שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "Starlight Express" סוגרת מסך

  המחזמר של אנדרו לוייד וובר יועלה בפעם האחרונה ב-12 בינואר. 8 מיליון צופים ראו אותו

  המחזמר הוותיק "Starlight Express" של אנדרו לויד וובר יירד באופן סופי ומוחלט מבימות הווסט אנד הלונדוני בחודש ינואר הקרוב. "Starlight Express" ייסגר סופית ב-12 בינואר 2001, אחרי 17 שנים רצופות בהן שיחק על הבמה מדי ערב. במסיבת עיתונאים שהתקיימה בלונדון ביום שני האחרון אמר לוייד וובר: "סטרלייט זכתה לרצף הופעות מדהים. ההופעה האחרונה תהיה ניסיון מאוד מרגש לכל מי שהיה מקורב להפקה".
  המחזמר עלה לראשונה במרץ 1984 ונחשב להפקה בעלת תוחלת החיים הארוכה ביותר אחרי "Cats", גם הוא מחזמר של לוייד וובר, שעלה לבמה לראשונה בשנת 1981. במרכז עלילת המחזמר מירוץ חוצה ארצות של רכבות המגולמות על-ידי שחקנים לבושים בתלבושות מתוחכמות ובגלגיליות.
  לאחר שיירד המופע סופית מתכננים המפיקים לארגן סיור פרידה ברחבי בריטניה, וככל הנראה גם תכנית טלוויזיה המבוססת על סיפור העלילה של המחזמר. "זה מחזה שיקר ללבי בגלל שכתבתי אותי לילדיי, היום בני 24 ו-22. הייתי רוצה להפוך אותו למשהו שנכדיי יוכלו להנות ממנו", אמר לוייד וובר. למרות שהמחזמר זכה לביקורות נוקבות, חובבי הז'אנר פקדו בהמוניהם את התיאטראות בהם הועלה. עד למופע הסגירה של המחזמר ביקרו בו למעלה מ-8 מיליון צופים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך המחזמר. המבקרים קטלו
  לאתר ההטבות
  מומלצים