שתף קטע נבחר

הליכוד: פעילים מנסים להחזיר את שרון לתלם

תומכי יש"ע וחוגים המזוהים עם בנימין נתניהו בליכוד, התכנסו בעקבות התבטאויות ראש הממשלה בדבר הקמת מדינה פלסטינית, והחליטו לנסות לכנס את מרכז המפלגה כדי שיורה לו להישמע למצע הליכוד, המתנגד למדינה פלסטינית

האופוזיציה הפנימית לראש הממשלה אריאל שרון בליכוד מנסה להרים ראש: אמש (ג') התכנסו מספר חוגים בתנועה, ביניהם תומכי יש"ע וחוגים המזוהים עם בנימין נתניהו, לדיון בנושא הצהרתו של שרון בדבר הקמת מדינה פלסטינית.
בכינוס החליטו הפעילים להתאחד לקבוצה אחת תחת השם: "הוועד לשמירת ערכי הליכוד", ונשמעו התקפות חריפות על שרון אשר לטענת הקבוצה "מזגזג בין התקפות על ערפאת מחד ושליחת בנו עמרי אליו מאידך".
הקבוצה החליטה להחתים את חברי מרכז הליכוד על בקשה לכינוס דחוף של מרכז המפלגה כדי לדון בהצהרותיו של שרון על המדינה הפלסטינית. בכינוס כזה ינסו להעביר החלטה לפיה על שרון להישמע למצע הליכוד, המתנגד להקמת מדינה פלסטינית. "עצם העלאת הנושא גורם נזק אדיר לתנועה כי הוא מפתח ציפיות", אמר גלעד ארדן, יו"ר צעירי הליכוד.
בתוך כך אמורה היום שופטת בית הדין של הליכוד, חנה אבנור, לקבוע מועד לדיון בעתירתו של חבר המרכז, אבי אטיאס, הדורש לכנס את ועידת הליכוד, כפי שקבעה חוקת המפלגה, כבר בחודשים הקרובים, ולהפסיק את העיכובים בהליכי הבחירות לוועידה. הדיון בנושא נדחה לאחר שעורכי דינו של בנימין נתניהו, יצחק מולכו ודוד שימרון, ביקשו להצטרף כמשיבים בעתירה, אפשרות שניתנה להם על ידי בית הדין. נתניהו מעוניין לכנס את הוועידה מאוחר ככל הניתן ולאחד את הבחירות לוועידה עם הבחירות לראשות המפלגה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 33
שרון. כינוס דחוף
צילום ערוץ 33
מומלצים