שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אנסמבל תיאטרון הרצליה מציג עונה חדשה

  בתוכנית: בכורות למחזות של סובול ואלוני וערב מיוחד סביב יצירתו של נתן אלתרמן

  אנסמבל תיאטרון הרצליה מציג את הרפרטואר לעונת 2001-2002. בשנה הקרובה יעלו מחזות של יהשוע סובול, נסים אלוני, וודי אלן, מרטין מקדונה, סטיבן זונדהיים וערב בבימויה של חברת האנסמבל, חנה מרון.
  בנובמבר הקרוב יועלה בבכורה מחזהו של יהושע סובול "תנינים", שנכתב במיוחד לאנסמבל. המחזה, קומדיית אבסורד על אנשים שעייפו ממצב בלתי נסבל ובורחים לנוח על שפת הים. המפגש עם במאית טלוויזיה אמריקנית שמגיעה לאזור במטרה להפיק סידרה תיעודית, מעורר סערות רבות וכולם מנסים למצוא את הדרך להמשיך ולחיות ביחד. במחזה ישתתפו מכרם חורי, יוסף אבו ורדה, עמי ויינברג, פלורנס בלוך, אמנון פישר, אביטל דיקר ויגאל שדה ויביים אותו המנהל האמנותי של האנסמבל, גדליה בסר.
  במרץ 2002 תעלה בהצגת בכורה, גרסה חדשה למחזה "הנסיכה האמריקנית" שנכתבה על-ידי נסים אלוני. במרכז עלילת המחזה מלך שהוגלה מארצו ומלמד צרפתית בדרום אמריקה, שם הוא חי עם בנו. במאי קולנוע מאמריקה מגיע כדי לעשות סרט על חיי המלך ובוחר בבן המלך לתפקיד הראשי, עדיין לא לוהקו השחקנים.
  ביוני יעלה המחזה "הנכה מאונישמאן" מאת המחזאי האירי מרטין מקדונה ובתרגומו של דורי פרנס. זהו סיפור קטן ונוגע ללב על בילי, נכה החי בכפר אירי קטן שמורגל בהתעללויותיה של הסביבה. מסכת ההתעללויות נפסקת כאשר לכפר מגיע צוות צילום הוליוודי המחפש שחקן מקומי.
  בספטמבר יעלה המחזמר האמריקני "קומפני" מאת סטיבן זונדהיים. המחזמר יכלול 14 שחקנים וזמרים ותזמורת חיה והוא יחנוך את אולם התיאטרון החדש של האנסמבל.
  עוד בעונה החדשה - "ואז הלכנו לכסית", ערב מיוחד בבימוייה והנחייתה של השחקנית חנה מרון, הסובב סביב שיריו ומחזותיו של נתן אלתרמן והשפעתו על התרבות מאז קום המדינה וכן שני מחזות שעולות לעונה שנייה - "אלוהים" של וודי אלן בבימויו של בן לוין ו"גברת קליין" של ניקולאס רייט בבימויו של גדליה בסר.
  האנסמבל, שהוקם בשנה שעברה, פועל מאז הקמתו באוהל גדול הממוקם ליד האיצטדיון בהרצליה, אולם בקרוב הוא צפוי לעבור למעונו החדש באולם הנבנה במיוחד עבורו בעיר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "אלוהים" של וודי אלן. עונה שנייה
  לאתר ההטבות
  מומלצים