שתף קטע נבחר

מכוכב נולד למחשב של מדונה: זה החשוד

בסטטוס שפרסמה מלכת הפופ היא הודתה לחוקרי ה-FBI ומשטרת ישראל ולכל מי שסייע למעצרו של ההאקר הישראלי: "כמו כל אזרח, יש לי זכות לפרטיות". החשוד: עדי לדרמן, בן 39 מתל אביב

עדי לדרמן בן 39 מתל אביב שהשתתף בתוכנית "כוכב נולד" הוא החשוד בפריצה למחשביה של מלכת הפופ מדונה ובהפצת שירים שטרם פרסמה. כך הותר לפרסם בצהריים (יום ה'). הוא שוחרר למעצר בית. מדונה עצמה יצאה בוקר מגדרה בשבחים לחוקרי ה-FBI ומשטרת ישראל שעצרו את ההאקר החשוד: "אני אסירת תודה מעומק לבי לחוקרי ה-FBI ומשטרת ישראל ולכל מי שהוביל למעצרו של ההאקר".

 

עדכונים שוטפים בעמוד הטוויטר של ynet

 

סטטוס הפרגון של מדונה למשטרת ישראל ()
סטטוס הפרגון של מדונה למשטרת ישראל

מדונה. מרוצה (gettyimages) (gettyimages)
מדונה. מרוצה(gettyimages)

החשוד עדי לדרמן  ()
החשוד עדי לדרמן

"אני מלאת הערכה למעריציי שסיפקו לנו מידע רלוונטי ושממשיכים לעשות זאת ביחס להדלפות של ה

מוזיקה שלי", כתבה מדונה בדף הפייסבוק שלה, "כמו כל אזרח, יש לי את הזכות לפרטיות. הפריצה הזו לחיי נותרה חוויה הרסנית וכואבת מבחינה יצירתית, מקצועית ואישית, כפי שהייתה בוודאי לכל האמנים שנפלו קורבן לפשע הזה".

 

עורכת הדין אפרת נחמני בר המייצגת את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית יחד עם עו"ד שי פרץ הגיבה הבוקר לחשד המיוחס למרשה: "מרשנו מכחיש מכול וכול את החשדות נגדו. למיטב ידיעתנו אין כל ראיות הקושרות אותו למעשה באופן ישיר. אנחנו מאמינים שבדיקת עומק של החומר תלמד באופן חד-משמעי כי אין למרשנו כל קשר למעשים. יש להצר על הילולת הפרסום שמובילה המשטרה בהקשר זה, בטרם יש בתיק ראיות של ממש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד עדי לדרמן
מדונה
מרשנו מכחיש. עו"ד אפרת נחמני בר
מומלצים