שתף קטע נבחר

"עדיין לא שמענו מאבא"

גולשים מניו יורק וושינגטון נהרו לפורומים ולאתרי חדשות כדי לספר על הדאגה לאבא, לילדים ולחברים. "קשה לאתר חברים ומשפחה ואף אחד לא יודע לאן לברוח", כתב אחד הגולשים

גולשים רבים בניו יורק ובוושינגטון נהרו לפורומים ולאתרי חדשות כדי לשתף את העולם בחוויותיהם מהפיגועים. "קשה אפילו לאתר חברים ומשפחה כדי לבדוק אם הם בסדר כי סגרו כאן את כל המנהרות והגשרים. אף אחד לא יודע לאן כדאי לברוח. אני רואה עשן מהבניין בו אני גר במנהטן עד לרחוב 110 במנהטן", כותב גולש ניו יורקי באתר "פוליטק".
גולש אחר סיפר על הדאגה לבתו: "אני מנסה לאתר אותה. היא עובדת בחברת דוט קום ליד מרכז הסחר העולמי. רבים מחבריי נמצאים באזור הזה. אני דואג". גם קמרון בארט דאגה למשפחה: "אבא שלי היה באיזור העיר התחתית בניו יורק כשהמטוסים התרסקו" היא כתבה "אמא ראתה את כל האירוע מגג הבית שלנו בברוקלין. עדיין לא שמענו מאבא".
חלק מדיווחי הגולשים התרחשו בזמן אמת. כך למשל גולש בשם סטפן טי מידלברוק מוושינגטון: "נשמע הרגע פיצוץ עצום. שמענו אותו והרגשנו אותו. עכשיו מפנים אותנו מכאן".
גם עדים לפיגועים מיהרו לשתף את העולם. "יצאתי מהרכבת התחתית כשהמטוס הראשון התנגש במגדל. עליתי לרחוב וראיתי את הבניין בוער. אירע פיצוץ נוסף וזגוגיות נפלו מטה. אנשים רצו ובכו בכל מקום. רצתי לכיוון גשר ברוקלין והלכתי הביתה לברוקלין, ברגל. כשהגעתי הביתה ראיתי את המגדל השני קורס בסי אן אן" כתב גולש ניו יורקי בשם וורן אגין.
וגולש אחר כותב: "אני יושב כעת בבניין ברחוב דרך ניו יורק בוושינגטון, מרחק של בלוק מהבית הלבן. כרגע יש שתי שכבות של אנשי אבטחה מסביב לבית הלבן. השכבה החיצונית היא של אנשי השירות החשאי ושוטרים שמכוונים אנשים ומכוניות, ושכבה נוספת, פנימית. שקט כאן מהרגיל לאחר שכל התעבורה האווירית הופסקה. מדי פעם שומעים רעש למעלה, כנראה של מטוסי קרב שמקיפים את העיר. תנועת המכוניות בעיר נעצרה ויש פקקים. כמה אנשים כאן מפוחדים אבל רובם רגועים , כאילו דבר כזה קורה בכל הפסקת צהריים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
הפיגוע בתאומים. "בדיוק יצאתי מהרכבת"
צילום איי פי
מומלצים