שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יד ושם יפרסם ב-YouTube סרטים בערבית ואנגלית
  הארגון לזכר השואה החליט להעלות קטעי וידאו ועדויות באנגלית ובערבית באתר שיתוף הוידאו הפופולרי, על מנת להגיע לקהל נרחב של גולשים

  ארגון יד ושם העוסק בתיעוד וחקר השואה, החל לפרסם סרטים באתר שיתוף הוידאו YouTube סרטים בשפה האנגלית ובשפה הערבית בערוצים יעודיים שנפתחו לאחרונה באתר והושקו היום (ג'), לרגל יום השואה.

   

  בערוצי הוידאו מתפרסים סרטונים קצרים בני 2-10 דקות, המכילים עדויות וסיפורים אישיים, הרצאות בנושא השואה, ותיעוד של ביקורי מנהיגי עולם במוזיאון יד ושם בירושלים. מהארגון נמסר כי מתכוונים להעלות בשבועות הקרובים סרטונים נוספים, וכן לפתוח ערוצים בשפה העברית ושפות נוספות.

   


   

  זירה אינטרנטית נוספת

  הפעילות של יד ושם באינטרנט עוסקת בהרחבה בהסברה, ולארגון יש אתרים בעברית, אנגלית, רוסית, פרסית והחל מינואר - גם בערבית. "אנו רוצים להעמיד אלטרנטיבה לרוב המתון במדינות אלה ולספק להם מידע מהימן על השואה", אמר יושב ראש יד ושם, אבנר שלו, עם השקת האתר בערבית.

   

  ב-YouTube, ובאתרי שיתוף וידאו אחרים, מתפרסמים לא אחת תכנים אנטישמיים. לאחרונה אף פנתה שגרירות פולין להנהלת האתר וביקשה להסיר סרטונים כאלה, אך הם עדיין זמינים לצפיה.

   

  פרסום הסרטים של יד ושם ב-YouTube מהווה כניסה לזירה אינטרנטית נוספת, במקביל לפעילות באתר הבית של הארגון, וזאת על מנת להגיע לקהל רחב יותר שלא נחשף לאתר ולא מגיע אליו. 

   

  "לצערי רשת האינטרנט מלאה במידע שגוי ובשקרים מכוונים. ערוצי יד ושם יספקו מידע אמין וזמין לכל אדם אשר יבקש לדעת יותר על הפרק הנורא הזה בתולדות האנושות", מסר שלו, בהודעה לעיתונות, "המפגש עם הניצולים באמצעות עדויותיהם וצפייה בטובי החוקרים בתחום דנים בשאלות הקשות, יספקו לגולשים באתר צורת התחברות נוספת למאורעות השואה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "יד ושם יפרסם ב-YouTube סרטים בערבית ואנגלית "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים