שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הג'יהאד האיסלאמי מאיים על בכירי מערכת הביטחון ברשות הפלסטינית
  בכרוז שפרסם הארגון הוא תוקף את מעצר אנשיו: "אנו מבטיחים לראשי מנגנוני הביטחון שלא נסתפק בפחות מראשיהם בתמורה לציותם להוראות האמריקניות ולהוראות היהודים, אחי הקופים והחזירים"

  אחר הצהריים (יום ה') הופצו ברשות הפלסטינית שני כרוזים המוחים על המעצרים שמבצעת באחרונה הרשות הפלסטינית נגד פעילים בחזית העממית ובג'יהאד האיסלאמי.
  תנועת הג'יהאד האסלאמי הפיצה כרוז שתוקף בחריפות רבה את המעצרים שביצעו מנגנוני הביטחון הפלסטינים ביומיים האחרונים. בכרוז אומרת התנועה כי המעצרים מבוצעים במקביל "למערכה הפראית שמנהלים כוחות הכיבוש הציוניים נגד העם הפלסטיני".
  הכרוז מאיים כי הג'יהאד האסלאמי יפגע "בכל מי שיש לו יד במעצר לוחמי הקודש מבני התנועה". הכרוז מטיל את האחריות לשלומם של העצורים על בכירי מערכת הביטחון ברשות.
  "אנו מבטיחים לראשי מנגנוני הביטחון שלא נסתפק בפחות מראשיהם בתמורה לציותם להוראות האמריקניות ולהוראות היהודים, אחי הקופים והחזירים, וכניעתם להוראה להביא לסיכול האינתיפאדה". עוד ממשיך הכרוז ואומר כי "על היהודים רוצחי הנביאים ובראשם הטובח שרון לדעת שאין כוח על פני האדמה שמסוגל לעמוד בפני המוג'אהדין הגיבורים שלנו בדרכם לסלק את הכיבוש מעל כל אדמת פלסטין ולגרשם מושפלים ושבורים כפי שיצאו מאדמת לבנון". הכרוז מסתיים במשפט שאומר כי "המוג'אהדין ימשיכו להילחם עד טיפת דמם האחרונה".

  "ציות לאמריקנים"

  בכרוז אחר של מזכ"ל החזית העממית לשחרור פלסטין, אחמד סעאדאת, שנמצא במחתרת מאז רצח השר זאבי שביצע ארגונו, הוא טוען כי "המעצרים הם ציות בחינם לתכתיבים האמריקנים והישראלים, בעוד שישראל אינה מפסיקה את מעשי הטבח נגד עשרות פעילים מבני עמנו".
  סעאדאת אומר כי הציות של הרשות הפלסטינית לתכתיבי ישראל, מעלה את החשד כי הרשות הפלסטינית מתכוונת להיכנע בעתיד לתכתיבים מדיניים שעלולים ליצור פילוג בשורות החברה הפלסטינית. סעאדאת קורא לרשות הפלסטינית לשחרר לאלתר את כל העצורים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים