניה

שוןשון
שון
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

ניתן לאמץ בתיאום מראש בלבד. טלפון: 055-6675229
לפרטים נוספים ואימוץ פנו אלינו בטופס שבלינק ונחזור בהקדם: https://bit.ly/3bvF78S
עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר שלנו | שמרו על קשר בפייסבוק הרצליה ונתניה אוהבות חיות

תנו לחיות לחיות

נלה - היא אחת המהממות שיש, עם כמויות של אהבה שפשוט גורמות ללב להתרחב, אבל כל זאת תגלו רק אם תבקשו להוציא אותה מהכלוב. נלה המהממת שלנו נובחת נורא כשעוברים ליד הכלוב שלה ועל כך משלמת בשנים של המתנה. היא מסתדרת עם כלבים וחתולים, היא תיתן את כל כולה למי שיוציא אותה מכאן לחיים. נלה בת 5
נלהנלה
נלה
(צילום: תנו לחיות לחיות)

רטט - רטט המתוקה נמצאה אחרי פגיעת ראש קשה שהותירה אותה נוירולוגית. חתולונת עדינה ומקסימה ששוברת את הלב, מתפקדת כמו כולם ורק זקוקה ללב אוהב. רטט בת 6
רטטרטט
רטט
(צילום: תנו לחיות לחיות)

לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות

S.O.S חיות
קובו - קובו הוא כלב רועים מעורב בן פחות משנה, מחוסן ומסורס שאוהב אנשים ומסתדר עם כלבים אחרים. קובו הוא כלב צעיר, חברותי ובעל שובבות גורית שאוהב משחקי נשיכות. קובו צריך בית מנוסה שיסכים להשקיע באילוף וישמח לבית ספורטיבי שיצאו איתו לטיולים ארוכים, ריצות או משחקי פריסבי... :)
קובוקובו
קובו
(צילום: S.O.S חיות)

נלה - נלה המקסימה האסקית מעורבת בת כשנה וחצי מחוסנת ומעוקרת. נלה הגיעה אלינו מבית שגידלה בתנאים לא טובים. נלה כמעט ולא יצאה לטיולים, לא נחשפה כראוי לעולם ולא קיבלה מספיק אהבה ותשומת לב ועקב כך היא יכולה להיות חששנית בתחילה ולנבוח הרבה. נלה היא כלבה טובה ואוהבת שצריכה מאמצים שיתנו לה את הזמן להתרגל לחיים בבית ולקבל ביטחון. מסתדרת עם כלבים אחרים ואוהבת אנשים.

נלהנלה
נלה
(צילום: S.O.S חיות)

ימי האימוץ בהרצליה חוזרים
כלבים וחתולים – גורים ובוגרים
יום שבת בין השעות 10:00-14:00
יום אימוץ לכלבים וחתולים – גורים ובוגרים!
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
#יום_האימוץ_הגדול_במדינה

יום שישי בין השעות 10:00-13:00
יום אימוץ לגורי כלבים!!!
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
אנא הגיעו עם מסכות. בכניסה ייבדק חום ויותר להיכנס למתחם לפי מספר האנשים המותר בתקנות. אם המקום מלא מחכים בחוץ ונכניס אתכם כשמישהו יצא.
לצערנו בשל מגבלות משרד הבריאות לא נוכל כרגע לאפשר כניסה של מתנדבים למתחם , עמכם הסליחה.

יום אימוץ לחתולים בלבד
יום שישי בין השעות 11:00-14:00
טאגור 38 רמת אביב. ב WAZE אס או אס חיות תל אביב
בואו לאמץ במפגש אחד על אחד גם באמצע השבוע
כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר https://www.sospets.co.il/