שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מנכ"ל אינקרדמייל: "חודש השת"פ עם גוגל"
  עשרה ימים לאחר שהודיעה גוגל על הפסקת ההתקשרות באופן חד צדדי, הודיעה היום החברה הישראלית כי ההסכם חודש

  עשרה ימים לאחר שמניית אינקרדימייל צנחה לאחר שגוגל הפסיקה את הסכם ההתקשרות איתה באופן חד צדדי, הודיעה היום החברה הישראלית כי שיתוף הפעולה חודש.

   

  שיתוף הפעולה בין השתיים התבצע באמצעות בפרסום הנקרא "גוגל אדסנס" (AdSence), במסגרתו העבירה גוגל לאינקרדימייל תשלום עבור כל הקלקה של גולשים על פרסומות שמציבה גוגל בתיבת הדואר של אינקרדמייל.

   

  לאחר הודעת גוגל, הודיעה אינקרדמייל כי היא בודקת את הסיבות והטענות בגללן הופסקה ההתקשרות, אך סירבה להרחיב מעבר לכך.

   

  כתוצאה מהפסקת ההתקשרות, צנחה מניית אינקרדמייל, שנסחרה ערב ההודעה במחיר של 4.57 דולר, ב-41% ביום, והמשיכה לדשדש במהלך השבוע האחרון. ביום

  שישי נסגר המסחר בה ברמה של 3.21 דולר, אך לאחר ההודעה צפויה להמריא בעשרות אחוזים.

   

  ירון אדלר, מנכ"ל אינקרדמייל, סירב להצביע על הסיבות הספציפיות שהביאו את גוגל להפסיק את ההתקשרות, אך מסר כי ההשערות השונות שפורסמו, ביניהן כאלה לפיהן השתמשה החברה הישראלית ברובוטים שיקליקו על הפרסומות, מופרכות מן היסוד. לדבריו, הסכם ההתקשרות חודש באותם תנאים שהיו טרם הפסקת ההתקשרות, וכי בעקבות כך ובשל פידבקים שקיבלה החברה ממנועי חיפוש אחרים, החברה אופטימית יותר מתמיד בנוגע לסיכויי הצמיחה שלה.

   

  כתוצאה מהודעתה של החברה הישראלית, גדל מחזור המסחר היומי במניה פי 5 לעומת היום הקודם, ומחיר המניה נסחר במחיר של 18.04, לעומת 13.21 בה נסגר ביום הקודם - נסיקה של 36.56%. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מנכ"ל אינקרדמייל: "חודש השת"פ עם גוגל""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים