שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אגד מחליף 1200 צמיגים בירושלים

  בעקבות פיצוצים בלתי מוסברים בצמיגים מתוצרת קונטיננטל באוטובוסים הנוסעים בירושלים

  אגד החליט להחליף 1,200 צמיגים של האוטובוסים העירוניים בירושלים, לאחר שהועלו חששות כי בצמיגים הקיימים מתוצרת "קונטיננטל" יש פגמי ייצור. הצמיגים החדשים שיורכבו באוטובוסים הם מתוצרת חברת "סומיטומו" היפאנית - אחת מיצרניות הצמיגים הגדולות בעולם.
  החשש לליקויים בצמיגי קונטיננטל הועלו בעקבות פיצוצים שארעו בשישה צמיגים מתוצרת החברה, המורכבים על האוטובוסים העירוניים בירושלים. בדיקות של אגד העלו חשש לפגמים בעוד 20 צמיגים.
  בעקבות כך הגיע לארץ מומחה של קונטיננטל, שהחל שלשום בבדיקת הצמיגים. במקביל נשלחו הצמיגים לביקורת במעבדות של אליאנס (יצרן הצמיגים הישראלי) ובמעבדה באירופה. גם מומחה הצמיגים הישראלי, ד"ר איתמר שרון, החל בבדיקת הצמיגים.
  הפיצוצים הללו הביאו גם את המשטרה לערוך בדיקת תקינות צמיגים לאוטובוסים של אגד, ושלשום הורדו 25 אוטובוסים מהכביש על ידי בוחני התנועה של המשטרה, שטענו לאי תקינות הצמיגים (ללא קשר לליקויים בצמיגי קונטיננטל).
  בעקבות כך החליטו אתמול באגד לא להמתין לתוצאות הבדיקות ולהחליף כבר עכשיו 1,200 צמיגים של קונטיננטל, המורכבים באוטובוסים העירוניים והמיפרקיים של החברה, הנוסעים בעיר הבירה (רק באזור ירושלים אירעו פיצוצי הצמיגים).
  חברת אוטולוקס, המייבאת את הצמיגים היפאניים, נערכה להביא משלוח מיוחד של צמיגים אלה מהר ככל האפשר. כל המלאי שהיה בארץ מועבר היום לאגד, שיתחיל בהחלפת הצמיגים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומחה של קונטיננטל הגיע כדי לבדוק את הצמיגים (צילום אילוסטרציה)
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים