שתף קטע נבחר

הימין קורא לפעולה צבאית נגד הרשות

עוד בטרם הסתיים הפיגוע באלי סיני כבר נשמעו בימין קריאות לפעולה צבאית נגד הרשות הפלסטינית. ליברמן:לנתק כל מגע עם הרשות. לוי: אין הפסקת אש

עוד בטרם הסתיים האירוע באלי סיני, וכבר נשמעו בימין קריאות לפעולה צבאית נגד הרשות הפלסטינית. שר התשתיות ליברמן אמר ש"זו אינה התמוטטות של הפסקת האש מאחר וזו מעולם לא התקיימה". ליברמן קרא לראש הממשלה לדרוש משר החוץ שמעון פרס להפסיק כל מגע עם הרשות, והכרזה על הקפאת כל יחסיה עמה, עד להכרעה צבאית.
יצויין שיתכן ובסוף השבוע תודיע ישראל ביתנו על פרישתה מהממשלה. מחרתיים תתכנס מזכירות המפלגה להחליט בנושא. ראש המפד"ל, יצחק לוי, אומר ש"קריסתה המוחלטת של הפסקת האש היא פרי הביאושים של מקסם השווא בהפקת שמעון פרס. רה"מ חייב להתנער אחת ולתמיד מהמוקשים המדיניים והביטחוניים אליהם גורר אותו שר החוץ, ולתת הגנה וביטחון לאזרחי ישראל תוך הפעלה נכונה של צה"ל".
יו"ר חרות ח"כ מיכאל קליינר אומר שיש להתייחס לרשות כמו אל שלטון הטאליבן, לדבריו צריך שרון להפנים שבחרו לבו כדי לעשות מלחמה, ועם הקואליציה שלצדו אינה מאפשרת לו לפעול, עליו להקים קואליציה ימנית שתזכה היום לגיבוי עצום ותאפשר לו להיפטר מ"חוות החיות של ערפאת".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
מלחמה. ליברמן
צילום: גלי תיבון
מומלצים