שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שלח מגיב להתפרצות: ״התנצלתי, גם הם טעו״. המגישים: ״העדפנו ממלכתיות על רייטינג״

  מגישי ערוץ הכנסת הסבירו בשידור מדוע החליטו לגנוז את הריאיון עם עפר שלח: "אנחנו לא סתם ערוץ של רייטינג". שלח התראיין ושוב התנצל על המקרה - אך גם הביע ביקורת: "מה שנעשה בריאיון לא היה לגיטימי". צפו

  פרשת הריאיון הגנוז של עופר שלח שנחשפה ב-ynet - שלב ההסברים: משה גלסנר ואבי בלום, שני מגישי ערוץ הכנסת שבהם השתלח עפר שלח, מסבירים היום (ב׳) את החלטתם לגנוז את התפרצותו של חבר הכנסת.

   

  "זו החלטה קשה כאשר יש סיפור כזה, אבל מה שאנשים לא יודעים הוא שעפר שלח נכנס דקה אחר כך, התנצל, חזר בו ויישבנו העניין בינינו״, אמר גלסנר, ואישר למעשה את הפרסום ב-ynet הבוקר על התנצלותו של שלח מיד עם סיום האירוע.

    

   

  גלסנר הוסיף ואמר כי החלטתם לגנוז את הריאיון באה בעקבות שיקולים נוספים. "בסוף יש מכלול דברים שאנחנו מתייחסים אליהם, בין היתר שהערוץ הזה ממלכתי שיושב בבניין הכנסת. הוא לא סתם ערוץ של רייטינג, יש לו מעמד מסוים ואנחנו אחראים גם על המעמד הזה. בסוף אנחנו מניחים בצד את השאיפה שלנו לקבל רייטינג תמורת ממלכתיות ותמורת אחריות. החלטנו שהדבר הנכון הוא לגנוז את הקטע הזה - וכך עשינו".

   

  אתמול נחשף ב-ynet חלק מהריאיון הגנוז לתוכנית "שחור ולבן" אשר התקיים לפני כשלושה שבועות ובמהלכו זעם שלח לאחר שנשאל כאמור, שאלה שנגעה לדיווחים על חקירות פרטיות במפלגת כחול לבן. "אני מציע לך מכיוון שאנחנו בהקלטה, לעצור עכשיו את ההקלטה ולמחוק את הדבר מפני שהדבר הזה ייגמר בתביעה נגדך בבית המשפט", אמר שלח בכעס. "יש גבול. הריאיון הזה מבחינתי נגמר".

   

  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת (צילום מסך)
  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת(צילום מסך)

    

  בהמשך חבר הכנסת קם ממקום מושבו כדי לצאת מהאולפן והמשיך בכעסו: "הריאיון הזה מבחינתי נגמר. אני לא צריך להכחיש את הדבר הזה. יש לך חוצפה של כלומניק, שיושב פה וחוזר על משהו שהוא שקר מוחלט. אני גמרתי להתראיין לכם....חתיכת אפס שכמוך".

   

  בתוך כך, שלח עצמו הגיב היום לראשונה: "התנצלתי בפניו מיד על הדברים שאמרתי, הם הכירו בזה שגם הם עשו טעות, הקלטנו את הריאיון מחדש וזהו. עכשיו סביב זה נפתחות כל מיני תיאוריות קונספירציה, כולל טענה שזה בכלל קרה לפני הבחירות והסתירו את זה כדי לעזור לכחול לבן או כל מיני דברים. זה קרה לפני 3 שבועות. לא מתרגש מהדברים האלה. אני, מה שהטריד אותי היה ברמה האישית והאנושית. בפני משה גלסנר ואבי בלום, שכאמור אני מחבב ומכבד אותם, התנצלתי על עצם ההתפרצות. אני עדיין חושב שמה שנעשה בריאיון היה לא לגיטימי".

   

  בריאיון לרשת ב' התייחס שלח גם לשאלה שגרמה לו להתפרצות: "מה שהועלה שם היה דבר שאותו אני לא יכול לסבול וזה כשמועלה דבר לא נכון, שהמראיין יודע שהוא לא נכון. כי הייתה התייחסות לאיזו עלילה שאגב, הופצה על ידי אנשים.... הופצה בשעתו על ידי אנשים שבני גנץ שילם להם כסף. זה סיפור אחר, אם תרצו, נעסוק בו. והעלילה הזאת הוכחה בתוך שבוע כעלילה, כי היא נסמכה כביכול על איזה דו"ח של חברת חקירות ויצאה חברת החקירות ויצא הדו"ח ואף אחד לא אסף ואין חפרפרת וכל מיני קשקושים. עכשיו אני יודע למה היא הופצה, זה לא מענייננו. עכשיו, כשבא אדם ומציג משהו שהוא יודע שהוא לא נכון ואז אומר לך: תראה, אני רק מציג, תגיד אתה שזה לא נכון. זה בעיני לא לגיטימי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך
  תרבות - עפר שלח ערוץ הכנסת סמול
  צילום מסך
  לאתר ההטבות
  מומלצים