שתף קטע נבחר

שרה נתניהו תובעת עובדת לשעבר במעון רה"מ ב-200 אלף שקל

רעיית רה"מ הגישה תביעה נגד סילבי גנסיה, שתבעה אותה בשל העסקה פוגענית. עורך דינה של נתניהו על העובדת לשעבר: "פרסמה סדרת כזבים מכוערת לפני הבחירות"

 

Sara Netanyahu  ()
שרה נתניהו

שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגישה היום (שלישי) תביעה אזרחית נגד סילבי גנסיה וחברת "מוריה שירותי נקיון" בגין פגיעה בפרטיות, הפרת חוזה ולשון הרע, ודורשת פיצויים של 200 אלף שקלים.

 

בכתב התביעה שהגיש סנגורה יוסי כהן, נטען כי גנסיה הועסקה על ידי שירותי מוריה במעון ראש הממשלה בירושלים, בין יוני-נובמבר 2019, ונתניהו טוענת כי העסקתה הסתכמה ב-66 ימים בלבד.

 

עוד ציינה נתניהו כי גנסיה הפרה התחייבות לשמירה על סודיות, ותוך "הסתכלות על קטעי רכילות אימצה טיעונים מכפישים ומכוערים" שנטענו, כביכול, על-ידי עובדים לשעבר במעון תוך פגיעה בפרטיותה של נתניהו. עורך הדין כהן ציין כי גנסיה "ניצלה אמצעי תקשורת העוינים את ראש הממשלה ופרסמה, ממש כמה ימים לפני הבחירות הכלליות לכנסת, סדרת כזבים מכוערת ובדיונית תוך חיקוי טענות של עובדת אחרת שטענה טענות דומות, וזכתה לפרסום חסר תקדים". גנסיה לא הגיבה לתביעה.

 

גנסיה, נזכיר, מנהלת נגד הגברת נתניהו תביעה בגין העסקה פוגענית בבית דין לענייני עבודה בירושלים, שם עניינה טרם הוכרע. כמו כן, בעבר כבר הגישה הגברת נתניהו תביעה דומה בירושלים נגד גנסיה.

 

עו"ד אופיר שמשון, המייצג את העובדת, מסר: "מדובר בתביעת השתקה בזויה ומקוממת, שהיא העתק של תביעה הזויה נוספת, אשר הגישה שרה נתניהו נגד סילבי. מטרת התביעות היא ללחוץ על סילבי ולמנוע את חקירת וחשיפת האמת. יש לגנות התעמרות תעסוקתית וניסיונות הפחדה והשתקה. אנו משוכנעים שמשטרת ישראל תחקור את הסיבה למסירת עדויות שקר, ותמצא את הדין עם האשמים, ושבית המשפט יקבע שמדובר בעוד תביעת השתקה מהסוג הבזוי ביותר. סילבי מודה לכל מי שתורם לקמפיין הפייסבוק ''מגנים על סילבי' ולא תאפשר למהלכי ההפחדה הנהוגים במשטרים אפלים לרפות ידיה. אנו נחושים לפעול לגילוי האמת כולה למען סילבי ולמען כל העובדות שטענו שסבלו מחמת זעמה של שרה נתניהו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים