שתף קטע נבחר

לא רק במקדונלד'ס הולכים על גחלים...

12 עובדי ברגר-קינג, שהשתתפו בסדנת לכידות, סובלים מכוויות קשות לאחר שצעדו על גחלים לוהטות לאורך 2.4 מטר

הלכידות הצוותית והנאמנות לחברה הפכו כבר מזמן לנושא האהוב על מומחי שיווק ויועצים ארגוניים הנקראים להרצות בפני עובדי חברות ברחבי העולם. ואולם, נדמה שעובדי רשת ההמבורגרים העולמית של ברגר-קינג לקחו את האידיאולוגיה האופנתית הזו צעד אחד רחוק מדי.
100 מעובדי מחלקת השיווק של ברגר-קינג העולמית צעדו יחפים על גחלים לוהטות שהיו פרושות לאורך מסלול באורך 2.4 מטר, כחלק מסדנת "היקשרות ארגונית" שעברו בסמינר שנערך במיאמי ארה"ב. תומכי החווייה טוענים בלהט (ראו אתר מקושר מצד ימין), כי הסדנה תוביל למורל גבוה בקרב העובדים, תחושה של גאוות יחידה, עלייה בהיקף הייצור, עלייה ברווחים ואפילו לקוחות מרוצים.

12 פצועים

מחברת אצ'יוומנט גרופ, שהינחתה את הסדנה עבור רשת ההמבורגרים, נמסר כי החוויה אמורה הייתה להוכיח לעובדים כי בעזרת חציית גבולות היכולת הפיזית, ניתן להשיג דברים שמעולם לא האמינו שיוכלו להשיג. התוצאה: 12 מעובדי החברה סובלים כעת מכוויות בדרגות 1 ו-2 לפחות בכפות רגליהם.
"בוודאי שלא התכוונו שאלו יהיו התוצאות", נמסר מהחברה בתגובה. החברה הזמינה רופא לטפל בעובדיה הדואבים ושלחה את אחת העובדות לטיפול בחדר המיון של בית החולים הסמוך. חלק מהעובדים אף נאלצו להיעזר למחרת בכיסאות גלגלים.

"כפות רגליים רגישות"

רוברט קאלן, מנהל חברת אצ'יוומנט גרופ, שהעבירה עד כה אלפי עובדים נרגשים במסלולי הגחלים, אמר כי "דברים כאלה עלולים לקרות. כנראה שיש אנשים עם כפות רגליים מאד רגישות".
למרות הכוויות, טענו רבים מחברי מחלקת השיווק כי הסדנה הצליחה. "זו הייתה חווייה משמעותית לכולם, שגרמה לנו להבין שאפשר להשיג הכל", אמרה דנה פרידמן, סגנית נשיא המוצרים של ברגר-קינג, שנכוותה גם היא באירוע. לפני האירוע חתמו כמובן העובדים כי על מסמך בו נכתב כי הם מודעים לכך שעלול להיגרם להם נזק פיסי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברגר-קינג. הרווח יגדל?
הולכים על גחלים. "חוויה משמעותית"
מומלצים