שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משנכנס אדר מרבים בתרומה
  הצעות למשלוחי מנות עם תרומה לקהילה, משלוחים שנעשו על-ידי אנשים עם מוגבלות, משלוחים המיועדים לנזקקים, משלוחי הזדהות עם שדרות ופרויקטים מיוחדים. לקראת פורים: מקבץ הזדמנויות להפוך את החג לשמח, לאנשים נוספים

  נתינה היא חלק בלתי נפרד מחג הפורים, יחד עם התחפושות והמסיבות מייצג את החג גם משלוח המנות. בכדי להפוך את מסורת העברת משלוחי המנות למשמחת, לא רק עבור המקבלים, אלה גם עבור אלו מהם אנו רוכשים את המשלוחים, מצורפות מספר הצעות למשלוחי מנות עם ערך מוסף - תרומה לקהילה.

   

  ynet  ועמותת "רוח טובה" נרתמו למבצע מיוחד של משלוחי מנות  לשדרות.


   

  "האגודה למען העיוור" מציעה למכירה משלוחי מנות חגיגיים ומיוחדים. משלוחי המנות נארזים במועדון לעיוור בפתח-תקווה ובמפעל תעסוקה לעיוורים בחולון. המשלוחים הפורימיים כוללים מגוון רחב של אריזות מהודרות, ושילוב של מוצרי מזון וממתקים. ההכנסות מהמכירה מופנות לשיפור התנאים לעיוורים, לרכישת מחשבים מיוחדים, טלוויזיה במעגל סגור, חוגי העשרה ושיפוץ המועדון. למידע נוסף על המוצרים לחצו כאן .

   

  "שיא-פורים: מסיבה כמו בסיפורים" בשבוע הבא, לרגל החג יקיים ארגון "חברה טובה" מסיבות פורים לבעלי מוגבלויות, בעשר ערים ברחבי הארץ. מטרת
  הפעילות: לשמח ולחמם את ליבם של ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, שאינם משולבים ביום יום במסגרות נורמטיביות. במסיבות יתקיימו תחרויות היתוליות נושאות פרסים, תחנות פעילות ססגוניות, מוסיקה וריקודים, תחרות תחפושות, משלוחי מנות - ועוד. הארגון מציע עשרות פעילויות התנדבותיות שונות המתקיימות במועדים ברחבי הארץ. לפרטים נוספים על החגיגות לחצו כאן .

    

  "משולחן לשולחן" ארגון המציל עודפי מזון ומעבירם לכמאה עמותות ובתי תמחוי בכל הארץ, מציע למכירה כרטיסי ברכה המאחלים לחברים ולמשפחה ברכת פורים שמח. עלות הכרטיסים היא תרומה לפעילות הצלת מזון לטובת נזקקים בישראל. רוכשי הכרטיסים יוכלו לקבל אותם לביתם, או להעביר לארגון כתובת מגורים או דוא"ל של הנמענים והברכה תישלח אליהם על שם המברך. עלות 5 כרטיסי 100 ₪, עלות 100 כרטיסים כ- 1000 ₪. לפרטים נוספים לחצו כאן .

   

  "מתן" - ארגון המתמחה בחיבור עסקים לקהילה, לחברות ולעסקים, מציע מגוון מתנות ומשלוחי מנות, מעשה ידי אנשים עם מוגבלויות, פגועי נפש ונוער בסיכון. למכירה מוצעים סידורי ממתקים, מארזי שוקולד, משלוחי מנות מיוחדים בכלי חרס, זרי סוכריות מעוצבים, אזני המן בכלי במבוק ועוד. ההכנסות מהמכירה הנן קודש לקשת רחבה של צרכים חברתיים. מחירים לדוגמה: משלוח מנות במסכות במבוק – 50 ₪. שיפודי ממתקים (ממותגי לוגו חברה) – בהזמנה עד 100 שיפודים – 18 ₪ לשיפוד גדול ו-3.5 ₪ לשיפוד קטן. לקבלת קטלוג המשלוחים בדוא"ל, פרטים או להזמנות לחצו כאן .

    

  "אוצר הארץ" , גוף שהוקם ע"י "מכון התורה והארץ" מבית כפר דרום שבגוש קטיף, יוצא בימים אלו במבצע מכירה של  אריזה מעוצבת למשלוח מנות בעלות של - 10 ₪. "אוצר הארץ" מתחייב לתרום בעבור כל קנייה של אריזה מעוצבת, מתנות לאביונים למשפחות נזקקות בשדרות ועוטף עזה. לפרטים נוספים לחצו כאן .

   

  ארגון "לתת תקוה" יוציא לקראת החג ילדים חולי סרטן למחנה הבראה ונופש בירושלים. במהלך המחנה הילדים חווים כיף ושמחה, אטרקציות וכיופים שמשכיחים מעט את הכאב היומיומי בו הם נתונים. הילדים יצאו בליווי אחיות ,עובדות סוציאליות ומתנדבים לנופש,בבתי מלון וכפרי נופש מהמפוארים ביותר בארץ. במחנה ישתתפו כ – 70 ילדות וילדים מכל בתי החולים בארץ. עלות השתתפות ילד / ילדה במחנה הינה 1,008 ₪, התרומה מוכרת לצרכי מס. תרומות ניתן לשלוח לת.ד. 8297 רמת גן. לפרטים נוספים לחצו כאן .

   

  "תשמע" - בית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים בירושלים, מציע אריזות מוכנות של משלוחי מנות. משלוחי המנות הוכנו על-ידי הילדים האוטיסטים הלומדים ב"תשמע" וההכנסות יוקדשו להם. משלוח המנות עוצב על-ידי צוות בית הספר, ומכיל חטיפים וממתקים. על משלוח המנות מוטבע "מילדי תשמע, באהבה". מחיר ארבע אריזות משלוח מנות: 100 שקל. תינתן הנחה על רכישת כמות גדולה של אריזות. לרכישת מארזי משלוחי מנות - משרדי "תשמע": 02-6483042.

    

  "המטה להצלת העם והארץ" יחלק עשרות אלפי משלוחי מנות לתושבי שדרות, חיילים, יוצאי גוש קטיף וילדי מוסדות החינוך. משלוחי המנות נרכשים בשדרות כדי לעודד את הסוחרים בעיר. עלות עשרה משלוחי מנות 180 ₪. עשרות מתנדבים גויסו לצורך חלוקת משלוחי המנות, דרושים מתנדבים ומסייעים נוספים. לאתר המבצע ולתרומות לחצו כאן . לפרטים: 08-8584353.

   

  עובדי סטודיו אנד ג'וי -בעלי סוגים שונים של מוגבלויות פיסיות, פיגור ואוטיזם, עיצבו מגוון של משלוחי מנות ומארזי חג לפורים. הסטודיו פועל בפיקוח של משרדי הרווחה והבריאות. לכל משלוח מנות מצורפת תוית המעידה על כך שהוא הוכן באהבה על ידי אנשים עם מוגבלויות. לקניות מרוכזות תנתן הנחה של עד 40%. המארזים מוצעים במגוון מחירים וכוללים אוזני המן, דברי מתיקה, חטיפים, יינות או ליקרים, והם נמכרים באריזות עם עיצוב מקורי. ניתן לצרף אליהם סידורי פרחים או צמחי נוי. הסטודיו מבצע משלוחים בכל אזור המרכז, השרון והשפלה.למידע נוסף לחצו כאן

     

  "קרן האהבה" משווקת מתנות וחבילות שי מגוונות לכבוד פורים. כל הכנסותיה הן לרווחתם של עשרות אלפי ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, המשתמשים בשירותי בית איזי שפירא. באריזת המתנות עוסקים מאות מתנדבים, בני נוער, קשישים, אנשים עם צרכים מיוחדים וחיילים במסגרת הפעילות לקהילה. המתנות נמכרות ברכישה מרוכזת לחברות המעניקות את חבילות השי כמתנות לעובדים וללקוחות החברה. ניתן לרכוש גם באופן פרטי בחנות קרן אהבה במתחם בית איזי שפירא. מחירי החבילות החל מ- 10 ₪ ועד 120 ₪ בהתאם לתכולת החבילה. לפרטים נוספים לחצו כאן .

   

  "המועצה הלאומית להתנדבות בישראל" מארגנת פרויקט התנדבות ענק לפורים, למען אוכלוסיה בסיכון השוהה במוסדות השונים ובבתיהם ברחבי הארץ. במסגרת הפרויקט זקוקים למתנדבים בכל רחבי הארץ ותרומות של תחפושות, משלוחי מנות, אזני המן, דברי מתיקה וכל דבר שיכול לשמח לחג פורים! רוצה להתנדב ולתרום למען מישהו אחר? זה המקום!

   מארגנים פרויקטים לפורים וזקוקים לעזרה? זה המקום לעזור ולהיעזר ! לפרטים נוספים לחצו כאן .

   

   


  פרסום ראשון: 13.03.08, 17:06
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "משנכנס אדר מרבים בתרומה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שיפודי ליצנים, מתן
  צילום: הילה אפרתי
  משלוח מנות קרן האהבה
  צילום: אלברטו ברנמייר
  משלוח מנות תשמע
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים