שתף קטע נבחר

שרון איים לפטר שרים שלא תמכו בתקציב

ראש הממשלה שוחח הלילה עם השרים ישי, שרנסקי ולבנת שנעדרו מההצבעה בקריאה ראשונה על התקציב וחוק ההסדרים. שרון אמר כי לא יהסס לפטר שרים וישי ענה בתגובה: "אתה יודע מה קרה לאחרון שעשה את זה. יש לי סדר יום משלי"

ראש הממשלה אריאל שרון איים אמש (ד') כי יפטר את השרים אלי ישי, נתן שרנסקי ולימור לבנת, שנעדרו מההצבעה בקריאה ראשונה על התקציב וחוק ההסדרים (ידיעה על ההצבעה - בקישורים מימין). שרון התקשר אל השרים ושוחח עימם שיחות שהוגדרו במערכת הפוליטית כ"קשות".
השרה לבנת מסרבת לתמוך בתקציב בשל הקיצוץ בתקציב החינוך. גם סיעת "ישראל בעליה" מתנגדת לתקציב והצביעה נגדו. בש"ס נעדרו השרים מההצבעה וחברי הכנסת התנגדו בשל הקפאת חוק משפחות ברוכות ילדים.
בלשכתו של השר ישי תיארו שיחה קשה שבה אמר שרון: "לא אהסס לפטר שרים". לטענת מקורבי ישי, הוא השיב: "אתה יודע מה קרה לאחרון שעשה את זה. יש לי סדר יום משלי אני לא חבר בליכוד". בלשכת שרון מציינים עם זאת, כי נקבעה פגישה בין שרון לישי להערב בניסיון להרגיע את הרוחות.
בש"ס טוענים כי זו חוצפה מצידו של ראש הממשלה להתלונן על התנגדותם לתקציב ולחוק ההסדרים, מאחר ולדבריהם הופרו סיכומים עימם לפיהם חוק משפחות ברוכות ילדים ייצא מחוק ההסדרים.



לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 33
עושה סדר. שרון
צילום ערוץ 33
מומלצים