שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  בנק הפועלים משיק 'רשת אקספרס'
  רשת הסניפים החדשה, "פועלים אקספרס", תפעל 12 שעות ביום. המטרה - לספק שירות מהיר. 15 סניפים ייפתחו במהלך החודש ו-80-100 סניפים נוספים ייפתחו במרכזי הערים בשנים הקרובות ובימי שישי אחה"צ
  לאחר נפילת המחשב הראשי של הבנק והפגיעה בקהל הלקוחות  - נראה שהאחרונים יוכלו להתנחם בשירות חדש שמציע הבנק: בנק הפועלים משיק רשת סניפים חדשה בשם פועלים אקספרס, שמטרתה מתן שירות מהיר לקהל הלקוחות. 15 סניפים צפויים להיפתח במהלך החודש הנוכחי. זאת, כשבשנים הקרובות מתוכננת פתיחתם של עוד 80-100 סניפים שימוקמו במרכזי הערים. הסניפים יהיו פתוחים בימי חול, 12 שעות ברציפות, מבוקר ועד ערב, ובימי שישי עד הצהריים.

   

  15 הסניפים הראשונים ייפתחו במודיעין, ראשון לציון, פתח תקוה, רמלה, אשדוד, רמת גן, מרכז עזריאלי בתל אביב, קריית אתא, רהט, חורה, יפיע, עוספיא וטמרה. מהבנק נמסר כי סניפי הרשת יכללו גם עמדות שירות עצמי שיפעלו 24 שעות ביממה, ויאפשרו לבצע מגוון של פעולות בחשבון, בין היתר משיכות והפקדות של מזומנים, תשלומי חשבונות, הפקדות שיקים, הפקדה לפיקדון וקבלת מידע.

   

  לדברי ראש החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, אוריאל פז, ההחלטה להקים את הרשת התקבלה בעקבות מחקרים שביצע הבנק, בהם נותחו צרכיהם השונים של לקוחות הבנק. "בעבר היו הערכות, כי הערוצים הישירים יחליפו את הסניפים, אבל ישנם לא מעט לקוחות שמעדיפים לצרוך שירותי בנקאות בסניף. מרבית לקוחות הבנקאות היום-יומית צריכים סל מוצרים מאוד מצומצם, ובסניפי פועלים אקספרס נציע ללקוחות בדיוק מה שהם צריכים".

   

  פשטות זמינות ומהירות

  בשיחה עם ynet הוסיף פז "זה קונספט שבנוי על 3 מרכיבים: פשטות - פחות מוצרים יותר מיקוד, זמינות - מהבוקר עד הערב ומהירות - בין 5-15 דקות טיפול בלקוח. מדובר בסניפים קטנים של 100 מ"ר עם מעט מקומות ישיבה.

   

  "הסניפים ימוקמו במקומות בהם ישנה תנועה רבה של אנשים במהלך היום כאשר אחת המטרות היא למשוך גם לקוחות של בנקים אחרים". לדבריו הסניפים החדשים לא צפויים להחליף בעתיד את סניפי הבנק הקיימים אלא ימשיכו להתקיים זה לצד זה ולספק מענה מגוון ללקוחות".

   

  השקת הרשת החדשה תלווה בקמפיין פרסומי שנעשה על ידי משרד הפרסום אדלר חומסקי ויעלה בטלוויזיה, בעיתונות, ברדיו ובאינטרנט. הקמפיין יציג את הקונספט פשוט מהר, בסדרת סרטים קצרים, המתארים את המהירות שבה אפשר לבצע פעולות בנקאיות בפועלים אקספרס.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בנק הפועלים משיק 'רשת אקספרס' "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: ירון ברנר
  מהחודש - סניפי אקספרס שיעבדו 12 שעות רצוף
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים